Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Nil Corivan
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Atrahazisz
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Victus
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Dereck Jamison otthona I_vote_lcapDereck Jamison otthona I_voting_barDereck Jamison otthona I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Dereck Jamison otthona

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 4:24 pm

leírás nemsokára Razz
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 5:19 pm

*Akkor majd mesélek ha ott vagyunk*mondja majd elmosolyodik. TÉnleg jó gondolat a lánytol de nem is baj jobb az óvatosság*-Hmm Nem számít hogy ha perverz vagyok?*kérdezi egy apró mosollyal majd kisimulnak az arcizmai*-Nem nem vagyok az. Igazábol nem tudom hogy helyén van e a szívem csak egy kérdés volt ilyen vagyok*mondja mosolyogva, hisz erre ténleg nem tudna mondani más egyebet mint hogy "ilyen vagyok" *-Óh lehetséges hogy van benne igazság de nem teljesen azért*mondja majd kicsit felnevet*-Én ténleg elégetek mindent. Azóta már inkább Will fogadóját választom *mondja derűs hangon*nem is gondoltam hogy panaszkodtak volna*mondja közbe végig néz a kocsi belsején. Ténleg nagyon szépen karban tartott járgány. Majd a nőre is néz megpróbálja elképzelni olajosba kicsit el is mosolyodik a gondolat meneten*-Jól állhat az az olaj*mondja vidámabban majd hátra támaszkodik az ülésbe fél kezét a műszer falra teszi*-Anno én is sokat csináltam a régit. A pontival most nincs annyi probléma*mondja majd elindulnak. Az úton kicsit csendes csak egy két résznél mond valamit közbe ujjal kimutat a szélvédőn*-Itt lesz az északi városrész. Mondhatni már külterület eléggé csendes környék. És távol van a várostol fenn a hegyen. Itt ne kanyarodj át a másik útra az Dark Pathonicba visz ott nem találsz semmit.Halott az a városrész*mondja majd ha a hegy fele mennek nemsokára megérkeznek a házakhoz. A közepe tájákán a férfi meg szólal*-Ez lesz az ahol látod azt a feketét*mutat rá a drágaságára vagyis a Pontiacra *-Nyugi itt nem viszik el a kocsit az enyém már jó ideje itt van. És meg is érkeztünik*mondja majd megvárja míg a nő leparkol a kocsival*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 5:36 pm

- Sokfélével volt már nekem dolgom, szóval annyi baj legyen, hogy ha perverz vagy, túlélem. Remélem... *Vigyorog játékosan, nem akar ő piszkálódni, nyá, dehogy. A szavakon haloványan elmosolyodik, igazából ő sem tudná saját lényét, természetét pontosan meghatározni. Az "ilyen vagyok" duma a legkézenfekvőbb.*
- Na ezért fogok ma este én főzni, de persze csak ha nincs ellenvetés. *Néha sikerül kulináris gyönyörökben részesítenie magát, néha pedig még egy rántottát is elront. De alapjában jól áll a kezében a fakanál.*
- Valóban? Csak nem elképzeltél... Még, hogy nem perverz. *Szemetforgat, de íriszei mindvégig pajkosan csillognak. Közben ugye ismét száguldás következik, nem telik bele sok időben, hogy addig felnyomja a sebesség mutatóját, míg még stabilan uralni tudja a kocsit. Ez a határ nála pedig egészen kitolódik. Bólogat a mondókára, miszerint megértette. Néhol nagyokat ránt a kormányon, csak úgy vágja hirtelen a kanyarokat, kevés fékkel, arcán pedig mindvégig élvezettel teli kifejezés.*
- Okés. *Fokozatosan lassít, amint megpillantotta Kitt dédunokáját és szépen, nyugodtan leparkol, zár.* Tetszetős kéró, ami a külsejét illeti. *Jegyzi meg, közben kicsit átnyúl Dereck oldalára, ahol a keszyűtartó kapott gyártáskor helyet. Kinyitja azt és matat benne, míg egy kis halálfejes, fekete erszényt elő nem szed. Aztán a férfira mosolyogva visszadől a helyére, egyik kezét a két ülés között hátraveti és magához húzza sötétkék hátitáskáját.*
- Kiszállás. *Jegyzi meg csendben és ha minden igaz csapódik a két ajtó és az utcán is vannak. Központi zár kattan, két pityegés, riasztó is üzemel. A kulcsot erszényébe süllyeszti, az bekerül zsebébe, a táska pedig egyik vállára akasztja. Zsebrevágott kezekkel forgatja a fejét, ismerkedik a területtel és közben Dereck mellé vágódik, innen tovább övé a terep.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 5:50 pm

*ELmosolyodik*-Óh nem eszek sőt nem is harapok meg senkit.Nem tartom magamat perverznek de jó tudni hogy nem baj*mondja még szokásos humoros hangnembe , majd tovább hallgatja Electra-t és bólint bár az apró mosoly most is látszik az arcán*-Én benne vagyok de csak ha neked nem fáradtság. Gondolom eléggé lefáraszthatott az út*mondja mosolyogva, hiszen tuti van bent valami hideg kaja is. A lány felszólalására kissé hátra veti a fejét majd elneveti magát*-Ááá dehogy én soha*mondja majd hirtelen elcsendesül*-Najó igazábol igen *mondja kicsit hirtelen majd megint kicsit nevet elég jó a kedve most. Nem tudj mikor nevetett ennyit. Főleg nem egy gyakorlatilag vadidegen társaságába*-Bocsi néha elkap a bolond óra*mondja majd jön az autókázás s nemsokára a megérkezés is a nő jól vezet nem gondolta volna Dereck sem hogy ennyire sportos node tévedett bár nem nagyot.Megvárja amíg a nő a kesztyütartóba matat majd a parancsra bólint*-Igenis*mondja majd kiszáll a kocsibol majd megvárja Electra-t. Ezután már megindulnak a ház felé*-Köszi. Amikor megvettük kellett vele szívni rendesen azóta már tetőcserés volt meg minden ujra betonozás amit el lehet képzelni*mondja mosolyogva majd elérnek az ajtóig amit egy kulcsal ki is nyit.*-No ez lenne a lakás*mondja amint feltárul az előszoba. Belül eléggé normális kissé narancs sárgás falak fogadják őket tipikus előszoba cipőtartóval fogasokkal zöldes szőnyeggel. A férfi felkapcsolja a villanyt innen lehet látni hogy két szoba nyílik innen az eggyik a fürdő a másik a berendezésről beszélve valami nappali lehet*-éHmm pakolj csak le valahol az arra a mellékhelyiség és a fürdő*mutat jobbra majd egyenesen*-ott meg az előszoba onnan nyílik a konyha és a háló szoba is az emeleten pedig volt a testévrem szobálya minden tiszta ott is*mondja majd ahogy beljebb mennek kapcsolja fel a villanyokat*-Ha találkozol egy fekete szörmókkal ő csak éjfél a macskám és fogadott lakótársam*mondja vidáman*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 6:19 pm

- Jól lakottságért bármit. Amúgyis, enni kell, annyi erőm meg csak van, hogy összelökjek valami meleget, ami ráadásul ehető is. *Magyaráz, ha evésről van szó, sosem lusta és a fáradtságot is félreteszi. Pedig most igazán kimerült szegényke.*
- Ahhoz képest nem tűnsz túl lelkesnek... *Érdekes, hogy ezt mondja az olajos képzelgésre. Dereck reszortja, hogy rájöjjön miért is jegyezte ezt így meg.* Hm, úgy látom levetkőzted komoly éned, brávó. *Ez a sok nevetés neki is feltűnt, de csak örömmel konstatálja, az ő kedve sem annyira savanyú már, mint a megérkezéskor és ismerkedésük elején. Megindulnak a bejárat felé, szemeit a ház masszív, szépen rendberakott alakján pihenteti.*
- Megérte a fáradozást, jól fest. *Bólintja, hisz tényleg tetszik neki a lakás, belseje is tuti nem okoz csalódást. Megáll a küszöbön és kivája míg feltárul az ajtó és a villany is felkapcsolódik, s aztán belép. Kiváncsi szemekkel pásztázza végig a berendezést, mosolya árulkodik róla, hogy már elnyerte tetszését.*
- Akkor ezt egyelőre ide akasztom. *Táskáját a fogas annak megfelelő részére helyezi, majd bőrdzsekijétől és sáljától is megszabadul. Egy kék felső rejtőzött a ruhadarab alatt, kicsit feltűri az ujját, mindkét alkarján tetoválás, a jobbon szép kereszt, a balon nonfiguratív formák egysége és érdekes, cirkalmas írás: Nonsense*
- Hühm... *Ejti ki miközben körbepislog.* Akkor kezdetnek ostrom alá veszem a konyhát. *Kacsintja és a bemutatott utiirányt követve át is lépi az elébb említett helyiség küszöbét. Először gondosan felméri a terepet, macskát még sehol sem lát. A frigóhoz topog, kinyitja és belekukkol.* Hát... Te tényleg nem szeretsz főzni. *Nem túl nagy ugyan a választék, de éhenhalni nem fognak. Ki vesz ezt-azt, felvágottat, vajat, sajtfélét, zöldségeket. Egy kis kutakodás után előkerít tányérokat, evőeszközt. Felaprítja, elvágja, megmossa azt amit megkell, kenyeret is szel és párpercen belül kész is van pár tetszetős szendvics.* Jobb, mint a semmi. *Törli meg kezeit, aztánő maga már hozzá is lát, kissé mohón ugyan, de már nagyon kiéhezett...*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 6:29 pm

*ELmosolyodik*-Nem kell bármit elég ha már oda érünk, meglátod mit tudsz alkotni*mondja mosolyogva a következő kijelentésen kicsit elgondolkozik hogy mire mondhatta a nő de végül elmosolyodik*-Vagy csak jól leplezem a lelkességet*mondja mosolyogva, egyenlőre így válaszol de kiváncsi hogy a téma tovább szövődik e. Közbe felpillant a házra *-Szerintem is. Igazábol jó egy év volt mire össze rántottuk de megérte még mindig áll nem esik be eső se semmi se*mondja kissebb elgondolkozással közbe majd vissza tér a jelenbe*-Persze érezd csak otthon magad*mondja közbe ő is leveszi a bőrkabátot és elő is kerül egy pisztolytáska amit megintcsak felakaszt a kabáttal eggyütt az ajtóra. Nem fűz hozzá komentet igazábol csak biztonság érzetet ad neki kint a fegyver. Meg lehet szüksége is lehet rá. De most nincs így leteszi. Megfordulva kicsit végig méri a nőt a tetkókat is észre veszi*-Szépek. Főleg az az írás. Mit jelent?*kérdezi kiváncsiabban de ha a nő nem akar válaszolni az se baj. Mindenközbe ő is megindul a konyhába majd nézi hogy a nő ténleg otthon érzi magát. Ez Derecket nem is zavarja*-Hűh hamar ki ismered magad. Ne segít.....*akarná mondani de már kész is a szenyó.*-Amúgy mondom itthon csak arra az esetre van ha Will zárva lenne de remélem azért elég jó amit találtál*mondja és közbe ő is neki lát egy egy nyelés után pillantása vissza vándorol a nő arcára*-Köszi. Finom*mondja egy kis mosollyal majd kérdez valamit ami igazábol eddig furta az oldalát*-Amúgy mit akartál Ravenfieldbe? Melós dolog?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 6:47 pm

- Minek azt leplezni? Ezzel csak összezavarod a másikat... *Komoly, szinte már ártatlan arccal közli, s egy halvány mosolyt azért ő is megenged magának.*
- Azon leszek. *Kacsintja és nem hazudtolja meg kijelentését. Cseppet sem. Amíg szöszölnek a leöltözéssel, nem kerüli el figyelmét a felbukkanó pisztolytáska sem. Egy pillanatig kiváncsian nézegeti, de persze csak tisztes távolságból, majd így szól.*
- Lehet, hogy nekem se ártana egy olyat beszerezni? *Kérdi a szakértőt, hisz azért nem árt megtenni minden biztonsági óvintézkedést.*
- Kösz. *Pillant ő is karjaira, majd visszatekintve Dereckre válaszol.* Értelmetlen. *Többet nem fűz hozzá, ez a jelentése, bár számára sokkal többet takar. Aztán már javában folyik a munka a konyhában és már az asztalra is kerül a kaja.*
- Tökéletes. És tápláló is. *Bólogat két falat között.* Nincsen mit. Én kösz, hogy befogadsz. *Süti le egy percre pilláit, majd tovább falatozik, már vagy a harmadik szeletnél tart, de csinált eleget.*
- Az exem, hogy törne ki a drága nyaka, Ravenfieldben ajánlott melót. Még a tulajjal is sikerült beszélnem. Szükségem volt, na meg még van is a pénzre, a költözés pedig nem okoz gondot. Csak hát mostmár édes mindegy az egész. *Sóhajtja egy kicsit dühösen és a negyedik szeletet is elpusztítja, ezzel neki ennyi elég volt.* Valami inni? *Dől hátra a széken, s azért nem ártana mindezt valamivel leöblíteni, de Dereck biztosan megoldja az ügyet. Ő pedig közben elcsendesedik és kicsit gondolataiba mélyed...*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 6:59 pm

*Kicsit elmosolyodik*-Pedig nem szeretek senkit se össze zavarni. Tudod férfi fantázia*mondja mosolyogva de cask humorizál. A pisztolyra kicsit elkomorodik majd bólint*-Nemtudom én azt tudom hogy nem mennék ki ezek nélkül az utcára. Főleg mióta Daniel meghalt . Ő utálta a fegyvereket*mondja kicsit elkomorodva majd elmosolyik ezzel már nem segíthet a testvérén. A tetoválás jelentésére bólint de nem kérdez ki tudja milyen sebet tépne fel vele. Majd megkezdődik az evészet ő csak mosolyogva bólogat*-Az és hamar elfogy,*teszi hozzá kicsit nevetve majd hallgatja a történetet*-Gondolom akkor ő sem figyelmeztetett hogy hol kell lekanyarodni. Legalább te jóba lehettél az Exeddel nálam ez régen teljesen elcsendesedéssel végződött nem is kívántuk egymást látni*mosolyodik el a régi emlékekre, majd kicsit megrebbennek a pillái*-Óh bocsi faragatlan vagyok már elég régóta lakok egyedül és úgytűnik kezd kopni a jómodor. Sör esetleg vörös bor?*kérdezi de már indul is el valamerre és nemsokára két pohárral nomeg egy üveggel tér vissza. Még nem ül le elindul a Frigó felé majd hoz pár hűtött sört is *-Válogass amelyik szimpatikus. Bár van valahol valami rövid is csak nem tudom merre*mondja derűsen*-Amúgy meg ne nevezzük befogadásnak fogjuk fel lakótársi viszonynak szivesen látlak itt legalább van kivel beszélgetni. *mondja mosolyogva*-És itt mit fogsz csinálni? Szeritnem a tetkós szakmának itt is lehetne jövője. Lehet kéne nyitni eggyet nem gondolod?. Ahogy látom abbol nincs nagyon Fort elminsterbe. Lehet jól járnál vele*mondja bár ő csak tanácsként említi*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 7:56 pm

- Az... Roppant piszkos bír lenni. *Jegyzi meg szemtelenül, majd aztán komolyan hallgatja a férfi gondolatmenetét, ami a fegyvertartást illeti.* Tehát akkor nekem sem ajánlott védetlenül kimerészkedni. *Kelletlen sóhaj, majd szájhúzogatva megjegyzi.* Remek, tökéletes. ~Micsoda egy helyre kerültem...~
- Hát rohadtul nem. Pedig igazán megemlíthette volna, na mostmár lényegtelen... *Könyököl fel az asztalra és jól láthatóan kicsit kiakad.* Hogy jóban? Majdnem megfoly... *Csattan fel idegesen, de hamar visszafogja magát és nem fejezi be a mondatot. Arca elsötétül, már csak a puszta emlékétől is kirázza a hideg, mégis az ő tanácsát követte, mégis hitt neki, szerette... Ennyi szolgál Electra mentségére.*
- Áh, dehogy. *Legyinti le, de azért örül az elé rakott piának. És végülis a vörösbornál állapodik meg, az a kedvence. Miközben iszogat figyeli Derecket, de kedve sajnos már korántsem a régi.*
- Talán. Nincs pénzem jelenleg kivenni egy helyet. Még lakásra valahogy összehozom. *Felhajtja egy szusszra a bort, majd még tölt.* Lehet. Holnap majd az újságban nézek valami állás után. Agyon melózom magam és akkor talán összejön. *Ezt is egy lökettel kiissza. Hajajj... És nem áll meg.* A drágát nem fogom eladni, soha. Pedig megéri a pénzét... Nagyon is. De tőle soha nem akarok megválni. *Ezt igazából csak így magának szögezi le. A fáradtság, a stressz, ez a helyzet amibe került a téves kanyarral, no meg a bor... Kezd talán egy kissé érdekes állapotba kerülni.* Meleg van itt... Melegem van... *Nyüszögi.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 8:09 pm

*CSak elmosolyodik*-Azt is lehet kontrollálni*mondja mosolyogva majd hallgatja tovább a nőt*-Szerintem mindenképp. Nekem van kettő ha kell az eggyiket megkapod ameddig nem tudsz venni másikat*mondja komoly hangon, nem tudja miért ajánlotta fel igazábol megint ilyen napja van, meg talán jófejnek tartja a nőt is*-Meg említhette volna...*mondja rá ismételve a kicsattanásra tér kicsit magához közbe már megbont egy sört és lassan iszogatni kezdni, majd amikor hallja az elharapott mondatot leteszi az üveget*-Bántott?*teszi fel az egyszerü kérdést amire gondol bár nem akarja hogy rossz emlékeket ébresszen a nőbe csak kiváncsi. Hangja se követelőző. A többit is végig hallgatja közbe iszik még egy két kortyot majd kezét lerakja az asztalra és össze kuncsolja*-Figyelj most a lakásra ne gondolj majd ha bejön az üzlet akkor veszel addig meg ellehetsz itt igazábol ténleg senki nem használja én alszok itt és éjfél. Szóval nem zavarsz*mondja s közbe látja hogy a nő úgy nyeli a bort mint kacsa a nokedlit*-Vigyázz eléggé sunyi tud lenni az a bor*mondja Electranak de ahogy látja ő még bírja*-Álj álj*mondja nyugodt hangon*-Nem kell eladnod semmit addig itt vagy gyűjtesz pénzt ha van kedved majd maradsz ha nem akkor keresünk egy házat olcsón vagy valami de mint mondtam itt ellehetsz*mondja nyugodt hangon majd felemeli a fejét és a nő szemébe néz*-Sok emlék köthet ahoz a járgányhoz nem?*kérdezi mosolyogva hiszen úgy látja a nő úgy szereti mint a gyermekét*-Majd megnézzük milyen meló van tuti találunk valami testhez állót..
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 8:25 pm

- A végén még magamat lőném hasba, szóval előbb jó volna ha megmutatnád, hogyis működik... *Kezeit tördelve kéri, mert tényleg nem merné így tudatlan használni, túl kockázatos.*
- Egyszer... *Sóhaj.* Kétszer... *Nem akar köntörfalazni, meg minek is titkolózni? Attól úgyse lesz jobb, attól úgyse törlődnek ki emlékei.* Greg kissé... Erőteljes volt érzelem kimutatás terén. Ha szeretet akkor nagyon szeretett, ha pedig összevesztünk, akkor... Hát annak is megadta a módját. *Ered meg csendben a nyelve, majd egy újabb pohárral legyűr, de már érzi, hogy Dereck alakja kezd megduplázódni.* ~Ezt lehet itt kéne abbahagyjam...~
- Hűh... Hát... Ez igazán kedves. Én... Nem tudom, hogy köszönjem meg. Kapsz majd egy ingyen tetkót. *Képed el, jégkék szemei mintha olvadoznának és íriszei lágyabb kékséget öltenének fel.* Észrevettem. *Tolja el az üres poharat, nem akar teljesen knock out lenni. Már félig úgyis az.*
- Jól van... Akkor maradnék. És holnap nézek meló után, meg irok én is hírdetést. *Bólogatja, majd édesdeden elmosolyodik.* Az első pár tetkóból vettem. És így szépen csinosítottam. Sok éjszakát töltöttem benne. Most is ellennék ott, de a dobozok... *Már nagyokat pislog és szemei is érdekesen csillognak.* Bármit... elvállalok. *Helyesel, aztán összevont szemöldökkel a boros palack felé bök.* Tényleg csalóka... *Megkísérel egy feltápászkodást. Az asztal szélébe kapaszkodva sikerül is kétlábon megmaradnia.* Megyek... Zuhany és átöltözöm. *Közli egy kisebb mosollyal és meglepően normálisan lépkedve kisétál a konyhából. Felkapja foason lógó táskáját és bevonul bő tizenöt percre a mosdóba.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 8:36 pm

-Majd megmutatom de egyszerü mint az egyszer egy gondolom a ravazs meghúzást nem kell tanítani a többi meg nem sok*mondja mosolyogva majd végig hallgatja a nőt kicsit rosszul is érinti. Nem tudta nagyon sose elfogadni a nő verést ez álltalába fel idegesítette. Inkább megitta a maradék sört majd ismét Electra-ra néz*-Sajnálom hogy ez volt de talán így jobb ha nem vagy már vele*mondja egy kissebb keserű mosollyal és csak figyeli és figyeli ahogy a nő iszik*~nem mondom szép teljesítmény~*mondja magába így elnézve*-Hagyd nem azért cisnálom hogy hálálkodj. De a tetkóba benne vagyok*mosolyodik el miközbe a nőre néz. Közbe hallgatja mit mond*-Mi van a dobozokkal?*kérdezi mert ezt a részt nem igazán értette de lehet nem baj csak kiváncsi. A következőre viszont azért megcsóválja a fejét*-Azért bármit ne. Legalábbis az olyasféle munkákat hanyagold ha tudod mire célzok*mondja egy kis szájhúzással*-Lehet kell a pénz de majd meglesz az is maximum lassan de van időd*mondja még egy kis mosollyal közbe azon gondolkozik igyon e még egy sört vagy ne. Úgy dönt felbont még eggyet*-Mondtam én hogy az. Elég régóta érlelődik már*mondja egy kis mosollyal majd bólint*-Menny csak. Törölköző meg köpeny az ajtón balra. És vigyázz!!*néz a távozó utána ahogy látja a lépései eléggé jók ahoz képest hogy mennyit ivott*~tyíí nem mondom van bicó a lányba~*ismeri el hiszen ilyen gyorsan még nem látott inni nőt*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 8:58 pm

- Oké, akkor majd veszek pár órát tőled. *Mosolyogja, s örül, hogy már így első eltévelyedett napján egy olyas valakivel hozta össze a sors, aki egész rendes, megbízható, sokat tud az itteni létről és nem utolsó sorban vonzó. Mert az, hát ez sem kerüli el Electra figyelmét, pláne így kótyagosan nem.*
- Mindkettőnknek jobb. *Bólintja, s egy kis ideig maga elé nézve csak csendben ül, talán pár múltbeli kép bevillan lelki szemei előtt, de talán csak azon küzdködik, hogy ne terüljön el az asztalon.*
- Csúcs. Akkor ezt még megtárgyaljuk. *Villantja meg gyöngyszerű fogait, ha munkáról van szó mindig lelkes, s ebben az állapotban most minden kétszer annyira jóérzéssel tölti el.*
- A dobozokban vannak a kellékeim. Tűk, festékek, egyéb szerek. Pár könyv, katalógus, papír, meg sok-sok cucc. *Magyarázza értelmesen. Aztán a férfi intő szavaira csa legyint egy nagyot. Spec most még az sem zavarná. Normálisabb állapotban kiverné a hisztit ha "utcai" munkáról lenne szó.*
- Vgyázok... *Motyogja amikor már a konyhán kívül totyog. Megejti a zuhanyzást, fogmosást, fésülködést, átöltözést, ám mindez kevésbé rázza helyre. A letelt idő után visszakecmereg az előszobába, a táskát visszakasztja és a konyha küszöbén megállva, nekidőlve az ajtófélfának pislo Dereckre, szinte már várakozóan. Arca kissé rózsás, egy fekete toppot visel, ahoz passzoló falatnyi rövidnaddrágal, mezítláb. Nem csak alkarjain bukkannak fel a tetoválások. Hasi tájékon egy fantázia szülte tündérkének a szárnyai és teste látszik ki, bokájánál pedig fekte-szürke virágmotívum.*
- Akkor jössz mesét mondani? *Ezt kár kommentálni. A kérlelő hang, és a nagy acélos, igéző szemek. Nem tudja mit csinál. Legalábbis nem méri fel úgy igazán a helyzetet. Minden roppant normálisnak tűnik, számára.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 9:15 pm

-Szerintem elég lesz öt perc*mondja komoly hangon majd azért kicsit elmosolyodik mivel ténleg így hiszi. Ő maga se tanult fegyveres kiképzést*-Szerintem is jobb. De eggyenlőre gondolj magadra*mondja kissé lágy hangon, majd hallgatja Electra szavait a cuccokrol kicsit tátva is maradt a szája hogy ahoz képest hogy az előbb még mennyire spiccesnek látszott most milyen folyékonyan és gyorsan beszél*-Ééé..értem*mondja kicist majd feltolja a képzeletbe leesett állát*-Ha valami van csak nyugodtan sikíts*mondja mosolyogva bár nem hinné hogy bármilyen baj történne a fürdőszobába menet. Ezután egy pillanatig nem csinál semmit kicsit maga elé mered. Most jóleső érzés tölti el legalább van valaki akivel beszélhet. Sokat gondolkozott már és így utólag nézve lehet bele őrült volna. Előbb utóbb biztos hiszen a magány nagy úr. Még nem beszélt magába de ki tudja mi lett volna 1-talán 2 év után. Most viszont erre nem akar gondolni. Léptek hangja veri fel az elmélkedésből rögtön arra fele is fordul. Ezután ha elég sokmindent le lehetne olvasni az arcárol főleg csodálkozást. De ezt pozitív irányba értsék. Szóval megintcsak le esett az ála most másodszorra. Végig néz Electra-n lehet elég feltünően is, egyrészt az öltözet másrészt ugye a tetoválások*-Ezeket mind te csináltad?*kérdezi miközbe lassan feláll és közeledni kezd a nő fele*-Szépek akkor azt hiszem ténleg mestere lehetsz ennek a munkának, lehetne ténleg a városba szalont nyitni*mondja kicsit komolyabb hangon majd a mesére kicsit elmosolyodik közbe alkarjával az ajtófélfának támaszkodik és kiváncsi szemekkel néz a nőre*-Attol függ mennyire hiszel a rémmeséknek és mennyire vagy álmos*mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 9:29 pm

*Mit nem tesz hát pár pohárka és egy rendesen elkúrt délután. Mintha kicserélték volna, de azért tisztán érződik rajta az alkohol befolyása. Megtörténik... De bármennyire is fejében zúg a bor, nem kerüli el figyelmét az alapos megbámulás. Kicsit ijedten mered magára, majd visszapillog Dereckre.*
- Mi az? Túlöltöztem a lefekvéshez? *Kérdi nagyon komolyan és nagyon ártatlanul. Arca egyre pirosabb árnyalatba megy át, bár nem tudja überelni haja színét. Hangja kicsit reszketeg, de ugyanakkor lágynak ígérkező.*
- Neeem... Csak én rajzoltam. Csak ezt tudtam magama tetoválni. *Emeli meg kicsit a lábát és a virágosra bök. Kissé nehéz lett volna a hasára nyomni a cifra tündért.* Köszi... *A dícséreten félszegen mosolyra húzza a száját és kicsit jobban megkapaszkodik a félfában ahogy Dereck közelebb lép, azaz oda hozzá.* Pénz, pénz, pénz... Már mondtam. Enélkül semmit sem lehet... Főleg nem tetováló szalont. *Szögezi le egy becsiccsentett nevetségesnek ható határozottságával.*
- Nem vagyok még álmos, kicsit sem... *Dönti fejét is a fának, miközben lassan pillogva a férfi szemeibe néz.* És ez attól függ mennyire hatásosan adod elő a mesét... *Teszi még hozzá csendesen és hogy teljes legyen a kép egyik hosszabb fekete tincséhez kap, elválasztva azt a ráomló vörösktől. Teker rajta párat majd eleresztve hagyja, hogy kulcscsontjára omoljon.* Akkor? *Már elfelejtette merre is fog ő aludni, így Dereckre utalva várja a következő megmozdulásokat.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 9:50 pm

*Megpróbál igazítani az ábrázatán méghozzá úgy hogy ne mutassa azt a meglepett képet inkább csak lassan megcsóválja a fejét*-Áh dehogy is*mondja kicsit zavartan majd megembereli magát*~hmm ennyire különösen érint ez a dolog?~*igazábol magán csodálkozik el, node mit vár az ember ha már 8 éve itt poshad abbol 5 év teljes magányba tellt el. Figyelmesen hallgatja majd fejével követi is az irányt a tetoválás felé*-Minden esetre nagyon szépek*mondja és komolyan dícséretre méltó szerinte*-Lehet hogy egy másik helyen akár gazdag lehetnél ilyenekből*mondja még mindig ottfelejtve pillantását a tetkón majd hirtelen felemeli a fejét. Keze még mindig az ajtófélfának támasztva szemével most már Electra arcát páztázza. A Pénzre csak lassan bólint*-Tudom tudom...*kicsit elcsendesedik és elkezd gondolkozni*-Hmm és mi van ha keresnénk valami olcsó ingatlant lent a belvárosba elég sok olyan ház van amit már szarér hugyér eladnak szerintem ki lehetne reparálni eggyet egy olyannak*mondja bár ez csak gondolati felvetés volt*-A pénz is meglesz valahogy. MAjd segítek melót találni*mondja nyugodt hangon. A választnak viszont örül mert még ő sem bár a sört érzi de ez inkább csak mégjobban felrebbenti pilláit*-Megpróbálom elmondnani amit hallottam én. S mit tapasztaltam*mondja lágy mosollyla az arcán közbe figyeli a hajjal végzett cselekvést még mindig mosolyogva majd kiegyenesedik*-Gyere megmutatom hol tudsz aludni s akkor mesélek is*mondja majd ha minden jól megy elvezeti az eggyik hálóba. Bent egy szekrény van egy nagyobb ágy meg egy kisasztal mellette egy kis villannyal*-Remélem tetszik. Egyszerü de kényelmes*mondja fejét Electra felé hajlítva*-Mennyire hiszel a természet felettibe?*kérdezi inkább ezt tudja meg mielőtt neki áll mesélni főleg olyasmit amit igazábol ő is gyermekded mesének tart*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 10:11 pm

- Biztos? *Egy alig látható mozdulattal a felső egyik pántját arréb löki, hogy az omoljon le válláról. Talán félrészegen még tudja mitől döglik a légy, és azért valljuk be egy elfuserált kapcsolat után, ilyen tomboló elmével képes talán őt is kicsit másként, erőteljesebben érinteni ez a felállás.*
- Lehet... *Von szórakozottan vállat. Sajnos most nincs más helyen... Sajnos? Hm, nem is bánja talán annyira.* Nekem előbb munka kell... Éés aztán meg ígérem szétnézhetünk... De mindenestre frankó ötlet és... Biztos nincs neked semmi hátsó szándékod? *Mélázik el egy pillanatra, majd egy fokkal emeltebb hangon kérdi, mutatóujját Dereck mellkasához nyomva. Hátsó szándék... Ki beszél.*
- Okééé... Akkor menjünk. *Óvatosan elrugaszkodik az ajtófélfától és mindent beledva az orra bukás elhárítása végett, megindul a férfi után a hálószoba felé. Ahogy beérnek a helyiségbe, lelkesen összeteszi kezeit és máris megrohamozza az ágyat. Villany nem kell, sötétben is tökéletes. Felugrik az ágyra, kicsit teszteli, majd fenékre huppan és kiterül a puha, meleg takarón. Nyújtózik egy nagyot, de közben azért hallgatja Dereck szavait.*
- A célnak megfelelő. *Feleli átszellemült mosollyal, közben felkönyököl. Most érez először fejében enyhe, de szúró természetű fájdalmat. Nem említi.* Természetfelettiben? Háát... *Ez elgondolkodtató.* Mint például mesebeli lények, tündérek, meg érdekes véletlenek, megoldatlan relytéjek? *Nem tud konkrétan mire gondolni.* Hiszek az ilyesmiben, azt hiszem. *Feleli végül, s kezét, amin eddig könyökölt kinyújta és ráhelyezi fejét.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 10:24 pm

*Egy pillanatig pillantásával követi a pánt útját majd vissza tér Electra arcára. Szó se róla a nő mondhatni eléggé dögös benyomást kellt legalábbis férfi szemmel nézve biztosan *-Találsz azt is . Majd átnézzük az újságokat.*mondja majd egy pillanatra elgondolkozik*-Meséltem hogy az öcsémmel melóztam egy boltba amit mi nyitottunk. Lent van a városba bezárva de talán ....*kicsit elharapja a mondat végét nem tudja ohgy a nő mire gondol s hogy ő még képes e a nyomozást félre rakva megint nyugodt életet élni*-Talán társulhatnánk*mondja ki végül bár ez is csak kósza ötlet node meg kell próbálni. A kérdésre csak kissé ravazs mosolyt vág majd közelebb hajol a nőhöz*-Miért milyen hátsó szándékra gondolsz?*kérdezi egy pillanatra közbe ott marad közel majd vissza egyenesedik*-Nem tudok róla hogy lennének*mondja derűs nyugodt hangon majd ránéz a mellkasának nyomott újjra. Kicsit elmosolydik pillantását lassan felirányítja a nő szemébe de nem szól semmit. Lassan elindulnak a szoba felé ahol ő megállva egy pillanatra figyeli a lány atrakcióját az ággyal*-Ja és strapa bíró is de látom már teszteled*mosolyodik el lágyan dfe hangjába hallatszik a kissé feltüremkedő vidámság is. Közbe ő maga csak féloldalasan fekszik az ágyra kezét használva támasznak könyököl a párnára közbe pillantását megint Electra-ra össpontosítja majd lassan bele kezd bár egy játékos mosolyt ejt a nő szavain*- Nem teljesen ilyenre gondoltam. no inkább elkezdem az elejétől. A minap a temetőbe jártam Az öcsémet látogattam meg amikor egy ismeretlen nővel találkoztam, kicsit dumáltunk de a végén....*kicsit elcsendesedik*-Szóba jött a nyomozós ügyem, ő mondta hogy ne mászkáljak kint este, mert.... nem emberi lények vannak itt. vérszívókrol meg hasonlókról mesélt. Szerintem ez valami városi legenda itt én nem tudtam hinni benne de...*kissé idegesen felnevet miközbe beszél*-Valami van itt annyi biztos. Ez őrület...Ilyenek nem léteznek.*mondja végül bár nem tudja hogy maga mit hidjen*-Viszont van valami így magam ellen is szólok.....
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 10:49 pm

- Átnézzüük... *Bólint rá egy nagyot, aztán várakozva figyeli Derecket, hogy vajon hova is szeretne kilyukadni.* Társulni? *Pillog párat, látszólag értetlenül, ilyen állapotban nehezebben jut el az efajta kissé hosszasabb megemésztést igénylő információ. Lehet nem is arra gondol amire kéne, talán ezért vág olyan bamba pofit.* Hát-hát... Nem tudom. Ez jobb volna holnap megbeszélni, kicsit... Most kicsit nem vagyok döntéshozó formában. *Vigyorodik el, de tudat alatt jónak igérkező ajánlatnak könyveli el és bíztatóan mered a férfire.*
- Ühm... *Ez a hirtelen közeledés mégjobban elkábítja. Értelmes mondatot még nem bír összeszerkeszteni, legalábbis az első két másodpercben. Aztán hihetetlen gyorsasággal megered a nyelve.* Tudom is én... Például most bevonulunk a hálóba, megerőszakolsz, bár lehet nem is kéne erőszaknak nevezni, aztán egyszerűen kipréseled belőlem a szusszt. Eladod a Peugeot-mat, meg a kurvadrága cuccaimat, veszel a pénz egy részéből egy bazinagy kondért, engem felaprítol és a végén kiderül, hogy mégis remekül tudsz főzni. *Ennyi hülyeséget egy rakáson... Ő maga is elvigyorodik a végére.* Nem tudsz róla? Na én tudok! *Jelenti ki, még kicsit megbökdösi a férfi mellkasát, aztán belépked utána a hálóba és máris az ágyon hempereg. Amint Dereck belekezd a történetbe, megnyugszik és nagy szemekkel, lomhán pislogva követ minden egyes szót.*
- Hűha... Hát ezt a helyet elnézve... Sosem lehet tudni. Lehet a csajnak igaza volt... *Veszi sejtelmesen suttogóra a figurát, így a sötétben még ő is megijed saját hangjától, meg persze az elhangzottakról. De azért igyekszik kicsit elhülyülni az egészet, teljesen nem tud hinni ennek a dolognak. Míg nem tapasztalja saját bőrén, hitetlen marad. Ilyen ő.* Hm... Én a helyedben nem tennék ilyen elhamarkodott kijelentést, hogy nem léteznek... Vámpírok... Vérszívók... Talán még szellemek is... Vííí! *Kész, ez a rész már az alkohol hatása, íme: Egyre halkabban suttogja, a végén pedig élesen felvisít és ráugrik Dereckre, majd... Hát megharapja, kb a nyaka tövében. Annyira nem erőteljes ez, hisz majdnem leszédül a férfiról, de próbál kapaszkodni. A harapás sem nagy cucc, fogai épp, hogy súroljáka bőrét, enyhén mélyeszti csak bele. Nevetés tör ki ajkain, nem fogja fel mekkora ostobaságot csinált. És el sem fogja majd hinni ha ezt Dereck józanon elmeséli neki... Nem, biztosan nem hiszi el.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 11:15 pm

*CSak kissé fátyolosan bólint*-Át-Át*mondja mosolyogva, s közbe nézi a nő arcát egy pillanatig kicsit meg is felejtkezve magárol. Majd pillái megrebbennek s kiderül hogy nem csak néz hanem már lát is*-Megbeszélhetjük holnap akkor már kipihentebbek leszünk*mondja mosolyogva majd , maga is kicsit meglepődik amikor a nőnek megered a nyelve egy kis ideig tart ez a meglepettség utána már csak a száját nézi s felfogja a szavakat amit mond. Szó se róla Dereck is belátja hogy bizony nagyon csábító Electra, s a stílusa is, s ezt pillantása is tükrözi egy percre kicsit közelebb hajol majd vesz egy mély levegőt*-Három hiba van csak benne* mondja szinte lehellve most kicsit lecsúszott a feje nehéz vissza tartani magát főleg ennyi év után s az után amit a nő most végig mondott*-Egy. Ténleg nem tudok főzni. Kettő. Nem aprítanálak fel*mondja s egy kis szünetet hagy bele túr a hajába majd a nő szemébe néz arcán különös mosoly fut át*-Dögös kocsit el nem adok*mondja majd lassan kigúzza magát és felsóhajt,érdekes dolog ennyi idő után ha ilyen helyzetbe kerül. De úgy tűnik megindulnak a háló szoba felé *-Hmm akkor beavathatnál engem is*mosolyodik el majd ugye megérkeznek. Mindketten már az ágyon vannak a férfi próbál szép lassan beszélni és érthetően persze ő is gondolkozik a miérteken de szeme a nő arcán csüng*-Nemtudom. Racionalitásom nem engedi hogy higgyen az ilyesmibe. De miért van az hogy belül lehet hiszek?*kérdezi majd hallgatja az egyre halkuló Electrat kcisit meg is ilyed amikor a nő ráugrik erre nem gondolt de a harapást már érzi. Hát mondani se kell a férfin végig futnak a hideg meleg hullámok pozitív irányba karjával közbe átkapja a derekát nehogy le essen az ágyrol, de nem bírja tovább ő is elkezd nevetni úgytűnik a sör lassan leesett bár nem érezné hogy részeg a hangulata mégis sokkal jobb mint eddig volt*-És akkor most én is vámpír leszek? Vagy kiszívod a maradék véremet is?*kérdezi mosolyogva még mindig vidámsággal teli hangon, de egy pillanat mulva elkomolyodik ahogy a nőre néz.*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 11:41 pm

*Holnap nem csak, hogy kipihentebb lesz, de talán semmire sem fog emlékezni a ma este történtekből. Egy kiadós alvás sok mindent elsimíthat. Bár még korántsem tartanak nyugovóra térésnél... Amint ledarálta a vádló szöveget, kicsit megkönnyebbült sóhajt hallatt, ezt így mégegyszer tuti nem bírná előadni. Ez az ismételt közelség, a lehellet hátterében meglapuló sör illata, mindigis imádta. A kölcsönös vonzalomról nem is beszélve... Mert hát akkor ez áll fent. Mámorosan hallgatja a hibák felsorakoztatását, pillái néha bágyadtan megremegnek, ahogy ajkai is. De nehéz... A sor végére érve pedig érdekes arckifejezést vág. Amolyan "megértettem" pofi ez. Egy olyan megértés, mely átlát a szitán, még így kótyagosan is.*
- Tehát a megerőszakolással nincs problémád... *Motyogja, ha Derecknek jó a füle és jól figyel, meghallja. Ha nem, akkor nem. Ahogy pedig eltávolodik, mint akinek légszomja támad, úgy kap Electra sűrgősen levegő után és a következő képkocka már a hálószobai jelenetet tükrözi.*
- Ép ésszel tényleg nehezen elhihető... Meg ha ragaszkodunk a teremtés történetéhez esetleg... Ember, állat, növény. Ennyiven kimerül a dolog. *Nehéz zúgó fejjel magyarázat után találni, pedig ha nem volna benne most egy adag, akkor egész élénken tudna csámcsogni, érvelni ezen a témán.* Mert az ember, természeténél fogva hajlik az eféle misztikus dolgok felé. Sőt, vágyódik a veszély, az ismeretlen után. *Magyaráz feltűnően nyugodtan. Ha kicsit megerőlteti magát, tud ő tiszta lenni. De az elkövetkezendőkben azért sem fog.*
- Naná, hogy te is! *Neveti, aztán macskásan Dereck mellkasára csúszik, fejét úgy tartja hogy közvetlen a férfi szemeibe tudjon nézni, s a távolság se legyen annyira kicsi. Szemei is csak úgy nevetnek, majd észrevéve az elkomolyodó arcot, kicsit elcsodálkozik.* Mi a baj? Fájt? *Kérdi naivan, miközben ujjával végigsimít a kicsi seben. Nem akart ezzel fájdalmat okozni és most ilyen fejjel csak erre tud gondolni.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyVas. Feb. 15, 2009 11:56 pm

*Miközbe beszél ő is a nő szemébe néz majd a kérdésre lágyan elmosolyodik igazábol maga se tudja miért ment bele a játékba talán a nő vonza ennyire, ami nem is lehet különös hiszen kevés ilyen nővel hozta össze a sors*-A megerőszakolással van, de hogy a te szavaiddal éljek megerőszakolás ami...*kissebb sóhaj haggya el ajkait*-Amit nem is kéne erőszaknak nevezni az más*mondja kicsit nagyot nyelve, érzi hogy kattan a torka, majd megtörténik a távolodás majd a szobába folytatódik a párbeszéd*-Nem tudom talán ha így nézzük nehéz. Én nem hiszek a teremtésbe. Inkább Darwin féle elméletet hiszem bár nem vetem el a teremtést se*mondja komoly hangon de arcán ott bújkál a mosoly is. Közbe hallgatja Electrat és bólint is kissé fátyolosan közbe vagy a nő ajkait vagy a szemét nézi*-Szerintem bennünk hordozzuk a misztikumot. a gondolatainkba a vágyódást az ismeretlen felé mindent*mondja szinte suttogva. BÁr nem azt jelenti hogy a körülmény nem lehet e félelmetes csak úgy hiszi az ember magába hordozza a démonait is. A nő mondatára és nevetésére ő maga is felnevet lágyan*-Hmm akkor megtisztelve érzem magam hogy megharaptál*mondja kissé halk hangon mosolyogva. Fél keze még mindig Electra derekát fogja át de az érzés akkor is csak erősödik amikor a nő feljebb csúszik a mellkasán, viszont most a férfi nem is tud mit mondani csak mosolyog. De ezen ő maga is meglepődik, úgytűnik a nő ténleg nagyon csábító főleg ha már így tud "lefegyverezni" egy férfit legalábbis Dereck így gondolja. A kérdésre cska lágyan megrázza a fejét *-Nem dehogy.*válaszolja derűs hangon közbe feje egyre közelebb kerül Electraéhoz*-Annál több kell hogy fájdalmat érezzek. Amúgy jó élesek a fogaid*mondja mosolyogva majd egy pillanatra kitér oldalra és ő is megcélozza a nő nyakát amolyan kölcsön kenyér vissza jár formába de nem harap bele csak ajkaival ér hozzá de mintha megtorpant volna*-Szerinted meg merem tenni?. S ha igen hagyod?*kérdezi mosolyogva jó adagnyi forró levegőt lehelve a nő nyakára, persze a nő ujjának érintésétől még mindig megborzong. Persze jó irányba mondva*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyHétf. Feb. 16, 2009 4:09 pm

- Óó... *Figyelmesen hallgatja az erőszak fogalmának csavargatását és egy kisebb negédes vigyorral nyugtázza a végkifejlett megállapítást. Máris van egy olyan érzése, hogy roppant érdekes fog alakulni ez az este, valamiért előre érzi.
A szobában, elterülve a puhán kényelmes ágyon, minden izmait megfeszíti, hát még agytekervényeit, annak érdekében, hogy oda tudjon figyelni a beszélgetésre, és ne csupán félig nyitott ajkakkal fixírozza hol Dereck ajkait, hol pedig mellkasát.*
- Én hiszek... Istenben is... Elég vallásos vagyok, azt hiszem... *Tanakodik saját magával, de végülis igaz amit mond, roppant nagy a hite és azt gyakorolja is, templomjárás, imádkozás, kár hogy mindezt sikerül ellensúlyoznia a napi káromkodással, s egyéb tisztátlan ügyködésekkel. De alapjáraton hisz és vall.* Darwin... Az a majomcentrikus vén fa...jankó. *Neveti gúnyorosan, és igyekszik azért kiküszöbölni a trágás megnyilvánulásokat. Azok most nem illenek ide.*
- Hisz emberek vagyunk... Halandó, hiszékeny, törékeny népség... Mit tudunk mi? *Motyogja egyhangúan, de ahogy a harapásra terelődik a szó, máris sokalta vidámabb. Közben, megjegyzem, enyhén kezd kitusztilni nála a kép, méricskéli magában a helyzetet, de még ígyis, cseppet sem zavarja a... felállás.*
- Érezd is! Ez nem mindennapi kiváltság... *Bájosan duruzsolja, miközben ajkain édes mosoly játszik. A mellkason pihenve enyhén lecsukja pilláit, jó érzés tölti le, elégedettség. Látszik, hogy cseppet sem gátlásos és ez ne csak a bornak köszönhető, alapból nem egy szende szűz.*
- Azt hittem pedig, furcsa arcot vágtál. *Súgja, és egy nyugodt sóhajt hallatt, lehellete forróságát pedig visszaérzi, higy Dereck már oly közel van, hogy a kieresztett lélegzet visszacsapódik a tulajhoz.* Minden este hegyezem őket! *Vágja rá elmésen, és az ezt követő mozdulatsorokon igencsak meglepődik és szinte kővé dermed. Sejtette ugyan, hogy ez a kis harapás nem lesz annyiban hagyva, de azért furcsán érinti ez a már ténylegesen vészes közelség, és a nyakához alig tapadó ajkak. Fejében a zúgás felerősödik, majd Dereck szavai hallatán és a forró lehelletet érezve bőrén máris kristálytisztává válik tudata. Tág pupillákkal mered előre, mellkasa ütemes hullámzásba kezd. Szökik az adrenalin.*
- Úgyse mered... Még ha hagyám is. *Incselkedik ravasz vigyorral és tudja, hogy ezzel a megszólalással szinte biztosan be fog következni az amit ő most megcáfolt. De hisz ezt is akarta... Még mindig kapaszkodik a férfibe, bal tenyere a mellkasára tapadva, jobb karja pedig félig a nyaka köré csúszva, és vár... Buján mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyHétf. Feb. 16, 2009 4:32 pm

*Az ágyon fekve hallgatja a nő szavait sejti hogy nem a pia beszél most belőle mégha befolyás alatt is vannak azért tudnak beszélgetni komolyan is. A Darwines szólásra csak ő maga is felnevet*-Az-az *mondja nevetve*-Azt hiszem még ő sem tudta biztosan ezt az elméletet, amúgy meg én nem tudom mibe higgyek*kicsit elcsendesedik*-VAlami van de annak nem adok nevet elég ha tudom*mondja mosollyal teli ajakkal. A következőre csak bólint*-Halandó, hiszékeny, törékeny, védtelen....*súgja kicsit hallkabban még eggyet hozzá toldva a nő szavaihoz*-És még élvezzük is ezeket a hátrányokat*mondja derűs kissé mélyebb hangon, majd kicsit bele harap alsó ajkába*-Azt gondoltam hogy nem mindennapi*mondja egy pillanatra bele bonyolódva a nő fehér arcának nézésébe, az hogy a mellkasán van eggyáltalán nem zavarja szótlan mosollyal haggya közbe nézi az egyre lecsukódó pillákat, szelíd mosollyal közbe érzi a nő lehelletét s a szavaira lassan lehunnya szemét most nyugodtnak néz ki a férfi s az is régóta nem volt már ennyire nyugodt lelkileg. A tomboló viharok mára megszűntek*-Csak néha kísért a múlt*súgja bele a sötét félhomályba de elég erősen hogy Electra is hallja, majd kicsit felkuncog*-Akkor törődsz az épségükkel*mondja vidám hangon majd már nemsokára szája a nő nyakára tapad, kiváncsi rá hogy mi a reakciója a nőnek de a válaszon megint csak jót mosolyog magába*-Hmm és ezt honnan tudod olyan biztosan?*kérdezi még egy kis levegőt lehellve rá a nyakra bár tény hogy nem is akar fájdalmat okozni hiszen semmi oka rá nomeg nem az a fajta. Fogait kicsit rányomja a bőrre de nem harap csak egy kicsit elkezdi lefelé húzni a kulcscsont felé ahol megáll, mindenközbe magába szívta a nő bőrének illatát is, s ez érezhető a nagyobb néma sóhajon, majd nyelvéve alá támasztva lassan szívni kezdi a bőrt, elvégre az ettől a kicsitől nem fáj de legalább okoz vele egy szép kis piros foltocskát egy két percig csinálja majd lassan megáll és ajkait eltávolítja a bőrtől*-Ha nem is az amit igértem de megcsináltam, na melyikünk nyert?*kérdezi lágy suttogó hangon arcára lány mosoly formája ül ki. Pillantását a nő szemei felé irányítja mi közbe beszél, a mellkasára tett kéz és hogy átkarolják a nyakát eggyáltaln nem zavarja sőőt...*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona EmptyHétf. Feb. 16, 2009 9:26 pm

- De ha egyszer nem volt biztos ebben a majmos kamudumában, akkor mire volt jó az egész, hogy megzavarja a hívő keresztényeket? Elég nem szép tőle, szemét ateista... *Kérdi egyszerűen, s bár ha józanabb volna akkor talán nem ennyire nyíltan és kendőzetlen állítaná fel a dolgokat, de most ilyen fejjel ez csúszik ki belőle. Mindigis megvetett az evolúciós elméletet, igazán bosszantja a nyers tudomány és magyarázkodás.*
- Hát, ebben egyetérthetünk. Valami, az bizony van odakint. *Bólint jelentőségteljesen és az ablak felé bök, hogy nyomatékot adjon szavainak.* Van aki Istennek nevezi, van aki nem... Én igen. *És ezzel a kijelentéssel talán le is szögezte az egész témát. Más helyzetben, más közegben jobb lesz kivesézni.*
- Védtelen... Én néha ezt nem élvezem annyira. *Húzza el egy csöppet ajkait, de most nem fog ezen agyalni, van jobb dolga is.* Üldözd el rossz emlékeidet. Én is azt teszem. *Mostmár valamennyire magánál van, legalábbis ami a folyékony beszédet és az értelmes szavakat illeti. A mélysége nyugalom pedig nem csak Dereck lelkében honol, Electra is a legjobb úton halad a teljes, zavartalan béke felé. És ez most jó, ez most kell, ahogy egy kis izgalom is, melyet az a tudat biztosít, hogy épp egy alig pár órája megismert alakon fekszik és hát...*
- Megérzés... De lehet, hogy most az egyszer becsapott... *Suttogja, amikor már nyakát ostromolja a férfi, elég bizsergető módon. Ezek a forró hullámok melyek bőrét érik, mindigis kikészítették, jó értelemben. Szinte felkészült a kölcsön harapás visszajárra, amikoris érzi, hogy cseppet sem azt kapja amire várt, hanem valami sokkal jobbat. Csodálkozó szemekkel figyeli ahogy halad egészen a kulcscsontjáig, egy kicsit talán még meg is remeg. Egy elhaló sóhajt hallatt a szívás közepette, nem érdekli, hogy ezt követően egy szép kis jelecske marad ott, ami napokon át színjászani fog ahogy gyógyul. Dereck nyakát átfonó keze lassan felsiklik a fejére és a hajába túr, amint pedig lecuppannak róla az ajkak, elereszti a férfi loboncát és felnyitva pilláit, szinte lángol tekintete. Kábaság tör rá, felegyenesedik, mindkét kezét közben végighúzza Dereck mellkasán.*
- Ühh... Ez nem volt szép... Nagyon nem... *Bár arca igenis tetszésról árulkodik. Mutatóujjával megérinti a keletkezett foltot, legalábbis azt a helyet ahova elképzeli. Kicsit megtapogatja, mindvégig Dereck szemeit fürkészve lágy, hívogató ám mégis lebilincselő tekintettel, majd lassan elkezdi lefelé húzni ujját, tesz egy kanyart mellkasán, egy pillanatig megáll, majd tovább siklik, keresztül a mellei között elhelyezkedő kis "völgyen", felsője enyhén megpattan ahogy ujjával belekapaszkodik, pár milimétert lennebb húzza, de el is éreszti és az visszarendeződik eredeti állapotába. Végigsimít hasán és amint elfogyott a bejárandó hely testén, szépen áttelepül Dereck hasára, fel-fel mellkasára és egyenest azon halad, közben ő maga is ismét dől lefelé rá, mikor pedig már csak hajszálnyi távolság választja el ajkaikat egymástól, megszólal, ezzel választ adva az utolsó kérdésre, kissé gunyoros, nevető, ám bársonyos hangon.*
- Én... sose vesztek. *Egy lélegzetnyi időt hagy és, addigis játékosan megnyalja ajkait, majd mint a mágnes úgy tapad rá a férfi puha ajkaira s felszabadultan, kissé talán vadul, mint a ragadozó aki nyolc napja koplal, úgy esik neki... De attól még van benne egy adagnyi lágyság, ugyanakkor tisztán érezhető a felkerekedett vágy, van benne egyfajta játékos és szenvedélyes ritmus, ahogy nyelvét irányítja. Nem érdemes az ilyesmit eltolni... Már ha egyáltalán megfordult ez Dereck fejében.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dereck Jamison otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dereck Jamison otthona   Dereck Jamison otthona Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dereck Jamison otthona
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Catherine McNally otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros :: Északi Lakónegyed-
Ugrás: