Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Victus
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Sony Benzinkútja - Page 2 I_vote_lcapSony Benzinkútja - Page 2 I_voting_barSony Benzinkútja - Page 2 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Sony Benzinkútja

Go down 
+3
Mortis
Tuatha Mavourneen
Victus
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Maurizio Ravenus

Maurizio Ravenus


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. Oct. 11.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 10:05 pm

-Tőlem hívd ahogy akarod... a lényeg, hogy tudod miről beszélek. *mondja mély hangon Maurizio, majd a vadászatról kezdenek el beszélni. A lány gúnyosan nevetni kezd, mire a férfi rá pillant, apró mosoly jelenik meg arcán, majd hozzáfűzi.*
-Most így jött össze... Na de mindegy. *mondja, majd már nyúl is a nadrágja zsebébe a motor kulcsaiért, amikor ismét megszólal mellette a lány.*
-Hogy honnan van? *kérdi, majd közel hajol a kis vöröshöz.*
-Ugye nem vagy álruhás rendőr? *kérdi és szemeit a lány szemeibe furja. Pár másodpercig csak nézi, majd megrázza a fejét.*
-Nem annyira régen... nem annyira vettem. *mondja egy vigyorral az arcán, majd egy kis hatásszünet után folytatja.*
-Nemrég egy kisvárosban jártam, ahol volt egy motoros kocsma. Ott láttam meg a picinyemet és meg is szereztem. Mint ahogy általában mindent, ami kell. *rántja fel szemöldökét a lánnyal íncselkedve.*
-Amúgy meg igen, igyekszem azért karbantartani. Igényes vagyok az ilyesmiben... Amúgy is, bármikor kellhet, hogy el tudjak húzni gyorsan valahonnan... ha meg szar, akkor bármikor lerobbanhat és onnantól baszhatom. *mondja kissé trágárul kifejezve magát, dehát csak rá kell nézni. Nem éppen cenzúrabarát. Közben megtudakolja a lány nevét, amit ő egyből el is árul.*
-Micsoda? Lisianthus? Na ez sem egy hétköznapi név. *mondja, majd a motoron ülve folytatja.*
-Találj ki valami könnyebbet, amit az ember meg is tud jegyezni. *mondja, majd ekkor már a lány is mögé ül. Lisianthus bíztatni kezdi Mauriziot, mire az vigyorogva szól hátra.*
-Oké kisanyám, de ne feledd, hogy ez egy Harley... szóval tényleg kapaszkodj, ha nem akarsz minta lenni az úton. *a férfi egyenesbe állítja a motort, majd felhúzza a kitámasztót. Már majdnem beindítja a járgányt, amikor a kis vörös ismét beszélni kezd.*
-Hová tartok? Amerre az utak... *mondja röviden, majd a pletykára nem válaszol, ő nem törődik az efféle híresztelésekkel. Eddig is mindenhonnan el tudott menni, ki tudott jutni, miért lenne ez a hely kivétel? Amikor a lány ismét jelet ad, hogy indulhatnak, Maurizio meggyújta a cigijét, beindítja a motort és a hangos vasparipa elindul. A vörös lány a vállára teszi fejét, amikor elindulnak.*
-Na és te hová akarsz menni? *kérdi. Hosszú hajuk lobog a szélben, ahogy a félhomályos üres utcán száguldanak a motoron.*
Vissza az elejére Go down
Lisianthus Shigure
Játékos
Játékos
Lisianthus Shigure


Hozzászólások száma : 139
Registration date : 2009. Oct. 09.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 10:23 pm

*Amikor a férfi szórakozik, hogy álruhás rendőr lenne a lány, akkor az csak elmosolyodik. *
- Szerintem egyik zsaru se néz ki így, nem gondolod? *mondja, majd lassan megfordul, hogy a férfi jól meg tudja nézni minden porcikáját, ugyanis erre megy ki a játék. *
- Szóval loptad, értem én... én soha életembe nem loptam, inkább csak elvettem azoktól, akiknek már nem volt szüksége rá. *a drága kardját is így szerezte, amiért most vissza akar menni. Tehát van is oka, amiért elviteti magát, ahogy mindig. Hiszen Sian csak akkor ilyen valakivel, ha szüksége van valamire és most bizony szüksége van. Hiába a gyorsaság, azért egy motoron még is csak jobb megérkezni. Viszont a férfi túl egyszerű a számára és a lány bizony inkább a gondolkodóbb típust szereti. Így nem lesz olyan jó játék a ma estére. *
~ Vajon megérdemli, hogy kiszívjam a vérét? Hmmm, majd meglátjuk. ~ *gondolkodik, majd felül a motorra és amikor Maurizio megkérdi, hogy nincs-e könnyebb neve, mert valószínűleg a furcsa beszéde erre utalt, akkor a lány halkan megsúgja. *
- Sian. Ezt talán még te is meg tudod jegyezni. *ez a kis megjegyzés természetesen kell, néha jó csipkelődni a másikkal. *
- Egyébként én a park fele tartok, tehát ha elvinnél odáig, azt megköszönném. Nincs messze, csak menj egyenesen az úton. *mondja, majd élvezi a gyorsaságot és ahogy a bőrét éri a hűs, őszi szellő. *
Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 12:34 am

[Tua, Sakál 2 felvonásXD]

*Nem válaszol azonnal csupán megvárja míg a nő belekortyol, bár lehet benne ismerős íz de mégis csak tompítva a férfi közbe lassan befejezi a fegyver tisztogatást majd az oldalán lévő pisztolytáskába, úgytűnik hogy a férfi itt táborozott le bár nem tűnik csövesnek vagy effélének , mégha sokan annak is nézik a férfi kerüli az ilyesfajta élésmódot.*
-Egy kis kanadai*mondja félmosolyra húzva a száját*-Black Velvet kis mennyiségbe keverve némi más alapanyagokkal de nyugi nem méreg... *mondja kicsit komolyabban elvégre ha lehetősége lett volna megölhette volna simán a másikat álmában. Csak nyugodtan figyeli majd amikor a nő hátra dől és ismét beszélni kezd kicsit elhúzza a száját bár a másik nem biztos hogy látja*
-Hát most már tudod. Wiliammel*mondja nyugodt hangon pillantását a másik fele irányítva. Tekintete nyugodtságot sugároz, talán olyasféle nyugodtságot mint aki nem is erről a főldről származna, és mégis, amikor a nő bemutatkozik a másik csak feláll majd közelebb megy hozzá a jobbját nyújtva elvégre bemutatkozott a másik is*
- Örvendek,*mondja miközbe ismét hátát az egyik nagyobb kiálló fagyökérnek veti majd a másikra néz*-Ha tette valaki. Lázálmod lehetett bár lehetséges hogy talán egy erős agyi behatás következtébe történhetett mindez. A balagyfélteke elég különös dolgokat képes szülni*mondja kicsit komolyabb hangon mintha csak az időjárásról beszélne, de amikor a másik megszólal lassan bólogatni kezd, miközbe egy cigit tol be a szája sarkába*
-Nem vagy vele egyedül*mondja miközbe már csak a benzines öngyújtó ismerős kattanását hallani és a férfi eregetni kezdi a füstöt*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 12:59 am

*Az íz nem igazán ismerős, attól, hogy néha iszik, még nem alkoholista és nem ismeri a teljes skálát, ami az italokat illeti. Meg különben is jó ideje nem iszik, úgyhogy ilyeneket tőle nem kell várni. Kicsit megvonja a vállát, végül is hallott már erről, de annál inkább nem ismeri. *
-Azért... a mérgekre talán ráismernék, remélem. *jegyzi meg, majd ugyebár hátradől. Ez kissé elgondolkodtató is így, végül is azt szinte mind ismeri, ami ebben a világban lehetséges, és többnyire el is tudja készíteni őket. De mi van, ha ez a tudás csak törtrésze valami nagy egésznek, jó kérdés. Hamarosan ismét felül, és kezet fog a férfival. Neki ez a név is elég, csak legalább tudja, hogy hívja a férfit. *
-Érdekes dolgokat is láttam. És kezdek biztos lenni benne, hogy az a valaki manipulált. Nem ez lenne az első... és nagyon erős vámpír, agg lehet minimum, és megvan pár ezer éves, ahogy számolom, nem kevés tudással. *sóhajt, bár abban nem biztos, hogy mégiscsak Sairus lehetett, de a tapasztalatai alapján a megérzései ezt sugallják, és azok ritkán tévednek. *
-Kérhetek egy tüzet?*kérdezi előszedve a cigisdobozát, csak épp a gyújtóját nem találja sehol, pedig végigkutatja az összes zsebét. Majd ha odakapja a gyújtót, akkor meg is gyújtja a szál cigit. *
-Amúgy honnan jöttél. Nagyon nem rémlik, hogy láttalak volna errefelé. *jegyzi meg, miközben kifúj egy kisebb adag füsfelhőt és törökülésbe tornázza magát. *

Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 1:18 am

*A válaszra kicsit félmosolyra húzza a száját miközbe hallgatja a másikat, lehet hogy mulattatja lehet hogy ilyen a férfi imidzse de minden esetre elég fura alak*
-Nem hittem volna hogy egy méregkeverővel hoz össze a sors*mondja még mindig félmosollyal miközbe magára húzza a köpenyét, és figyelmét ismét teljesen a beszélgetőtársának szenteli*
-Minden esetre én már megtanultam hogy hiába hittem hogy látok mindent néha ráébresztenek hogy még a magamfajta is láthat új dolgokat. Főleg itt*teszi hozzá miközbe kiengedi a füstöt*
-Manipulatív támadásokról már hallottam, nem egyet láttam is, volt hogy az áldozat áteresztett egy golyót a a koponyáján kizárólag mert nem tudott mást tenni. Álltalába a nagyobb generációsok már elég jól csinálják ezeket a kis elme trükköket*mondja miközbe kinyújtóztatja a lábát, a térdrész mintha kicsit nyikorogna, ha jól megnézik mintha egy protektor lenne rajta, vagy valamilyen térd stabilizáló szerkezet,.Még nem tette el az öngyújtót, amikor a lány szólt így egy pillanatra megáll a keze majd egy kissebb ejtéssel a lány kezébe dobja *
-Nem nagyon ismernek itt pedig jónéhány szerencsétlen előtt itt voltam.*mondja kicsit miközbe fel fel köhög de hamar el is áll*-Amúgy Virginiai vagyok*teszi hozzá*-És te?
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 1:34 am

-Tormenial vagyok... gyógyító. De ebbe beletartozik a mérgek ismerete is, meg a felderítés is, és sok egyéb érdekes dolog. *húzza el kicsit a száját, többek között az is benne volt a pakliban, hogy akármikor feláldozhatják, ha kiküldik felderíteni, mert mintha a vadászokat értékesebbnek tekintenék.*
-Itt semmi nem meglepő, azt megtanultam. Főleg ha nem egy kedvelt akárki vagyok kárhozottak körében. *megvonja a vállát, igazából, úgy érzi, egyáltalán nem egy kedvelt valaki itt, bár ezt jó részt magának köszönheti és nem bánja. Az emberek félnek tőle, legalább is sokan, az Invi se nagyon kezdte szimpatizálni, mert minden erejével azon van, hogy kilépjen, no meg a dampyrért végképp nem rajonganak a felettesei, a kárhozottak meg bizonyára szíves örömest látnák vérbe fagyva, csak az még odébb lesz, ha rajta múlik. *
-Hát ennek kifejezetten jól megy. Csak nem értem, legutóbb is miért hagyott életben, pedig semmi oka nem volt erre, logikus oka legalább is nem. *mondja kissé elgondolkodva, azért akkor az fura volt. Bár örül annak, hogy még él, csak úgy nem látja az egész logikáját. Ott volt, a kezében, nem tudott védekezni se, és mégsem ölte meg a matuzsálem. Kissé meglepődve bámul a férfi térdére a hang hallatán, de nem szól semmit, látott már érdekes dolgokat, ez is csak egy kis furcsaság a többi között.*
-Köszönöm. *adja át a gyújtót. *
-Szerencsétlenek? *kérdez vissza, majd a Virginiára összeráncolja a homlokát, mielőtt megszólalna. *
-Amerika? Ezekkel nem vagyok túlságosan képben. Én ír vagyok, de már itt születtem... olyan irreális minden, ami odakint van, sose láttam, nem ismerem, csak a mesékből. *kissé irónikusan mondja ki a mese szót, hiszen egyelőre még mindig csak szép álom, hogy innen kijusson és lássa azt, ami ezen a szűk kis lyukon túl van, a nagyvilágot. *
Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 2:00 am

áhá*mondja bólintva de úgytűnik valamiért mégse lepődik meg a dolgokon, ki tudja miért lehet talán csak emlék vagy rossz benyomás*
-Nem is azon lepődtem meg ami, hanem hogy találkozok még erre felé invictus tagokkal, eléggé kevesen lehetnek a soraikba*mondja kicsit kihelyesbítve az előbbi gondolatmenetét miközbe lassan megigazítja az oldaltáskát és a másik fele néz*
-Csak játék.... álltalába vagy okkal vagy ok nélkül, a város amúgy is kicsi és előbb utóbb mindenki sorra kerül... csak a generációk válltoznak de a végszó mindig ugyan az marad*mondja egy pillanatig lehajtva a fejét de hangja folyékony, végül ismét a nőre néz, az öngyújtót pedig némán veszi vissza*
-Hát te minek neveznéd őket?*kérdezi miközbe a kérdésre csak bólint*-Igen.. de nevezzük inkább Amerikai egyesült államoknak, de amerika ha úgy vesszük*mondja kicsit taglózva a dolgokat de nem okoskodás szaggal*
-A kintieknek éppen ez a hely lenne irreális. Egy rossz horrorfilmhez hasonlítanák a dolgot elhiheted. Váltózó hogy mit tekintünk irreálisnak*mondja miközbe elnyomja a cigit a földön*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 9:52 am

-Én már nem igazán tartom magam invictusosnak... kezdtem eltávolodni tőlük, túl sok mindenben nem egyeznek már az elképzeléseink. *húzza el a száját kissé, de sajna csalódott a rendben, amit valaha még naivan olyan makulátlannak hitt és úgy gondolta, hogy a helyzetet uralja az Invi, de kiderült, hogy mégsem, és jelenleg a fele elvakult és a maga szűk világába bezárkózott ember, akit nem érdekelnek az emberéletek, csak a maga kis céljait akarja elérni. És, hogy mennyire nem ebben a világban élnek ténylegesen, azt az is mutatja, hogy kinyitották azt a kaput, és rászabadítottak ezzel még valamit erre a világra, ami félő, hogy nem lesz túl kellemes, ha eléri ezt a területet. *
-Azért vannak még páran, csak kevesen mutatkozunk. *válaszol, végül is nincsenek kevesen, de nem éppen feltűnően mozognak a városban, az, hogy őt sose érdekelte, mennyire feltűnő, vagy sem, már más dolog, de róla is csak azt tudták a városban mindeddig, hogy gyógyító, azt nem, hogy ez a rend keretein belül van. *
-Játék... hm, valamiért nem hinném. Nekem úgy tűnt, Sairus jobban tudja mit akar, én meg túl sokat tudok, többet, mint kellene... azt hiszem. *mondja, végül is nem feltétlenül volt jó húzás rákérdezni a hibridre,de valahogy ő mindig rosszkor van rossz helyen, és sose bírja befogni a száját, főleg akkor nem ha kíváncsi. *
-Hát viszonylagos, hogy ki szerencsés, és ki nem... személy szerint annak ellenére, hogy itt vagyok, szerencsésnek vallom magam. Egyéb is van itt, mint halál. *jegyzi meg, végül is úgy érzi nem panaszkodhat. Annyi mindent megélt már, nem egyszer volt alig karnyújtásnyira a pusztulástól, volt, hogy nem sokon múlt, de itt van. *
-Mindkettő reális... csak kicsit fura annak, aki nem éli meg. Nekem az a normális, hogy vámpírokat öljek és farkasokat kövessek, és bármikor meghallhatok. Azt hiszem, ha innen kikerülnék egyszer, kicsit hiányozna, elvégre már lételemem a veszély. *mosolyodik el, hiszen aki ismeri, az tudja, hogy ha nem a kárhozottak nyomában van, valahol ebben a világban, és többnyire egymagában, akkor talál egyéb veszélyes dolgokat is, nem kell félteni. *
-De itt legalább megéljük a pillanatokat a maguk teljességében, mert a megfelelőbbekre nem éri meg várni, talán sose jön el. Reálisabb, hogy bármelyik pillanatod lehet az utolsó...*teszi még hozzá. *
Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 19, 2009 8:47 pm

-Annak a bandának mindig is ellenkezett a véleménye máséval. BÁr nem mondhatni hogy a rossz oldalon álltak elvégre valamilyen szinten vadásztak....*mondja kicsit elgondolkozva nodehát van ilyen*-Tudom régebben ismertem őket közelebbről is. Azóta nem nagyon érdekel hogy milyen utakat járnak de egykét taggal még mindig tartom a kapcsolatot*mondja miközbe lassan újjabb cigire gyújt. Úgytűnik hogy a férfi láncdohányosok fajtáját népesíti*
-Ha valaki túlsokat tud előbb utóbb meghal, célja van, és ebbe visznek bele játékot... mert *kicsit elmosolyodik*-Mi lenne a jó abba ha valakit csak megölnének?*kérdezi majd a mosoly el is tűnik tudja jól hogy néha a préda össze zúzása mennyivel rosszabb mint a megölése. A következőre cask komolyan bólint végülis egyet ért vfele*
-Hiányzik a pokolnak a veszély....*mondja kicsit felnevetve miközbe elővesz egy laposüveget a mellzsebéből és iszik is egy kortyot*
-Azt hiszem igen.. Így is kell élni itt.
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 19, 2009 9:20 pm

-Valamilyen szinten? *értetlen pislogás, hogy hogy valamilyen szinten vadásznak, többnyire vadásznak, és emellett van még a gyógyítás is, ugye, mint ahogy ő is gyógyító, de azért még felderítő is, ami azt jelenti, hogy már nem egyszer ölt. Féligmeddig már vadásznak is mondható, bár mostanában meg inkább az, hogy a rend felé sem néz, elvégre nem tartozik egy vadászhoz sem felderítőként. Különben is minek azt, ahogy eddig elvolt egyedül, ezután is ellesz. *
-Előbb- utóbb anélkül is meghalnék, túl sokat vagyok kárhozottak közelében, mert ez a világ eleve ilyen. *vonja meg a vállát, kissé nem törődöm módon, annyira nem hatja meg az, hogy valaki meg akarja ölni, nem újdonság, csak egyszerűen ez így neki nem fekszik. Mi a fenéért piszkálják ilyenekkel, nem lehetne valamit egyszerűen lerendezni, kell nyúzni meg húzni. *
-Mondjuk eggyel kevesebb ember tudná, hogy a vámpíroknak van legalább egy hibridje. Ha nem több. *húzza el a száját, fogalma sincs, miért ő látta anno azt, amit látott, de hát nem teheti meg nem történtté, onnantól már csak logikus következtetések sora volt, hogy azt a következtetést vonja le, amit levont. *
-Azt is meg lehet szokni. Ha épp nem temetőben mászkálok farkasok után, akkor száguldok a városban, meg egyéb ilyenek. *még jó, hogy újabban nem magas alkoholszinttel száguld, bár úgyse akadt eddig gondja szerencsére.*
-Másképp nem nagyon lehetne. *válaszol, itt az ember vagy él, vagy nem és várja mindenre a megfelelő pillanatot, amíg meg nem hal, elszalasztva a lehetőségeit. *
-Itt második esély nem igazán van. *vonja meg a vállát, majd elnyomja a cigit. *
-Amúgy még egy kérdés... mivel foglalkozol?*kérdezi kíváncsian.* -Ránézésre vadászra tippelek.
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 12:49 am

*Piros Corvett hangja dübörög fel a benzinkútnál, szó ami szó ha lenne a közelbe lakótelep már biztosan anyáznának a férfira, de szerencsére elég jól el van kerítve ez a hely a messzi lakóházaktól. Nyílik az ajtó és egy fiatal férfi száll ki belőle, kicsit sápadt kicsit kócos a haja de semmi extra talán csak a farkas ami mellette ugrik ki az ablakon feltünő, de semmi más. Fekete bőrdzsekit visel hasonló nadrággal és egy sportcipővel. A vezetés végülis vékonytalpúba könnyebb.*~meg kéne nézetni a karbit~*fut át a fickó agyán miközbe lassan oda sétáll az egyik töltő állomáshoz természetesen valószínüleg a legközelebbihez ami hozzá és a kocsijához áll majd levéve a tömlőt a végét be ereszti a kocsi tartájába. A pisztoly első nyomására úgytűnik mintha semmi nem jönne de aztán a hidraulika mégis akcióba lendül és megkezdődik a tankolás a fickó közbe fél kézzel kihalászik egy cigit amit a szája bal sarkába is biggyeszt majd az öngyújtóját be izzítva rá is gyújt. Köznapi nyelven szólva szarik a tűzvédelmi szabályzatra, még egyszer se okozott bajt így most minek tenné, csak figyeli az éjszakát szeme néha néha a számlálóra esve, áll és vár*
Vissza az elejére Go down
Lisianthus Shigure
Játékos
Játékos
Lisianthus Shigure


Hozzászólások száma : 139
Registration date : 2009. Oct. 09.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 12:57 am

*A benzinkúthoz egy bordó színű motor is megérkezik. Nem a legdrágább fajta, inkább sportos és a gyorsaságra megy, a szépséggel ellentétben. Amikor beáll a megfelelő kútra, egy vörös hajú fiatal nő szál ki a nyeregből. Fekete, testhez simuló nadrág, bordó, mélye kivágott felső, magassarkú csizma a mai viselet és természetesen hátán megtalálható a remek kard is, amiért nem is olyan régen ment vissza. Mostanra már bevásárolt és egy motort is szerzett magának. Maurzioé se volt rossz, de ez sokkal jobban illik Lisianthushoz. Tehát leszáll, leveszi fejéről a sisakot, amit az ülésre tesz, majd lassan elindul befelé. Hogy ő tankoljon? Minek azt? Azért vannak a dolgozók. Tehát szépen besétál, egy kedves mosoly és már jön is a segítő kéz, méghozzá egy férfi. A nő türelmesen vár közben és természetesen zöld szemei a környéket fürkészik. Ahogy nézelődik, egy piros autót pillant meg, amelyhez egy férfi is tartozik. Egy darabig elidőzik rajta, majd végül a benzinkutashoz fordul, annak ingzsebébe teszi a fizetendő összeget és egy kis borravalót, majd elhelyezkedik ismét a mocin, de még nem indul, inkább a nem túl messze lévő idegent nézegeti még egy darabig. Nem kell sehová se sietnie, a nap még nem kel fel, így minden tökéletes. *
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 1:23 am

*Elég jól elvan , mondhatni csak lassan szívja a cigit miközbe a kocsi tele lesz benzinnel, lassan vissza akasztja a tömlőt majd lezárja a tankot. Ekkor jön egy motor elég fura bár lett volna egy tipje hogy ki de az vörös ez meg bordó motor. Így csak lassan vissza is fordul majd a pénztárcáját kihalászva a kocsiból el is indul az épület fele. Gyors fizetés, úgytűnik hogy a másik ismeretlen egy nő. Nem törődik vele mindenhol járnak sápadt emberek, bár lehet csak tévhitbe rángatja magát a férfi. LAssan amkor vissza ér úgy tűnhet hogy azonnal el is húz. De nem felnyitja a motorháztetőt majd egy darabig el merül benne. VAlami gond volt a kocsival, pedig új eléggé. *~Karbi, vagy valamelyik szelep~*lehet hülyén fest hogy a férfi épp most áll neki autót szerelni de nem nagyon érdekli viszont miért van az az érzése hogy nézik? Talán mert így is van. Tipikus csak mélyről jövő érzés .De tesz egy próbát. Lassan felbukkan az álló motorháztető mögüla feje és nem is tévedett a másik éppen erre néz. A férfi arckifejezése komor, csupán rossz érzései vannak hogy mi még nem tudni*-Szép estét*köszön a nőnek miközbe kezét egy rongyal törölgeti ugyanis pöppet olajos lett. Közbe néha néha sandán a másikra figyel szeme sarkából*
Vissza az elejére Go down
Lisianthus Shigure
Játékos
Játékos
Lisianthus Shigure


Hozzászólások száma : 139
Registration date : 2009. Oct. 09.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 1:33 am

*Elég sok időt eltölt a mai este a semmittevéssel, csupán csak nézi a férfit, aki nemsokára elkezd autót szerelni vagy valami hasonló. Egy darabig csak figyeli és a köszönésre csak biccent egyet, majd végül fejére húzza a sapkát, de még nem indul. Csupán csak berregteti a járgányt. *
~ Furcsa érzésem van ezzel a férfivel kapcsolatban. ~ *gondolja, viszont ő nem fog odamenni hozzá vagy kezdeményezni, annak semmi értelmét se látja, így hát egy kis idő múlva felemeli lábait a földről, közben gázt ad, majd hamarosan el is viharzik a benzinkútról. Szeret ismerkedni, de nem fog mindig ő kezdeményezni ilyen téren, van elég önbecsülése. Így hát elindul a város felé, hiszen nem ártana egy kis vacsora után néznie. Megéhezett és nem akarja, hogy ismét az erődben kelljen vacsoráznia, na meg még egy kisgyereket nem akar megölni, inkább néz magának egy helyes pasit. A benzinkutas szerelgető se volt rossz, de nem az igazi, valahogy nem Sian stílusa, így hát nem meglepő, hogy a belváros felé tart. *
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 1:59 am

*Egy darabig még feszülten figyeli a másikat, közbe fejét a kocsi ülése felé iránytja. Igen ott a stukker ha valamigáz van még meg tudja állítani. VAlamiért fura ez a nő, de igyekszik nem törődni vele. Nem fél csupán felkészül mindenre. Nemsokára viszont a másik elindul úgytűniok a város felé, s a férfi is eldobva a cigit , beül a kocsiba~Fura...~*Magába még mindig ez a szó megy keresztül az idegpályáin miközbe bedörrenti a kocsit és megfordulva elhajt. Egyenesen a lakónegyedek felé*
Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:07 pm

-Ha maximálisan csinálnák akkor már ezekből is kevesebb lenne nomeg... mondjuk úgy hogy azért a korrupció ott is jelen van. Legalábbis a fejesek körébe biztos*mondja komor hangon bár nem annyira jártas a rend életébe ő nem volt annnyira közel hozzájuk soha*
-A világ mindig is ilyen marad itt ez a természetes biológiai egyensúly, aki tud úgyis elmenne itthagyva ezt az egész szarfészket*mondja kicsit komorabban persze nem bántásnak, csupán a város nagy része ténleg ilye nameg ő is itt él , a következőre csak bólint igazából elég titokzatos fickó de hogy miért az még rejtély*
-A száguldás néha meggondolatlanságra ad okot*apró félmosoly az esélyekkel ő is így van cak bólint a nő szavaira a kérdésre viszont csak hátra dől és egy pillanatig nem szólal meg*
-Pedig nem vagyok az... mondjuk úgy hogy hivatásos zsoldos, vagy Kalandor bár ez se a megfelelő szó rá. *feleli félmosollyal *
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:28 pm

-Nem tudom, hogy mennyivel lennének kevesebben. Ez olyan mint a pestis... mi irthatjuk a vámpírokat is, napok alatt egész hadsereget állíthatnak ellenünk... a farkasok még lassabban erősödnek, ha nem Bestiákat küldenek harcolni, akkor a kölykökkel meg semmit se érnek... túl gyengék a fiatal vámpírokhoz képest is. *mondja elgondolkodva, azért már ezzel tölti a napjait pár éve, igaz az is, hogy farkasokról lassan többet tud, mint vámpírokról, pedig eleve utóbbiak ellen akart harcolni személyes megfontolásból. *
-Hát ha lehetne, én is elmennék... de innen nem lehet. *jelenti ki kissé szomorkás mosollyal ajkain, bizony menne, ha lehetne, de még nincs meg a kapu, ami ezt lehetővé teszi. *
-Ez nálam egyértelmű. *vonja meg a vállát, mindig is őrült volt egy kicsit és ezzel egyidejűleg meggondolatlan, de ezt sose fájlalta. Jól érzi ő így magát, teljes mértékben. *
-Zsoldos... na ez valami új nekem. Valamilyen szinten én is az volnék... vagy már nem tudom. Talán jobb lenne önálló vadásznak lenni. És amúgy ez most miben merül ki? kárhozottak vadászata? Vagy rosszfelé tapogatózom? *kérdezi kíváncsian, érdekli ám, mit is jelent ez.*
Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 11:25 pm

*CSak kicsit a föld felé néz miközbe megint rágyújt egy cigire, elég sokat szívhat ha ilyen tempóba tolja magába a bűzrudakat de látszólag nem viseli meg*
-Mindkettő egyaránt veszélyes... talán annyi hogy a likantrópoknál nincs akkora szervezettség szétszóródtak, így magányosan könnyű levadászni őket.. bár vannak jól össze szedett csapataik is azért ők veszélyesek*egyszerű válasz miközbe elteszi az öngyújtóját*
-Semmi sem lehetetlen csupán még sikertelen, szerintem ameddig élünk nincs olyan hogy lehetetlen... de ez az én hierarchiám lehet én gondolkozok rosszúl*mondja félmosollyal, úgytűnik hogy még képes pozitívan látni a világot. A végén a nő kérdésére csak megcsóválja a fejét*
-Mindenre ami éppen rossz helyen van. Nem nagyon teszek különbséget eddig se tettem*mondja miközbe kinyújtózkodik, titokzatos hiszen nem adott teljesen egyenes választ a kérdésre, vagyis inkább túl tág választ adott*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 11:47 pm

-A farkasok azért eléggé veszélyesek tudnak lenni... nem igazán szétszóródottak, főleg a harcos falkáik. A városiak még- még... de akik a városon kívül élnek összetartóak. Legutóbb egyet üldöztem, és vagy három jött rám... másnap meg a kórházban ébredtem félig bekötözve. *mondja, hiszen ismeri már ezt a világot, tudja, hogy ilyen téren, mi hogyan működik. Igaz, utóbb tényleg kevesebbet foglalkozott vámpírokkal, de azoktól sem ijed meg. *
-Amíg nincs meg a kapu, addig lehetetlen. *vonja meg a vállát, ez az ő véleménye. Majd ha megtalálják egyszer a kaput, akkor azonban elhagyja ezt a világot, az biztos. *
-Minden, ami rossz helyen van... hm, eléggé tág behatárolódás. Ez akár azt is jelenthetné, hogy ha én szembeszállok az Invictussal, ugyanúgy az áldozatod lehetek, mint akármelyik vámpír vagy farkas, vagy bármi, hiszen egy szervezethez képest igen is rossz helyen vagyok. Mi vagy te... valami végrehajtó? Fejvadász? *kérdezi, próbálja behatárolni, kivel is áll szemben, és nem adja fel egyhamar, arról le lehet mondani, hogy befejezi a kérdezősködést, mert nem fogja, amíg meg nem tudja, mi a helyzet. *
Vissza az elejére Go down
Sakál

Sakál


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Sep. 21.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás:
Szekta:

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 29, 2009 12:08 am

-SAjnos mindenre megvan az esély ha ilyen munkakört választasz. Meg ha nem akkor is. Nekem is tört már össze csontom egy egy alkalomnál.. de nem jutottam el korházig*mondja miközbe a térdére mutat*-Térdkalács törés azóta egy kicsit össze vagyok szegecselve de elég jól működik*
-De az hogy nincs meg nem jelenti hogy nem is lehet*teszi hozzá, nem akar ő okoskodni csupán a saját véleményét mondja el. BÁr még nem nagyon kereste de volt más dolga is.. és még van is. Aztán gondolkozhat a kijutáson. A következőn kcisit felneve*
-Nem hinném. Lehet rosszul fogalmaztam, nem dolgozok senkinek, az invictusnak sem. Azért attól távol állok hogy ilyen emberek miatt mint amilyen az ottani vezetőség áldozzam be a fejem.*mondja komolyabb hangon*
-Igen talán ez a legmegfelelőbb. FEjvadász, végrehajtó ezek közel állnak. *mondja komolyabb hangon*-Persze magánzóba, egyszerübb ....
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 29, 2009 12:26 am

-Magamtól nem megyek én sem. Utálom a kórházakat, meg valahogy az orvosokkal sem vagyok túl jóban. *válaszol, jobban szereti maga gyógyítani a sebeit, ha lehet, akkor legalább tudja, mit is rakott rá, meg hogy egyáltalán nem szúrja el az adagolást, és nem mérgezi magát, meg ilyesmik. *
-Azt nem mondtam, csak azt, hogy amíg nincs meg, lehetetlen innen kijutni. *jegyzi meg, végül is nem állította, hogy nem hisz abban, hogy lenne kapu, végül is, ha be lehet ide jutni, akkor ki is kell lehessen valahogyan. *
-A zsoldos azért nagyon úgy hangzott, mintha valakinek dolgoznál. *vonja meg a vállát, hiszen a zsoldos, akárhonnan is nézzük, fizetett katonát jelent, magyarán valakinek dolgoznia kell, hogy az lehessen. *
-Magánzóba... Hm. Érdekes lehet. Gondolom, akkor te döntöd el, ki az, aki rossz helyen áll. Nem rossz. *válaszol, bár neki kissé érdekes még ez a fejvadász dolog, ő csak kárhozottakra vadászik, és megjegyzendő eddig sose ölt, ha nem volt muszáj. *
-De legalább nem parancsra kell gyilkolni.*teszi még hozzá, azt ő személy szerint utálja. Közben valahol messze felüvölt egy farkas.*
-Így kezdődött három napja is, azt hiszem.*jegyzi meg, már nem biztos abban, hogy mi hogyan volt, csak, hogy valamire felfigyelt, amire másképp nem igazán szokott... talán sikoly, talán farkasüvöltés, talán képzelődés, de lassan mégiscsak feláll most.*
-Azt hiszem, jobb, ha egyelőre eltűnök erről a környékről. Jó lenne elfelejteni azokat a képeket. *sóhajt, kissé mély nyomot hagytak benne, annak ellenére, hogy tudja, csak képzelődés volt, és nem valóság. *
-Fogalmam sincs, hogyan köszönhetném meg, hogy még élek... de remélem, még összefutunk valahol, és legközelebb sem leszek célpont. Viszlát, William.*mosolyodik el, majd elindul a benzinkút felé, és hamarosan felbőg a motor, aztán eltűnik az úton, és pár pillanat múlva már a motor hangja sem hallatszik. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sony Benzinkútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sony Benzinkútja   Sony Benzinkútja - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sony Benzinkútja
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Fort Dragorin. Előváros-
Ugrás: