Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Nil Corivan
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Atrahazisz
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Victus
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Rowester vegyesbolt. I_vote_lcapRowester vegyesbolt. I_voting_barRowester vegyesbolt. I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Rowester vegyesbolt.

Go down 
+2
Roxie Rage
Victus
6 posters
SzerzőÜzenet
Victus

Victus


Hozzászólások száma : 167
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj:
Rangsorolás: Mesélő
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Jan. 12, 2009 8:52 pm

A kis bolt talán a belváros centrál pontjához van közel, mára az egyetlen hely ahol a normális kiszolgálás mellett megbízható szavatos áru is kapható. A boltot az 50es éveibe járó Frank Rowester vezeti. Komótos ki öregúr minden reggel 6tol este 10ig nyitva tartja a boltját. Álltalába amit az ember keres itt megtalálja élelem esetleg ruha, fegyverek némi ékszer is található a boltba dohány áruval mindennel. Az öreg külön részlegeket épített ki a boltnak így szépen külön tudja választani az árukat egymástol. Eléggé olcsó hely és jó kiszolgálás. Mi kell még?
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 2:49 pm

*Új háza teljesen üres, a hűtő pedig mégjobban. Ezért bement a boltba hogy megvegyen magának mindent. Az eladó megnyerte magának, mert aranyos öregúr. Persze, amennyi mindent vett, a boltnak is jót tett. Szatyrokkal megpakolva beszélget az eladóval, bár kezd egy kicsit kínos lenni a dolog, mert nem tudja már sokáig tartani. *
- Nos, köszönök mindent! Tényleg! A sok történetet is köszönöm. ~Még akkor is ha a felét nem hiszem el~
*De még mielőtt elment volna, kiszúrta az újságokat. ~Ezer éve nem olvastam semmi aktuálisat. Vajon lecsapja a fejem érte ha most belenézek egy párba?~
Lepakolta a szatyrait, és belemélyedt az újságjába.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 2:59 pm

*A mustang egy kissebb gázfröccsel áll meg a vegyesbolt előtt a férfi miután gyorsan behúzza a kéziféket kinyitja az ajtót és kiszáll a járműből. Azért bezárja lehet rálát de ki tudja ki van ma autótolvaj kedvébe. Ezután lassan bemegy a boltba levesz egykét fontosabb dolgot, kenyér, tej , némi hús, pár doboz sör meg egy karton cigi , lassan kifizeti az árat majd egy szatyorba pakolva a holmikat elindul kifelé, ekkor akad meg a szeme a nőn akivel multkor dumált Willnél úgytűnik hogy a nő is már otthonosabban mozog a városba minden esetre ha már találkoztak akkor köszön neki*-Szia*mondja egy kissebb mosollyal majd az újságokra mutat a fejével*-Elég sok szennylap van én csak az Elminster postot olvasom de ott is felnagyítják a történeteket. Amúgy hogy vagy?*kérdezi komolyabb hangon*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 3:11 pm

~Különös. Régebben sosem érdekeltek az ilyenek. De most mégis szórakoztató olvasgatni hogy mi történt a világban az elmúlt pár napban. ~
* Gondolataiból Dereck zökkenti ki. Egy pillanatra felkapja a fejét, de az ismerős arc láttán elmosolyodik.*
- Szia! Ja, igen. Néha engem is meglep hogy mennyi hülyeséget tudnak összeírni ezekben. Egyébként köszönöm jól vagyok. Igyekszem berendezkedni, és megismerkedni a hellyel. Na és Te hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 3:17 pm

*CSak megrántja a vállát *-Köszi még élek, *mondja parányi elhúzással a száján, majd bólint*-Eléggé bár ez a külvilágba is ilyen volt, anno amikor még Londonban éltem akkor se volt sokkal másabb nem nagyon olvastam újságot, itt is csak a gyászrovatokat szoktam átnézni meg egykét érdekesebb cikket de a hetven százaléka eléggé semmitmondó*mondja. Ő már nem nagyon érdekelteti magát újság olvasásba többet lát ha nyitott szemmel jár az utcákon*-Sikerült szerezni házat? Gondolom a belvárosba nem? elég sok kiadó volt fent az északi lakónegyedbe*mondja kicsit komolyabb hangon*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 3:22 pm

- Fura hogy többnyire a gyászjelentések érdekelnek. Apámnak volt egy nyomozó haverja, na ő böngészte mindig azokat. Azt mondta hogy sok minden kiderülhet belőle. - a ház kérdésre elmosolyodik - Nos igen, van már házam. Nem fényűző, de kényelmes. Igyekszem mindent beszerezni hozzá ami hiányzik. És igen, valóban fenn van az északi lakónegyedben. Elég jó áron jutottam hozzá. Te egyébként merre laksz?
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 3:26 pm

*CSak bólint miszerint érti bár agya néha kicsit máshol jár azért próbál megmaradni a valós talajon, a kérdés zökkenti ki kicsit a gondolataiból*-Hmm én is, vagyis én is az északi lakónegyedbe elég nagy rész én valahol a déli oldalon lakok*mondja miközbe nekitámaszkodik a falnak a szatyrokat leteszi maga mellé most már úgy néz vissza a nőre*-Szerintem menni fog akármennyire isten átkozott egy hely ez szerintem azért az üzlet itt is üzlet, van pár hely ahol cuccokat be lehet szerezni anno nálam is voltak problémák mig kiismertem a várost de ez mikor volt már?? Talán nyolc éve ha nem több kicsivel, bár akkor még nem egyedül laktam*meséli a nőnek*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 3:32 pm

- Akkor szegről-végről szomszédok vagyunk - nevet fel - Egyébként annak örülök hogy vannak helyek, mert a házam akkor elég katonás maradna. - hallgatja a férfit - 8 éve? Jó régóta itt laksz már. Biztos jól kiismered magad. Meg az embereket is ismered. Te mondtad azt is, hogy ne menjek az elhagyott városrészbe. Megfogadtam a tanácsod..eddig nem kellett arra mennem. - néz fel a férfira - Említetted hogy nem egyedül laktál. Kivel laktál akkoriban? Már ha nem vagyok indiszkrét..szólj nyugodtan ha eltúlzok valamit. Gyakran előfordul velem.
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 3:37 pm

-Hát remélhetőleg nem marad olyan, amúgy minden kezdet nehéz de tudod ismered a mondást. Az ember a jég hátán is megél*mondja egy kicsit félmosollyal az arcán bár nem az a mosolygós típus a férfi mostanába többször összejön neki*
-Hát jobb is ha nem visz arra az utad eléggé genny hely, és amúgy se érdemes oda menni élő ember már jó régóta nem lakik ott, ha jól tudom talán megvan már húsz harminc éve is amikor elnéptelenedett*mondja egy kicsit elhúzva a száját, a kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét és hátát mégjobban a falnak nyomja*
- Az öcsémmel, vele jöttem erre a szeméttelepre is*mondja egy fokkal komolyabb hangon*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptySzomb. Május 09, 2009 4:23 pm

- Igyekszem a legjobbat kihozni belőle, a lehetőségekhez mérten. Na igen..a jég hátán is megélünk. Mi már csak ilyen faj vagyunk - mondja mosolyogva. Aztán érdeklődve hallgatja az elhagyott városrész kis bevezető történetét.
- Hmm..ha néptelen a hely, akkor hogy hogy vannak arrafelé eltűnések? Talán mégis él ott néhány rossz életű.
* Az öccse említésére a férfi elkomorodik. Roxie tudja, hogy érzékeny pontjára tapintott.*
- Jaj, én én..ne haragudj. Nem akartalak elszomorítani az öcséddel kapcsolatban. De ha gyűlölöd ezt a helyet, akkor miért nem mentél még el innen?
Vissza az elejére Go down
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 2:22 pm

*Hatvan soros bakancs kisebb dübörgése hallatszik az utcán. A hozzá tartozó alak nem néz ki túl biztatóan, néhány járó-kelő félrehúzódik az útjából. Sápadt bőr, beesett szemek amire még rátesz egy lapáttal a kis fekete satirozás. Nyakában vastad szegecses nyakörv, aminek a szegecsei 3 centisek. Ruházata telejsen fekete, vászonnadrágja bele van tűrve bakancsába, oldalán egy vastad lánc lóg le. Egy fekete pólót visel Metallica felirattal és az együttes logójával. Belép a boltba, ránéz a boltosra, aki meglehetősen kicsire összehúzza magát az alak láttán. Armand továbblépked a polcok közt, közben beletúr vállig érő fekete hajába. Végre eléri a dohányárut. Szemével azonnal a piros Marlborora fókuszál, naná hogy a jó erős cigire, mindig is azt szerette. Levesz egy dobozzal a polcról, majd megy tovább a piákhoz. Minden lépésnél lábához csapódik válláról lelógó táskája. Az is fekete, nagy halálfejjel az elején. Megáll a piák előtt és levesz 3 doboz sört. Valami itteni névtelent vásárol, a lényeg, hogy nem túl drága. Még nem megy tovább, egyelőre azon gondolkozik, hogy vegyen-e még valamit.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 2:39 pm

*Egy hosszú, délig tartó alvás után úgy gondolt a nagy hőség ellenére, hogy elmegy bevásárolni, szinte teljesen kiürültek a szekrények és a hűtő. Nem akar nagy vásárlást csinálni, csak pár fontosabb dolgot venne na meg egy kis nassolni valót is.
Mivel továbbra is nagyon meleg van ma igen lazán öltözik fel. Egy bézs atlétát, egy barna térd fölé érő rövidnadrágot és egy fekete sportcipőt vesz ma magára, na meg ahogy mindig is most is rajta van a fehér gyöngyös nyaklánc. A haja össze van fogva, hogy a nyaka is szabadabb legyen és enyhítse a szenvedést.
Ehhez a kiruccanáshoz nem hagyja otthon fegyvereit. A két tőrt combjára kötötte rá úgy, hogy a rövidnadrág eltakarja azokat.
Ahogy elkészül el is indul a kis vegyesboltba ahova belépve azonnal köszön is az eladónak egy halvány mosollyal és elvesz egy kosarat.
Először is a fontosabb dolgokat akarja beszerezni mint például kenyeret, tejet...
Ahogy ezzel készen van meglátogatja az édesség sort ahol szinte majdnem minden második termékből vesz legalább egyet. Nagyon édesszájú és szerencséjére ez nem is látszódik meg rajta.
Talán a sok edzés miatt, de az is lehet, hogy egyszerűen ilyen az alkata. Észreveszi az igen különös kinézetű fiút, de nem törődik vele és nem is bámulja meg. Munkája során már nem egy ilyen emberrel találkozott, így neki ez nem is olyan furcsa.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 2:59 pm

*Hallja, hogy nyilik a bojt ajtaja, majd újból becsukódik. Ezen cseppet sem lepődik meg, minden nap jönnek egy boltba vásárlók. Egyelőre a piák előtt hezitál még mindig, de arra a döntésre jut, hogy elég lesz a 3 sör, ettől még csak szédülni sem lehet igazán és nem is az a célja. Kosarat elfelejtett venni a bejáratnál, ezért mindent a kezében tart. Észreveszi a hozzá képest meglehetősen világosan öltözött lányt, sötét pillantással végigméri és arra a véleményre jut, hogy nincs mit törődnie vele. Már épp indulna a kassza felé, amikor útközben megtorpan.* ~Miért is ne?~ *Mondja magában és egy kaján vigyor jelenik meg arcán, amit továbbhesseget gyorsan, hogy az idegen lány ne vegye észre. Visszafordul és úgy tesz, mintha csak egy fél literes vizért menne, ami az édesség polcok mellett kapott helyet. Megáll a vizek előtt és végül kiválaszt egy kis szénsavmenteset. Rápillant Catherine-re, majd megszólal, ám hangjában nincs ellenségesség.* - El fogsz hizni. *Céloz a sok édességre, amit a lány a kosárba pakolt.* - És az nem állna jól. *Féloldalas mosoly jelenik meg arcán és tetőtől talpig végigméri a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 3:18 pm

*Nem nagyon foglalkozik a fiúval jobb dolga is van annál, na meg minél hamarabb haza akar menni, hogy még pihenhessen a munka előtt. Éppen a csokiknál álldogál mikor megpillantja a közelében a srácot. Egy pillanatra felpillant rá, majd visszatér a csokikhoz, azok mégis csak izgalmasabbak Very Happy
Elcsodálkozik mikor a fiú megszólal és ez ki is ül arcára. Levesz egy újabb csokit a polcról, majd ismét felpillant az idegenre.*
-Tessék?*Mondja értetlenül, majd felszökik egyik szemöldöke mikor észreveszi, hogy a srác végigméri őt.*
-Ha ez megnyugtat nem fogok elhízni és különben sincs semmi közöd hozzá, hogy mit eszem....*Majd észreveszi a piát és a cigit a fiú kezében. Ha már a szokásokról van szó akkor ő is megjegyez egy két dolgot.*
-Amúgy is a sörrel is ugyanúgy el lehet hízni és ha még cigizel is mellette .....*Bök az italokra és cigire fejével, majd tovább sétál miközben megpróbálja összeszedni a listát fejében, hogy semmit sem hagyjon ki. Szerencsére rájön, hogy valamit mégiscsak elfelejtett így el is kezdi keresgélni a boltban, ám nem találja, de nem adja fel, így háromszor is körbejárja a boltot, mit sem foglalkozva a fiúval. Nem szeret ilyenekkel beszélgetni főleg ha az az illető egyszerre cigizik és iszik. Igaz nem utálja a sört, de nem is akarja túlzásba vinni a dolgot főleg, hogy már egyszer sikerült nagyon leinnia magát. Azóta megfogadta, hogy jobban odafigyel.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 3:31 pm

*Tudja ő jól, hogy nem tesz túl jó benyomást az emberekre, ezért meg sem lepődik Catherine viselkedésén. A felhúzott szemöldökre továbbra is egy féloldalas mosoly a válasz. A csipős mondatra vállat von és úgy tesz mintha nem különösebben érdekelné.* - Véleménye bárkinek lehet. *Jegyzi meg félhangosan, de úgy, hogy a lány hallja. A sörre és a cigire tett megjegyzésnél kicsit unott arcot vág és oldalra billenti a fejét.* - Vannak károsabb dolgok is. *Mondja mellékesen, majd tekintetével követi Catherine-t, mig a lány eltűnik a polcok között. Elindul a boltban úgy, hogy pont annak a polcsornak másik végén támaszkodik meg, amiben épp a lány van.* - Látom valamit nagyon keresel. Egyszerűbb megkérdezni a boltost. *Nem kioktatásnak szánta, de valószninű, hogy Catherine annak fogja tartani.* - Máskülönben meg nem illik ilyen illetlenül faképnél hagyni a másikat. *Arca még mindig a teljes unottságot tükrözi, szándékosan nem vesz fel más kifejezést.* - Vagy talán megsértettelek valamivel? *Kérdezi egy kicsit gúnyosan, miközben szemöldöke felfut a homlokára. Nem áll szándékában senki után futni, Catherine meg ráadásul nem is az esete. Csak már rég nem volt a külvilágban az elvonó miatt, ezért egy kis játszadozást megengedhet magának.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 3:50 pm

-Igen tudom, hogy vannak. Nem is mondtam, hogy nincsenek.*Reménykedik abban, hogy ezzel le is tudja a srácot, de pár pillanat múlva csalódnia kell. Nincs nagy kedve most vele beszélgetni, pedig úgy tűnik a srác nem fogja egy ideig békén hagyni őt.*
-Ha a véleményedre vagyok kíváncsi akkor majd megkérdezlek!*Azzal le is emeli azt a árút amit oly nagyon keresett, majd elindul a srác felé annak ellenére, hogy nincs túl nagy kedve hozzá, de sajnos arra vezet az útja.*
-Sok mindent nem illik csinálni. Például beleszólni valaki idegen életébe....Nem tanították meg neked, hogy nem szerencsés idegenekkel leállni beszélgetni?*Pillant a fiúra kérdőn, majd ha engedik neki tovább is sétál. Nyugodtan beszél a sráccal, nem kiabál és nem is gúnyos. Nem adott rá még okot, így nem látja értelmét, hogy így viselkedjen vele.*
-Nem nem sértettél meg, de gondolom ha igen az sem érdekelne túlságosan.*Pár lépést előre tesz, majd megfordul és felpillant a fiúra.
-Mért állsz le velem beszélgetni? Láthatóan untatlak....Mért nem találkozol a haverjaiddal és piszkálod őket, ők biztosan érdekesebbek mint én.*Most nem megy tovább érdekli a válasz még annak ellenére is, hogy nem ismeri a srácot és eddig nem is sikerült megkedvelni őt.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 4:09 pm

*Á, Armand-t nem olyan könnyű lerázni, nem lehet egyszerűen egy mondattal elintézni.* - És mi van, ha csak úgy kimondtam hangosan a véleményemet, anélkül hogy bárkinek is cimeztem volna? Véleménynyilvánitáshoz mindenkinek van joga. *Von vállat a férfi. Látja, hogy Catherine megtalálta, amit keresett és most felé indul meg, mert hát arra van a kassza. Armand nem állitja meg, csak követi tekintetével. Ennyire azért nem bunkó ő, maximum ha sokat iszik.* - Nem szerencsés? Csak nem fenyeget valaki? *Kérdezi még mindig egy sejtelmes félmosollyal az arcán. Ha Catherine nagyon nem fog belemenni a játékba, akkor inkább békén hagyja és továbbáll, mert ahhoz nincs kedve, hogy eltöltsön valakivel egy csomó időt, aki mindvégig le akarja rázni. Egyelőre nagyon azt látja, hogy a lány meg akar szabadulni tőle, de még bármi megváltozhat. Catherine megjegyzésére felhúzott szemöldökkel vállat von.* - Meglehet, hogy nem érdekelne. Téged ennyire érdekel más véleménye vagy csak saját magad miatt nem akarsz leállni beszélgetni velem? *Kérdezi ismét oldalra billentett fejjel. Majd mikor a lány visszafordul és felteszi a kérdését, mosoly jelenik arcán.* - Velük bármikor találkozhatok és bármikor piszkálhatom őket. De ilyen hölgyek nem mászkálnak nap mint nap az utcán. *Szándékosan használ úribb kifejezést. Lehet, hogy már évek óta eljött otthonából, de neki is volt kis nevelése és megtanult udvariasan beszélni. Bár ezt manapság már ritkán használja.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 4:30 pm

-Értem...Akkor én kérek bocsánatot amiért magamra vettem a dolgot.*Bár nagyon hangjában nem érezhető az a bizonyos bocsánatkérés meg nem is gondolja azt, hogy kérnie kéne, nem csinált, mondott semmi olyat.*
-Nem fenyegetésnek szántam, csak sosem tudja az ember, hogy kivel áll le beszélgetni. Nem ismersz engem...Az is lehet, hogy egy sorozatgyilkos vagyok és az áldozataim pont olyanok mint te.*Próbálja ezt komolyan mesélni. Természetesen ez nem igaz, de még az is lehetne és akkor a srácnak semmi esélye nem lenne.*
-Nem érdekel mások véleménye...Csak azoké akik közel állnak hozzám....Szóval te csak beszélgetni akarsz velem. Rendben beszélgessünk, bár nem tudom, hogy miről is beszélgethetnénk....*A választ érdeklődve hallgatja meg, majd összeráncolt homlokkal egy újabb kérdést tesz fel.*
-Milyen hölgyek?.....Ha megengeded szeretnék fizetni, de közben kíváncsian hallgatom a választ.*Ejt meg most először egy halvány mosolyt a fiúnak és el is indul a kassza felé, hogy kifizethesse a dolgokat. Amikor az megtörtént és be is pakolta egy zacskóba megvárja a srácot az ajtóban. Nem érti mért is csinálja ezt, hiszen továbbra sem kedvelte meg őt, de ha már beszélgetni akarnak vele ám legyen. Lehet, hogy még jól is fog kijönni.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. EmptyHétf. Aug. 03, 2009 4:53 pm

*A bocsánatkérésen hallja, hogy nem gondolja komolyan a lány, de ez nem igazán érdekli Armand-t. A válaszra bólint és sejtelmes kifejezés jelenik meg rajta.* - Ez igy van. Sosem tudhatjuk, hogy milyen emberekkel futunk össze. *Annak ellenére, hogy a lány válasza nagyon viccesen hangzott, Armand nem nevet, sőt még nem is mosolyodik el.* - Te ugyanannyira lehetsz gyilkos, mint én ártatlan. De első ránézésre nem gondolná senki. *Mondja komolyan. Igen, kivételesen még ilyet is tud. Lehet, hogy nem látszik rajta, de nem egy olyan senki, mint sokan mások. Igaz, voltak gondjai, de esze még mindig van, és szokott olvasni is. És ha épp van kivel - ami meglehetősen ritka - még értelmes dolgokról is szokott beszélgetni. Az utolsó kérdésre felvonja a szemöldökét, mert nem gondolta, hogy Catherine felteszi ezt a kérdést. A fizetésre bólint, közben ő is elindul a kassza felé, hogy a 3 sört és a cigit kifizesse.* - Valószinű, látszik a külsőmből, hogy olyan öltözetű nők, mint Te, nem gyakran fordulnak meg a társaságomban. *Kezd bele, és megvárja mig a lány fizet, majd ő is odanyújtja a dolgokat a boltosnak és előszed a zsebéből egy kis pénzt.* ~Fene... dolgozni kéne..~ *Gondolja, mert nem akarja elherdálni a bankba tett pénzét. Az jobb ha megmarad egyelőre.* - Olyanok mint Te, elkezdenek fenyegetni vagy szó nélkül elhúznak. No meg ha először meglátnak, húzzák az orrukat. Ehhez képest Te tudomást sem vettél rólam, nem mutattad ki, hogy nagyon zavarna a jelentlétem... csak később. *Teszi hozzá az utolsót egy kis grimasz mellett. Közben odalép az ajtóhoz és kinyitja. Kiengedi maga előtt a lányt és elindulnak az utcán.*
Vissza az elejére Go down
Mila Boyka

Mila Boyka


Hozzászólások száma : 17
Age : 36
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Registration date : 2009. Nov. 25.

Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Ebédszerzés   Rowester vegyesbolt. EmptySzer. Nov. 25, 2009 3:49 pm

*Mivel otthon nem sok minden van, így Mila leugrott a helyi kis boltba. Ismeri már a boltot, tudja, hogy itt megtalál mindent, amire szüksége van. És most valami kajára van szüksége, ez biztos. Ahogy belép a boltba, az ajtón felhangzik a kis szélcsengő csingilingje. Mila felsóhajt és megforgatja a szemeit.*~Minek ide ez az izé?~*morogja magában, hiszen utálja, ha felhívják rá a figyelmet. De hát ez van.* ~Megszokhattam volna már...~*morogja magában a lány, aztán körül néz. Nem lát senki ismerőst... ~Ismerőst? Könyörgöm, ne légy nevetséges...~*gondolja ismét a lány, hiszen nem sok embert ismer itt. De nincs is szüksége senkire. Van egy macskája, az neki bőven elég.*~Tényleg, Cel-nek is kell vennem kaját~*jut eszébe a fekete cicája,a ki otthon várja éhesen. Felvesz egy kosarat, majd egyből az állatos részleghez sétál. Belepakol 3-4 konzervkaját cicájának, majd a kész ételek felé battyog. Fekete, magas sarkú és szárú csizmája kopog a kihalt boltban. Hosszú, fekete bőrkabátjában is látszódik milyen tökéletes alakja van. hosszú, fekete haja leomlik a vállára és barna szemével keresi enapi ebédjét.* -Ez jó lesz - *fog meg egy zacskós levest, valamint valami sajtos tésztához hasonlító valamit. Elfintorodik, majd sóhajt egyet. *~Mit vársz egy ilyen helyen?~*szidja meg magát. Vesz még egy üveg bort magának - a kedvencét - édes vöröset, majd a pénztárhoz lép.*
-Üdv! - *köszönti kissé mogorván az eladót, de minek is mosolyogjon rá? Nem érdemli meg és teljesen fölösleges időpazarlás. Kifizeti az árút, többet is ad, mint kellene. Ezért is szeretik itt, hiszen mindig ad borravalót. Hátizsákjába pakolja amit vett, majd elindul hazafelé, hiszen még be kell fejeznie egy cikket. Ismét megöltek valakit... Brutálisan...
Vissza az elejére Go down
http://www.teawitch20.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Rowester vegyesbolt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rowester vegyesbolt.   Rowester vegyesbolt. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rowester vegyesbolt.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros-
Ugrás: