Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Victus
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Darkhole temető - Page 2 I_vote_lcapDarkhole temető - Page 2 I_voting_barDarkhole temető - Page 2 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Darkhole temető

Go down 
+9
Gnarog Dougfral
Sora Roberts
Tuatha Mavourneen
Delitto Phoenix
Atrahazisz
Gordon Freemann
Delayla Pierce
Dereck Jamison
Victus
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 6:26 pm

*Egy sötét ruhás férfi érkezik meg a temetőhöz egy könnyed lökéssel tárja fel a temető kapuit egy bizonyos céllal jött csak kezébe egy virágcsokorral, lassan halad végig a temetőn egészen a leghátsó sorokog ahol aztán megáll egy sírnál. Egy pillanatra csak végig olvassa a nevet rajta "Daniel Jammison" ez áll a fejfán. A férfi egy rövid ideig csak komoran nézi szemeiből kissebb keserűség árad majd lassan lerakja a virágot feláll és állva nézi tovább a sírt. Úgytűnik ez a nevezetes emlékek eggyike amikor gyászol a férfi*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:02 pm

*Row lehajtott fejjel baktat a sírok között, ismeri már terepet, nem kell félni, hogy bárminek is nekimegy... vagy még is? Sírnak nekicsattanni biztos nem fog. Ismét arcába húzva a csuklya, kezeit zsebeibe mélyeszti a köpeny alatt, és egy kavicsot rugdosva halad a kapu felé, bízva abban, hogy tényleg senkinek és semminek nem fog nekimenni, a temető ilyenkor kihalt szokott lenni, ahogy máskor is, ezt talán őt, Row tudja a legjobban. És mégis... na bumm, nekiment valakinek. Hirtelen hátraugrik, és fejéről lecsúszik a csuklya is, így már az enyhén göndörödő vörös tincsek keretezte arcát is lehet látni. Ám, ahogy hátraugrik fel is néz, és dermedten áll meg fülig vörösödve. Ennyire nem lehet peches...*
-Dereck... Szi...szia.*nyögi ki, hogy tudja összehozni, hogy mindig sikerül magát nevetségessé tennie? Talán ez megy neki a legjobban eddig a harc mellett. Felpislog még mindig vörösödve, majd meg is szólal.*
-Umm... bocsi. *motyogja és nagy bociszemeket mereszt, ez sem volt szándékos, ahogyan az sem, hogy néhány napja a kocsmában is éppen Dereck ölében landolt. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:20 pm

*Kicsit el van bambulva és meg is lökik de szerencsére időbe meg áll a talpán szemét az érkező fele irányítja majd kicsit elmosolyodik*-Semmi baj. Üdv Rowana*mondja a nőnek majd kicsit hátrébb lép de még egy utolsó pillantást vet a sírra*-Ahogy látom te is sokszor járhatsz ki erre a helyre*mondja szembe fordulva a nővel úgytűnik most elég jó kedve van bár arcán valami keserűség is felfedezhető*-Mi járatba erre? Gondolom eléggé el lehettél varázsolva ha már így össze ütköztünk*msoolyodik el*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:46 pm

*Lassan visszanyeri a nyugalmát és a támadóállásról csak lemond, nem érzi szükségesnek, elvégre ha nem is vallja be, attól még nem éppen ellenszenves neki a férfi. *
-Hát többször, mint a templomba... azt hiszem... *mondja,és még mindig zavarban van kicsit. Fura, hogy a cinizmusának ilyenkor mintha hirtelen lába kelne, oda lesznek a frappáns beszólásai, amelyekkel igazán sebezni tud. Viszont most nem akar sebezni... Gordon, ő más... vele szemben talán még élvezi is, ha piszkálhatja, ám jelenleg nem akar úgy bemutatkozni. Közben a sírra pillant, és nagyot nyel elolvasva rajtra a nevet, de nem kérdez... talán mert hallott az egészről, hiszen hatósági körökben is van alkalma mozogni. Viszont azt nem tudta, honnan ismerős a Jamison név... hát most már kezdi sejteni, annak ellenére, hogy azt nem tudja, hogy Dereck testvéréről van szó. *
-Elvarázsolva?*néz fel csodálkozó tekintettel.*
-Én csak elgondolkodtam... és nem figyeltem. Pedig szoktam, de most nem tudom mi volt...*naná, és ha valaki naiv, be is veszi, hogy nem tudja, mi is volt. Dehogynem tudja, sőt nagyon is jól tudja... azon gondolkodott, hogy mintha lassan kezdené elfelejteni Adamet, nem ragaszkodik annyira az emlékéhez. Most is az édesanyja sírjához jött ki, és bár nem feledkezett el meglátogatni a másik sírt sem, valahogy már nem vonzza az, hogy éjszaka is itt üljön és kárhoztassa magát a másik haláláért. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:56 pm

*Elmosolyodik majd kicsit előrébb lép*-Mi a baj a templommal? Szerintem elég sok nyugalmat ad bár az ittenibe talán ha egyszer fordultam meg*mondja s tudni kell hogy a férfi nem éppen vallásos node nem is nagy baj ez inkább magára számít*-Hát kicsit úgy tünt mintha a külvilágra nem nagyon figyeltél volna valamin gondolkozol?*kérdezi mosolyogva majd a sír felé néz*-Én elég gyakran kijövök az öcsémhez. Velem eggyütt érkezett meg ide de ő nem élte túl az itteni életet. 5 éve hogy már nincs itt*mondja egy kissebb keserű mosollyal majd arcizmai kisimulnak*-Nemtudom mostanába más lett ez a hely elhagyatottabb. Gondolom az egyedüllét érzését te is ismered*mondja mosolyogva majd kicsit kihúzza magát*-No és mi történt a fogadóba ahogy láttam ismered a rendőrt aki oda jött hozzánk*mondja*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 8:36 pm

-Semmi bajom a templommal. Régen elég gyakran jártam... most inkább ide jövök ki, még ha itt veszélyesebb is. *mondja, valamikor még hitt is, de mostanában már úgy gondolja, jobb ha az Úr és ő külön utakat járnak. *
-Amikor láttál átugrani a kerítésen?*kérdezi mosolyogva, bizony akkor is meglepődött, mint ahogy most is, hogy találkoztak. Felnéz, igaz, magas, de mégsem annyira, mint a férfi. *
-Talán mert tényleg nem igazán figyeltem... Lassan minden zugát ismerem a temetőnek, és eléggé elhagyatott szokott lenni, nem gondoltam, hogy beléd botlok. *ismét csak zavartan mosolyodik el. *
-Gondolkodtam... de ez kicsit bonyolult. Vagyis nekem az...*süti le a szemeit, nehezére esik erről beszélni, magának sem meri beismerni, hogy kezdi elfeledni Adamet. *
-Az öcséd volt?*emeli fel hirtelen a fejét, ezt nem tudta, mert amúgy arról az esetről tud pár dolgot eddig, az apjának hála. Azt nem, hogy pontosan miért is történt vagy éppen kik a tettesek, de azt igen, hogy gyilkosság volt. Felsóhajt, és tekintete kissé elkomorodik. *
-Sajnálom...*motyogja, majd elgondolkodó arcot vág arra, hogy ismeri-e az egyedüllét érzését. Már hogyne ismerné, egész életőben ehhez volt szerencséje, röpke félévet kivéve.*
-Hát ha jól számolok, 18 és fél évem volt eddig ezzel az érzéssel ismerkedni. *sóhajt, majd kicsit hátrafordul abba az irányba, ahonnan jött. Azokat már elveszítette, akiket szeretett.*
-Gordont... ez egész érdekes és ismét csak bonyolult. Lényeg, hogy amióta Adam meghalt, nem rajongok a hatóságokért... Egyre nagyobb a gyanúm, hogy apám ölette meg, mert nem lett volna előnyös számára ez a frigy...*sóhajt, majd megvonja a vállát, és ismét csak egy kavicsot kezd rugdosni. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 8:46 pm

*CSak mosolyogva bólint*-Mondtam hogy szép ugrás volt, és igazat is mondtam*mondja kicsit lágyabb hangon majd csak megcsóválja a fejét*-Nem baj én se szoktam mindig amúgy meg legalább kellemes ütközés volt. Nem hittem volna hogy össza akadunk*mosolyodik el a következőre viszont elkomolyodik*-Ha akarod elmondhatod*mondja derűsebb de csendes hangon*-Vannak bonyolult dolgok az életbe*mondja még hozzátéve majd bólint*-Igen. Eggyütt jöttünk ide még nyolc éve három évet voltunk eggyütt akkor még könnyebb volt minden. tudod jó ha lehet valakibe kapaszkodni és bízni*mondja majd megcsóválja a fejét*-Áh ez már a múlt attol hogy sajnálkozok nem fog vissza jönni. Ő már soha nem jön vissza, de van egy olyan sanda gyanúm hogy ahol most van jobb hely*mondja majd kifésüli a szeméből az oda libbenő hajtincset*-Hosszú idő. Gondolom kevesen voltak akiket szerettél*mondja kicsit elkomolyodva pillantása is immár a sötétséget nézi mintha várna valamire, utána kcisit megugrik az írisze és a nőre néz kicsit el is mosolyodik, majd hallgatja tovább figyelmesen*-Édesapádnak miért fontos hogy kit szeretsz?*kérdezi kicsit komolyabb hangon*-Ezt a dolgot nem neki kéne intéznie elvégre a te életed...
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 10:15 pm

*Kellemes ütközés... ez kicsit elgondolkodtatja, és mosolyogna is, de csak felpillog a férfi arcára, aztán meg a körmeit kezdi pattogtatni, azt ő sem remélte, hogy itt találkoznak... vagy talán helyesebben, itt is. Majd abbahagyja ezt a kis műveletet, a pattogó ütemes hang kissé őt is idegesíti. *
-Umm... csak... csak megijeszt az, hogy kezdem megszokni a szeretteim hiányát... és kezdtem belefásulni ebbe az érzésbe, vagy nem is tudom pontosan mi van most velem... csak olyan űrt érzek magamban... *sóhajt, tényleg kezd megijedni attól, hogy belefelejt lassan abba, ami egykor rettenetesen fájt neki, és nem hiányoznak már a régi emberek, mégis olyan értelmetlenek a napjai, néha már azt sem érzi, hogy a bosszú vagy a gyűlölet hajtaná. *
-Hát igen... jobb mint egyedül. Ennek csak az a jó oldala, hogy ha bármi bajom történik, max nem hiányzom majd senkinek.*jelenti ki, majd nekidől az egyik magasabb sírkőnek. *
-Elég kevesen... apám 17 éven át a harcra tanított, alig jártam ki az edzőteremből... és most harcolni tudok, de magányos farkas vagyok... alig ismerem az embereket errefelé... csak a hatóságokat, de velük már semmi sem köt össze a gyűlöleten kívül. *újabb sóhaj, majd felnéz és szemeiben keserűség tükröződik. *
-Talán neki is meg kellene értenie, hogy nem vagyok tárgy... az volt a baj, hogy érzéseim is vannak ,mert apának fontos, hogy neki előnyős legyen majd a házasságom. Mégsem lehetek egy senkiházi felesége, aki csak közlegény valahol az Isten háta mögött. Azt akarta, hogy valamelyik nagy rang tulajdonosa legyen majd a veje, és hogy velem mi van, az meg nem érdekli. Szerinte dönteni nekem nincs jogom... anya meg rég meghalt, nincs aki befolyásolja... és amióta... amióta Adam halott, alig beszélek vele... csak keserítjük egymás életét. Nem hagyta, hogy meghaljak, és még mindig tárgynak tekint... csak már nem vagyok olyan könnyen irányítható.*fakad ki, majd lassan megnyugszik, és felpillant újra Dereck arcára.*
-Nagyjából ennyi... *sóhajt, majd lehajtja a fejét, és elkezdi bámulni csizmája orrát.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 12:23 am

*Nyugodtan hallgatja végig a nőt végül kicist elmosolyodik de ebbe van valami keserűség*-Ez a magány átka, egy idő mulva minden emlék halványodni kezd és a végén már csak távolrol látjuk őket*mondja komoly hangon*-De lehet így a legjobb úgyhogy ne bánd. A halottaknak már mindegy hogy emlékszünk e rájuk. Csak nekünk nem az*mondja mosolyogva*-De az se jó ha egyedül éled le az életed, senki és semmi nélkül. *mondja kissé komorabban a nőnek majd lép eggyet felé, végig hallgatja az apjárol szóló beszédet kicsit el is komorodik rajta*-Sajnos vannak szülők akik rosszul nevelnek. Én emlékszem a szüleimre nagyon szeretem őket. Hiányoznak is*mondja komolyabb hangon *-Nem is vagy használatitárgy ember vagy és saját önálló akarattal rendelkezel. Nem tehet ellene semmit se senki*mondja erősebben megtolva a Nem szócskát*-Ne is hagyd hogy irányíthasson*mondja és most már ténleg oda lép a vállára teszi a kezét látja hogy a nő a csizmáját nézi nem tudja hogy ez zavar vagy cask simán kivan mindennel a hócipője esetleg keseredettség*-VAn a kapcsolatotoknak így értelme?*kérdezi kicsit csendesebben*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 12:58 am

-De... én... én nem akarom elfeledni azt a fél évet...*sóhajt, az volt az egyetlen olyan időszak az életében, amikor tényleg boldognak mondhatta magát, és nem akar mindent elfeledni... Néha az emlékeibe temetkezik, ide is azért jár ki, mert olyan, mintha Adammel lenne. Most meg ahogy kezdi elfeledni lassan a dolgokat, már nem lesz ahová menekülnie. Majd végighallgatja a férfi szavait és kissé meglepetten figyeli, hogy lassan már ott áll szemtől szemben vele, a kezdeti három lépés távolsághoz képest nagyon is közel. Örülne ha neki is olyan szülei lennének, akiket szeretne, de édesanyja nem él, édesapja meg nem éppen apaként viselkedik, mindig katona volt inkább, mint szülő, most meg valamilyen szinten ellenség is.*
*A csizmáját inkább zavarában bámulja, nem ilyen, ha mindenből elege van. Talán jobb, ha úgy Dereck nem látja, Gordon inkább tudna beszélni az olyan pillanatairól, mert valahogy sikerül a rendőrnek azt előcsalogatnia belőle minden alkalommal. Meglepődik, amikor a férfi a vállára teszi a kezét, és hirtelen mintha sok-sok lepke szállingózna a gyomrában. Felemeli a fejét és a tekintetén is látni mennyire zavarban van. *
-Nem tudom... lassan azt hiszem, semmi értelme... *sóhajt, és a szomorúság is megcsillan íriszeiben, van egy ellensége, akivel egy fedél alatt él. Már persze, ha otthon van, mert többet nincs ott a házban, mint amennyit igen.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 1:24 am

*ELmosolyodik*-Akkor nem felejted el. Ha igazán fontos volt akkor nem fogod elfelejteni soha*kicsit keserü még mindig a mosoly de próbál bátorító is lenni*-A lényeg hogy a szeretettre ne keserűséggel emlékezz hanem boldogan*mosolyodik el*-Engem csak ez tart életbe ha a rosszra gondolnák itt is maradhatnék megásni a saját sírom*mondja komoly hangon majd amikor felemeli a fejét csak komolyan végig néz a nő arcán egy lágy bátorító mosolyt is megejt neki*-Mindennek van értelme mindig. Ameddig élsz a létednek kell értelmet keresni és aki keres az talál ez örök körforgás. Élhetsz bárminek és van hozzá elég erőd hogy szakíts a múltal, ami bántott*mondja mosolyal az arcán*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 1:49 am

*Megvonja a vállát, már most kezd elfelejteni dolgokat, csak néhány nagyon-nagyon különleges pillanat maradt meg eddig, és ezekből is van, ami már halványodni kezdett. Már megszokta, hogy amitől fél,az bekövetkezik. Adamet is elveszítette, igaz, ő attól félt, hogy kedvese talál majd valaki mást, csak mert egyszerűen nem tudja szépnek látni magát, és nem hitte el, hogy annak az egy embernek tényleg gyönyörű volt. Most már elhiheti, hogy Adam nem hagyta volna el senkiért sem, na meg alkalmat sem kapott erre az élettől. *
-Nekem még ahhoz sem volt szerencsém... *sóhajt, az apja bizony nagyon is figyelt rá annak idején, és biztos benne, hogy most is akad, aki szemmel tartsa, hogy nehogy valami hülyeséget csináljon, ami az apja hírnevének ártana. *
-Érdekes... az elmúlt 19 évemnek szinte semmi értelmét sem látom...*mondja keserűen és talán kissé cinikus is, de ez nem Dereck-nek szól. Azt is tudja, hogy lehet, hogy csak ő ment el a jó dolgok mellett, de akkor sem tapasztalta őket,többnyire csak a rossz, a szenvedés, a fájdalom az, amit ismer. Már azt sem tudja, fizikai, vagy lelki fájdalmat kapott-e többet és mi is fájt, fáj jobban. Újra csak lesüti a tekintetét, és hagyja, hogy pár kusza tincse az arcába csússzon. Makacs hallgatásba burkolózik, és lehet, ha most nem egy sírkőnek lenne dőlve, hátrébb lépne...sajnos így nem tud. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 2:10 am

*ELmosolyodik majd a nőre néz*-Fiatal vagy és jó lelkü. *kicsit megcsóválja a fejét*-Máshol egy boldogabb helyen lehet már te is boldog lehetnél remélem azért alakulni fog a dolog itt is*mondja komoly hangon majd szív egy mély levegőt*-Még ne gondolkozz végletekbe, hosszú élet állhat még előtted mint mindenki előtt remélem most már a jó oldal fele fordul*mondja majd lassan körül néz már elmult éjfél és menni is kéne*-Én viszont megyek azt hiszem van még kis dolgom otthon. Remélem valamikor még találkozunk boldogabb körülmények között*mondja mosolyogva majd elbúcsuzik*-Jó éjt és vigyázz magadra szerintem nem ártana neked is menni haza*mondja bár a nőé a döntés. Ő viszont lassan elindul s egybe válik az éjszaka sötétjével*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 8:24 pm

-A baj azzal van, hogy itt vagyok...*mondja kissé dacosan, bizony ám, ő itt van, és nem egy boldogabb világban. A feltételes mód meg szerinte az is marad, hiszen csak lehetne boldog, de nem az... Igen, talán ez alakulhat még, kár, hogy Row nem tud hinni régi álmaiban. *
-vagy nem... ezt nem tudhatom. *vonja meg a vállát, ebben a világban akárhol, akármikor elkaphatja valami, és még a végén Gordonnak meglesz a karácsonyi ajándék... egy szép napon lehet, hogy ő fogja közölni a főnökével, hogy nicsak, megtalálták a lánya testét is valahol. *
-Hát akkor minden jót.*mondja, és fellélegzik, amikor kiszabadul. Kissé sarokba szorítva érezte magát az imént. *
-Jó éjt.*mondja egy kedves mosollyal, aztán még pár pillanatig Dereck után bámul, végül kardja markolatára csúszik a keze, és elindul vissza abba az irányba, ahonnan jött, hazamenni kicsit korai még neki.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Temetőben   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:36 pm

*Sötét alak jelenik meg a temetőben, egy női alak. Bár távolról ez nem kivehető hiszen kalapban van amit általában a férfiak hordanak. Szájából sűrű füst száll fel majd elfoszlik az éjszakában. Szemei fakók a fény elhagyta őket, pedig milyen életvidám lány volt s most úgy látja, hogy talán élni sem érdemes. Szerettek nélkül, barátok nélkül. Magányossá vált, Ő aki mindig mindenhol a társaságot kereste , aki állandóan beszél. Most már nem fecseg fölöslegesen, hiszen nincs kinek. De talán majd akad, most már vagy 2 hete... talán több is tenyészik itt. És utálja ennek a helynek minden részét, a levegőt amit itt be kell szívnia a csekély fényt ami nappal átjárja a várost és az végeláthatatlan sötétséget ami éjszaka jön el a félelemmel együtt. Már rá is hatott az itteniek paranoiás viselkedése, gyanakszik, hogy valami még sincs itt minden rendben. Megingott hite először akkor mikor megpróbált kijutni innen de nem sikerült. Nem is egyszer próbálkozott aztán be kellett, hogy lássa ez fölösleges ,s miután egyszer majdnem sikerült egy hirtelen keletkezett szakadékba belezuhannia az is világos lett megszoksz vagy meghalsz a felállás. Ebben a helyzetben elég nehéz eldönteni melyik lenne a jobb. De nem uralkodott el rajta a félelem ezt mutatja az, hogy most itt van... egy temetőben, sötétben. És ráadásul egy gitártokkal a hátán elég bizarr látvány. Mondhatnám, hogy magányos helyet keresett de este ebben a városban szinte minden helyen egyedül lehetne. A cigaretta természetesen ott van nála, ezúttal meggyújtva, igen újra rászokott... bár igazából... sosem szokott le igazán róla. A nagy sötétben csak a vörös pont izzik ahogyan a lány mélyet szív a nyugtatódohányból. Megtalál egy kriptát és leül annak lépcsőjére, maga elé veszi a tokot és kiveszi a gitárt. Lassan végighúzza úját az ismerős vonalakon, ez az egyik dolog ami a külvilágból maradt meg neki. Keze lassan egy vésésre téved. Monogram van a gitár szárába vésve. Fájdalmasan behunyja szemeit majd még egy utolsót szív és elnyomja. Lassan halkan pengetni kezdi a hangszert. A lány igen jól van képezve zeneileg, bár kiskorában utálta a szolfézs órákat, de már tudja... vagyis tudta mielőtt ide jött, hogy nem volt hiába. Hiszen a zenében képzelte el a jövőjét. Zeneszerző szeretett volna lenni, bár hangja is gyönyörű még is inkább az írás mellett voksolt. Anyja nem nagyon akarta ebben támogatni jobban örült volna ha lányából újságíró vagy hasonló lesz hiszen ahhoz is nagyon ért. Nah de már úgy is minden mindegy. Vagy új álmokat talál, vagy összezuhan s megőrül.*
-Körbezárnak rég a falak.
Kezeden a lánc, nem vagy szabad.
Nem figyel a Föld, csak forog.
Nem érez a szív, csak dobog...*Énekelgeti halkan s vele együtt pengeti gitárját.*
-Monoton menetel a tömeg, ahogy kell,
Öreg és fiatal, míg meg nem hal.
Odakint nagy a rend, idebent néma csend.
Nem ereszt a kereszt, mit hittél?!*A kérdés inkább magának szól s ez látszik arcán hiszen az égre néz és hangján is érződnek érzelmei minden egyes sornál. Majd a következő soroknál kicsit erősödik és gyorsul a pengetés hangja és ritmusa.*
-Idegen hatalom, hidegen földre nyom.
Körbe zár, megaláz.
Még meddig vársz?
Semmid sincs,
Kezeden a bilincs.
Hogy ha fáj, nem remélj. Kiabálj!*A nagy felszólalások után mintha sóhajtana egyet s cinikusan megrázza a fejét, szemeit pedig lecsukja.*
Körbezárnak rég a falak.
Kezeden a lánc, nem vagy szabad...*Folytatja halkan.*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:39 pm

*Az éjszaka hallk szellője megtisztítja a levegőt , bár hideg van mégis kellemes lehet a kinttartózkodás, ha valaki nagyon figyel hangokat hallhat mintha egy ásó csattanna valahol, ha a lány körbe néz elég messze talán a sorvégeknél egy sírnál megláthat két férfit, valamit csinálnak bár innen nem lehet látni semmit hogy pontosan is mit, annyit lehet talán észre venni amikor már leszedik koporsó feletti betonréteget, de itt valami furcsa dolog történik. a Két férfi elindul lefelé mintha az eggyik sír valójába egy lépcső volna... ÉRdekes.*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Férfiak   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:48 pm

*Énekelgetése közepette hirtelen ásókoppanást hall. Mintha valamibe belevágták volna a fém szerszámok. Lefogja a gitár húrjait s felkapja a fejét. Lélegzetet felgyorsul s szíve hevesebben kezd verni. Kicsit bosszús is hiszen egyedül szeretett volna lenni és most tessék, valaki megzavarta. Nem is gondolta volna, hogy ilyen későn valaki már is jár erre. Ahogy így nézelődik két alakra lesz figyelmes. Megnyalja a száját előrébb hajol, hogy jobban lásson. Figyeli ahogyan lecsúsztatják a fedelet még a lélegzete is eláll. Megfordul a fejében, hogy oda ordít s megkérdezi, hogy mit csinálnak de hamar meg gondolja magát. Nem lenne jó ha leütnék azzal az ásóval. Meg amúgy is két erős férfi ellene... hát lehet, hogy nem kéne megkockáztatni. Lassan a gitárra siklik a szeme... nem viheti magával, hiszen nem tud elég gyorsan futni vele, az autóhoz meg már nem ér vissza elég gyorsan. És az sem biztos, hogy vissza talál pont ehhez a sírhoz. Gyorsan bedugja a hangszert a tokjába és a kripta rácsain benyomja úgy, hogy ne lehessen látni. Legalábbis most éjszaka biztos, hogy nem veszi észre senki. De holnap vagy még ma ha vissza jön akkor könnyen ki tudja venni. ellöki magát s halk léptekkel az előbbi sír felé oson. Látja ahogyan a két férfi elindul, egy pillanatra megtorpan... na... HA nem lenne ennyire kíváncsi így csak meg tovább rendíthetetlenül de óvatosan. Nem lenne jó ha rögtön lebukna.*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 9:03 pm

*Mire oda ér már sehol senki valószínüleg lent lehetnek valahol a katakomba hálózatba. LEfelé egy megvilágított lépcső van, úgytűnik hogy legalább fénybe nem lesz hiány bár nem mondhatni így se világosnak inkább csak félhomálynak. Ha lejjebb megy hallhat hangokat. Idelent eléggé vízhangosak a termek. Egy kissebb folyosón van a folyosó oldalain ajtók, a hangok a végéről jönnek, Mintha lenne ott egy elágazás balra lefelé. Még mélyebbre. Apró suttogások hallatszódnak de még nem lehet megállapítani ki a gazdája*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: katakomba   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 9:21 pm

*Kicsit gyorsítja a lépteit de mire oda ér már sehol senki, óvatosan lenéz s meghökkentő kép tárul szemei elé. Egy lépcső, egy sírban*~Van egy kis fény...~*Megharapja a szája szélét s körbenéz a temetőben. Minden kihalt csak Ő van ott ezen a magányos helyen, ő meg a kíváncsisága...*~Kell valami...~*Lenéz a lábai elé, fordul kettőt míg nem meg is pillantja fegyverét, ami talán nem sokat fog érni ha bajba kerül de még is ad egy kis biztonságérzetet.Egy nagyobb,lapos fadarabot fog a kezében ami valószínű, hogy egy keresztfa egyik darabja volt. Bizonytalan léptekkel indul meg lefelé, a fal mellé lapulva hiszen fogalma sincsen, hogy mi várja oda lent. Ahogy lejjebb kerül hangokra lesz figyelmes, egy pillanatra meg is torpan de rá kell, hogy jöjjön a hangok viszonylag messziről jönnek, nem hallhatják meg. Tovább indul de halkabban kell járnia mert a terem visszhangzik s így lépteit is könnyebben meghallhatják. A szíve mintha a torkában verdesne vagy ki akarna törni. Próbál egyenletesen lélegezni de nehezére esik, tulajdonképpen vissza tartja a levegőt. A folyosóra érve továbbra is a falnak lapulva halad előre bár itt már kockázatosabb a fal melletti menet hiszen mindenhol ajtók vannak. Elég ha valaki éppen most akar kijönni az egyiken és már vége is. Kicsit megszaporázza a lépteit és elhatározza követnie kell a hangokat, bizonyára attól a két férfitól jönnek akik az imént jöttek le ide.*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 9:39 pm

*Ha leér láthat egy elég érdekes dolgot. A folyosó nyitott de a végébe egy falnál egy férfi áll. A másik kettő előtte, valami csomagot nyújtanak át a férfinek, az átveszi és széttépi szinte úgy önti be a szájába. ELég közel van a lány úgyhogy jó lenne vigyázni. A férfi meg csak nyeli a csomag tartalmát és nyeli. Nemsokára a lába előtt véres lesz minden. LEhet tippelni mi van benne. A másik kettő csak áll úgytűnik mintha parancsnra mozognának, legalábbis eddig úgy látszik. Ki tudja micsododák ezek*.
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vér   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 9:51 pm

*Lassan halad előre de egyenlőre még nem látja az alakokat a fegyvere mellette pihen egyre közelebb van a motyogó hangokhoz. S ekkor megpillantja a két... nem is három férfit. Még közelebb megy, hogy mindent jól lásson, nem rejti el semmi. Tulajdonképpen csak abban reménykedhet, hogy a sötét elrejti. Minden esetre hangtalan próbál maradni s végig nézi a jelentet ahogyan a férfi kiiszik valamit. Egy pillanatig eltart míg rájön , hogy az a valami ami a férfi lába előtt van és amit az előbb ivott az vér. De a felismerés elborzasztó elakad a lélegzete s szemei kitágulnak.*~Ez valami szekta? Vért ... az vér...~*Szuszog nem igazán tud mit tenni. Jó lenne eltűnni... de túlságosan érdekli a dolog. Ahelyett, hogy hátrébb lépne inkább előrébb dől, de meg is bánja. A veszély érzet azonnal eljut az agyáig és két lépést gyorsan hátrál, hogy ne vegyék észre. Csak mondjuk lehet hangosabban tette ezt mint eddig. Ő nem így érzékelte hiszen egy pillanatra pánik kapta el, szerencsére nem egy nagy pánikolós hamar lehiggad. S egyedül... de kivel? Hiszen senkije sincsen... csak abban reménykedhet ha sikerül innen kijutni, hogy van más is aki oly annyira kíváncsi mint Ő. Le nem veszi a szemeit a három alakról s maga elé tartja fegyverét. Úgy szorítja a fát , hogy az ujjai elfehérednek az összes vér kifut belőlük arca is sápadtabb a szokásosnál. De csak egy dolog jár a fejében... *~Észre ne vegyenek...~
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 10:27 pm

*Úgytűnik most már a legendák lassan felelevenednek a nő szemei előtt. A férfi mintha új erőre kapott volna úgy lép előre. Majd szeme megvillan, mintha látná Delito-t s érezné is, s ebbe a legrosszabb hogy a nő is úgy érzi. A vámpír mintha egyenesen őt nézné mintha egy falon keresztül is rajta lennének a szemei*~gyere közelebb... nem bántunk... Parancsolom.....~*ezek a hangok járnak a nő fejébe egy dallamos hangú férfi hangja, mintha édesgetnék az utolsó szónál meg nem tud már mást tenni lábai lassan elindulnak a vámpír és két másik felé. Érdekes....*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Parancs   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 10:41 pm

*Még egy lépés hátra majd még egy... aztán hirtelen megtorpan. *~Fenébe...~*Nah igen az a szempár egyenesen rá szegeződik. Arcán apró fintor jelenik meg. A hideg futkos a hátán a tudattól, hogy lebukott, nah meg az imént látottaktól is. Ismét elkezd hátrálni hátha elengedik, persze ennek kicsi a valószínűsége. S ekkor hangok vagy egy ember hangja, maga sem tudja szólal meg fejében. Hamar rájön, hogy nem megőrült és nincs tudathasadása és nem Ő maga beszél. Ami elég rémisztő s meglepő szemei kitágulnak, a csodálkozástól majd elborzad. Nem tetszenek neki ezek a dolgok sem ezen az alakok. S cseppet sem hisz abban, hogy nem akarják bántani, akár milyen dallamos és negédes hangon mondják neki. A józan ész vagy a női megérzés a fene sem tudja de közli vele, hogy nem kéne oda menni. És még is elindul előre ami kétségbeejtő, ha az ember már a saját lábainak vagy végtagjainak sem tud parancsolni. Minden esetre a bot ott van a kezében s azért nem adja magát olyan könnyen. Amennyire tud küzd az ellen, hogy a lábai más parancsára cselekedjenek.*~Ez...nem normális~*Nah igen, ez amolyan Phin-es gondolat volt. Persze, hogy nem normális ha az ember már hangját hallja a fejében , főleg egy olyan ember számára nem aki még sosem találkozott ilyesmivel és világ életében a tényekben hitt, mindent csak akkor hitt el ha saját szemével látta... és most... látja, érzi , hallja... elég rémisztő.*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 10:49 pm

*A nő csak megy egyre közelebb és közelebb, s a féri kinek a hangját hallja kilép a másik kettő közül nekik csak int eggyet s azok hátrébb is húzódnak, majd megszólal imént már hallható hangon is*-Üdvözlet. Úgytűnik hogy elég rossz helyre keveredtél*szólal meg dallamos hangon, ha a nő végig néz rajta látja hogy a ruhája vérrel van átáztatva, mintha sebesült lenne, s ez érződik is a hangján. Mintha valami látszatot tartana fenn de most gyengébb mint aminek látszik. Viszont a kettő másikat sem árt elfelejteni*-Most akár meg is ölhetnélek, lehet nekem lenne jobb, nem kéne olyan dolgokba ütnöd az orrod ami nem érint téged. Viszont ha hajlandó vagy egy üzletre talán, semmisnek tehetjük ezt a találkozást...*mondja s szeme megvillan egy percre*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: üzlet   Darkhole temető - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 11:05 pm

*Hát úgy látszik nem túl sokat ér küzdelme hiszen lába egyre csak jár. S egyre közelebb jut a férfihoz. Míg nem ott áll előtte, s végig nézhet rajta. Azt nem mondhatni, hogy a lány nyugodt lenne. A szíve a torkában dobog, s elég erősen fújtat bár, megpróbálja lelassítani a légzését, hogy egy kicsit lehiggadjon és nyugodtan tudjon gondolkozni. Szemét végigfuttatja az öltözeten s , hogy véres. Egyetlen problémája a lánynak, hogy nem bírja a vért, a sajátján kívül. Rosszul lesz tőle s most is ahogyan meglátja a híg folyadékot, ráadásul ilyen mennyiségben és még bele is lépett. Lenéz a lábaira, s felfogja, hogy vértócsában ácsorog.Elkapja a fejét oldalra s összeszorítja a szemeit még csak levegőt sem vesz egy pillanatig, szédülés fogja el s hányinger kezdi kerülgetni. Az arcából , sőt olyan mintha a testéből kifutna hirtelen az összes vér kezei hideggé válnak s lába megremeg.Hirtelen össze "akar" esni kicsin múlik, hogy nem csuklanak össze a térdei azonnal.*-Maga aztán nem kertel...*Motyogja kótyagosan miközben próbál mély lélegzeteket venni, hogy ne essen össze vagy ne hányjon ide a férfi lábai elé, mind a kettő elég megalázó helyzet lenne.*-Ki maga? ...*Kis szünet míg összeszedi magát.*-Vagy mi maga egyáltalán? *Jóh igen nem kéne olyan dolgokba ütnie az orrát ami nem tartozik rá, de hiszen mindig ilyen volt...erről már nem nagyon fog leszokni.*-Miféle üzletre?*Követi azt a szabályt, hogy nem mondunk igen amíg nem tudjuk mi az ajánlat. Mind eközben megpróbál valami olyan helyet keresni a szemeinek ahol nincs vér. De a tudat, hogy egy vértócsában áll, éppen elég nagy hatással van rosszullétére és arra, hogy nem múlik a szédülés , a térdremegés és a hányinger.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Darkhole temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darkhole temető   Darkhole temető - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Darkhole temető
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros-
Ugrás: