Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Victus
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Catherine McNally otthona - Page 2 I_vote_lcapCatherine McNally otthona - Page 2 I_voting_barCatherine McNally otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Catherine McNally otthona

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 11:14 pm

-Sok dologot képes csinálni az ember az életbe maradásért. Én nem néztem le őket soha*mondja kcisit hallkabban, igazából ahhoz is csak úgy állt hozzá mint munkához mondjuk Dereck ilyen szabad gondolkozó jellemű figura*
-Erre mondják hogy nem kicsiben játszunk*mondja mosolyogva miközbe ő is lassan eszegeti a szendvicset*-Jó lett*mondja egy nyelés után ismét kicsit hallkabban. Majd hirtelen felnéz amikor Cate feláll kicsit hirtelen volt de a férfi úgytűnik kicsit lezsibbadt a nagy csendbe. BÁr otthon nála majdnem mindig szól valami. A lány szavaira nevetve bólint*
-Hát szokták mondani a zenének lélekgyógyító hatása van. Egy kis itallal keverve kész élet elixír*mondja mosolyogva, miközbe kicsit ő is feláll , figyelve a lány kicsit megintcsak elmosolyodik*-Nem mondom ténleg szeretsz szórakozni.. mondjuk nem is baj azt hiszem az ilyenekre mondják hogy szabad lélek, aki minden bajt képes vidámabban kezelni*mondja miközbe hallgatja a számot*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 11:37 pm

*Őt sosem zavarta, hogy mások előtt hogyan viselkedik. Jó persze néha mikor olyan helyre, helyzetbe kerül akkor vigyázz a viselkedésére, modorára, de szerencsére nagyon ritka az ilyen pillanat.
Nem tartotta sosem cikinek, ha valaki elkezd akár az út közepén táncolni, vagy énekelni, hiszen ezek a dolgok csak felvidítják az embert...általában és ezzel mások arcára is mosolyt csalnak elfeledtetve a negatív gondolatokat.*
-Igen szeretek főleg, ha ilyen jó a társaságom....*Mondja egy hatalmas mosollyal arcán, majd közelebb lép a fiúhoz miközben lerakja üres poharát. Megragadja Dereck csuklóját, majd közelebb húzza a zenéhez.*
-Te is táncolj és énekelj....nagyon jó!!!*Imád énekelni. Igaz nem tökéletes a hangja, de azért nem is borzasztó....Mondhatni a kettő között amit még el lehet viselni.*
-Sosem értettem azokat az embereket akik nem tudtak ellazulni....tudod vannak azok a kő gazdagok akik merevek és szigorúak....Olyan mogorván tudnak nézni....Egy jó kis tánc kéne nekik vagy éneklés és máris vidámabbnak látnák a világot....nem gondolod?*Persze közben nem hagyja abba a táncolást és az éneklés is megy tovább, bár már egy másik pörgős szám indult el.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 11:51 pm

*A srác is eléggé szabad szellemű valahogy nem az a merev fajta így mosolyogva hallgatja a lányt*-hát úgy nekem is jó, bár mostanába rajtad kívül talán ha fél éve beszéltem más emberrel 5 percnél többet. De most jó*mondja vidámabban, tény hogy Cate az első akivel kicsit kirúgott a hámból. Nem is tudja mikor volt ilyen utoljára.Bár kicsit meglepődik amikor a lány táncba húzza de csak mosolyog*-Hát mint mondtam nem bizti ohgy jó táncos vagyok*mondja bár eszébe jutott hogy itt csak maguk vannak szóval nem is tud akkorát égni így lassan belekezd*-Amúgy jó a zene*mondja a lánynak , miközbe próbálja követni a ritmust és csak felhőtlenül táncol. Kicsit felnevet a következőkön*-Nemtudom én anno majdnem beléptem a hippi mozgalomba, amolyan haveri hippi kör, nem volt rossz de az ilyen merev embereket néha én se értem*mondja miközbe táncol*-Amúgy is egyszer élünk akkor meg nem kell elcseszni merevséggel nemde?
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 12:00 am

-Jaaaaj ne viccelj....Nincs olyan, hogy nem tudsz táncolni, na meg láttalak a clubban és nem voltál rossz, de mondom szerintem mindenki jól táncol a maga módján.....Na meg amúgy is az a lényeg, hogy jól érezd magad és nem kell foglalkozni azzal, hogy mit gondolnak rólad a többiek.*Nos igen alapból is igen sokat beszél ha belejön, de alkohollal meg még többet....Van aki már rég leütötte volna, de úgy tűnik a mi Dereckünk még bírja....Bár az a kérdés, hogy meddig Very Happy*
-De pontosan....Igaz azért túlzásokba sem kell esni, de azért mindent ki lehet próbálni egyszer...Jó vannak olyan dolgok amiket kipróbál az ember és akkor nem tud leállni, de akkor azt vagy mellőzni kell vagy ésszel csinálni.*Igaz a téma komoly, de egyáltalán nem rajzolódik ki ez arcára. Folyton mosolyog és táncol, így azt is lehetne hinni, hogy csak úgy csacsog és nem is tudja, hogy miről beszél, pedig ez nincs így.
A tánc közben egy pillanatra becsukja szemeit, hogy jobban élvezhesse a zenét, majd mikor kinyitja a szoba sötétben fürdik és a zene is elnémult.*
-Istenem...megvakultam.....Vagy te sem látsz semmit!? Mond azt, hogy te sem látsz....nem akarok megvakulni.....*Igen most egy kicsit megijedt amit lehet is érteni.*
-Dereck....Hol vagy?*Elkezd tapogatózni a sötétben és lassan meg is találja a fiút. Sikeresen a hasát találta meg kezeivel és nem valami érzékenyebb pontot.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 12:17 am

-Nem viccelek. Lehtet csak az önbecsülésemmel van némi baj de ne is vegyél komolyan*mondja mosolyogva a srác ilyen. Lehet hogy jól táncol de ő amolyan néha túl szigorú fajta főleg ha saját magát kell minősíteni*-Ezzel én is így vagyok, igazából az ősök se akadájoztak a dolgok kipróbálásába bár így utólag vissza nézve volt pár dolog amit így idősebben kihagytam volna... de persze ez a táncos dolog egészen más még szeretem is*mondja kicsit nevetve majd úgytűnik hirtelen eláll a zene és a fények is elszálnak*~francba~*csak ennyi fut át az agyán amikor hallja a lány hangját, ő kicsit hallkabban de tisztán szólal meg*-Nyugodj meg, ez szerintem csak egy áramszünet lesz... bár elég fura hogy egy többszintes házba kimegy az áram.. de ahogy látom a fél városba elment*mondja az ablak felé tekintve ahol még kintről se szűrődik be fény, közbe érzi hogy a hasához egy kéz ér amit óvatosan meg is fog*-Itt vagyok*mondja nyugodt hangon miközbe tesz egy lépést Cate felé*-Nem hinném hogy csak itt ment el de ha akarod meg nézhetjük a biztosítékot... persze azt hiszem egyedül nem találok oda*mondja bele a sötétségbe hiszen a kezét fogja a lánynak de hogy pontosan mennyire is van távol tőle nem érzékeli*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 12:26 am

-Csak áramszünet? Húú akkor megnyugodtam, azt hittem én vakultam meg hirtelen. Azt hiszem azt nem bírtam volna ki....*Egy nagy sóhaj hagyja el a száját, amolyan megnyugodtam-féle. A sötétségtől nem fél igazából csak komolyan megijedt, hogy megvakult ami egyik rémálma. Nem bírná úgy leélni az életét vagy legalább is ő így gondolja.
Mikor Dereck megfogja a kezét kicsit megszorítja azt, így már semennyire nem fél, mert tudja, hogy ott van a fiú aki biztos ha bármi baj történik megvédi vagy csak segít neki.*
-Biztosíték!?....Látod ez jó kérdés...bevallom én sem tudom hol van...nem rég költöztem ide és nem gondoltam volna, hogy kelleni...Vagyis nem is gondoltam rá egyáltalán, voltak nagyobb problémáim is akkor....De azt hiszem van pár gyertyám.*Egy pillanatra elgondolkozik, hogy hol is vannak azok a gyertyák nah meg azon is, hogy hogyan tud oda eljutni a nélkül, hogy orra essen.
Ha Dereck figyelmes érezheti arcán ahogy két levegőt vesz, mivel igen közel vannak egymáshoz, csak ugyebár a korom sötétben semmit sem lehet látni.*
-Azt hiszem a konyhában vannak, de nem vagyok benne biztos....Nincs öngyújtód vagy valami ilyesmi?*Más nem jut az eszébe, ha meg nagyon nincs mivel világítani akkor megpróbálja megtalálni azokat a gyertyákat.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 12:38 am

-Hát egy pillanatra én is meglepődtem de semmi jel nélkül elég félelmetes lett volna ha megvakulunk*mondja miközbe a hátán végig fut egy pillanatra a hideg, a gondolat menete közbe. Nem engedi el a másik kezét csak nyugodtan hallgatja*
-Gondolom az ilyen házakba valahol lent lehet a földszinten vagy a pincébe de a házmester már tuti horpaszt.... Másnem kiokoskodunk valamit*mondja miközbe érzi as másik lehelletét. Elég közel lehetnek de valamiért nem lép hátrébb.Fura egy helyzet*-hmm hát akkor valahogy át kell kommandóznunk magunkat a konyhába megyek segítek..legalább ha esünk akkor ketten tegyük azt*feleli mosolyogva *-Sajnos nincs... otthon van de egy ideje leszokóba vagyok a cigiről....*feleli de úgytűnik nincs más választás vakon keresik meg a gyertyát*-Hát szerintem próbáljuk meg... legalább tudjuk milyen lehet a vakok élete*mondja és ha a lány megindul mögötte ő is követi persze fogva a kezét*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 12:56 am

-Inkább ne menjünk le a pincében...Biztos van valami gondnak vagy mit tudom én mi, az majd intézkedik....Bár lehet, hogy olyan csóró ez a ház, hogy még az sincsen. De ne kockáztassunk...Nem voltam ott még sosem.*Félni nem fél, de tényleg nem volt még a pincében és nem tudja, hogy mi fogja őket várni ott, így inkább marad a gyertyáknál, max esnek egy nagyot.*
-Ezt jól teszed...A cigi nagyon káros ám...De nem akarok okoskodni meg anyáskodni...biztosan rengetegen piszkáltak ezzel és már mindened ki van ettől. Szóval maradjunk annyiban, hogy jól teszed és sok sikert kívánok hozzá*Ismét mosolyogva mondja mind ezt. Nem tehet róla szeret mosolyogni és ennyi alkohollal szervezetében meg pláne. Smile*
-Rendben akkor keressük meg azokat a gyertyákat.*Azzal el is indul a konyha felé, vagy legalább is úgy gondolja, hogy arra indul el. Még nem sikerült teljesen megszoknia a lakást, de azért valamennyire ismeri azt.
Néha beleütközik kisebb-nagyobb tárgyakba és a legtöbbnél szól is a fiúnak, hogy vigyázzon, ám az egyik széknél valahogy ez elmarad, így csak kikerüli azt, és természetesnek veszi, hogy a fiú majd követi őt a helyes ösvényen.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 1:05 am

-Azt hiszem egy véleményen vagyunk... valahogy nem szeretem a pincéket főleg nem este*mondja bár nem fél csak az ismeretlent inkább elkerüli. Lehet rendőrként nem amikor szolgálatban van de ez azért más. A cigire csak bólint*-Nem sokan mondták... igazából maga a város is káros az emberi szervezetre de hát ha már két káros dologgal élek legalább az egyiket megpróbálom letenni ha már a másikat nem tudom*mondja kicsit mosolyogva bár a mosolyt úgyse látja senki hiszen a ház sötét*-Benne vagyok.. bár lassan megszokom a denevér üzemmódot*mondja mosolyogva majd elindulnak. Egy ideig a kordináció egész jól ment viszont egy idő után teljesen elveszti az ismeretlen házba. Jó hogy a lány szólt a helyeken hogy hol kell vigyázni viszont a széknél ténleg elmaradt és a srác bele is trafál*-ááh azt hiszem......*mondja kicsit hallkan mint akit valami nagyon meglepett , egy balra sasszéval meg is próbál kilépni de úgytűnik hogy valami nagyon farsra lépett mert megbotlik és bizony ebből zuhanás lesz... valahogy a lány kezét elfelejti elengedni így csak abba reménykedhet hogy nem törik össze magukat. Egy kicsit kipréseli a levegőt a száján de szólni már nem tud amikor zuhan. Úgytűnik hogy egy kissebb puffanás következtében érnek földet, a srác keze közbe lecsúszik a lány derekán a fenekére, meglepve észeli hogy nem tört el semmiljük legalábbis neki nem. De reméli a lánynak se viszont mintha a lány kezét egy bizonyos "érzékenyebb" ponton érezné*-Megvagy?*kérdezi kicsit hallkabban bár még mindig eléggé fura a helyzet amibe vannak de jelenleg örül hogy nem történt nagy baj*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 1:22 am

*Már majdnem odaérne a konyhapulthoz mikor Dereck lerántja őt a mélybe...na jó nem is olyan mélyre, de azért sikerült neki is zuhanni egyet amit egy kisebb sikítással tesz meg. Ahogy leér a földre, vagyis jobban mondva a fiúra fejét Dereck mellkasába üti, szerencsére nem túl erősen és egyik keze egy igen érdekes helyre esik...Dereck legérzékenyebb pontjára.
Nem veszi ezt rögtön észre Cath, kell neki egy kis idő mire felfogja, hogy mi is történt, és hogy éppen hol van most ő.*
-Őőőő azt hiszem jól vagyok....*Csak ekkor érzékeli, hogy picit elkalandozott az egyik keze.*
-Jaaaj, ne haragudj....nem direkt volt....*Gyorsan el is veszi onnan kacsóját, de továbbra sem áll fel. Az meg nem zavarja őt, hogy a fiú keze a fenekén van, vagy talán nagyon nem is fogta fel, hogy az ott Dereck keze és nem valami más.*
-Te is meg vagy? Azt hiszem jobb lesz kivárni amíg meg nem csinálják a világítást...Még komolyabb bajunk is eshetett volna.*Próbálja megtalálni a fiú arcát, így elkezd tapogatni és sikeresen meg is találja az ajkait.*
-Oh ne haragudj....*Ha most lenne fény láthatná Cath pirulását Dereck, de a zavarodottságot a hangjában is lehet érezni.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 1:35 am

*Ami a legfurcsább hogy ebbe az első két pár percben még maga sem érez semmilyen feszélyezést kelltő érzést csupán érzi ahogy a keze ott van lent. Amikor a lány elveszi a kezét a férfi csak lágyan megrázza a fejét bár eléggé fura volt a helyzet de elég jól is vette magát a srác. Pedig ténleg alig ismeri a lányt node ő nem olyan fajta aki bizalmatlan lenne*-Semmi baj... azt hiszem betudhatjuk a balesetnek.. Sebaj majd máskor akkor megvárjuk míg vissza jön az áram*mondja kis mosollyal most fogja fel hogy a keze végtére is a lány fenekén van. Inkább szótlanul csak lassan feljebb húzza a derekára valahogy a sötétbe még mindig nincs jó kordinációs képessége*-azt hiszem én is tartozok egy bocsánat kéréssel ,*mondja egy kicsit zavart mosollyal *-MEg azt hiszem igen... örülök hogy nem lett baj*feleli csendesen majd amikor CAte keze az ajkaihoz ér egy pillanatra elnémul*-se .. semmi baj azt hiszem hogy a sötétség eléggé trükkös dolgokra képes, megpróbál feljebb emelkedni de először csak az lesz a vége hogy lejjebb csúszik.*Kicsit elneveti magát . majd ismét felemeli a fejét de ajkai ütköznek a lány alsó ajkával a férfi kcisit csendesen még mindig mondhatni elgondolkozó hangon szólal meg*-Fura egy helyzet nem igaz?*kérdezi miközbe ajkai beszéd közbe súrólják a másikét. Hallkan beszél szinte suttogva*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 9:19 pm

-Nagyon örül neki Cath, hogy jelenleg sötét van....bár igaz, ha nem lenne sötét nem történt volna meg ez a kis baleset és most nem pirulgatna nagyon. Szerencsére vagy az is lehet, hogy nem nem sokszor szokott ilyen helyzetbe kerülni....Mármint olyanba, hogy elvörösödik....*
-Igen annak én is.*Halványan elmosolyodik, majd picit meglepődik mikor a srác elkezd mozogni, majd nevetni. Nem lát semmit így nem érti miért is ilyen vidám a fiú. Majd következik egy véletlen "puszi". Már csak ez hiányzott Cathenek, most az arca olyan vörös mint a rák és amit szégyellne is, ha látná a fiú.
Józanul azonnal eltávolodna annak ajkaitól, de így egy picit az alkohol hatása alatt kívánja azt a csókot....Nagy dilemma, hogy most mi legyen, ám gondolataiból Dereck zökkenti ki kérdésével amire válaszol is gyorsan.*
-Öööööö igen eléggé furcsa....Azt hiszem le kéne másznom rólad....*De továbbra sem mozdul, sőt nem is emelte meg picit magasabbra fejét, így az ajkak továbbra is igen közel vannak egymáshoz. Nem tudja eldönteni, hogy mit is csináljon és picit bízik is a fiúban, hogy az lép valamerre és nem maradnak így örökre amíg ismét nem lesz fény.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 29, 2009 11:23 pm

*HÁt ha a srác tudná hogy a másik pirul akkor se látná hiszen a fény viszonyok eléggé gyengék. Mondhatni nincsenek is ezért csupán a sötétséget látja, és a lány illatát érzi*-HÁt ilyen helyzetbe elég sok baleset történhet*mondja még mindig vidám hangon de be is fejezi hiszen nem történt semmi fájdalmas. A lány mondatára csak komolyabban bólint egyet bár nem tudja miért nem bánja hogy rjta van, igazából az egész helyzet fura kicsit. Bár lehet hogy az alkohol hatása miatt van. Amikor bólint viszont feje kicsit közelebb kerül*-Hát gondolom meg lehet a véleményed rólam ilyen helyzetbe*mondja kicsit mosolyogva és ajkai még mindig súrolják a másikat, valamiért nem is távolodik, bár nem tudja hogy a nő hogy reagál csupán sejtheti hogy nem annyira rosszul hiszen még nem látott vagy érzett semmi jelet rá. Miközbe beszél egyre közelebb kerül a másikhoz majd mikor már a mondat végére ér lassan megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 30, 2009 12:04 am

-Igen az biztos....Csodálkozom is, hogy velem nem történt semmi...Sokszor szoktam megsérülni....*Érzi a fiú ajkait és leheletét, de továbbra sem távolodik el a fiútól.*
-Miért...*Éppen visszakérdezne Dereck kijelentésére, mikor a fiú megcsókolja őt. Nem lepődik meg valahogy érezte, hogy be fog következni, ha továbbra is ilyen közel maradnak egymáshoz és valahol örül is annak, hogy Dereck kezdeményezett. A csókot viszonozza is elég hevesen, de hirtelen abbahagyja és el is távolodik a fiútól, majd szépen le is mászik róla és háttal neki leül mellé úgy gondolkozik el a dolgon. A csók nem volt rossz, nem azzal volt a gondja....vagy jobban mondva nem volt semmilyen gondja, csak a másik fele nem szeretné ezt, és abban a pillanatban ő volt az erősebb.
Nem mond semmit csak csendben ül és gondolkozik*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 30, 2009 12:25 am

-Nekem mondod? Legutoljára majdnem eltörtem a bokámat pedig csak egy kicsit fel volt gyűrődve a szőnyeg de eltaláltam*mondja mosolyogva majd megtörténik a bizonyos pillanat, érzi ahogy a másik viszonozza viszont a távolodásra kicsit meg is ilyed*~úgytűnik nem volt jó ötlet... ~*gondolja magába , bizony most eléggé önvádló elvégre nem kellett volna lehet kihasználni a helyzetet lassan ő is feltápászkodik majd a lány mellé ül persze kicsit távolabb hiszen nem akar rontani a helyzeten. Persze el tudja hinni és nem is ítéli el a lányt amiért eltávolodott hiszen lehet az ő helyébe ő is ezt tette volna*-Ha valami rosszat tettem bocsánat*mondja kicsit csendesen. LEhet most áldott jó a csend mert valahogy világosságba lehet nem merne a másikra nézni*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 30, 2009 12:34 am

*Hallja ahogy a fiú feláll, de nem moccan meg, csak annak mondatára. Felemeli tekintetét majd elnéz arra amerre a hang jött.*
-Nem csináltál semmi rosszat....csak ....ááááá!! Tudod örültem neki, de gondolom ezt érezted is, viszont hirtelen volt egy belső hang ami megszólalt, hogy ne. És most nem tudom....Nem tudom, hogy kire hallgassak....Te mit mondanál?*Továbbra is arra pillant amerre véli, hogy van a fiú. Nem moccan, nem akar rossz helyre nyúlni, inkább megvárja, hogy mit válaszolnak neki...
Egyszer volt alkalma összejönni egy sráccal, de annak rossz vége lett és pont erre emlékszik az a figyelmeztető énje, de közben meg valahogy mégis csak úgy gondolja, hogy ez a fiú más....Bár lehet, hogy csak az alkohol miatt gondolja ezt, vagy attól mert, egész este vele volt és semmi olyat nem tett amire azt hinné, hogy csak ki akarja használni.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 30, 2009 12:50 am

*Kicsit elmosolyodik ahogy meghallja a választ, nem tudja hogy milyen okból van a válasz de megfordul a fejébe hogy a lány nem akarna esetleg csalódni. És ezt meg is érti persze*
-Nem is akartam... és bocsánatot is kérek*mondja mégha nincs is miért ő úgy gondolja hogy van. A kérdésre csak röviden elhallgat, nem szeret mások helyett dönteni főleg nem befolyásolni a másikat a döntésbe mégha akarná se tenné*
-Én azt mondom hogy hallgass a belső énre*mondja csendesen kicsit közelebb húzódva de még mindig távolabbb a lánytól*-Az nem szokott hazudni*teszi hozzá kicsit mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 30, 2009 10:48 pm

-Nem kell bocsánatot kérned.....Mondom, hogy nem csináltál semmi rosszat.*Csak halványan mosolyodik el. komoly dologról van szó, vagy legalább is számára ez az. Ő nem tudja felfogni az ilyet egyszerűen egy éjszakás kalandnak....
Érdeklődve hallgatja végig a fiút, majd el is gondolkozik annak szavain. Nem hülyeség....általában sosem csalódik, amikor a belső hangra hallgat, de most valahogy bizonytalan főleg hogy az a bizonyos hang sem tudja megmondani a tökéletes megoldást. Egy hosszabb csend után végre megszólal miközben közelebb ül Dereckhez, de még nem érintkeznek.*
-Igazad van...hallgatni kéne rá....csak ő sem biztos magában....De azt hiszem meggyőzhető, mondjuk egy újabb csókkal.*Ezt már egy szélesebb mosolollyal mondja Derecknek. Kezével lassan elkezd a földön tapogatni és meg is érzi a fiú térdét. Felteszi rá a kezét majd azt valamennyire követve megkeresi a srác kezét amit megfog és a saját arcához emel, hogy legalább tudják egymásról, hogy mégis hol vannak és ne egy kellemetlen helyre nyúljanak Smile*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:00 pm

-Csak egyszerüen furán jött ki*mosolyodik el a srác végülis sejti hogy nem sértette meg a lányt illetve tudja és meg is érti a dolgot
*-Tudom néha nehéz még hallgatni a benső hangra is*mondja mosolyogva majd a válaszra csak elmosolyodik. Sötét van még így nem látni a srác arcát , de nemsokára ő viszont érzi magán Cate kezét. Először a térdén majd a kezén is amit a lány a saját arcához vezet*
-Biztos úgy gondolod akkor biztosabb leszel?*kérdezi csendesen de közelebb hajol a tapintásból tudjahogy hol van a lány, először csak kicsit óvatosan közeledik majd amikor közel ér újból megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:22 pm

-Igen biztos vagyok benne...*Mondja egy hatalmas mosollyal arcán. Ezek után a percek nagyon lassan telnek el vagyis Cath számára. A szobában a sötétség mellett a csend is átveszi az uralmat. Félelmetes, de mégis kellemes főleg a fiú érintése, illetve annak csókja amit ismételten viszonoz, hosszabban, de lágyabban mint az előzőt.*
-Azt hiszem sikerült meggyőznöd.*Egy halvány mosoly kúszik arcára, miközben nem engedi a fiú arcát. Egy kisebb szünet után ő közeledik Dereck ajkaihoz. Most hevesebben csókolja meg a fiút, majd véletlenül bele is mosolyog.*
-Ne haragudj.....De azt hiszem mégis csak meg kéne keresni azt a gyertyát...Tudod mit, te maradj itt én majd megkeresem, legalább neked ne essen bajod.*Megsimogatja Dereck arcát, majd lassan fel is áll, ha a fiú elengedi és elindul a konyhaszekrények felé. Néha neki megy keményebb tárgyaknak amiknek hangot is ad, de utána mindig megnyugtatja a fiút, hogy jól van nem kell félni.
Mikor odaér a konyhaszekrényekhez elkezd keresgélni. Mivel a sötétben nem látja, hogy mihez is nyúl sikerül megvágnia kezét, nem vészesen egy késsel...*
-A francba....Azt hiszem megvágtam magam....De maradj ott mindjárt meglesz....*Ahogy kimondja ezt a mondatot meg is találja...sőt nem csak egyet hanem legalább hármat. Ám itt nem áll meg a kereséssel, hiszen valamivel meg is kell gyújtani azokat.
Tovább keresgélve véres kézzel talál is egy gyufásdobozt és szép lassan meg is gyújtja vele a gyertyákat kellemes hangulatot teremtve a szobában.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:37 pm

*A válaszra már csak mosolyog, majd jön a csókválltás hol hosszabban hol rövidebben, hol pedig szenvedélyesebben, eléggé fura egy helyzet alakult ki de a fiú egy cseppet sem bánja hogy ez történt, régóta nem volt ilyesmi*-Bizti?*kérdezi a meggyőzésre majd amikor a lány elmosolyodik csók közbe ő is kicsit lágyan majd amikor elvállnak fel is nevet*-Hát lehetséges bár néha jó a sötétség*mondja mosolyogva majd lassan kiengedi a másikat a kezei közül és a hangok irányába fordul . A szája elég sokszor görcsösen össze rándul amikor hallja a puffanásokat, a vágásra kicsit jobban is*-Bizti megvagy?*kérdezi kicsit hangosabban de ha a lány mondta hogy maradjon akkor így is tesz... ~Néha álldás néha átok a sötétség~fut át az agyán de a következő pillanatban már fel is gyullad a gyertya a lány álltal így a srác felállva oda is megy, majd a kezére néz,*-Hát nem mondom eléggé eltalált az a vágó eszköz*mondja kicsit fejet csóválva, ha abba a kezébe tartja a gyertyát lassan el is veszi majd lerakja egy asztalra közbe a belső zsebéből egy kendőt vesz elő*-Vésztartalékokra tartogatok ilyesmit de azt hiszem ez az*mondja félmosollyal és ha a lány engedi betekeri vele a kezét*-Megvagy?*néz fel az arcára*
Vissza az elejére Go down
Catherine McNally

Catherine McNally


Hozzászólások száma : 91
Age : 32
Registration date : 2009. Jul. 26.

Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 EmptyPént. Okt. 02, 2009 12:46 am

-Igen biztos....De ha tényleg így folytatod...kidoblak*Természetesen nem gondolja komolyan amit hangjában is lehet érezni, de azért tényleg nem szereti, ha mindig visszakérdeznek olyan dolgokra amikre nagyon is biztos.*
-Persze, hogy igen!*ezt kicsit hangosabban mondja Derecknek egy kis vidámsággal hangjában, mivel tényleg nem történt vele semmi, csak megvágta az ujját.*
-Oh ez semmiség....volt már nagyobb sebem...*Továbbra is mosolyog és természetesen megengedi a fiúnak, hogy leápolja a kezét. Cath örül neki, hogy gondoskodnak róla és ez egy újabb ok amiért biztos az előbbi dolgokban.*
-Igen megvagyok....Nagyon szépen köszönöm.*Egy halvány mosoly kúszik arcára miközben belenéz Dereck szemeibe és nem is tudja levenni onnan tekintetét. Az a szempár valahogy rabul ejtette őt. Eddig nem is vette észre milyen szépek is azok...Talán mert eddig nem is volt rá alkalma ezt megfigyelni.*
Vissza az elejére Go down
http://drouot.hungarianforum.net/forum.htm
Ajánlott tartalom





Catherine McNally otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catherine McNally otthona   Catherine McNally otthona - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Catherine McNally otthona
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dereck Jamison otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros :: Északi Lakónegyed-
Ugrás: