Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Nil Corivan
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Atrahazisz
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Victus
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Sötét gyártelep I_vote_lcapSötét gyártelep I_voting_barSötét gyártelep I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Sötét gyártelep

Go down 
+4
Nina Dalhadar
Dereck Jamison
Atrahazisz
Victus
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzer. Jan. 14, 2009 1:42 pm

Az elhagyatott városrész nyugati végén fekszik messze a város fényeitől, régebben ez a hely több száz munkásnak adott helyet de miután egyre több különös gyilkosság történt a városnak ezen a részén , az emberek félni kezdtek, nem telt bele két évbe és a gyártelep munkásai fogták a sátorfájukat és elindultak a belváros irányába. Azóta itt áll üresen az emberek számára kísértet telepként elnevezett helyen. Bár hogy ténleg elhagyatott e az csak nézőpont kérdése. Ha arra vetődik egy egy szerencsétlen néha sikolyokat hallani a kerítéseken túlról….

Sötét gyártelep The_death_factory_by_Yeoman2b_www.kepfeltoltes.hu_

Sötét gyártelep Inside_old_factory_by_Plecyfenga_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Feb. 13, 2009 11:27 pm

*Sötét van, és a gyártelep mindennél sötétebb, ráadásul még mintha kissé ködös is lenne. De Row szereti az ilyen sötét helyeket, ez meg talán azért is mert a közelben halt meg Adam. Legalább is innen nem messze találtak rá az egyik kis utcácskában átvágott torokkal. Row most éppen nem megy be a kerítésen túlra, egyelőre nem, de még meggondolhatja az egészet. Egyelőre csak leül az egyik falnak vetve a hátát, maga alá tornázza a lábait, hogy egy akrobata is megirigyelhetné, és éppen rálátása van nem csak a gyártelepre, hanem arra a bizonyos utcácskára is. Előhúzza az egyik shurikent, és elkezdi a kezében forgatni. Miért kell az apjának mindig mindenbe beleszólni? Ezen ismét csak felhúzza magát, és dühösen eldobja a csillagot, ami átrepül a gyártelep kerítésén. Hála a jó égnek, most mehet utána. Feltápászkodik, majd nekifutás és átugrik a kerítésen... meg átérve nekiláthat megkeresni a kis fémcsillagot.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Feb. 13, 2009 11:37 pm

*A gyártelep belső udvarán jár nem kell tudni senkinek róla hogy jutott be minden esetre biztosan megérezte. Ez látszik a kezén lévő elég hanyagul áttekert kötésen is. A férfi úgytűnik megintcsak nyomoz bár mindig is nyomasztotta ez a hely, és igazábol flusztrálja hogy a hely elhagyatott*~vajon miért? Lehet hogy félnek valamitől? vagy valakitől....~*gondolatai penge élen táncolnak a gyártelep sötét árnyékaira mind oda figyel. Nem mondhatni rá hogy még kétségbe esett de azért érez némi szorongást. De mégis megy mert tudja hogy itt is át kell néznie mindent ha rá akar jönni kik ölték meg az öccsét. A kocsmába kapott egy remek tippet de úgytűnik mégse annyira remek mind akkor tünt. Viszont ahogy megy előre hirtelen elég különös hangokat hall keze azonnal rá is csúszik a 9 milis re és a hang irányába azonnal meg is fordul a pisztolyt maga elé tartva úgytűnik most valami elpattant viszont amikor meglátta hogy ki ugorja le a kerítést egy nagyot sóhajt majd lassan le ereszti a fegyvert*-A frászt hoztad rám*mondja miközbe vissza akasztja a pisztoly táskába és közelebb megy*-Le is lőhettelek volna. Látom nem csak nekem van itt keresni valóm. Ténleg miért vagy itt?*kérdezi kicsit nyugodtabban*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Feb. 13, 2009 11:54 pm

*Földet ér, és felegyenesedne, de úgy marad, mint egy kérdőjel. Kicsit előre dőlve, a fejét is csak lassan emeli fel. Mi a fene, nem számított arra, hogy bárki is itt lesz. Tudta, hogy veszélyes terület, nem is nagyon volt kedve most ide bejönni, de... na mindegy, amikor feltekint, és sikerül végre kivennie a sötétben, hogy ki is áll vele szemben , kihúzza magát és egy bocsánatkérő mosoly jelenik meg az arcán.*
-Ne haragudj... nem volt szándékos. Nem tudtam, hogy itt vagy. Sőt nem számítottam arra, hogy bárkivel is találkozok itt. *sóhajt, azt úgy tűnik fel sem fogja, hogy a saját életét is veszélyeztette. pedig hallja, csak valahogy nem érinti meg a dolog, szereti a veszélyt... lehet, hogy ha Dereck lelövi, akkor nem ezt mondja majd, de most így gondolja.*
-Umm... csak ezért...*mondja, és már kis is szúrta a kis csillagot, beleállt egy lécbe az egyik ága. Odalép, majd kirántja a fából, nem ment mélyre, ahhoz kicsit hosszú volt a táv, amit repült, ezért könnyű dolga van, majd a tenyerén mutatja Dereck felé. *
-Kicsit dühös voltam és eldobtam... mire túlment a kerítésen. *vonja meg a vállát, majd eltünteti a csillagot. *
-De én csak ezért jöttem be... Na és te? Umm... mi történt a kezeddel? *kérdezi, amint tekintete a friss kötésre téved. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 12:24 am

*LAssan megrázza a fejét és közelebb sétáll a nőhöz*-Nem bocsi inkább te ne haragudj. Csak mostanába eléggé paranoiás vagyok főleg ezen a területen. Valami nem tetszik itt nekem túl elhagyatott. *mondja komoly hangon bár a keze kicsit még remeg*-Szerencse hogy felismertelek*mondja egy kis mosollyal eléggé bántotta volna ha véletlenül bele lő a nőbe és meg se bocsáltotta volna magának*-Nem is tudtam hogy a környéken gyakorolsz. Nemmondom nem féled a halált. De akkor se jó itt egyedül*mondja komoly hangon bár ő is egyedül van szóval igazábol maga ellen beszél*-Csak nyomozok. A fogadóba kaptam egy jó tippet legalábbis azt hittem jó de semmi nincs itt*néz körbe a sötétségbe szinte a hideg futkos a hátán. Közbe lenéz a kezére*-Áh cask egy karcolás. Amikor át akartam jönni a kapun elkapott. *mondja a nő szemébe nézve*-SAjnos eléggé éles az a kerítés de túlélem. Bár azokat a szögesdrótokat leszedhették volna...
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 12:53 am

-Amióta az eszemet tudom, azóta elhagyatott ez a hely. Apa mindig is tiltott ettől a területtől, de apa szava... na jó van benne igazság, nem egy fura gyilkosság történt már itt...*vonja meg a vállát, és közben nekidől az egyik épület falának, szereti ha védve van a háta, mivel sajna csak két szeme van és azokkal sem hátrafelé lát. *
-Nem gyakorolni jöttem ki... azt a parkban szoktam, vagy a vidámparkban esetleg a temetőben, de nem itt. Ezt a területet én is kerülni szoktam, ha lehet... csak... umm, hát ma két éve halt meg Adam... vagyis találtak rá a rendőrök nem messze innen... *Sóhajt egyet.*
-Juuj... valamelyik éjszaka gyakoroltam a parkban, és meg voltam győződve róla, hogy egyedül vagyok, mire egyet szúrok a karddal a levegőbe és azt veszem észre, hogy ott áll előttem valaki... Minden esetre fura egy alak volt.*Húzza el a száját, még mindig azon filózik, hogy Nil ember egyáltalán, vagy már inkább valami köz van a természetfelettihez.*
-Jahm...*bólint a nyomozásra, bár azt kissé kétli, hogy bármit is találna itt a férfi.*
-Hé... mutasd. Legalább hadd kössem be rendesen.*bociszemek, neki ez elméletileg jobban megy, először is mert mindkét kezét tudja használni, másodszor meg mert van gyakorlata is ebben.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 1:26 am

*ELmosolyodik*-Én csak nyolc éve vagyok itt és mégis semmit nem változott már régen is ilyen volt*mondja majd tovább hallgatja a nőt*-Nagyon nem szeretheted apádat. De megértem*mondja kicsit komolyabban majd közelebb lép a nőhöz szelíden nézve rá*-Gondolom még mindig fáj. Emlékek miatt jöttél talán vagy nyomozol te is?*kérdezi szelíd hangon nem akar ő kérdezősködni egyszerüen csak kiváncsi hogy miért van itt a nő bár ha nem az ő dolga akkor nem avatkozik bele. Csak nyugodtan hallgatja tovább de a férfinál maga is elakad, de arcizmai nemsokára kieggyensúlyozottak lesznek*-Hmm bárhol tünnek fel furcsa alakok. Azért örülök hogy nem fallt fel*mondja mosolyogva amit most eléggé groteszknek érez bár ez a hely miatt van. A kezére csak kicsit legyinteni akar mármajdnem mondaná hogy "áh ez csak egy sérülés semmi több de teste gyorsabban reagál és már nyújtja is a nő felé. Maga se tudja miért*-Törődésre sem érdemes én nyultam rossz helyre. MAjd rendbe jön*mosolyodik el*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 2:04 am

-Gordon szerint mégiscsak oka van annak, hogy megtartottam a kardot, amit még tőle kaptam. *Kezét a markolatra teszi. Ezen elgondolkodott már, de maga sem tudja a választ. Talán tényleg kötődik még valamilyen szinten az apjához minden ellenére is. *
-Lassan kezdenek elfásulni az emlékek. Marad pár sárguló fénykép, néhány száraz virág... meg egy szürke sírkő egy névvel... és ennyi az egész. Inkább csak emlékeztem, nem nyomozok már. Tudom, hogy apa keze benne volt, ez éppen elég... nem akarom tudni, kik tették, elég a miértje. *sóhajt egy keserveset, és vészesen csillogni kezdenek a szemei, de mély levegőt vesz és próbálja megállni, hogy ne induljanak el lefele az arcán a könnyek, éppen ezért pislog olyan sűrűn.*
-Azóta még beszéltem vele, nem úgy néz ki, mint akinek szándékában állna felfalni engem... bár apa szerint jobb, ha nem bízok idegenekben. Igaz, Nil annyira már nem idegen.*vonja meg a vállát kicsit elmosolyodva. Az első találkozáskor kicsit félt, de már nem. *
-Azért talán nem ártana kitisztítani... főleg ha rozsdásodó félben volt a kapu.*jegyzi meg, miközben leszedi a kötést, majd kicsit megtisztítja egy zsebkendővel és szépen újra beköti, legalább nem vérzik. Viszont karcolás, vagy esetleg nagyobb seb, mindenre érdemes egy kis figyelmet fordítani, nem lenne jó egy-két fertőzés.*
-Kész is.*mosolyodik el, amikor befejezte, és elengedi a férfi kezét.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 2:21 am

*Elmosolyodik*-Talán más oka is van hogy az a kard nálad van. Lehetséges hogy a saját emlékeid miatt. Azt mondtad apád sokat nyüstölt hogy tanulj harcot. Lehet pont azért*mondja bár nem lát bele a nő fejébe csak gondolkozik, majd amikor megátja a könnyes szemeket kicsit közelebb lép és a nő vállára teszi a kezét*-Az emlékek elfakulnak és a végén már vagy cask a jóra vagy a rosszra emlékezünk. Lehet jobb így, ez a világ tartogat még elég rosszat mindannyiunk számára. Néha áldás de néha csapás az emlékezés. De nem te vagy a hibás a felejtés egyszer eljőn*mondja komoly hangon miközbe a nő arcát nézi majd elmosolyodik*-Azért jobb ha vigyázol néha a legjobbfej emberek a legveszélyesebbek*mondja bár ezzel maga ellen is beszélhet nodehát szerinte így van*-Remélem ténleg csak egy sima városi*mondja még hozzá toldva a mondandóhoz. Közbe némán tűri hogy Rowana bekösse ujra a kezét amikor készen vannak kicsit elmosolyodik*-Köszi de ténleg nem kellett volna*mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 3:00 am

-Hát 6 éves korom óta tanulok harcolni, lehetséges. *és újra csak megvonja a vállát, magának azzal magyarázza az egészet, hogy a cirádák anyja egyik rajza alapján készültek a kardra. Nem tudja, mi a magyarázat, de a kardtól azért nem akar megszabadulni.*
-Már nem tudom, jó-e vagy rossz... de idővel úgy is elfeledem ami fölösleges.*sóhajt, majd mély levegőt vesz, és még egy ideig pislog, sűrűn rebesgeti a pilláit, hogy visszatartsa könnyeit.*
-Most akkor tőled is félnem kellene?*pislog fel és elmosolyodik, nem fél Niltől sem, egész normálisnak tűnik számára. *
-Szívesen.*mosolyog amikor elengedi a férfi kezét, majd nekiveti a hátát újra a falnak, és kicsit szétnéz. Egyre sötétebb van, és egyre ijesztőbb a hely.*
-Lassan jobb lenne menni, nem szeretném megtudni, miért tilt apa ettől a helytől éjszaka. *mondja, és ellöki magát a faltól.*
-Nem valami bizalomgerjesztő hely.*jelenti ki, és összehúzza a köpenyt magán, keze meg a kardra csúszik. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptySzomb. Feb. 14, 2009 3:06 am

*Bólint*-Szerintem is ez lehet az oka*mondja mosolyogva, megroppantja a nyakát. Kis torna nem árt*-Tudod csak mégf nem tudatosult benned. A lelked majd elmondja az igazat*mosolyodik el majd kicsit oldalra dönti e a fejét*-az attol függ. Félsz tőlem?*kérdezi kcisit közelebb hajolva, majd lassan megcsóválja a fejét*-Nem nem kell félned*mondja végül majd biccent eggyet*-Inkább én köszönöm *mondja majd megintcsak bólint ténleg eléggé sötét egy környék*-Azt javaslom a belvárosig mennyünk eggyütt aztán onnan majd meglátjuk*mosolyodik el majd ha a nő is jön akkor elindul vele kifelé ebből a városrészből*
Vissza az elejére Go down
Nina Dalhadar
Játékos
Játékos
Nina Dalhadar


Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:34 pm

*Eléggé siet szeretne minél előbb kiérni a városból így az elhagyatott városrészen keresztül akarja elhagyni a várost, lassan körbe néz a sötétbe bár most nem érdeklik az ösztönei nem akar mást csak hazajutni a többiekhez, de érzi hogy a közelbe vannak, és még valaki, szerencsére ez más élő szag, és ismerős*~úristen csak ezt ne~*gondolja közbe kicsit legugól és lassan körbe néz érzi a nő szagát de azt is ami még a környéken van, vajon mi a jobb lehetősgé. Nina most mérlegel végül megszólal*-Jobb lenne a felhagynál a bújkálással és ide jönnél*mondja idegesen. Nem a nő miatt ideges inkább ami miatt ami érkezik.....*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:41 pm

*Gondosan ügyelve rá, hogy véletlenül se lássa meg a nő, követi, fától-fáig, saroktól-sarokig, oszloptól-oszlopig. Éppen egy szemetes konténer mögött térdelve les ki mögüle, amikor Nina megszólal. Először hidegzuhanyként éri a dolog, de aztán lenyugtatja magát.* ~Honnan tudja, hogy itt vagyok?~ *Kis gondolkodás után körülnéz, bár nem sok mindent lát a sötétben.* ~Az sem biztos, hogy nekem szólt...~ *Továbbra is a konténer mögül figyel, még kisebbre összehúzza magát, és hunyorítva nézi, hogy mit csinál itt Nina.*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:47 pm

*A hely szokatlanul csendes, eléggé kirázhatja ilyenkor az embert a hideg viszont úgytűnik a lány se akar előjönni ez több mint kellemetlen. A következő amit észlel hogy a konténer ami mögött van egy lökéssel szinte arrébb repül, az árnyak megszaporodnak és a nő előtt egy emberi alak, fedezhető fel. CSupán eggyetlen baj van. Ennek az alaknak elég nagyon szemfogai, a pillantása kihalt, úgytűnik Sora egy túlélő horrorba került ami megelevenedett előtte. A baj csak az hogy ebből nem lehet kiszálni, a lény nekirugaszkodik , ha a lány nem csinál valamit lehet hamarosan ráveti magát......Ninának nyoma veszett eközbe*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Ápr. 10, 2009 11:01 pm

*Az újabb figyelmeztetés, hogy jöjjön elő, elmarad. Aztán feltűnik neki, hogy hiányoznak a szokásos alapzajok. Sora se tudja megmondani, hogy mik ezek, de akkor is, hiányoznak. Ez már túlságosan furcsa. Hátborzongató... Majd egyszer csak eltűnik az előtte lévő konténer, hogy fülsüketítő zajjal nekicsapódjon a legközelebbi falnak. Sora ledermed. Fogalma sincs, hogy történhetett, az előbb még ott volt előtte a szeméttároló, most meg... Aztán észreveszi az előtte magasodó alakot. Lassan felnéz. A holdfényben megvillannak az agyarai.* ~Ilyen nincs...~ *Kis késlekedéssel, de végül az utolsó pillanatban hasra vágódik, karjaival védi a fejét, nyakát, így valószínűleg a bestia nem rajta, hanem mögötte landol. Ha megússza a rohamot, akkor hanyattfordul, és karjaival-lábaival tolja magát hátrafelé, próbál minél távolabb kerülni a borzalomtól. Ha ez sikerül, akkor feláll, és igyekszik eltűnni erről a borzasztó helyről...*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyPént. Ápr. 10, 2009 11:06 pm

*A lény elvéti a támadást de olyan gyors hogy szinte azonnal korrigálja is a következő célpont már a nő nyaka, közelebbről látható hogy férfi a támadó, de ránézésre mintha halott lenne. Nem is nagy tévedés hiszen kárhozottak közé tartozik erre már a nő is rájöhetett. Könnyedén emeli fel a lányt a nyakánál fogva az érezheti a vámpír markának erősségét, és a levegő fogyását a tüdejéből, de nemsokára valami más hang is érkezik farkas üvöltés, közelről.....*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 8:42 pm

*A menekülési kísérlettel természetesen nem ér el sok sikert. A következő pillanatban már érzi ahogy a vámpír ujjai bilincsként kulcsolódnak a nyakára. Sora felől csak valami halk nyöszörgésféle telik, teljesen lebénul a félelemtől. Majd hirtelen már nem érzi a lába alatt a földet. A levegő vészesen fogyni kezd a tüdejéből. Még mielőtt elsötétedne minden megpillantja a vámpír arcát. A látványtól elszörnyed, most már egyáltalán nem próbál ellenállni. Az oxigén hiányától érzékei egyre jobban eltompulnak, a farkas üvöltését alig érzékeli, olyan mintha a hangok a víz alól érkeznének, tompán...*
Vissza az elejére Go down
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 8:52 pm

*Úgytűnik hogy a farkashang alapos nyűszítésbe megy át majd elhal nem tudni mi törént a nő érezheti az egyre szorító kezet majd a szájat ami alaposan közeledik a kulcscsontjához, már csak pár pillanat és az ottani puha bőrréteg feltépésre kerül, a fogak már irtó közel vannak a marok meg csak egyre jobban szorít de ekkor egy lövés hang szakítja meg a tevékenységet és a vámpír mellkasa izzani kezd, majd hirtelen be is gyullad nemsokára jön a következő kicsit feljebb ahol szintén begyullad, ekkor már elereszti a nőt vagyis a falnak vágja de még eszméleténél marad. A vámpír úgytűnik hogy feladja és eltűik az éjszakába bár elég nagy vinnyogást hallatva. Ha a nő körülnéz balra tőle egy másik alakot vehet észre a haja eléggé feltünő az éjszakába..*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 9:20 pm

*A farkast már nem hallja, nem tudni hogy azért e mert elmenekült, vagy mert a vámpír már kiszorította belőle a lelket. Kezd benne egyre biztosabb lenni, hogy az a valami, ami megtámadta, egyáltalán nem evilági lény. Éhes és úgy tűnik őt nézte ki vacsorának. Ahogy megérzi a nyakán annak a valaminek a lehelletét, újult erővel kezd el kapálózni, de sajnos az ellenkezéssel ez a maradék ereje is elszáll, már csak ernyedten, félig eszméletlenül lóg a vámpír markában, már megadta magát a sorsának. De akkor hirtelen lövés hangja hasít a levegőbe, majd rögtön utána még egy. Sorát ugyan elengedi a vámpír, de viszont nem túl gyengéden nekivágja a falnak. A lány tompa puffanással ér földet a házfal tövében. Nyöszörögve-fulladozva fetreng a földön, még soha nem érezte magát ennyire élőnek, egyrészt a tüdejébe áramló levegőtől (még soha nem érezte ilyen frissítőnek) másrészt a testének minden részébe nyilaló fájdalomtól. Sora egyelőre nem is tud és nem is akar megmentőjével foglalkozni, van neki nagyobb baja is...Razz*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 9:36 pm

*Lassan elengedi a ravaszt majd a pisztolyt az oldaltáskájába csúsztatja amikor már megszűnt a veszély. Bár a férfi óvatos hiszen még hall valamit de az ösztönei azt mondják most megszűnt a veszély egy darabig legalábbis*~büdös korcsok~*morogja magába bár ő maga is félig egy ilyen de ő inkább a másik felére büszke az már más hogy eddig milyen előnyökhöz jutatta hogy Dampyr de attol még nem büszke rá lassan közeledik a nő felé. Hosszú földig érő bőrkabát van rajta hasonló anyagú nadrággal is. Amikor oda ér megfogja a vállát és felhúzza, ahogy látja elég rendesen elintézték, bár először jobb ha megvizsgálja. Tévedés a férfi nem orvos csupán egyvalamire kíváncsi a nő állát megfogva jobbra majd balra hajtja a fejét. Amikor látja hogy nincs harapás nyom lassan felsóhajt*-Jól vagy? Nem kéne ilyenkor itt kint szaladgálnod legalábbis nem ebbe a városrészbe. Rosszabbul is járhattál volna*mondja csendesen miközbe körül néz. Tegezi a nőt hiszen nem tűnik túl idősnek és ő sem az..*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 10:14 pm

*Összerezzen amikor a férfi mellé lép. Kicsit ijesztő, ahogy a hosszú bőrkabátos férfi föléhajol, ráadásul Sora az arcát sem látja jól. Amikor megfogja a vállát és felhúzza, nme ellenkezik csak halkan nyöszörög, még mindig fáj mindene, de valószínűleg horzsolásoknál nagyobb sérülései nincsenek. Amikor a férfi megvizsgálja, sejti mit keres, de még mindig nem hajlandó elhinni. Olyan az egész, mint valami rossz horror film...* -Kitűnően.- *Válaszol. Jellemző rá, hogy még az ilyen helyzetekben is képes ironizálni..* ~Hm... Mintha ezt ma már hallottam volna...~ *Végül csak bólint, közben próbál feltámaszkodni. Sikerül is bár a keze kicsit remeg még.*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 10:23 pm

*A férfi amikor már látja hogy a nő megáll a lábán lassan hátrébb lép majd végig méri a nőt pillantása az arcán állapodik meg*-Eggyáltalán mit csinálsz itt? Nem mondták hogy ez a hely nem éppen járt ? LEgalábbis...*kicsit körbe néz*-Emberek nem igen keresnek itt semmit. Aki mégis ide téved gyakran már nem megy innen el.*mondja majd egy lépést tesz a nő felé és kinyújtja a kezét. A férfi bőre is hófehér de azért látszanak rajta az emberi színek is nem csak az a fakóság*-Claudius Vigée-Lebrun de hívj csak Claudiusnak*mondja egy félmosollyal bár a Dampyr nem nagyon szokott mosolyogni most valahogy sikerült megerőltetnie magát*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 10:52 pm

*Sikerül feltápászkodni és megállni a lábán.* -Eh...Lehet, hogy említették már...- *Válaszol szórakozottan, közben végignéz magán. Nincs túl fényes állapotban, a felsője oldalán egy hatalmas szakadás virít, alatta pedig a felhorzsolt bőréből szivárog a vér. A gondolataiból a férfi utolsó mondata zökkenti ki. Sora számára kicsit furcsán van megfogalmazva, bár az is lehet, hogy csak nyelvbotlás volt. Amikor a férfi kinyújtja felé a kezét, rögtön elindul felé. Nem érdekli, hogy nincs túlságosan emberei színe, csak minél előbb kerüljenek a lehető legtávolabb ettől a helytől. Majd utána kérdezősködik. De az első lépésnél a nő megszédül, összecsuklanak alatta a lábai, végül egy nyögés kíséretében újra a földön köt ki. Addig fogja a fejét amíg abba nem marad a szédítő pörgés.*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 11:01 pm

-Lehet meg kellett volna fogadni a tanácsot és nem ide jönni*mondja csendesen majd elindulnak bár a nő nem mutatkozott be nem olyan nagy baj lehet hogy sokk vagy akármi ezzel most Claudius se gondolkozik inkább csak elindul az úton*-Pár sarokkal arrébb parkoltam le elviszlek egy darabon*mondja komoly hangon amikor a nő elesik, a férfi megfogja a kezét és felhúzza, persze nem rángatja maga után megvárja míg a nő rendbe jön valamelyest*-Biztos minden rendbe?*kérdezi persze ha indulhatnak tovább is megy. Nemsokára egy fekete Chevy elé érkeznek amit a férfi ki is nyit majd az anyós ülésen is felpattintja a zárat*-Szálj be jó lesz innen elhúzni. Amúgy mi a neved?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 11:35 pm

*Claudius tanácsára fintorog egyet. Lehet, hogy igaza van a férfinak, de ki ő Sorának, talán az apja, hogy csak úgy megmondja neki, hogy mit kéne csinálnia és mit nem? Felnőtt nő, tud magára vigyázni. Legalábbis eddig így gondolta... Arra, hogy Claudius elviszi a fogadóig csak hümmögés a válasza. Miután a férfi segített neki felállni, próbálja látszólag határozott léptekkel folytatni az utat a kocsiig, a közben elhangzó kérdésre megint csak hümmög. Nála általában a hümmögés a sértődöttség jele, de igazából maga sem érti, hogy most miért. Valószínűleg Claudiusnak ez valamiféle munka, ma pedig már Sora lehet kb a harmadik elővigyázatlan lányka akit a férfi megmentett a vérszomjas bestiáktól.* ~Hm... Hát ezzel biztos nem az a célja, hogy beleolvadjon a tömegbe...~ *Gondolja, amikor meglátja a kocsit. Hanyag mozdulattal kinyitja a kocsi ajtaját és beül. Hümmögés.* -Sora.. Roberts.- *Mutatkozik be körítés nélkül. A kereszt- és vezetékneve között alig hallhatóan egy pillanatra megtorpan, közben oldalra, kifelé bámul az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét gyártelep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét gyártelep   Sötét gyártelep Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötét gyártelep
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sőtét árnyak utcája
» Fall Memoriam. A sötét keresztút.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Dark Pathonic. Az elhagyatott városrész-
Ugrás: