Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Victus
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Fallenlore park - Page 2 I_vote_lcapFallenlore park - Page 2 I_voting_barFallenlore park - Page 2 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Fallenlore park

Go down 
+18
Lorraine
Sairus Demton
Delayla Pierce
Catherine McNally
Garcia Heungys
Gwendolyne Hawk
Gnarog Dougfral
Tuatha Mavourneen
Fleur de Mal
Kenneth Laurence
Delitto Phoenix
Atrahazisz
Nil Corivan
Dereck Jamison
Nina Dalhadar
Dylan Ventio
Celio Vespasiano
Victus
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Nina Dalhadar
Játékos
Játékos
Nina Dalhadar


Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzomb. Jan. 17, 2009 2:31 am

*Időközbe ő csak némán nézi az átalakulását nem tud mit tenni aprókat morran és érzi ahogy az egész fenevad lassan vissza vonul valahova a mélybe lassan de biztosan vissza nyeri az önuralmát. Nyög eggyet és egy fájdalmas fintorral lassan vissza alakul emberré. VÉgig néz magán teljesen meztelen *-Mit tettem?*suttog bele a levegőbe de tudja a választ hiszen emlékszik látta de nem tehetett ellene semmit. LAssan közelebb lép a férfihoz aki most eszméletlen legalábbis nem tud felállni, közbe ő össze szedi a letépett gönceit és felhúzza őket valamennyire épp maradt azért ennek örül*-Nekem isilyen volt az első*mondja maga elé bár lehet hogy a férfi hallja. Közbe azon gondolkozik most merre kéne menni. Haggya itt? Nem azt már nem most már a férfi is a falkához tartozik. MÉg nem érzi de nemsokára érezni fogja viszont még nem viheti haza*~Talán a fogadó~*gondolja majd Lehajol mellé kezével átfogja a férfi hátát és ha fel tud vele tápászkodni akkor elindul vele Will predock fogadójához ami a városba van remélmve hogy nem ütköznek semmi galibába. Ez az éjszaka akkor is furcas volt és nem túl boldog és a férfi sokat fog kérdezni biztos. Erre már most készül *
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 6:21 pm

*Megint a megszokott csend. BÁr elég messze van a belvárostól de még van idő míg be nem köszönt az éjszaka úgy gondolja kijön kicsit ide elég szép erre a környék nem hasonlít a koszos bűzhödt belvároshoz bár annyi ember sincs itt node ezt kompenzálja a hatalmas park látképe. Dereck mindig is szerette az ilyen helyeket most is úgy gondolta másnem egy séta és gondolkozás kedvéért kinéz ide. Így is történt. A férfin hosszú fekete kabát van alatta fekete póló és egy szürkés farmernadrág. Lassan végig sétál a köves úton majd lelépve a zőld fűre elindul egy irányba. Úgytűnik mostanába se sokat változott a hely most is nyugodtan végig néz a fák sokaságán. Majd megpillant egy padot szép lassan nyugodtan oda sétáll majd leül. Pillantását körbe vezeti a tájon látszólag rajta kívül nincsenek mások itt. Nem mindtha meg lepné a dolog, bár az is lehet téved.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 6:30 pm

*A homályban Rëyla búvik meg egy hatalmas tölgyfa törzsénél.Eme napszak kifejezetten kedvére volt,se nem nappal,se nem éjszaka.Ilyenkor szokta akcióba lendíteni magát,az erre járó gyanútlan embereket célozza meg s remélhetőleg észrevétlenül zsebeli ki őket.Valamiből fent kellett tartania magát ő ezt a tevékenységet választotta.A mai napja azonban már így is bőséges volt,csak a telhetetlensége tartotta itt.Egy alakot pillantott meg,ki lelépett a köves útról s a füvön folytatta sétáját.Elég távol volt tőle,bárki lehetett az.De amint egyre közelebb és közeleb jött csüggedten vette észre hogy a férfi nem más mint Dereck.~ Őt biztosan nem rabolom ki~ gondolja s lassan a fa másik oldaláról kukkant ki.A férfi leült egy padra.A lány figyelmesen körbenézett nncs más préda a környéken.De nem volt.Sóhajtva lépett ki a fa mögül,köpenye alatt a zsákmányával mit jól takart testéhez illesztett kis tatyóban a köpeny indult a férfi felé.Ha már így alakult köszön neki.Léptei alatt susogtak a levelek.*
- Helló...-*lépett ki a férfi háta mögül,majd előtte állt meg.*
- Tehát még egyben van...-*jegyete meg mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 6:39 pm

*Egy kicsit el van foglalva így nem is nagyon néz körbe viszont a hangra már felfigyel, fejét lassan arra felé fordítja bár a hang ismerős volt neki nagyon is. És igen ismeri a nőt. Nemrég futott vele össze a temetőbe pár napja és volt egy érdekes beszélgetésük. Természetesen vissza is köszön egy kissebb mosolyt is vág hozzá*-Üdvözlet*köszön a nőnek majd megvárja míg közelebb ér a kérdésre csak lassan megrántja a vállát*-Még egybe eggyenlőre szándékozok is egybe maradni*mondja egy kissebb ravasz hangnemmel de nem sértésnek szánja egyszerüen csak most így jött. Kicsit arrébb ül a padon hogy ha a nő akar öljön csak le közbe tekintetét ismét rá veti*-Mi járatba erre felé ?*kérdezi nyugodt hangon bár gondolja hogy a park azért van hogy sétálljanak így végülis eléggé hülye kérdést tett fel de hogy a nő miért van itt igazábol nincs köze Derecknek*-Ahogy látom te is egybe vagy*jegyzi meg miközbe végig pillant a nőn mintha csak még be is bizonyítaná magának az előbbi megszólalás helyességét*-Hogy vagy?*kérdezi végül*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 6:51 pm

*A férfi hál'istennek semmit sem változott az elmúlt két napban.Mosolyogva figyeli amint arrébb kúszik a padon helyet engedve neki.Tekintettel arra hogy egész délután a fánál állt,elfogadta a "felszabadult" helyet s felült a támlájára,lábát az ülő részen pihentetve.*
- Ez igazán örvendetes!-*felelte mókásan s egy tincset a füle mögé tűrt.Nem vette sértésnek a férfi szavait, saját kezére pillantott huncut mosollyal majd vissza a férfira.*
- Szerinted mit csinálok itt?-*kérdezte kacagva a legkisebb gyanú felmerülése nélkül.*
- Nyújtóztatom a lában és szívom a friss levegőt.Itt még az...-*sokkal kellemesebb, mint lakhelyén.S bár ott is megszokta az áporodott,bűzös levegőt,azért némi különbséget még tud tenni a kettő között.*
- Megvagyok kösz!-*biccentett aprót.Rég volt ilyen te hogy vagy én hogy vagyok társalgásban része.*
- Milyen volt az elmúlt napod? Sikerült utat találnod?-*kérdezte vigyorogva,bár tudta hogy a férfi minden erejével azon van hogy kijusson innen.*
- Lassan besötétedik...-*jegyezte meg felemelvén tekintetét a kezéről.S az nem sok jót ígér...*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 6:59 pm

*Csak bólint a kérdésre viszont kicsit oldalra dönti a fejét*-Hm szerintem ezt neked ekll tudni hiszen nem én vagyok a helyedbe szóval nem ismerhetem a szándékaidat*mondja egy kis mosollyal miközbe hátra dől a pad támaszára*-Na akkor ez is örvendetes nem kaptak még el az éjszakai baglyok*mondja mosolyogva majd felnéz a nőre hiszen most ahogy ül jóval magasabban van mint Dereck bár őt nem nagyon érdekli így is tud beszélgetni *-Nem volt most időm törődni az ilyeimvel inkább csak nyomozgatok mostanába. Az út még rá ér de az öcsém gyilkosai is biztosan itt vannak. Őket kell először megtalálnom hisz ha én nem jutok ki ők se*mondja egy lágy mosollyal majd kihúzza magát*-Előbb rajta kell bosszút álnom aztán eltűnök innen*mondja bár eléggé csodálkozik hogy kiejtette a Bosszú szót hiszen sose volt ennek a híve node most még mindig emészti a düh ennyi év után is*-Találkoztam tegnap este pár emberrel nem volt semmi különös mondhatni megy minden az itteni napirendjébe*mondja komolyabb hangon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:09 pm

*Dereck válaszán ravaszul elmosolyodik s két kezével megkapaszkodik a támlában.*
- Valóban,azt én tudhatom....-*kacsintott a férfire,ravasz ez a férfi,jpbb ha óvatosabban kezeli a szavakat.Bár biztosan nem ütközne ki utálat a tevékenységét illettően,hisz elég sokan alkalmazzák ezt az életben maradási folyamatot. Nem is gondolta hogy a férfinak kisebbségi komlexusa támad a helyezkedés miatt.Ez legyen a legkisebb gondjuk ebben a világban.
Következő szavaria enyhén megemeli szemöldökét,de nem szakítja félbe mondandóját,úgy tűnik elég komoly szándékai vannak.*
- Ebben igazad van.Tuti itt vannak a városban...-*értett egyett.*
- Eddig juttál már valamire?-*remélte nem érintenek érzékeny témát.De több lesz többetlát...tartja a mondás.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:16 pm

-Ezt mondtam én is*mosolyodik el majd egy pillanatra kicsit elcsendesedik mintha gondolkozna. Ami így is van hiszen a férfi mostanába elég sokszor űzi ezt a foglalkozást vagy foglalatoskodást, de persze hallja és figyel a nő szavaira is *-Nem olyan óriási a vidék valamikor kibújik a szög a zsákból legalábbis remélem*mondja de hogy akkor mi lesz még nem döntötte el. Bár első gondolata az volt hogy ha bele is döglik pokolra küldi őket de most inkább nem sző se terveket se semmit előbb legyenek meg aztán ahogy hozza a dolog úgy fog ő is viselkedni. A kérdésre enyhén megrántja a vállát igazábol nem talált sokmindent*-Nem még nem. De még nem adtam fel mindent. Nem hinném hogy egyedül csak ők voltak a területen lehet volt szemtanú csak nehéz megkeresni hiszen elég sokan élnek itt. *lassan felsóhajt és folytatja*-nem lesz könnyű meló de azt hiszem van rá időm hiszen nem sietek sehová*mondja bele nyugvólag ha a két cél közül legalább csak a megtalálás sikerül ő már akkor is sokkal boldogabb ember lesz*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:29 pm

*Érzi a férfi hangulatváltozását,de úgy látszik ezt csak a bosszú szülte kedvnek és nem az ő kérdezősködésére irányul.Tény és való hogy itt lehet, ittleheten a gazemberek a környéken,de eme sötét hely annyi búvóhelyet takar mint égen a csillag.Lehet több évébe is beteleik neki..legalább is szerinte.*
- Sok sikert a kutatásban.-*szólalt meg csendesen,szokatlanul csendesen.Még maga sem tudta mi okozhatja ezt nála.Talán az a tudat,hogy hiába keresi a kiutat sosem fogja meglelni.Persze már mondta neki,de nem hisz benne. ~ De legalább élteti valami ~ gondolja majd a férfira pillant.*
- Remélem találsz valakit ki talán ki is bök valamit. Általában elzárkóznak a segítségökkel az itteniek ha valami komoly dolog történik.Senki sem akar belekeveredni.-*legalább is a tapasztalatai szerint vélekedik.Ideje az lesz bőven...több is mint gondolná.*
- Hát addig sem fogsz unatkozni.A város egyhangúsága nyomasztó...de a jó kis bulik este vannak mik végzetesek is lehetnek...Néha dög unalom ez az egész kóceráj.-*bökött fejével a parkra.Sehol senki.Mindenki kezd visszavonulni...*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:35 pm

*Csak bólint és elmosolyodik*-Köszi, szerintem arra szükségem lesz *mondja kicsit vidámabb hangon bár gondolatai kicsit még mindig szerte szét szaladnak*-Remélem hogy így lesz bár én is ettől tartok. Itt eléggé maguknak valóak az emberek nem tudom mennyire nyitottak a kérdezőkkel szembe. De talán majd valahogy megoldom másnem a hatóságoknál próbálkozok valamit hátha elkussoltak az ügyről vagy ilyesmi. Ki tudja hogy megy itt*sóhajt fel hiszen hallott már sőt angliába át is élte a korrupciót*-De megértem őket hogy nem akarnak bele keveredni ki tudja mi mit tennénk a helyükbe*mondja kicsit elgondolkozva majd kicsit felnevet és ismét Reylara néz*-Az tuti mostanság se unatkozok meg sejtem hogy a város tele lehet tömöttnél tömöttebb helyekkel meg azt is hogy veszélyes. De mint egyszer mondtam tudok magamra vigyázni*mosolyodik el*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:44 pm

*Hogy maguknak valóak az nem kifejezés.Néha egy szót sem szólnak míg nem üti valami markukat.Hisz mindennek ára van.Eme ismeretét megosztotta Dereckkel is.*
- Ha sókáig nem szólalnak meg tudod mit kell tenned...valamit valamiért...-*ez szomorú de így volt.Vagy kivered belőlük vagy lefizeted őket.Egyik sem a legjobb,de erre felé így mennek a dolgok.Neki ez volt normális.Nem tudta hogy a férfinek mi az,hisz ő más világból való volt.*
- Talán tudnak tenni érted valamit nem tudom.-*vonta meg a vállát,mindig is kerülte őket.S volt is miért.*
- Nem is azért mondtam mert nem tudsz.-*öltötte nyelvét a férfira.*
- Hisz én is megtudtam magam védeni eddig. S remélem még sokáig...semmi kedvem megfertőződni.Bár tudom hogy ez kívánság műsor.-*sóhajtva nézett a távlba.A fák már sötét árnyékot vetettek a fűre,mely szintén sötétbe borult.Fegyvere volt,mi természetesen nem látszott s bánni is tudott vele.Csórta.Honnan is máshonnan lenne?Persze a töltényekről nekikellett gondoskodnia de mivel ritkán használta, így volt bőven tartaléka.*
- Most is veszélyben vagyunk...de nem izgat...nappal sem biztonságos ez a park így tök mindegy mikor vetődik erre az ember.De ez van.-*vonta mega vállát s a férfire pillantott.*
- Öcséden kívül volt családod?-*folytatta a kérdezősködést.Kíváncsi volt volt e asszonya vagy ilyesmi.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:53 pm

*Csak komoran bólint tudja jól legalábbis sejti hogy ilyen is jöhet és fel is készül rá*-Tudom, sajnos megiosmertem valamennyire ezt a világot*mondja komoly hangon majd bólint*-Remélem hogy tudnak egyedül nem tudom mennyi esélyem lenne*mondja kicsit elgondolkozva de belül tudja a választ miszerint nem túl sok de erre már rájött egy ideje*-Tudom hogy nem azért*mondja vidámabb hangvétellel majd felhúzza a térdeit és állát rátámasztja majd végig néz a sötét parkon*-Ühüm azt hiszem igaz de édesmindegy hogy nappal ér e el valami hülye vagy éjjel a lényeg ugyan az bármikor meghalhatunk*mondja egyhangúan ő ezzel valahogy megbarátkozott az idők alatt*-Volt apám és anyám angliába él *kicsit elmosolyodik*-Komikus ha keresni akarnak mert nem fognak megtalálni vagy ha igen akkor már többen leszünk a pácba*mondja komolyabb hangon *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 8:03 pm

*Teljesen kimegy a fejéből hogy a férfi is évek óta rabja e városnak,s bizonyára eléggé kiismerte már magát a környéken.*
- Bocs csak fecsegek itt össze vissza....-*mégis boldogította hogy van kivel beszélgetnie.Át sem gondolva a dolgot,úgy látszik felülkerekedett rajta segítségadás.*
- Ha gondolod segíthetek ebben abban...egyedül vajmi kevés az esélyed.De ezt az imént is mondottad.-*már megent csak fecseg.Lassan kifordul önmagából.Kérdésére választ kapott.Sejtette hogy élnek a szülei,ezt valahogy megérezte.Egyetértőleg bólintott.*
- Reméljük hogy nem indulnak keresésedre.De egy igazi családban ez lehetetlen.-*na ilyenben nem volt része,viszont nem tudta hogy milyen kapcsolatban állt a férfi a szüleivel.*
- Nyomok aligha vezetnek ide...legalább is szerintem.Csak is a szárazföldig juthatnak....-*senki sem tudja hol is van pontosan eme város.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 8:13 pm

-Semmi baj régebben élsz itt és tanácsot akartál adni ez jó dolog*mondja kissebb mosollyal majd feláll és inkább neki támaszkodik a padnak kicsit már zsibbad a férfi*-Nem akarlak ilyesmibe bele keverni. Sose volt szokásom hogy másokat veszélybe sodorjak a saját hülyeségeim miatt*mondja egy kissebb mosollyal bár komolyan is gondolja ez látszik az arcán, majd nagyot bólint a nő szavaira*-Valószínüleg. De azért én is remélem, hogy nem legalábbis ne vetüljenek erre nem kell hogy még egykét elveszett családtagom legyen*mondja majd megroppantja a nyakát*-Talán nem találnak ide. Sőt remélem, a világ nagy nem nagyon tudták hogy erre jövünk*mondja s a nyomokra csak elmosolyodik*-Ez is igaz én se tudtam sőt az öcsém se ameddig bele nem sétálltunk a csapdájába de most már mindegy. Ő meghalt én itt maradtam de legalább vannak céljaim...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 8:24 pm

*Nem szokása tanácsot adni ám neki sem,de jó volt a férfivel társalogni s látott némi reményt arra,hogy végre lesz egy normális társasága ebben a Halálosztó városban.Sosem tudni ki mikor kerül sorra,de bekövetkezik.Ezzel mindenki tisztában van az itteniekkel.Csak hosszabítani tudják nincstelen életüket a bújkálással,de egyszer úgy is eljő a vég.*
- Nekem tök mindegy hogy valami célmiatt döglök meg miközben segítettem valakinek,vagy elragadnak és kibeleznek.De ha nem akarod akkor...-*megvonta a vállár.Erőlködni nem fog,megpróbálta s ennyi.*
- Ha nagy a világ mint mondottad remélhetőleg más felé tapogatóznak.De majd egyszer úgy is kiderül...-*hangja titokzatos volt s sejtelmes.Szívből remélte,hogy sosem látja viszont a férfi a szeretteit itt.De máshol sem...*
- Nekem is vannak bár sokkal másabbak mint neked.De ez így van jól,én itt születtem tudom mi merre hány,te meg idevetődtél s ez megint más...-*megvonta vállát neki az életben maradás volt a fő célja.Kinyújtotta lábait,térdtől lefelé lóbálta lábait.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 8:32 pm

*Csak mosolyogva bólint*-Ismerős ez amolyan életunkt életérzés?*kérdezi majd lassan kiegyenesedik*-Nem tudom ha szeretnél segíteni azt megköszönöm de én magam nem akarok még egy ember haláláért felelős lenni*mondja komoly hangon majd bólint*-Két világ amely távoli és mégis ugyan az*mosolyodik el ő maga is kicsit titokzatos*-Viszont nekem mennem kell remélem még találkozunk. Addig is minden jót és jó éjt*köszön el a nőtől s távozik*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 8:36 pm

- Az én életemért csak is én vagyok felelős senki más.Gyermekkorom óta saját magam tartom fent,védem meg,egy kis akció nem fog megártani.-*szavai közben felált s sóhajtott majd a férfi felé fordult.*
- Nem leszel felelős ha bármi történik velem.-*jelentette ki,itt mindenki magáért felelt.Bólintott.*
- Rendben én is indulok...Szia!-*köszönt el a férfitől,ő is abban reménykedett hogy találkoznak még.De ez a jövő zenéje.Felkapta csuklyályát és az ellenkező irányban indult.
Haza ment.*
Vissza az elejére Go down
Nil Corivan
Játékos
Játékos
Nil Corivan


Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2009. Jan. 17.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 05, 2009 11:07 pm

*Éjszaka van valakik ilyenkor alszanak, valakik az utcán mászkállnak s vannak akik félnek. De az éppen erre tévedő sötét ruhás férfi vadászott, a mai napra sikerült pótolni a mindennapi vért és már valamivel nyugodtabb is a helyzet. Amikor elhagyta az erődöt eléggé éhes volt s megviselt is ami látszott rajta. Aztán a városba rátalállt a tökéletes prédára úgytűnik fiatal volt, nem tartozott senkihez. Egy nő. Nem élt sokáig Nil amúgy sem, az a kínzós fajta, legalábbis nem arrol ismeretes. Könnyedén kapta el és szívta ki a vérét az utolsó cseppig s most egy jollakott sétát tesz a parkba. Szemét a csillagokra mereszti melyek fénye vissza tükröződik íriszén a férfinak. Egy apró de fanyar mosolyt ejt mintha régi emlékekre gondolna majd pillantását az előtte elterülő útra szegezi. Sokminden jár az agyába főleg a múlt. Mindennek kezdete és hogy mit hoz az örök élet.. Talán további szenvedést és éhséget? vagy talán valami jobbat ami kiemeli a város szennye közül s talán örökre elragadja a halál? Ezt ő sem tudja most élvezi az éjszakai csendet s szépséget*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 05, 2009 11:45 pm

*Céltalanul bolyong a parkban. Kissé az idegeire ment ma Gordon sok megjegyzése. Miért baj, hogy megtartotta a kardot? Miért baj, hogy szeret gyakorolni? Tényleg annyira hasonlítana gyűlölt apjára, mint amennyire nem akar olyan lenni, mint az öreg? Ez megrémíti. Nem akar olyan lenni, és ehhez makacsul ragaszkodik. Ő igazán képes lemondani rangról és vagyonról a boldogságért... amit évekkel ezelőtt elvesztett már. Talán ha az anyja élne, másképp lenne minden, de nem él az anyja... és fölösleges ezen gondolkodni. Két kézében tartva szorongatja a kardját, és vizslatja szemeivel. Egy- egy mozdulata után belegondol, hogy mennyire is hasonlítanak a mozdulatai az apjáéra, vagy mennyire nem. Hát ma nem akar hazatérni, az szent... nem ez lesz az első, hogy az apja napokig nem látja színét. Persze most is gyakorol, földre veti magát, majd egy fordulat után felugrik és kardjával előre döf. csak akkor dermed meg, amikor látja, hogy a kard hegyétől pár centire valaki áll. Éppen a szemébe néz, majd gyorsan leengedi a kardot és elvörösödve pislog.*
-Hopsz... nem áll szándékomban támadni. Azt hittem egyedül vagyok itt.*sóhajt és eltünteti köpenye alatt a kardot, tényleg nem akar bántani senkit, amíg nem viszi rá a kényszer.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Nil Corivan
Játékos
Játékos
Nil Corivan


Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2009. Jan. 17.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 05, 2009 11:59 pm

*CSAk tovább sétáll a gondolataival, nem tudja még most se hogy hogy tovább de tudja hogy mi lesz később. MEgint vissza tér az erődbe majd kivárja a napnyugtát megint éhes lesz és megint elindul az éjszakába ameddig nem talál egy szerencsétlent akinek aztán a vérét veheti aztán a vadságtul elvadultan addig szívni míg meg nem hal. Tudja hogy ez lesz de gondolatait hirtelen egy éles hang csapja meg, már a szúrásnál hallja hogy valami közeleg de csak egy lépést tesz ki oldalra. Szemét a sötétségbe mereszti bár a penge nem érte volna el jobb ha elővigyázatos. Nemsokára látja a fegyver gazdáját. Egy nőt akit lassan végig is mér majd pillantása ellágyul. Most nem éhes így talán a nő sincs potenciális veszélybe. Nomeg Nilnek is néha kijár egykét normális éjszaka, úgyse tartja senkivel se nagyon a kapcsolatot pár vámpíron kívül*-Pedig az ember nem is tudná mennyire nincs egyedül*mondja egy lágy mosollyal hangja komoly de dallamos kissé talán búgó is ahogy közelebb lép a nőhöz*-Jó hogy még időbe megállította azt a kardot*mondja közbe szemével végig nézi a fegyvert majd ismét a nőre veti a szemét*-Látom van bátorsága éjnek idején kijönni ide ahol ember szinte alig járkáll*mondja mosolyogva*~bátor avagy botor?~*gondolkozik mosolyogva de nem mondja ki hangosan e szavakat inkább vár a nő reakciójára*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 12:30 am

-Öhm... Bocsánat, csak nem figyeltem. *sóhajt, miközben lassan felegyenesedik, visszacsatolva övére a kardot. Azt a megjegyzést,. hogy mennyire nincs egyedül, nem igazán veszi figyelembe. Tudja, hogy soha sincs tökéletesen egyedül, ő csak arra számított, hogy senki nem toppan elé hirtelen, akit merő véletlenből megsebesít. *
-Hát... a temetőhöz képest ez még kevésbé veszélyes, azt hiszem. *mondja egy halvány mosollyal. Régen arrafelé található volt éjszakánként, semmint a parkban. Különben meg bátornak bátor, bár meggondolatlan is... szereti a veszélyes dolgokat, talán nagyon is, habár egy ideje nem akar minden áron meghalni. Nekidől a legközelebbi fának, és elkezdi az ujjait ropogtatni egész nyugodalmasan, szép lassan. Csontjai hangosan roppannak, mintha törni akarnának. Közben felnéz a férfira.*
-És ilyenkor mi járatban errefelé? Mondjuk ezt joggal lehet tőlem is kérdezni... de egyszerűen nincs kedvem hazamenni, hát gondoltam gyakorlok kicsit. Úgy sem árt karban tartani a harci tudásomat.*mosolyodik el, és ha végzett a ujjtördeléssel, akkor keresztbe fonja kezét a mellkasán és elhallgat. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Nil Corivan
Játékos
Játékos
Nil Corivan


Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2009. Jan. 17.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 12:45 am

-Igazán szóra se érdemes*mondja egy kis mosollyal a szokásos búgó hangon a kardtól úgyse fél hiszen gyorsan regenerálódik attol viszont igen hogy lebukna a végén amit nem akar. Vagy mégis? LEhet csak egy löket kéne és minden őrület elszabadulhatna. Nem most ügyelnie kell talpra esettebbnek lennie mert itt már a létezése a tét még mindig éhes de már nem akar enni mára evett eleget így csak közelebb lép a nőhöz és mosolyogva hallgatja szemén különös csillogással figyeli minden mozdulatát a nőnek*-Minden hely veszélyes a maga nemébe az emberek magukkal hozzák a veszélyt is. VAgy csak nem veszik észre hogy a sötétből leselkedik rájuk*mondja egy lágy mosollyal majd kihúzza magát. A válaszon elmosolyodik*-Netán rossz családi háttér?*kérdezi ravasz mosollyal az arcán majd végig néz a nőn nem szégyenlősen hanem észrevehetően*-Hmm harcos. Ha akarja egy kis mozgás nekem se árt. MEgnézhetjük mit tud*mondja még mindig derűs hangon de dallamos altató hangon, melyet tova is visz magával a szél*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 1:14 am

-Talán inkább maga az éjszaka veszélyes, nem is annyira a helyek.*mondja elgondolkodva, túl sok minden történik errefelé éjszakánként. Egy pillanatra belemerül tekintete a sötétbe, és azzal együtt gondolatai is elkalandoznak, de fél perc múltán megrázza a fejét, és újra csak itt van, nem csupán testben, lélekben is. *
-Viszonyítás kérdése... Kinek mi a rossz. Szerintem ez már eléggé az, de mindegy. Lényeg, hogy hazamenni most nincs kedvem. *mondja fintort vágva, majd felnéz a csillagokra. Hullócsillag, de már nem veszi a fáradtságot, hogy kívánjon. Annyira csalfák... Nem is tudja, miért figyel már ezekre, csak azt, hogy amit ő kívánt, az sose teljesült, bizonyára most se menne, így fölösleges ezzel fárasztania magát.*
-Egy próbát megér.*mosolyodik el, és ujjai már is a köpeny csatjánál babrálnak, ilyenkor nem rajong a köpenyért, hiszen csak zavarja. Lehullik válláról a köpeny, és máris csak egy a testéhez feszülő nadrág és egy blúz van rajta. Csuklóján néhány vastag karkötő díszeleg, fémből fonottak, csavartak. Nyakában meg ott van a fekete kereszt, amit sose tesz le. *
-Részemről benne vagyok.*Mondja, köpenyét a fa egyik ágára akasztva, és előbb lépve. *


A hozzászólást Rowana Thernael összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 06, 2009 1:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Nil Corivan
Játékos
Játékos
Nil Corivan


Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2009. Jan. 17.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 1:32 am

-Van benne valami amit mond*mondja mosolyogva majd persze bólint a többire is. Hiszen kinek mi a veszélyes. Ő mint már nem fél az emberektől sőt talán azon gondolkzoik talán vannak e érzései. Nem csak a fenevad irányítja belülről? Ki tudja lehet így van csak nem akarja beismerni magának minden esetre tovább bólint*-Azt hiszem igaz nézőpont kérdése. Én szeretem ezeket az éjszakákat nyugodt csendes*~veszélyes és sötét~*teszi hozzá gondolatba, majd biccentve miszerint érti már le is dobja a köpenyét ami egybe kabát is a földre most nincs rajta más csupán egy fehér ing és fekete nadrág. Ha jól végig néznek a férfin lehet látni a bőre sápadt szinte derengő fehérségét nála ninc sfegyver. Nincs szüksége rá hogy a nő azzal támad e nem tudja de nem zavarja viszont a keresztre egy kicsit komolyan néz de csak egy pillanatig majd ismét a nőre*-Támadj*mosolyodik el aprón még nem tudja mit akar lehet csak éjszakai játszadozás lesz lehet más ki tudja ő még nem*
Vissza az elejére Go down
Atrahazisz
Játékos
Játékos
Atrahazisz


Hozzászólások száma : 321
Tartózkodási hely : Amirihn
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Ifjú
Szekta:

Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 2:23 am

-Ezt én is. *jegyzi meg az éjszakára vonatkozóan. Tényleg szereti az éjszakát még, majd kiderül, meddig marad ez így. Közben a kardját is lecsatolja, lévén, hogy alapelv, hogy nem támad fegyvertelen ellenfélre fegyverrel. Azt is a köpeny közelébe helyezi, a fa alá, majd megvárja, amire a férfi is megszabadul a kabátjától. Addig csendben pattogtatja hosszú körmeit. Aztán a végén még eszébe jut a suriken is... csak semmi kísértés, tehát két fémcsillag csörren meg a kard mellett, ahogy ledobja őket. Jobb ha nem hagyja magánál, még a végén használná. A férfi fehér bőre kissé feltűnő, de azért nem lepődik meg már ezen sem, csak sóhajt egyet, majd a felszólításra támad is. Ugrik, és próbálja leteperni a férfit. Bár nem tűnik fel törékeny testalkata láttán, de igen is eléggé erős a sok edzésnek hála. ha sikerül, akkor a földre kerülnek, és úgy már könnyebb dolga lehet, vagy nem... majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Ajánlott tartalom





Fallenlore park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fallenlore park   Fallenlore park - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fallenlore park
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Fort Dragorin. Előváros-
Ugrás: