Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Victus
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_lcapCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_voting_barCross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Cross Micicle. A szegénynegyed

Go down 
+2
Nil Corivan
Victus
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 2:47 pm

*Már két napja...Két napja hogy verítékben fetrengve hánykódik szerény otthonában az ágyában.Minden percet megragadott,hogy vissza tudjon emlékezni arra a sejtelmes délutánra.Hisz történt valami,tudta hogy valaminek történnie kellett ott,abban a kis lelakott házban.Hisz azóta van baja...
Még haza sem ért,már lázban égett egész teste.Csak ott fedezte fel,hogy a válla megsérült.Azóta lelkibeteg....Eleddig óvatos volt s elővigyázatos.De a sors nem hagyta ki őt sem ama megtiszteltetésből,hogy "más" legyen. Más,mitől egész eddigi életben ódzkódott és tartott.De bekövetkezett...Erre utalt az a hatalmas harapás nyom a vállán,mi minden bajának okozója.Vérfarkassá lett...
De hogy hogy és milyen körülmények között,arra nem emlékszik.Pedig megfeszítette minden idegeit és emlékezőképességét,de nem tudott csak egy pontig visszaemlékezni ama délutánra.
Leszállt a vonatról,elnyammogta szendvicsét,a furcsa kislány,a hangok....majd a menekülés és a ház.A házban történtekreis homályosan emlékszik és kimaradt sok fontos esemény.Csupán azt tudja felidézni hogy két holttest hever a szobában s a falakt vöröslő vér festi szana szét fröccsenve.Már akkor sem értette de most talán némileg tudja miért nem emlékezhet rá...
Csalódottan kászálkódott ki az ágyból.Két napja nem evett,nem ivott,teste teljesen legyengült.A saját kezüleg gyártott pólya,mit a vállára tekert nem volt valami steril és szabályos sem.Elérkezettnek látta az időt hogy kórházba menjen,hol kellően kifertőtlenítik nyílt sebét és bekötözik. ~ Talán még tetanusz is kell.Hogy az isten verje belé!!~ szitkozódott,majd megmosakodott és tiszta ruhát öltött.Sápadt volt és gyenge így mozdulatai lassúek voltak s remegősek.Az erős elhagyta testét...
Kinyitotta az ajtót majd elhagyta a lakását,mit oly jól takargatott mások elől...
Úticálja a kórház volt...mielőtt itt döglik meg segítség nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Új hely   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyHétf. Aug. 10, 2009 8:30 pm

*Nah ez az a környék amitől még ő is félt. Túl sok a csöves és túl kevés a lámpa. A csöves alakok pedig veszélyesek. Mondjuk elég ironikus, hogy vámpírokat keres éjszaka, viszont a csövesektől fél. Remegő kézzel nyúl bele a zsebébe amikor meglátja az egyik földön fekvő alakot. *~Fúj, ide lehet érezni a szagát... alkohol, izzadtság...~*Hát igen, ezeket még az emberi orr is felismeri. Kiveszi a zsebéből a cigarettát és rágyújt. Hogy a fene... a végén még láncdohányos lesz. Fújtat egyet s meggyújtja a cigit, majd mélyen beleszív s az orrán kiengedi a füstöt. *-hmmm...*Mennyei érzés. Természetesen most is a vámpírok miatt van itt. Nem tud még eleget, új kérdései vannak azóta, hogy a vidámparkban elvált Row-tól. Volt ideje gondolkozni a hallottakon, s ha ezt az éjszakát is átvészeli...
Gyanakodva pásztázza a sötétséget. Valahogy sejti, hogy ha vámpír jár erre táplálkozni akar, ő pedig még is csak finomabb falat mint ezek az éhező, csöves alkoholisták. Egyik keze a zsebében pihen a nemrégiben beszerzett fekete nyelű tőrön. Már kettő van neki. Az egyiket véletlen az autóban hagyta innen egy km-re. A másikat viszont szerencsére magával hozta.*
Vissza az elejére Go down
Til Sodiac
Vértigris
Til Sodiac


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Jul. 16.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyHétf. Aug. 10, 2009 10:18 pm

*A férfi már jó ideje nem járt a városban csupán pár dolgot vett, mint véreshús egy adag üdítő sör, egy karton cigi és miegyébb, mondhatni néha fel kell pakolni nomeg találni valami normális lakást is. Lehet hogy eddig volt neki viszont arra most már nem igen emlékszik tudni illik az emlékezetkimaradás még mindig tart. BÁr azóta jöttek vissza képek de még mindig nem teljesen mondhatná magáénak. És még emmit nem tud a saját múltjárol. Hosszabb lesz ez mint a férfi gondolná. Lassan baktat elfele a városból miközbe a holdat figyeli. Nincs telihold. Szerencsére. Lassan egy cigire gyújt az öngyújtója kattanva zárul le . Kis idő mulva viszont észre vesz egy lányt aki nem igen illik bele a csövesekben bővelkedő helyre, lassan közelebb megy egy félmosollyal meg is szólítja*-Nem igen tűnik úgy hogy ide valósí lennél, szerintem azért jobb lenne a nagyobb elővigyázatosság. Az emberek erre eléggé veszélyesek... talán a szegénység miatt*mondja komoly hangon majd kicsit megrebbennek a pilláé*-Áh elnézés Til Sodiac. Nem akartalak megzavarni....
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Új ismerős   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyHétf. Aug. 10, 2009 10:39 pm

*Mélyen beleszív a cigarettába miközben az út mellett heverő, fetrengő, szenvedő embereket nézi. Igazából még szerencse, hogy sötét van, ha nem így lenne láthatnák a szemében a megvetést. Mondjuk csoda, hogy nem ugranak neki rögtön a csövesek, hiszen drága kabátot visel és lerí róla, hogy nincs kevés pénze. Vagyis csak nem volt kevés pénze a családjának.S bár ideérkezése előtt az anyja jól ellátta zsebpénzzel, de az már hónapokkal ez előtt volt.
Előre fordul, s egy sötét alakot pillant meg a távolban. *~Egy csöves?~*Kérdi magától, de mivel az alak nem dülöngél és masszívabbnak is tűnik mint az itteni hajléktalanok, így hamar elveti az ötletet. *~Vámpír?~*S ekkor valaki megfogja a karját. Kicsin múlik, hogy ne kapja ki a zsebéből a tőrt és szúrja nyakon az óvatlan embert.*-Kérem... adjon egy...*Nem bírja befejezni meg Phin lerázza a kezéről.*-Nem nincs! Tűnjön innen...*Morog rá s hátrébb lép. Bár nagyon úgy viselkedik akit ez nem rendít meg, de a szemében a szánalom mellett egy kis félelem is csillan. Mi van ha a többi csöves is ráveti magát?*-Hö?*Néz a beszélő felé, ezek szerint megszólították.*-Nem csak az emberek veszélyesek...*Mondja szinte önkívületi állapotban az előző meglepi miatt.*-Delitto Phoenix...*Nyújt kezet.*-Nem zavartál meg... igazság szerint...örülök neked... te sem tűnsz éppen idevalósinak...*Néz végig a srácon.*
Vissza az elejére Go down
Til Sodiac
Vértigris
Til Sodiac


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Jul. 16.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 6:01 pm

*Látja hogy mi történik de a lány úgytűnik kivágja magát a helyzetből amikor észre veszi őt és válaszol egy apró mosolyt ejt meg*-Ebbe látod igazad van*mondja helyeslően az emberekre vonatkozó témát, majd kezet fog a lánnyal*-Til Sodiac*mutatkozik be nyugodt hangon közbe kisimítja a haját a szeme elől és végig néz a lányon*-Nem is vagyok... Vagyis lehet hogy az voltam de most nem vagyok az igazából ez kicsit zavaros dolog*mondja egy félmosollyal nem nem hülye csupán ideiglenes emlékvesztésben szenved a srác az miatt is nem tudja mit feleljen*-De ahogy látlak te se vagy törzsgyökeres lakos
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 6:54 pm

-Igazam?*Húzza fel a szemöldökét érdeklődve.*-Ezek szerint tudsz egyes s mást az itteni dolgokról?
*Nah igen, a fiú sem tűnik túl határozott lénynek. Nagyon lassan felhúzza a szemöldökét. Az arcáról azt lehet levenni, hogy a fiút bolondnak nézi. Hát igen, ezen környéken aki éjszaka járkál, szóba áll mással, és jól néz ki... Phin szerint vagy vámpír vagy bolond. Ezt a két lehetőséget ismeri egyenlőre.*-Aha... szal nem tudod...*Mondja hitetlenkedő arccal, majd mosolyt erőltet az arcára. Lehet, hogy még sem volt olyan jó, hogy összefutott a fiúval?*-Igen, egyszer már elmondtad...*Céloz a nevére, ez is kicsit furcsa.*-És jó a fülem...*Hát Phin sem egy túl barátságos lény az utóbbi időben. De csak azért mert mindenki gyanús. Lassan ellép a fiú mellett.*-Hát nem... sem nem vagyok a városba valós, sem nem a környékre.*Persze azért nem veti meg a társaságot, s azzal invitálja a fiút a sétára, hogy azért válaszol.*-Nah és te? Hogy kerültél ide? *Phin még nem tudja, hogy nem fog pontos választ kapni. A kérdése pusztán udvariasság, annyira már nem is érdekli. De legalább egy srác van mellette, egy viszonylag normális egyed, így legalább a hajléktalanoktól védve van.*
Vissza az elejére Go down
Til Sodiac
Vértigris
Til Sodiac


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Jul. 16.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 7:35 pm

-Nem*rázza meg a fejét kicsit komolyabban ténleg kevés dologra emlékszik. Lassan elhalad mellette a lány ő is irányba fordul majd válaszol*-Bocs mostanába kicsit keveredett vagyok *feleli miközbe elfogadja az invitállást és útra is kell a lány kérdésére halványan megrántja a vállát*-Nem tudom igazából azt se tudom hogy itt születtem e vagy ide jöttem. Nemrég volt egy balesetem azóta nem sok mindenre emlékszek a múltból.*mondja egy félmosollyal úgytűnik hogy azért elvan ezzel a ténnyel a férfi*-És amúgy gyakran keresed a csövesek társaságát vagy cask volt erre valami dolgod?*kérdezi majd amikor már távolabb értek rá is tér az első kérdésre*-Persze igazad..... az ember itt eléggé a táplálék lánc alja.. bár azért a többi lény között is van egykét normálisabb*mondja tök természetesen*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 8:02 pm

*Hát igen, nem szép dolog lenézni valaki, vagy lehülyézni csak azért mert nem ismerjük. De ez az emberi természet. Előítéletek hada veszi körül az embert ha belép valahová. Főleg itt, ebben a városban, mindenki az első benyomást tartja a legfontosabbnak.*-Oh értem. És milyen baleset? *Kicsit talán tapintatlan. Talán már arról is megfeledkezett, hogy hogyan kell udvariasnak lenni? Jó lenne ha újra az eszébe jutna.*-Ohó...*Nevet fel hangosan.*-Oh igen! Imádom őket...most nézz csak rájuk mind milyen ennivaló...*Persze ezt nem szó szerint érti.*-És itt aztán sok pasit látni. Olyan régen találkoztam igazi férfival... ezek az alkoholisták pedig... minden vágyam, hogy minél többet megismerjek közülük. *Néz maga köré, s mind ezt olyan hangon mondja mintha mi sem lenne természetesebb.*-Igazság szerint... jobban félek a csövesektől mint bármilyen másik lénytől. Tudom ez egy kicsit furcsa. De a lezüllött emberek mindig is megrémítettek. A v...*Nem fejezi be, inkább korrigálja saját magát.*-Szóval ha valakinek civilizáltabb a külseje... akkor az ember, kevésbé ijed meg tőle, még ha tudja is, hogy veszélyesebb mint ezek az emberek.*Mutat maga köré.*-Legalábbis én így vagyok ezzel.*Vonja meg a vállát.*-Egykét normális? A normális ez egy igen...hmm... tág fogalom... Kinek mi a normális... Mint például?*Kérdi gyanakodva. Persze ő is találkozott már olyannal akivel el tudott beszélgetni anélkül, hogy megtámadta volna. S közben beérnek egy elhagyatottabb részre, ahol valamiért kevesebb a csöves.*
Vissza az elejére Go down
Til Sodiac
Vértigris
Til Sodiac


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Jul. 16.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 9:06 pm

*Megrántja a vállát miközbe hallja a kérdést*-Nem tudom valószínüleg fejsérülés, de ha emlékeznék rá akkor nem lenne emlékezet kiesésem*mondja komolyabb hangon majd a következőre elmosolyodik*-Jah persze ez rögtön lerí*mondja viccesen majd komolyan bólint a következőkre*-Pedig a legtöbb nem tehet róla hogy "lezűllött"*mondja komor hangon elvégre lehet sok más oka is munka hely megszűnés például*-Lehet de az is lehet hogy éppen akkor van nagyobb veszélybe*teszi hozzá neki inkább ez a hozzá állása a dolgokhoz*-Szerintem fontos hogy ne mindig a külsőről ítélj. Néha veszélyesebb. Jobban ki lehet használni*mondja majd elcsendesedik*.Mint például...*ismétli meg mosolyogva*-nemtudom de biztosan van nemrég találkoztam egy vámpírral szerintem normális és nem az a vérengzős fajta...*feleli*
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 6:53 pm

-Hát persze...*Forgatja meg a szemét.*-De gondoltam, hogy valaki csak felvilágosított arról, hogy mi történt veled. A kórházban vagy bárhol...*Nah igen, nem biztos benne, hogy a srácnak szimpla autóbalesete volt, ami után ugye a kórházba szállítják az embert.*-Tudom, hogy látszik...*Sóhajt színpadiasan.*-Úgy hiszem, hogy mindenkinek meg van az esélye, hogy talpra álljon, csak össze kéne, hogy szedje magát. Az nem éppen a legokosabb ha az ivásba temetjük a bánatunkat. Tovább kell élni. Az élet küzdelem, igen is tehetnek róla. Minden ember tarthatna itt... csak annyi a különbség, hogy a legtöbben nem adják föl. Ők pedig azok közé tartoztak akik valamiért feladták.*Mondja kritikus szemmel végigmérve a társaságot. Nem mintha Phin az utóbbi időbe nem inna kicsit többet mint eddig, vagy ne szívna több cigit. De legalább dolgozik.*-Tudom... *Vonja meg a vállát és beleszív a cigibe.*-De, próbálok ezen úgy segíteni, hogy senkiben sem bízom meg. Talán jó taktika lesz...*A mellette sétáló férfire néz.*-Persze most ez elég vicces. Hiszen egy vadidegen pasassal beszélgetek egy sötét utcán sétálva, egyedül. Jól haladok... nem igaz?*Kérdezi apró mosollyal az arcán, s megmarkolja a kést a zsebében. Csak, hogy érezze még nála van.*-Bár hála az égnek azért annyira nem vagyok védtelen.*Hiszi ő. Persze elehet ezt könnyű lenne megcáfolni. A kés is annak hasznos aki tudja használni.*-Hát véleményem szerint meg... nem szabad egy vámpírban sem megbízni. Ki tudja mikor éhes éppen...*Mondja ő aki keresi az élveholtak társaságát.*
Vissza az elejére Go down
Lady

Lady


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Aug. 19.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2009 8:44 pm

„Épp egy küldetésről tértem vissza a főhadiszállásra, mikor már a kastély kétszárnyú ajtajában megláttam őt. Kicsit elcsodálkoztam azon, hogy ott áll egyedül, s vár rám, de aztán csak halványan elmosolyodtam rajta… Kölyök. Meg se kérdeztem, hogy mért álldogál ott, csak szótlanul elmentem mellette fel egyenesen a szobámba. Aznap este már le se mentem a többiekhez, amúgy is hulla voltam…
Másnap azonban korán keltem, majd le is siettem a reggelihez. Még senki se volt ott… lusta banda. Aztán csak leültem a helyemre, és ott vártam türelmesen. Alig telt el tíz-húsz perc, mikor megjelent kialvatlan szemekkel. Köszönt, én meg csak bólintottam neki, majd épp mikor leült az asztal másik végébe, felálltam, s szóltam neki:
- Hoztam neked valamit. *mondtam, majd felemeltem a székem mellől egy kis fadobozt, és letettem elé* Nyisd ki! *s bár kicsit hezitált, pár pillanat múlva már kattantak is a zárak, és elénk tárult a doboz tartalma*
Zavartan pislogott felém, nem értette, hogy mért akarom neki adni Ebony-t és Ivory-t, de lerendeztem annyival, hogy ha közénk akar tartozni, akkor muszáj, hogy legyen minimum két pisztolya… Úgy is csak Kurt különcködik azzal, hogy egy forgótárassal írtja a népet. Meg akarta köszönni, de leintettem, hisz nem kell megköszönnie semmit. Amúgy is, mondtam neki, csak kölcsön adtam oda azokat, míg nem tud jobbat beszerezni… Hmm… Ezeknél ő sose tud majd… Kölyök”

Halk, ütemes léptek kopogása töri meg a sötét utcák csendjét. Egy magas, vékony, sápadt bőrű nő halad a szegénynegyed utcáin előre.
Tetőtől talpig feketébe van öltözve. Felül egy bőr, hátul cipzáras fűző van rajta, amin elől egy villám alakú bevágás található. Ehhez hosszú bőrnadrágot és térdig érő bőrcsizmát vett fel. Persze ezüst mintás pisztolytokjai most is az övéhez vannak erősítve, mikben ott pihennek játékszerei is. Bár nem ezt veszi észre először rajta az ember, hanem a hátán lévő hatalmas rakétavétőt, amit most is magával hozott… Bár igaz túl sok mindent nem tud vele kezdeni, hisz csak azt az egy rakétát tudja elhasználni, ami benne van. De legalább megnyugtatja a tudat, hogy Kalina Ann nála lehet.
Szemeivel vizsgálja a környéket, oly csöndes minden, még egy hajléktalant se látott a házak tövében. Unottan fordul meg, majd körbenéz, és idegesen szisszen fel.
- Nem igaz, hogy egy sincs itt a környéken… *dörmögi el az orra alatt, majd visszapördül menetirány felé, egyet ránt a rakétavető övén, majd lassan elindul*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2009 10:25 pm

~Vajon túlélte volna azt a zuhanást? Vagy mégsem… az a szakadék iszonyú mély volt, még ha dampyr is… ~*pörögnek a gondolatai a lánynak, még nem tud szabadulni a gondolattól, ami legutóbb szöget ütött a fejébe. Úgy tűnik, félmunkát végeztek, és leírhatják a küldetést, ha Sairusnak igaza lesz. De honnan kellett volna tudnia, hogy milyen tulajdonságai is vannak egy félvámpírnak? Erős, de attól még nem halhatatlan… és ez nem elég ok arra, hogy elhiggye, pár golyóval meg egy csillaggal a testében, ha lezuhan egy pokolian mély szakadékba, akkor azt nem éli túl. Lassan felül és megrázza a fejét, ideje megszabadulni ezektől a gondolatoktól. Vesz egy mély levegőt, bár semmi szüksége nem volna rá, majd ismét csak hátradől, és a csillagokat bámulja, melyek itt-ott előtűnnek a felhők között. Jelenleg éppen egy háztetőn teszi ezt, itt talán senki nem zavarja, reméli, senki nem veszi észre egyelőre. Bár az is igaz, hogy feltűnően kihalt a hely. Furcsa, de nagyon is értékelhető tény, abból a szempontból, hogy senki nem figyelhet fel rá így, másrészt viszont ma még nem keresett egyetlen áldozatot sem magának, ideje lenne valaki vérét kiszívni végre. Lassan ismét feltápászkodik, először könyökére támaszkodva, és szétnéz, majd egy sóhajjal veszi tudomásul, hogy senkit sem lát, akit elkaphatna. Így pár pillanat múlva már fel is áll, szinte a negyed fölé magasodik a háztetőn karcsú alakja, s halvány árnyéka a szemközti falra vetül. Sápadt bőre szinte világít a sötétben, akárcsak vörös szemei, hiszen egyre éhesebb lesz, és éppen ezért egyre vadabb is. Egyszerű fekete fűzőben van-hátul fekete szalag tart össze, elől meg egy sor kapocs- rövid, combközépig érő fekete nadrágban, és persze, elmaradhatatlanok térdig érő fűzős fekete bőrcsizmái. Most, hogy már felállt, magára rántja fekete köpenyét is, majd kihúzza hajából a hajtűt, így az éjfekete hajzuhatag a vállára meg az arcába omlik, kissé beárnyékolva fehér bőrét. Amint a fegyverei is a helyükön vannak, csillagok az övén, a katana is, illetve a tőr a csizmája szárában, egyetlen ugrással ér földet, kissé görnyedten, bal térde egészen a mellkasáig húzva, a jobb meg a földet éri. Feláll, kihúzza magát, majd útnak indul, keresve merre talál vért. Látszólag nyugodt, belül viszont egyre vadabbul kívánja a vért… kissé tovább várt a kelleténél. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Lady

Lady


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Aug. 19.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2009 10:48 pm

Unottan rugdos maga előtt egy nagyobbacska követ, miközben felemás szemeivel a koszos házak repedezett falait és néhol betört ablaküvegeit szemléli. Mintha akármelyik sarokból elé ugorhatna valami szörnyűség, amitől az ép elméjű embernek rögtön megáll a vér az ereiben… A házak falára vetett torz árnyékok őrjítő táncot járnak a pislákoló utcalámpák fényében, de még is úgy tűnik, a mai esti buli elmarad. És még Garcia-ról se tudott meg semmi infót…
- A francba! *morran fel hangosabban, majd idegesen torpan meg… Nem engedhet meg ilyet magának, nem lehet ő a világmegváltó, hisz majd az itteni szervezetek el fogják intézni a saját problémáikat… Nem játszogatni jött ide, hanem nyomozni és keresni! Szóval már össze kéne magát szednie, és bele kéne komolyan vágnia a dolgokba, nem pedig csak össze-vissza tinglitangliznia*
Lehunyja a szemeit, vesz egy nagy levegőt, majd elszámol tízig… utána még egyszer elszámol tízig, majd furcsa koppanó hang üti meg a fülét. Kinyitja szemeit és maga elé néz, de nem lát semmit, így szinte hangtalan indul el a legközelebbi sarok felé. Könnyedén dől neki a falnak, majd fejét kicsit kidugja…
~ Mint valami kezdő… Ohh! Istenem! *sóhajt egyet magában, bár azért jól teszi, hogy nem ugrik csak úgy ki a nyílt terepre, hisz azért ő is tudja, hogy ezt a környéket, vagy vegyük úgy, hogy az egész várost nem ismeri…*
Aztán szemeivel odafókuszál az ismeretlenre, aki nagy valószínűséggel lány lehet… de miféle? Hisz az épp háttal áll neki, nem sokat lát belőle, csak a hosszú haját, úgy nagyjából a vonásait meg a sötét köpenyét.
- Csak nem eltévedtünk Kislány? *szólal fel hangosan, hangja nyugodt, határozott... Közben persze meg kifordult az útra is, nem lehet valami megnyugtató látvány, az biztos. Hisz nem minden második ember járkálhat így felszerelkezve*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 22, 2009 11:51 pm

Tévedés, hogy ebben a városban minden éjszaka unalmas lenne. Dehogy is az, csak türelmesnek kell kicsit lenni, hiszen itt minden éjszakának megvan a maga félelmetes szépsége, legalább is egy vámpír számára biztosan. Row nem rugdos köveket, már türelme sem lenne hozzá, így is nehezére esik magra erőltetni a nyugalmat, hogy le ne bukjon még. Körmeit mélyen az alkarjába vájja, még fel is szisszen kicsit tőle, de muszáj… muszáj nem elragadtatnia magát, muszáj nem szabadon engednie a Fenevadot. Csak még egy kicsit… kemény harcot vív magával, ennyit talán nem kellett volna várnia, de most már legalább tudja, meddig bírja, hol a határ, amit nem szabad átlépnie. Földet ér, majd felegyenesedik, és lassan az utca vége fele fordul, amikor valaki csak úgy befordul. Lassan megnyalja a szája szélét, bár a hölgyike eléggé fel van fegyverkezve, nem lesz könnyű préda talán jobb is lenne elkerülni, de olyan nehéz ellenállni a friss vér szagának. Beszívja az illatot, ami most csak olaj a tűzre. Lassan elindul előre, magára erőlteti a nyugalmat, miközben ujjai ökölbe szorulnak a köpeny alatt, és szája széle remeg, ahogy fogait ajkaiba mélyeszti. Aztán a kérdésre felszisszen. Alsó ajkát beszívja, és lenyalja a fogai nyomán kibuggyanó vért, amitől csak még jobban megvadul. Már egyre nehezebb megállnia, hogy ne támadjon. Szemei vörösen izzanak fel, de azért próbálja még manipulálni a másikat, azt a képet közvetíteni, hogy semmi gond nincs. Ha már úgy is ez a képessége erős, akkor megpróbálja használni, kisebb-nagyobb, de általában még kisebb sikerrel.
-Nehéz lenne… ha már itt születtem. Nekem inkább úgy tűnik, hogy te nem illesz a képbe. De ezen hamar segíthetek, azt hiszem.*jegyzi meg, és szavai szinte vágják az éjszaka csendjét, ahogy ő maga sziszeg. Olyan vészjóslóak, de nem kell sokat várni a vészre, mert kattan ujjai között a pici fém csat, és a köpenye lehullik a porba. Sápadt bőre ismét világít a sötétben, ahogy reá hullik a felhők közül kibukkanó hold fénye, fogai már fehérlenek vörös ajkai között, és szemei is villognak, vadul. Ez már nem Rowana… hanem a benne lakozó fenevad, amely most szabadult ki első útjára. Ujjai saskaromként görbülnek, és előrántja tokjából a katanát.*
-Talán jobb lett volna otthon maradnod… *mondja egy mosollyal ajkain, igazán ijesztően néz most ki, szinte vicsorog, támadásra készen, és alig áll pár lépésnyire a lánytól. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Til Sodiac
Vértigris
Til Sodiac


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Jul. 16.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 12:14 pm

*Csak lassan megrázza a fejét a lány szavaira*-Nem.. nem voltam korházban, a temetőbe tértem magamhoz, szóval igazából nem tudok semmit*feleli kicsit zavartabban*-Nem lehet mindenért hibáztatni őket... valamikor egészen nehéz nem feladni a dolgokat főleg itt*mondja körbe mutatva*-Ez az egész hely ilyen csak körül kell nézni jobban bár nem tudom mennyire ismered a várost*feleli kicsit komorabb hangon*-Hát talán jó taktika,.... talán nem nem tudni én is így voltam néha még vagyok is vele*feleli vállrántva igazából nem lehetne mondani hogy a férfi annyira elutasító lenne mindenkivel, közbe lassan felnevet*-Hát kicsit komikus... de én nem vagyok a veszélyesek között szóval...*inkább nem is fejezi be csak neki támaszkodik a fallnak és a másikra néz*-Meg is lepődnék ha védtelen lennél... itt alig van olyan ember az vagy túl jó hiszemű vagy nem tudja hol van..*mondja amikor a vámpírokra kerül a sor kicsit jobban figyel. Ő mondjuk nem éppen a vérszívók táborát népesíti*-Hát ösztönlények*teszi hozzá*-Amúgy merre tartasz?
Vissza az elejére Go down
Delitto Phoenix

Delitto Phoenix


Hozzászólások száma : 181
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 15.

Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:55 pm

//TIL//

-Hmm, ez különös. A temetőben? Hát ez nem túl biztató...*Motyogja és mennyire igaz. Nem túl biztató sem rá nézve sem a férfira. Na de ha már így alakult nem fogja rögtön itt hagyni.*-Hát, hogy mennyire ismerem? Nem túlságosan bár most is éppen segíteni próbálok ezen. Amint láthatod felfedező útra indultam ma is. A furcsa az, hogy ilyenkor szinte mindig belebotlok valakibe, és az általában nem ember.*Nem tudja még teljesen, hogy a férfi miféle. De azért kíváncsi lenne. *-Ugyan már, ha veszélyes is lennél akkor is azt mondanád, hogy nem vagy az...*Nevet fel, s ő is megáll amikor a férfi nekidől egy falnak.*-Nos ebben van valami. Viszont hiába hord magánál valaki fegyvert ha nem tudja használni? Nem igaz? Akkor ugyan olyan védtelen mintha nem lenne nála. Sőt lehet, hogy új fegyvert is ad a támadója kezébe. Nem de bár?*Tulajdonképpen most világosodott meg, hogy nála is teljesen fölöslegesen van az a kés.*-Azok...*Bólint egyszerűen, eddigi tapasztalatai ezt mutatják.*-Fogalmam sincsen...*Vonja meg a vállát.*-Csupán azért jöttem, hogy szétnézzek, vagy összefussak egy-két érdekes alakkal. És még nem jártam itt , kíváncsi voltam milyen ez a hely...Igyekszem megismerni a várost amint már említettem. És te?*Phin hirtelen megdermed.*-Azt hiszem, hogy jobba lesz ha én most megyek, még van egy kis dolgom...*Óvatosan elhátrál férfitól majd amikor már biztos távolságban érzi magát, hátat fordít és szélsebes léptekkel elindul vissza a kocsija felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cross Micicle. A szegénynegyed   Cross Micicle. A szegénynegyed - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cross Micicle. A szegénynegyed
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Fort Dragorin. Előváros-
Ugrás: