Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Nil Corivan
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Atrahazisz
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Victus
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Catherine McNally otthona I_vote_lcapCatherine McNally otthona I_voting_barCatherine McNally otthona I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Catherine McNally otthona

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyHétf. Aug. 03, 2009 5:33 pm

Leírás később!
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyHétf. Aug. 03, 2009 5:33 pm

-Pontosan így van!*Helyesli a fiú mondatát. Ő sosem ítélkezik csak a külső alapján. Szereti megismerni az embereket mielőtt eldönti, hogy kedveli vagy sem.. Igaz nem szólítana le egy idegent, de nem is nézné le, ha az máshogyan öltözködne, viselkedne.*
-Szóval te olyanokkal barátkozol akiknek ugyan olyan a stílusa ruhában? Tudod attól még, hogy más a stílusa egy embernek ugyan olyan jó fej lehet, mint a hozzád hasonló öltözetűek.*Mondja nagyon is komolyan. Ő nem nagyon kedveli a fekete színt, persze van pár fekete ruhája, de nem tudna úgy felöltözni mint a fiú. Jobban kedveli a sportos öltözéket ami látszódik is rajta.*
-Kicsit ellentmondás amit mondasz. Ha én nem vagyok olyan mint a hozzám hasonlók akkor én nem lehetek hozzájuk hasonló.*Mondja egy már szélesebb mosollyal, majd ki is megy a boltból persze miután megköszönte a lovagiasságot.*
-Engem nem érdekel, hogy ki hogyan öltözik. Mindenkinek megvan a maga stílusa és ezt el kell fogadni. Na meg sok hozzád hasonlóan öltözködővel találkoztam már, így nekem ez már egyáltalán nem furcsa...Megszoktam. Sajnos sokan külsőre ítélik el az embert és nem ismerik meg a belsőt ami a legfontosabb dolog. Mért kellett, hogy zavarjon a jelenléted? Neked meg az nem tetszik gondolom ahogyan én öltözöm és mégsem zavart az én jelenlétem. Nem kell mindig csak az egyik fél oldalát nézni. Igaz kevesebb olyan ember van aki úgy öltözködik mint te és ezért furcsállják azt, de ha többen lennétek az lenne a furcsa ha nem úgy öltözne valaki.*A hosszú monológja után egy nagy levegőt vesz majd folytatja, de már sokkal rövidebben.*
-Ne haragudj megint sokat beszélek....*Most tényleg őszintén kér bocsánatot. Tudja, hogy milyen idegesítő lehet, ha valaki sokat beszél és ő nem szívesen tartozna abba a csoportba.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyHétf. Aug. 03, 2009 8:55 pm

*Figyelmesen meghallgatja a lány véleményét, kicsit elmereng rajta, majd lassan bólint.* - Igazad lehet... *Mondja, hangja most komolynak tűnik. * - Vagyis nem csak lehet. Van olyan ismerősöm, aki úgy öltözik, ahogy én, mégis olyan hülye, hogy azt már tanitani kéne.. *Félhangosan beszél, de teljesen tisztán, igy Catherine minden szót hallhat. A paradoxonra felkapja a fejét, és elismétli saját magában, amit mondott. Gondolatban a homlokára csap.*
- Már megint hülyeséget beszélek. Vagyis úgy tűnik, mintha... Külsőről beszélek. Aki úgy öltözik, ahogy Te, általában lenéz Minket. *Céloz ezzel az összes hozzá hasonló emberre.* - Viszont Te nem voltál előitélettek irántam. Pontosabban, ha voltál is, nem mutattad ki. *Próbál magyarázatot adni ellentétesre sikerült mondatára. A kis monológ után megint csendben marad egy darabig és azt utca követi nézve elmélkedik a szavakon. Megint csak arra a megállapitásra jut, hogy Catherine-nek igaza van.*
- Újra azt mondhatom, hogy igazad van. Csak tudod az a helyzet, hogy a mai világban nagyon fontos a külső, meg úgy általában minden külsőség. Ha valaki kilóg a sorból és nem olyan, mint a másik, máris kinézik. És ez sajnos köztünk is igy van. Sokunk lenézi azokat, akik nem úgy öltöznek, ahogy mi. De ez kölcsönösen alakult ki, nem lehet tudni, hogy ki kezdte. Köztünk is vannak nagyon jófejek, és okosak is, tanultak. De az emberek nagy része azt a következtetést vonja le, hogy koszosak, tudatlanok, lusták és bunkók vagyunk... *Kicsit elhallgat, majd folytatja.* - Pedig csomó emberre jellemzők ezek a tulajdonságok, akik nem úgy öltöznek ahogy mi. Röviden mondva, nagyon sok előitélet van manapság. Persze a régi korokban is mind ez volt. *Most már igazán befogja a száját és nem papol tovább. Amikor Catherine elnézést kér a sok beszédért, Armand elmosolyodik.*
- Ezért igazán ne kérj elnézést. Én sem tudtam befogni a számat. *Mondja barátságosabb hangon. Mennek tovább az utcán, most is kikerüli őket néhány járó-kelő, de ezt a férfi már megszokta. Hirtelen a homlokára csap, majd megáll és kezet nyújt a lánynak.*
- Most tényleg nevezhetsz bunkónak, mert be sem mutatkoztam. Armand de Casson.
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyHétf. Aug. 03, 2009 9:25 pm

-Bevallom őszintén tudtam, hogy ezt akartad mondani, csak nem tudtam nem megemlíteni. Remélem nem haragszol. Nem kötözködni akartam ezzel vagy okoskodni.*Mondja őszintén a fiúnak. Úgy tűnik szép lassan mégis csak megkedveli őt, bár igaz sok mindent továbbra sem tud róla, még a nevét sem.*
-Sajnos ez így van! Ahol dolgozom ott fontos a megjelenés is. Olyan ruhát kell hordanom amiben kényelmetlenül érzem magam. Tudom ez az öltözék nem valami nőies, de legalább kényelmes. Sosem értettem azokat a lányokat akik miniszoknyában és magas sarkúban tudtak mászkálni, táncolni. Néha ha nagyon muszáj felveszek olyan cipőket, meg ruhákat, de ha tényleg nagyon muszáj. És amúgy is szerintem ez a fajta bakancs*Mutat a fiúéra.*
-Nagyon kényelmes főleg télen. Nyáron nem értem hogyan tudjátok hordani....Nem sül meg benne a lábatok?*Erre mindig is kíváncsi volt és most kihasználja hogy egy ilyen stílusú emberkével hozta össze a sors.*
-Amúgy bevallom az a nyaklánc ha hívhatom így nagyon ijesztő a tüskék miatt. Lehet, hogy ezért is kerülnek egy kicsit az emberek. Fegyvernek pompásan lehetne használni és biztos vagyok benne, hogy nagy sebeket lehet okozni az ellenfélnek, csak tudni kell használni.*Ő nem venne fel ilyet, de nem is illene hozzá. Egy halvány mosollyal arcán figyeli a fiút aki végre bemutatkozik.*
-Erre próbáltam célozni a boltban, hogy nem ártott volna bemutatkozni. Gondoltam szólok megint, de örülök, hogy nem kellett. Amúgy meg semmi baj...elmerültél abba, hogy engem piszkálj.*Nem gondolja komolyan a piszkálás szót inkább csak kedvesen mondja azt. Nem halasztja tovább a bemutatkozást ő is megteszi azt és meg is rázza a srác kezét.*
-Catherine McNally örültem a találkozásnak és annak is, hogy nem adtad fel!*Tényleg örül neki, hogy még mindig beszélnek, legalább nem unatkozik út közben Very Happy*
-Induljunk tovább!*Azzal folytatja is az utat és úgy még jó tíz perces séta után meg is érkeznek egy nem túl vidám, kicsit szűkös, koszos és igen forgalmas utcába. Catherine kicsit zavarban van, sosem hozott senkit ebbe az utcába, de most jó társaság volt és nem gondolt arra, hogy mi lesz mikor ideérnek. Mielőtt tovább mennének megáll a fiú előtt és lesütött tekintettel szólal meg.*
-Öhm tudom nem a legszebb környék és mielőtt félre értenéd én nem az vagyok mint a legtöbb nő itt az utcában. Csak tudod bonyolult a múltam ezért kerültem ide.*Pillant fel a fiú szemeibe továbbra is kicsit zavarodottan és folytatja.*
-Szóval ha nem akarsz tovább jönni megértem...Nem kell. Úgy sincs már innen messze a lakás.*Még nem megy el megvárja Armand válaszát.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyHétf. Aug. 03, 2009 10:42 pm

*Most visszakapta a "piszkálódást", hisz Catherine visszaszólt neki, no persze nem rosszindulatúan. Forgatja a szemeit, de nem amiatt, hogy Cath ezt mondta, hanem mert bocsánatot kért.* - Semmi, ezért ne. *Mondja egy legyintéssel. Mennek tovább az utcán, közben végighallgatja a lány munkájával kapcsolatos leirásokat. Kiváncsivá vált, hogy vajon mit dolgozhat. Persze a nőies ruha sok helyen kötelező, ezért nem is tud igazán tippelni egy konkrét dologra. Kicsit vár a megszólalással, mert azt fejtegeti magában, hogy nagy illetlenség volna-e kimondani hangosan, amit akar vagy merje megockáztatni. Végül kicsit kulturáltabb módon mondja ki gondolatát.*
- Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol? Meglátogatnálak. *Mondja egy félmosollyal. Lehet, hogy ez túl merész volt, de most már kimondta. Az elején mikor meglátta a lányt, egyáltalán nem tetszett neki, de talán benne is életre kelt akkor egy kicsit az előitélet, miszerint Catherine nincs úgy öltözve ahogy ő. Most viszont egyre inkább megkedveli. Persze még egyáltalán nem ismeri, de igy is kialakult benne egy vélemény a lányról. A bakancsra tett megjegyzésre bólint.* - Igen, kényelmes. Ezt már sokan kérdezték. Részben azért hordjuk, mert ez hozzátartozik a stilusunkhoz, tehát minden időben "kell" hordanunk. *Mutat idézőjelet a kell szónál.* - Meg aztán hozzá lehet szokni és egy idő után már nem érezzük túl melegnek. *Teszi hozzá.* - Á, a nyaklánc. Inkább nyakörv. Tudom, ez is hozzátartozik a véleményhez, ami kialakult rólunk. Én szeretem, nekem tetszik. Meg amit mondtál, hogy jó fegyver. Ha épp nincs nálam fegyver és nem vagyok túl biztonságos helyen, meg tudom magam védeni. *Mondja félig humorosan, de ebben van némi igazság. Megrázza a lány kezét, és röviden rámosolyog.* - Feladni? Ne viccelj. *Most már csak félmosolyra húzódik ajka. A kis bemutatkozás után továbbmennek az utcán mig végül elérnek egy sikátorhoz. Armand nem mond semmit, és arcán sem látszik meglepettség. Sokmindenhez hozzá van szokva, ezért leinti Catherine mentegetőzését.* - Akár az vagy, akár nem, úgyse zavarna. Találkoztam már életem során olyanokkal, akik utcalányok voltak. *Mondja, de persze azt már felfogta, hogy a lánynak nem ez a foglalkozása.* - Ahogy akarod. Nem akarok tolakodó lenni. Ha azt akarod, lelépek és majd valamikor összefutunk, de elkisérhetlek a lakásig is. Te döntesz. *Ismét rámosolyog a lányra, közben várja a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyKedd Aug. 04, 2009 12:14 pm

-Persze megkérdezheted….Pincérnő vagyok egy éjszakai szórakozóhelyen. Igaz nem a legjobb munka, de jobb mint a semmi.*Mondja egy halvány mosollyal és többet nem is mond erről a dologról. Persze, ha a fiút érdekli, hogy hol is van akkor elmondja neki szívesen fogadja a látogatókat Very Happy*
-Hmm értem…Amúgy honnan jött ez a stílus ki találta ki és mért? Bocsi, hogy ennyire kíváncsi vagyok csak nagyon érdekel, hogy vajon, hogyan „keletkezett”, ha mondhatom így.*Reméli ezzel semmi rosszat nem kérdezett. Ő csak kíváncsi rá, hogy mégis miért kezdtek el így öltözködni, hiszen csak megvan rá az oka.
Rendesnek tartja a srácot amiért ennyire nem zavarja a szituáció. Látszik rajta, hogy nem nézi le Catherinet és ennek örül. Sosem mert ide elhozni valakit félt attól, hogy kinevetik, lenézik vagy utcalánynak nézik.*
-Ez nagyon rendes tőled….Látod te is más vagy az átlagtól. Egy másik ember főleg, ha pasi lenne már rég venné elő a pénztárcáját, vagy kinevetne és itt hagyna….Sajnos ezt tapasztalatból mondom.*Elkövette azt a hibát, hogy megtetszett neki egy srác a klubból és elhozta őt ide és mikor az meglátta a helyet azt hitte, hogy Catherine második munkája a teste eladása és, hát nem volt túl kedves vele….*
-Örülnék ha elkísérnél, élvezem a társaságod.*Mondja őszintén a fiúnak, majd el is indul. Út közben sok utcalány szemügyre veszi magának Armandot egy-kettő még meg is próbálja őt meggyőzni a dologról. Catherine továbbra is lesütött tekintettel halad sietős léptekkel. Nem akar sokáig kint maradni és nem akarja, hogy a fiú sokáig itt maradjon miatta.
Néhány ember még a lánynak is köszön amit egy intéssel el is intéz. Így utólag ostobaságnak gondolja, hogy megkérte a fiút, hogy kísérje el őt. Nagyon is zavarban van így nem is nagyon beszél a fiúval, de ha Armand megszólal vagy kérdez válaszol rá természetesen, de nem nagyon pillant rá.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyKedd Aug. 04, 2009 4:52 pm

*Ez a lehetőség is a tippjei közé tartozott, hogy a lány pincérnő. Bólint a válaszra, arcán nem látszik semmi lenézés amiatt, hogy egy szórakozóhelyen dolgozik a lány. Armand már rég nem ilyen, csak az egykori családja. Eléggé meglepődik Catherine következő kérdésén az öltözködésre vonatkozóan. Ezen még nem gondolkozott igazán és nem is nézett utána, emiatt először csak némán áll és gondolkozik, végül megszólal.*
- Fogalmam sincs, hogy ki volt az első... De nagyon valószinű, hogy amiatt hordott ilyen ruhát, hogy kilógjon a sorból. Tudom, hogy van más módszer is arra, hogy felfigyeljenek az emberre, de ez is egy fajtája. Talán azért tette ezt, mert unta a sok egyszerű, hétköznapi embert és újat akart. Általában aki igy öltözik, elutasit bizonyos társadalmi konvenciókat, mert elege van belőlük vagy mert nem ért azokkal egyet. Sok oka lehet ennek a kirivásnak. *Válaszol egy kicsit hosszan. A jelenlegi szituáció pedig miért zavarná? Teljesen felesleges a lánynak emiatt aggódnia. Volt már Armand rosszabb helyen is ismerősével, de a hely nem jellemzi az illetőt. Azon viszont meglepődik, amikor Catherine kijelenti, hogy élvezi a férfi társaságát. Ezt ritkán mondták neki nem gót csajok. Röviden elmosolyodik, majd követi a lányt a nem túl emelkedett szinvonalú utcában. A próbálkozó lányokra csak vet egy szúrós pillantást, és külseje elég is ahhoz, hogy visszafordulásra kényszeritse őket. Megvannak az előenyei, ha valaki ilyen durván néz ki. Látja, hogy Cath lesüti a szemeit, magában megmosolyogja kicsit, mert szerinte nem kéne.*
- Ne szégyelld ahol laksz! Te nem tartozol közéjük és arról nem tehetsz, hogy itt jutott hely számodra. *Mondja komolyan, majd egy félmosollyal rápillant a lányra.* - Amúgy hány éves vagy? *Kérdezi, közben 60 soros bakancsával kissé dübörög az utcán. Nem csoda, ha inkább kitérnek előlük az emberek.*


A hozzászólást Armand de Casson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 27, 2009 12:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 1:03 am

*Érdeklődve hallgatja Armand válaszát és igazából logikusnak is találja azt, bár azt továbbra sem érti, hogy mért pont ezt a módot találta ki arra, hogy kitűnjön, na meg hogyan jutott az eszébe ez a stílus, öltözködés és miegymás.*
-Igazad van, csak furcsának tartom, hogy pont így fejezte ki magát. Nekem biztosan nem ez jutott volna legelőszőr az eszembe, bár az is igaz, nem tudom, hogy ő mikre gondolt és milyen jelleme volt.*Persze a fiú öltözéke, sminkje is nagyon furcsa és Cath biztosan sosem venne fel ilyen szerkót, de ennek ellenére nem kerüli a fiút. Igaz az elején nem volt hozzá túl sok kedve, de csak azért mert Armand nem a legudvariasabb módon jelezte neki, hogy társalogni szeretne vele.*
-Ez kedves tőled....Tudod sosem szoktam idehívni barátokat, bár az is igaz, hogy túl sok embert nem nagyon ismerek aki nem itt lakna.*Húzza el a szája sarkát. Nos igen a nőnek köszönhetően, aki befogadta őt sok utcalánnyal megismerkedett és szinte mindegyiknek tudja a történetét. Ami e legdurvább számára, hogy csak nagyon kevesen vannak közöttük akik élvezetből csinálja a dolgot.*
-De tudod az évek során megtudtam, hogy sok lány nem tudott mást választani csak ezt a „szakmát”. Eleinte szenved tőle az ember, de azt mondják, hogy meg lehet szokni valamennyire, de teljesen sosem főleg mikor a partnerek mindig mások.*Ezt halkabban mondja, hogy más ne nagyon hallhassa beszélgetésüket főleg erről a témáról.*
-18 vagyok, vagyis csak leszek hatodikán azaz mindjárt!*Mondja egy halvány mosollyal arcán miközben tovább folytatja útját.
Hamar meg is érkeznek egy sötét barna, igen régi fakapuhoz ami egy lépcsőházba vezet ahol egy fokkal jobbak a körülmények, de azért ott is lehet találkozni egy-két igen kiöltözött nővel. Cath megáll a kapunál majd Armandra pillant.*
-Bevallom őszintén szívesen folytatnám a beszélgetést, csak nem akarlak untatni, vagy feltartóztatni, de ha van kedved feljöhetnél, de csak beszélgetni!!-A beszélgetni szót erősen ejti ki, mert semmi olyat nem akar csinálni a fiúval, ő csak tényleg szívesen elvan még vele, főleg hogy nem nagyon szokott kivel beszélgetni.*
-Meg lassan úgy is majd kell munkába mennem, szóval közben meg készülődnék, de engem nem zavarsz és mást sem fogsz! Vagy nagyon korai ilyet mondani egy olyan embernek akit alig ismerek?*Sosem hívott magához senkit, így nem is nagyon tudja az ilyen dolgokat, hogy mikor ciki vagy sem a dolog. Ha a fiú elfogadja a meghívást akkor egy mosollyal arcán be is lép a kapun és meg sem áll egy már jobb állapotban lévő ajtó előtt ami már messziről elárulja, hogy a mögött ki is lakik.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 12:38 pm

*Tényleg furcsa lehet, hogy valaki pont ezt a kifejezés módot választotta magának. De a világban nagyon sok furcsaság van. És ehhez az öltözékhez nem csak a kirívás tartozik, hanem egyúttal ezzel ki is tudja fejezni a zenei irányultságát. Persze sokan vannak, akik ugyanolyan zenét szeretnek, mint Armand, közben egyáltalán nem öltöznek úgy. De a férfinak ez több okból is fontos. Főleg a múltjára visszatekintve. De erről nem beszélt még senkinek, és lehet, hogy nem is nagyon fog. Nem szereti felhánytorgatni a múltat, igyekszik azt elfelejteni, ami lehet, hogy egy rossz szokás. Meghallgatja Cath véleményét az utcalányokról, némán bólint egyt miközben tovább lépked az utcán. Kis idő elteltével megszólal.*
- Nagyon sokan vannak, akik nem akarták a munkájukat választani, de nem volt más lehetőségük. *Ezért is van az, hogy Armand nem ítéli el egykönnyen az embereket. Jó, persze ha már megismeri és arra jut, hogy ez tényleg egy idióta, semmi akadálya, hogy lenézze. De nem szokása beskatuályzni valakit, mert tudja hogy milyen rossz az, ha őt elítélik külső alapján. Nagyon meglepődik Catherine korán, nem gondolta, hogy ilyen fiatal. Egy félmosoly jelenik meg arcán, miközben alaposan végigméri a lányt. Persze ezzel nem akar udvariatlannak tűnni vagy ilyesmi, de nagyon meglepte a kora.*
- Komolyan mondod, hogy még nem töltötted be a 18-at? *Kérdezi kicsit hitetlenkedve.* - Akkor meglepődsz azon, hogy én mennyi vagyok. *A félmosoly még mindig ajkai körül játszik.* - Huszonhat. *Mondja ki végül életkorát, amivel már meglepett néhány embert. Majdnem 10 év korkülönbség van kettejük között. Az ajtó elé érve Armand megáll és Catherine-re pillant. Elmosolyodik a kihangsúlyozott szón, de most kivételesen még Armand sem gondolt semmi másra. Nem a korkülönbség miatt vagy hogy nem tetszik neki Cath, erről szó sincs. Csak szerinte a lány értelmesebb annál, mint hogy csak "azt" akarja tőle. Persze nem lehet titkolni, hogy megfordult a férfi fejében - kiében nem? - de nem olyan elvetemült, hogy csak arra tudjon gondolni. Emiatt először azt forgatja a fejében, hogy visszautasítja a meghívást és majd máskor is találkoznak még, de végül mosolya kisebb lesz és igazán barátságosan szólal meg.*
- De tényleg csak ha nem zavarok. És ne gondolj azonnal rosszat rólam. *Az utolsó mondatot egy sejtelmes mosoly követi, majd belép a lány mögött.* - Majd meglátogatlak egyszer a klubban, ahol dolgozol. *Mondja kedvesen, minden hátsó szándék nélkül. Aztán ha minden igaz, megállnak a jobb állapotban levő ajtó előtt és kis kulcscsörgés után be is lépnek.* - Hát lehet, hogy a külsőmmel fogok zavarni egy-két embert. *Jegyzi meg a lány szavaira.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptySzomb. Szept. 05, 2009 3:22 pm

*Nagy mosollyal reagál a fiú tekintetére. Sokan meglepődnek korán, főleg a klubban a pasik akik megpróbálnak kikezdeni vele. Bár az is igaz, hogy nem nagyon szokták őket zavarni, hogy Cath még csak annyi amennyi, sőt van aki ennek jobban is örül és még jobban megpróbál rányomulni a leányzóra.*
-Igen csak 18 leszek! Tudom furcsa főleg, hogy olyan helyen dolgozom. És hidd el sokszor volt már kellemetlen élményem belőle, de már kezdem megszokni. Tudod sok férfi bepróbálkozik a klubban és mikor megtudják, hotgy mennyi vagyok vagy kiakadnak és elmennek, vagy folytatják még nagyobb lelkesedéssel. Volt már olyan este mikor a biztonsági őrnek kellett kidobnia a vendéget e miatt. Túl részeg volt és túlságosan is hálni akart valakivel....Bevallom sokszor meglepődöm amikor pont engem szemelnek ki, de az is igaz, hogy a legtöbb pasi részeg szokott lenni.*Nem tartja magát szép lánynak főleg, hogy nem ő ott az egyetlen női dolgozó és úgy hiszi a többi lány ezerszer szebb nála.
Ahogy Armand is ő is meglepődik a fiú korán. Nem nézte ki volna belőle, hogy már ennyi. Maximum huszonhármat mondott volna, főleg a srác stílusa miatt. Nem hitte volna, hogy egy huszonhat éves pasas is képes még így öltözködni, de persze továbbra sincs baja vele, csak egy kicsit kellemetlenül érzi magát, hogy egy ennyi évvel idősebb pasival mászkál.*
-Ez komoly! Fiatalabbnak nézel ki mint huszonhat...*Nem is tudja mért hívta meg a fiút magához. Nincs semmi hátsó szándéka, csak tényleg élvezi annak társaságát és szívesen folytatja vele a beszélgetést, így hirtelen ez tűnt a legjobb megoldásnak.
Ahogy belépnek azon a bizonyos ajtón megjelenik egy kopasz, kigyúrt ember fekete ruhában és igen komoly arccal a fiúra pillant, de csak addig, míg Cath meg nem szólal.*
-Nyugi Jack ő velem jött és én hívtam meg! Megígérem, ha valami baj lenne azonnal kiabálni fogok! Amúgy itt van amit kértél a boltból a többit meg neki add oda.*Átadja a zacskót amiben a vásárolt holmik vannak, majd egy puszit nyom a pasas arcára és int Armandnak, hogy jöjjön utána.
Nem kell sokat sétálniuk hamar eljutnak Cath szobájába ami nem egy túl nagy helyiség, de a lány teljesen meg van elégedve vele. Nagy a rend a szobában látszik, hogy az itt lakó nem szereti a kuplerájt.*
-Nyugodtan ülj le oda ahova akarsz....Nem egy nagy szoba, de én nagyon szeretem...Kérsz valamit inni? Sört, vizet, vagy üdítőt....Vagy van más alkohol is...*Pillant érdeklődve Armandra és az ajtóban állva várja a választ.*


Jack
szoba
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Armand de Casson

Armand de Casson


Hozzászólások száma : 87
Registration date : 2009. Aug. 03.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 06, 2009 1:27 pm

*Bólint Catherine szavaira, hiszen ha valaki egy klubban dolgozik, általában legalább 18 évesnek kell lennie. Legalábbis Armand így tudja, bár Amirihnen bármi lehetséges. A kis beszámolóra nem nagyon tud mit reagálni, mert ő is csinált már ilyet. Nem mondhatja, hogy elítéli azokat az embereket és undorítónak tartja őket, mert akkor saját magára mondaná ezt. Csak hallgat és a földet bámulva halad előre. Viszont a biztonsági őrös dologra vág egy fintort és hozzá is fűz egy kis megjegyzést.* - Az már tényleg szánalmas lehet, aki annyit piál, hogy csak dugni akar... *Kicsit szókimondó, nem tartózkodik bizonyos szavak használatától, de arra a férfire gondolva - még így is, hogy nem ismeri - elönti a düh és nagyon szívesen szétverni a fejét a betonon. Cath utolsó mondatára felvonja a szemöldökét és a lányra pillant.*
- Ne beszélj hülyeségeket. Legyen kicsit több önbizalmad. *Mondja, mert a lány szavaiból egyből levágja, hogy nem tartja magát valami szépnek. Többet nem fűz hozzá, csak megy a lány mellett. Látja, hogy Catherine meglepődik a korán, kis mosoly jelenik meg ajkai körül.*
- Mondtam, hogy meg fogsz lepődni. Sokan nem néznek 24-nél többnek, és jól meglepődnek, mikor megtudják, hogy már túl vagyok azon. *Hirtelen eszébe jut, hogy talán zavarja Catherine-t a kora, ezért komolyan a lányra pillant.* - Figyelj, ha akarod lelépek. Nem néztél huszonhatnak, ezért hívtál meg nyugodtan magadhoz. De most hogy kiderült az igazság, lehet, hogy nem túl jó ötlet, ha felmegyek... *Mondja komolyan, mert tényleg nem akarja a lányt kellemetlen helyzetbe hozni.* - Szóval tényleg nyugodtan szólj, ha azt akarod, hogy menjek. Tudunk máskor is találkozni... *Szavai tényleg komolyak, nem akarja Catherine-t zavarni. Az ajtón belépve jó magasra szalad a szemöldöke a kigyúrt férfi láttán. Nem ijed meg tőle, csak meglepődik. Van nála fegyver, ha netán harcra kerülne sor. De egyelőre azon filózik, hogy mit keres egy ilyen hapsi Cath otthonában. A kis jelent után még jobban felszalad a szemöldöke, és kérdő tekintettel pillant a lányra. Miután bementek a szobába, meg is szólal.*
- Nem akarok illetlennek tűnni, de megkérdezhetem, hogy ki az a férfi? *Semmi sértő nincs szavaiban, csak a meglepettség tükröződik belőlük. Csak ezután néz körül a szobában. Cseppet sem zavarja, hogy nem nagy, miért lenne az gond? Helyet foglal az íróasztal mellett álló széken.* - Mondjuk egy sört. Nem inni jöttem ide. *Mosolyog a lányra, hárítva a másféle alkoholt.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 1:01 am

/Másik idő, másik ház/


-Majd ha lesz időm utána nézek a lakásoknak....És még elgondolkozom azért a dolgon, nem könnyű hirtelen átállni és sok megspórolt pénzem sincs sajnos....*Majdnem az összes pénzt amit megkeres elkölt a lakbérre, vízszámlára, gázszámlára és mi egymásra.
Igaz továbbra sem büszke otthonára, de hát nem tud mit csinálni és lassan már bele is törődött a tényben, hogy jobb sosem lesz és annak kell örülni ami van, hiszen lehetne sokkal rosszabb is a helyzete.*
-Előre szólok, hogy egy igen pukkant környéken lakom, sajnos jobb helyen nem találtam olcsó albérletet....Kívülről a ház nagyon rosszul néz ki, meg a belső udvar, de szerintem maga a lakás sokkal kulturáltabb....Igaz az sem az igazi, de azért jobb mint az utcán élni.*Mesél otthonáról a srácnak, hogy ne csodálkozzon el a dolgon és még ha akarja most forduljon vissza Smile
Egy hosszú séta után egy igen sötét utcába érnek amit csak egy lámpa világít be, de az is pislákol már.
A kapuhoz érve egy cetli várja a lányt egy igen rossz hírrel...*
-Bezártak!? Ezt nem hiszem el....De mért? Pedig olyan jól ment....Neeeem, a francba, most megint kereshetek egy másik munkát....*Kiakadt, nem is kicsit és ez meg is látszódik rajta, na meg a hangjából is érezhető. Nem sok hiányzik ahhoz, hogy elkezdjen sírni....Nem tudja elhinni, hogy ennyi rossz minden történik mostanában vele.
Letépi a paíprt a kapuról, újra elolvassa, majd le is dobja a földre és próbál megnyugodni.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 1:15 am

-Hát csodálkoznék ha lenne, mondom én is így állok. Rendkívül rosszul.. bár nem úgy értem pénz vanni van szóval bőven megélek de nagyobb beruházáshoz meg tudom hogy soha nem lenne elég mint kocsi vagy hasonlók*feleli bár ő megvan gyalog is világ életébe szeretett lábbusszal menni, a lány szavaira csak int*-Hagyd el... nem fontos meg mondom kevés ember van aki mondjuk villába lakna, én se számítok másra nagyon emiatt nem kell aggódni*mondja mosolyogva őt mondjuk nem érdekli hogy ki hogy él hiszen alapjába véve a város 80%a eléggé rossz sorsú. Nála ez nem számít. Úgytűnik meg is érkeztek bár nem éppen úgy ahogy gondolta. Az a papír eléggé váratlan dolog lehetett a lány számára és Dereck is elkomorodik. Amikor a lány eldobja ő csak felveszi és végig olvassa*-Szemét egy banda*mondja kicsit rosszállóan majd a lány vállára teszi a kezét Igazából nem tudja hogy mit lehetne tenni ilyenkor főleg hogy nem is nagyon ismeri de azért rossz ha látja hogy másnak se jön össze semmi *-Sajnálom ténleg*modnja kicsit komolyabb hangon*-Gondolom elég jól kereshettél itt... *mondja kicsit zavartan*-De ha akarod próbálhatok utána nézni hogy van e a környéken valami más esetleg...*próbál kicsit dumálni a lányhoz majd egy kissé gyengébb mosolyt is vág*-azt hiszem rossz hírekre lehet inni valamit ha már jó úgyis kevésbé éri az embert. Egy italra esetleg leszel a vendégem?*kérdezi majd a főutca fele néz a fejével*-Nem messze van egy elég normális hely.. Szerintem egy kis kikapcs nem ártana ha már ennyire rosszul jött ki ez az egész nem?
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 1:52 am

*Nem tudja felfogni, hogy vége van az éjjeli munkájának, hogy egy újabb állást kell keresnie ahhoz, hogy ki ne dobják az albérletből. Nem hitte volna, hogy ennyire rossz helyzetbe kerül az élete. Már nem egyszer gondolt arra, hogy talán jobb lenne nem élni, de sosem próbálta meg megölni magát, fél és reménykedik abban, hogy jobb lesz majd valamikor, de eddig ez nem mutatkozik meg.*
-Biztosan van megmagyarázható oka amiért bezártak....Csak úgy nem tennék meg, szerette a tulaj azt a helyet az összes vagyonét abba fektette bele....Valami komoly dolognak kellett történnie.....De vajon mi?*Hangosan gondolkozik, hogy vajon mi történt ez alatt az egy nap alatt amiért be kellett zárni.*
-Ez nagyon rendes tőled, de majd megoldom, vagyis remélem....Csak nem tudom meddig fogom még ezt bírni...A legtöbb fiatal ilyenkor élvezi az életet, tanul és a szülei látják el...Én meg ehhez képest gürizek mint az állat csak csak rossz dolgok történnek velem....*Pár könny ki is csordul a szemeiből, majd le is ül a kapuban és úgy próbál megnyugodni....*
-Egy ital jól esne, de azt hiszem egy nem elég....Felmegyek átöltözni....Ha akarod feljöhetsz....Ne haragudj....Kiborultam, de majd rendbe jövök idővel...*Törli meg könnyeit, majd ismét feláll és kinyitja végre a kapu ajtót.
A legfelső emeleten lakik, de lift azért van, igaz nem túl biztonságos, de azért még használható. Ha Dereck feljön beengedi őt az igen pici lakásba ami egy konyha-nappaliból és egy fürdőszobából áll. Nem túl nagy, de Cath már ennek is nagyon örül.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 2:03 am

*Mostanába sajno a komoly dolgok egyre többször történnek. Ezért is utálok itt élni.*feleli komor hangon valamiért nem szereti ha ilyen balul ütnek ki a dolgok*-Szerintem azt az okot nem most fogjuk megtudni...*teszi hozzá majd ő is leül a másik mellé tekintetét rá emelve. Nem mosolyog nem is húzza el a száját csupán megértést mutat a lány felé néha néha bólintva a szavaira. Ténleg nem könnyű*-Mondok valamit... Lehet a külvilágba így van de itt ...*lassan csóválja meg a fejét*-ez az egész már kezd természetes lenni de héé..*mondja kicsit lehallkítva a hangját*-Feladni sosem kell... vagyis nem szabad.. én meg ténleg komolyan mondtam hogy körül nézhetek*feleli félmosollyal*-Hát azt hiszem hogy akkor ezesetbe több lesz*feleli mosolyogva majd ő is feláll*-Hát ha csak nem zavarok de nyugi nem vagyok kukkolós*próbál poénkodni de nem tudja hogy ez mennyire segít a másikon inkább csak csendben követi*-Nehezen is hittem volna el ha arcrezdülés nélkül olvasod végig a dolgot. Szerintem mostanság ez már kemény baj, amikor nincs melója az embernek*mondja miközbe követi. Amikor belépnek ő is körül néz*-Eléggé otthonos ahhoz képest hogy ténleg kissebb méretű. Emlékszem amikor ide költöztem a városba én is hasonlóba éltem*feleli félmosollyal miközbe kicsit vissza emlékszik a multra*-Az t hiszem akkor itt megvárlak.. *feleli csendben*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 2:23 am

*Halványan elmosolyodik a srác szavaira. Kedves tőle, hogy ennyire próbál segíteni neki és valamennyire sikerül is neki felvidítania a lányt, de azért, hogy igazán ellazuljon kell egy két pohár, korsó alkohol...Nem szokott sokszor nagyon bepiálni, de most nem érdekli, ki akar rúgni a hámból,ha már nem kell mennie dolgoznia legalább kihasználja a szabadságát.*
-De nem engedem meg, hogy te fizesd ki az összest....Nem akarlak kifosztani a pénzedből. Egyet elfogadok kedvességből, de a többit én állom...Oké!?*Nem túlságosan kedveli, ha meghívják, de egy pohárral mindig elfogadja, mert megsérteni sem akarja az embert azzal, hogy elutasítja a meghívást.*
-Ez kedves tőled....Sok időbe telt, míg ennyire otthonossá tudtam varázsolni....Igaz így sem tökéletes, de sokkal jobb mint amikor beköltöztem....Amúgy nyugodtan érezd magad otthon, ha kérsz valamit inni ott van a hűtő....Sok minden nincs benne, de alapozáshoz van elég ital....Addig meg én átvedlek...Megpróbálok sietni.*A szekrényéből kivesz pár ruhadarabot, majd be is vonul a fürdőszobába ahonnan úgy negyed óra múlva ki is lép. Sokat nem változott az öltözéke. A fekete atléta helyett most bézs színű van rajta és egy kopottas farmernadrág sportcipővel, na meg nyakában ott van a gyöngy nyaklánc és a nadrág mögött a fegyverei, amiket persze addig elő nem vesz míg arra nincs szükség.*
-Én kész is vagyok...Akár indulhatunk is.*Mondja már egy nagyobb mosollyal arcán.*
-Nagyon kedves vagy tőlem, hogy ennyire próbálsz segíteni....Nem sok ember tenné meg ezt egy idegennel...*Hiszen szinte idegenek egymásnak, bár lehet, hogy ma este igen jól meg fogják egymást ismerni Smile*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 2:36 am

*Szó ami szó reménykedik hogy azért ténleg sikerül kirúgni a hámból. Bár lehet Dereck nem ismeri be magának de neki is kell már egy kis lazulás. A lány szavaira csak elmosolyodik*
-Nem kifosztás. Szerintem maradjunk annyiba hogy a következő alkalomkor vissza hívsz. Biztos lesz következő.. legalábbis remélem*mondja kicsit mosolyogva a lánynak*
-No így áll az alku?*kérdezi, bár reméli eből nem lesz vita tárgya hogy ki kit hív meg meg hogyan*-Elhiszem.. nálam anno ugyan ilyen volt. Legalábbis hasonló. Harmadikon laktunk a plafon leázott és a végén már jöttek a patkányok is. A báttyámmal sikerült valamennyire kipucolni az egészet így a végén már elég otthonos lett. Utána elköltöztem*mondja kicsit hirtelen miközbe tekintete kifele vándorol az ablakon. Pár másodperc múlva viszont vissza is tér a lányra*
-Ó köszi elleszek menny csak*feleli vidám hangnemben majd ameddig a lány elkészül a srác csak továbbra is bámul kifelé az ablakon*~nehéz elhinni hogy a sötétségbe lehet valaki most is figyel... talán pont itt.. a ház előtt vagy a szomszéd tető......~*lassan megrázza a fejét*~nem. abba hagyni..~*megembereli magát és éppen ilyenkor jön vissza Cate-is*-Nem mondom csini*mondja őszínte mosollyal majd bólint*
-D csak utánad. Felfelé is majdnem eltévedtem lehet lefelé is ez lenne*feleli majd a mondatra csak int egyet*
-Hát.. tudod azt mondják kell az embernek a kellemes meglepetés, amúgy meg lehet kábé 2 órája ismerlek de bírlak... szóval szívesen segítek*feleli de ezt már útközbe*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 13, 2009 2:54 am

-Rendben, de akkor nem tiltakozhatsz.....Amúgy is makacs vagyok, szóval ha tiltakozol addig fogok nyavalyogni amíg meg nem engeded, hogy meghívjalak....*Mondja egy nagy mosollyal arcán. Nos igen a leányzó nagyon makacs tud lenni, így nem ajánlatos ellent mondani neki.*
-Oh köszönöm....Ilyet sem mondtak nekem sokat....Jó a munkahelyemen igen, de az más....Meg az öltözetem is, de azt nagyon nem szerettem, számomra ez a legkényelmesebb öltözék....*Már kezdi nagyon jól érezni magát a fiú mellett, ami csak jó főleg úgy, hogy még el sem kezdődött a bulizás Very Happy.*
-Tényleg bírsz? Oh ez remek hír.....Ennek örülök...Amúgy te is nagyon szimpatikus vagy nekem, de gondolom erre rájöttél...*Hiszen akkor nem hívta volna fel a fiút és nem menne el vele inni egyet. Persze azt is lehetne mondani, hogy csak kihasználja a fiút,de azt sosem tenné. Neki most nagyon nagy szüksége van egy társra, akivel elbeszélgethet és miegymás...Persze nem kell félreérteni a dolgot, nem tervezi Azt az estére, bár igaz senki sem tudja mit hoz a jövő.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:17 am

[Két órával később]


-Ha szeretnéd majd mutathatok pár mozdulatot...Vagy ha lesz időd akár el is vihetlek oda akinél megtanultam.*Szívesen adja tovább tudását, nem azért, hogy
nagymenősködjön, hanem tudja, hogy nem árt tudni pár ilyen önvédelmi mozdulatot.*
-Tudom, hogy nem szabad erről beszélni, de nem keresnek véletlenül egy rendőrt? Szívesen kipróbálnám, ha lehet ilyet mondani...De persze ha lebeszélsz róla akkor nem megyek.*Nem tudja, hogy milyen a srác munkája, de eddig nem tűnik túl rossznak és úgy tűnik rendesebben is fizetnek a dolgozóknak ami plusz pont Cathnél.*
-Igen az a legegyszerűbb, de nem kell mindig a legkönnyebb utat választani.*Teszi hozzá mellékesen, de persze most sem akarta megbántani ezzel a fiút, csak neki is rengeteg olyan alkalma volt amikor feladhatta volna a dolgokat, de nem tette és ezért is tud most magának bérelni egy kisebb lakást.*
-Nem, nem zavarsz....Főleg azok után amit tettél értem...Jól esett és segített, hogy velem maradtál miután kidobtak a munkahelyemről...Lehet, hogy nélküled már rég öngyilkos lettem volna..*Mondja egy halvány mosollyal miközben valamilyen szinten komolyan is gondolja.
Miután megitták a sörüket el is indulnak vissza Cathhez, de útközben a lány beugrik egy boltba, hogy vegyen pár dolgot, de főleg valami alkoholt Very Happy
Egy hosszabb kellemes esti séta után vissza is érnek.*
-Nah akkor mit szeretnél enni....Van sok konzerv meg zöldség, meg tojás vagy akár szendvicset is csinálhatok...Szóval bármit kérhetsz.*A hűtőszekrény előtt állva ajánlja fel mind ezt a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:43 am

-Nem hinném hogy sok időm lenne. A melóm jó de a válltott műszak miatt nem lenne időm tanulni ilyeneket. Minden két nap 12 órázok utána 48 óra szabad hétvégén meg behívhatnak* mondja majd a következőre kicsit elgondolozik*-Nemtudom.. igazából ha be akarnál kerülni sikerülhetne. De eléggé sok vérrel és undorral jár a munka a veszélyről nem is beszélve. Volt hogy már én is hánytam egykét eset láttán... De ha ezek mellett van kedved és úgy érzed bírnád az örsön utána kérdezhetek*mondja komoly hangon*-A kereset egész jó és szabadidő is van mint mondtam *mondja komoly hangon persze egy kis félmosollyal egyetembe*-Áh öngyilkosságra ne gondolj, amúgy meg szívesen maradtam veled éln is már régen kapcsolódtam ki. Nem nagyon volt kivel*mondja őszínte mosollyal szóval ezzel az estével mindketten nyertek. El indulnak a lány háza felé közber persze a boltba vesznek ezt azt amazt és nemsokára már a házban vannak*-Hát szerintem a szendvics jó lesz de csak akkor ha segíthetek össze tákolni*mondja és persze segít elő szedni a cuccokat a hűtőből*-Ha megmondod merr van tányér meg ilyesmi akkor előszedem aztán munka megosztás*mondja mosolyogva elvégre ő sem szeret tétlenkedni.*-Amúgy ahhoz képest hogy kicsi szép ház szerintem...
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:07 am

-Oh...Igazoából a gyomrom nem nagyon bírja az ilyen látványokat, de azért gondolom valamennyire hozzá lehet szokni. Az meg nem zavar, hogy veszélyes e...Minden munka az. A boltba is bejöhet valaki és kirabolhat, vagy lelőhet...De legalább rendőrként többet kapsz érte.*Szívesen megnézné milyen is az a rendőri állás, de nem fűz hozzá túl sok reményt. Először is azért mert lány, másodszor pedig lehet, hogy túl fiatal hozzá.*
-Rendben nem tiltakozom....Öhm mit kérsz inni? Van sör, bór...talán vodka is.....Áh várj, van valami nagyon finom is. Már több éve megvan csak sosem volt alkalmam kibontani....*Kinyitja az egyik szekrényét amiben elkezd keresgélni, majd hamar meg is találja a zöld lével teli üveget.*
-Ez az...Abszint...Mint mondtam nagyon régi..Szóval kérsz belőle? Ha jól tudom valamilyen pohár is van hozzá...áhá azok is megvannak.*Ha kér a fiú belőle akkor fel is bontja és két nagyon szép pohárba tölt is rendesen.*
Ha marad a sörnél vagy másnál abból kap Dereck.*
-Hát akkor ismét egészségünkre.*Koccintás után kortyol is egy jó nagyot a zöld italból amitől most ő is elkezd grimaszolni...ez már neki is nagyon erős, de ennek ellenére nagyon ízlik neki.*
-Húú ez aztán erős, de nagyon kellemes az íze...*Mondja egy nagy mosollyal, majd neki is lát a szendvicsek elkészítésének persze csak miután elmondta Derecknek hol találja a tányérokat.*
-Ez kedves tőled..nekem nehéz volt megszokni a helyet, de kezdem megszeretni, főleg hogy elég nyugodt és csöndes. Tudod sokan jártak ki be a régi lakásban ahol laktam, nem voltam egyedül...*Nem mond el pontosabb részleteket a fiúnak, majd csak akkor ha érdekli őt, de addig is szép lassan iszogatja az abszintját és be is fejezi a szendvicseket.*


abszinth és pohár
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:21 am

-Pár munka nap után az ember mindenhez hozzá szokik. Ellenállób lesz*mondja kicsit előre nézve kifelé az ablakon*-Tudod sokmindenre képes ha valaki megszokja ezeket. Nem lesz immunins de több ereje lesz elviselni a dolgokat*fejezi be kicsit lehajtva a fejét*-Annyi igaz hpgy több pénzed lesz. Itt elég jól megfizetik őket*mondja komoly hangon majd az italozós kérdésre kcisit elgondolkozik*-Úh zőld tündér... Nem mondom nem gyerek itóka*mondja félmosollyal végülis ha megkínálták el is fogadja*-De ha nagyon becsípek az a te lelkeden szárad*mondja szintén vidámabb hangnembe szuóval nem sértésnek szánja*-Egésség*mondja és ő is szintén bele iszik egy nagy kortyot az arca szintén a lányéhoz hasonló grimaszt vág*-Hát az íze nagyon jó de az ereje mint a lórugás*mondja elismerően*mondja majd tovább hallgatja CAte-et kicsit el is komolyodik*-Ha annyira nem privát és akarsz róla beszélni szívesen hallgatlak mert érdekel*mondja félmosollyal közbe már kipakolta a tányérokat is. Közbe elfogy az abszint és a szendvicsek is készen állnak*-Nos merre tovább ?*kérdezi mosolyogva elvégre még hosszú az este.. ráérnek enni beszélgetni sokmindenre.. főleg hogy még meló sincs holnap*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:35 am

-Nem is...Felnőtt férfi vagy, nyugodtan mondhatsz nemet....Nem kényszerítek semmit, csak magamért vagyok felelős.*Széles mosollyal arcán beszél a sráchoz. Úgy tűnik minél több pohár alkoholt elfogyaszt annál nagyobb lesz mosolya.*
-Tényleg? Mert nem akarlak untatni....*Ha a fiút tényleg érdekli a dolog akkor részletesebben elmeséli a dolgokat, de persze így is kihagyja az elejét.*
-Öhm egy utcalánynál éltem eddig, de én nem voltam az...Befogadott mikor nem volt hova mennem és csak minimálisan kellett beszállnom a közös költségekbe. Ott azért jobb volt az életem...De aztán kirúgott, mert több napra eltűntem egy rend miatt...De az hosszú történet és nem is olyan izgi....Tölthetek még a zöld tündérből?*Látja, hogy Derecknek kiürült a pohara amin meg is lepődik rendesen. Ő nem issza meg ilyen gyorsan az erős italt, de persze olyan nagyon lassan sem.*
-Hát szerintem üljünk le a kanapéra...Sajnos olyan sok választásunk nincsen.*Ha Dereck viszi a szendvicseket ő a poharakat és az üveg abszinthot veszi a kezébe.*
-Akár kártyázhatnánk is valamit vagy csak beszélgethetünk...Bár ha ma elfogy ez az üveg zöld tündér akkor lehet, hogy itt elszabadul a pokol.*Neveti el magát. Már kezdi érezni az alkohol hatását, de azért még kell pár korty mire teljesen kikészül.*
-Jó étvágyat.*Miután leültek és újból öntött Derecknek is és magának is a zöld itókából elkezdi falatozni a szendvicsét.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:12 am

-Tudom én de hát mondják hogy a kínálásra nem szabad nemleges választ adni nomeg ha egyszer úgy érzem hogy nem lesz baj*mondja mosolyogva a lánynak ténleg úgy érzi hogy ezt azért még bírja, A lány nem untatja nyugodtan szó nélkül néha néha bólintva hallgatja végig*-Tudod nekem nem volt bajom sose az olynaokkal akik a testükkel kerestek pénzt. Ebbe a városba szerintem minden munka számít. Még ha olyan is*mondja félmosollyal persze nem is feltételezte hogy Cate csinláta volna . A kínálásra csak bólint mosolyogva persze meg is köszöni. MAjd lassan kissé erősebb fintorral de jóizüen issza az italt*-Oksi benne vagyok. Amúgy nem baj ha nincs sok választás legalább egyszerüen tudjuk hova tudunk menni*mondja mosolyogva ő ténleg így fogja fel a dolgokat*-Hát nem tudom hogy a kártyához mennyi agyam lenne... De beszélgetni azt tudok*neveti el magát a következőre kicsit meglepetten de vidáman néz a lányra*-Hmm pokol ? Szerintem csak nem szabadul el bár meg kell hagyni az abszint itatja magát*mondja kicsit mosolyogva*-Köszi viszont*mondja a kajálás előtt majd ő is néha eszegetni kezdi a szendvicset*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:25 am

-Nekem sem...Főleg, hogy sok lánnyal elbeszélgettem és a legtöbbjük muszájból csinálja, nem kedvből...Én nem lennék rá képes...Inkább éhen halnék....*Sokszor gondolkozott már el a dolgon, de sosem tudta rávenni magát még, ha nagyon sokat is keresnek azok a bizonyos lányok.*
-Akkor beszélgessünk...*Nem erőlteti a kártyázást, csak felvetette mint ötlet, amúgy ő sem szívesen játszana most azzal*
-Hát igen, már a fél üveg elfogyott*Ami nem kis mennyiség főleg egy üveg sör és egy pohár vodka után. Lassan eszi meg a szendvicset, de ahogy az megtörténik kiissza a maradék italt poharából, majd fel is pattan és a CD lejátszójához lép.*
-Berakok egy kis zenét...Az sosem árt.*Neveti el magát, majd csak úgy hasra ütés szerűen betesz valamit. Rögtön az első dal olyan amit Cath nagyon szeret így nem tudja megállni, hogy ne kezdje el énekelni és ne táncoljon rá. Természetesen a már út közben megtöltött pohár ott van kezében és néha bele-bele kortyol egyet.
Miközben hangosan énekel és táncol folyamatosan mosolyog néha Dereckre pillant, néha meg csak maga elé.*


A dal
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Ajánlott tartalom





Catherine McNally otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona Empty

Vissza az elejére Go down
 
Catherine McNally otthona
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dereck Jamison otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros :: Északi Lakónegyed-
Ugrás: