Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Victus
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Will Predock Fogadója - Page 5 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 5 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 5 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Will Predock Fogadója

Go down 
+23
Fenrir Norswood
Dylan Ventio
Hallbjörn Brynjar
Til Sodiac
Catherine McNally
Armand de Casson
Garcia Heungys
LarissaAcellynn Halliwell
Roxie Rage
Tuatha Mavourneen
Claudius Vigée-Lebrun
Sora Roberts
Fleur de Mal
Sophie G. Wise
Sairus Demton
Electra Restarick
Delayla Pierce
Matthew Ripley
Nina Dalhadar
Gordon Freemann
Atrahazisz
Dereck Jamison
Victus
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 12:14 am

-Az okkult dolgoktól félnek, amiatt mert a fejükre nőhet és akkor kitör a pánik*mondja kicsit idegesebben közbe ugyan így el is mosolyodik*
-Azt nem mondtam , amúgy nem szállt meg a szentlélek csak próbálok változni*~bár amit láttam utána már nehéz lesz~*teszi hozzá magába nem látszik rajta hogy félne de belül igenis aggasztja a dolog, közbe csak pumpálja a cigit úgytűnik kicsit megfeletkezett magárol, majd a következőre Tua-ra néz*
-VAlahogy sejtettem de tudok magamra vigyázni*mondja kicsit elsietve de megint felrémlett neki a metró*~mi a jó rohadt életnek kellett lemennem~*kicsit elgondolkozik nem tudja még most se hogy valóba megtörtént e de valami azt súgja igen, Roxie felé néz*-Szerintem hülyének néznél bárkit ha mondaná bár még én se hiszek ebbe az egészbe csak azok után amit.....*itt inkább elharapja a mondat végét nincs kedve erről társalogni, most nem,inkább megintcsak nagy kortyokat iszik a sörből*
-Ez az egész város lassan okkult lesz*mondja végül kicsit nyugodtabb hangon*-Minden esetre kerüld az elhagyatott városrészt...
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 12:23 am

- Én nem nézem le az okkult dolgokat. Szerintem mindenre oda kell figyelni, mert hát sosem lehet tudni alapon...nem árt ha az emberek felkészültek. ~na ezt igazából nem tudom miért mondtam. A végén még valami hülye ámokfutónak fognak itt nézni~*Ezzel megint rágyújt egy cigire. Ám valamire úgy dönt mégis rákérdez.*
- Ha nem olyan sebeket gyógyítassz amiket a kórházakban el tudnak látni. Akkor mégis milyeneket? ~Jaaj, már megint az a nagy szám. Mi közöm van nekem hozzá? Nem akar róla beszélni, én meg forszírozom itt a dolgokat.~
- Egyébként nem néznék én hülyének senkit se. A szomszédomban lakó öreg néni meg van győződve róla, hogy ezt a várost gonosz lelkek uralják. Amint bepakoltam a cuccaimat, átjött és ezt kezdte el mondani. És ő is azt mondta amit te - mutat a férfira - hogy ne menjek az elhagyott városrészbe. Szegényt biztos valami attrocitás érte arrafelé. Ugyanúgy ahogy gondolom téged is. ~Jaj már megint. A fene egyen meg hogy nem tudom befogni. Biztos a pia.~
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 12:47 am

-Azok is ezt mondták, akiket gyógyítottam.*vagy akiket éppen meghalni látott. Az egy dolog, hogy ő könnyen felismeri, hogy ki nem ember, és kapott olyan kiképzést, hogy meg tudja védeni magát szükség esetén, de van aki azt sem hiszi, hogy azok léteznek, akik ellen ő nap mint nap harcol... akik ellen az egész Invictus harcol. És itt van a baj, mert ha valaki nem hiszi el, hogy vannak, akkor a saját tudatlanságába hal majd egyszer bele, nem kicsi ennek az esélye. Egy sima töltény egy vérfarkassal szemben semmit sem ér... ahogyan kereszt nélkül is kevesebb az esélyed egy vámpírral szemben, bár Tua mindig is meg volt győződve róla, hogy az éppen elég lesz... aztán Claudius közölte, hogy mégsem. *
-Talán furán hangzik, de nem ember okozta sebeket gyógyítok... ez ugyanúgy okkult, mint az, amit én művelek. Bonyolult és félelmetes, ahogyan az egész hely maga. *vonja meg a vállát, már megszokta... 19 éves, és már annyit látott, mintha túl lenne fél évszázadon, pedig dehogy van, és nagy kérdés, hogy egyáltalán megér-e olyan kort ilyen életvitellel.*
-Amit... Csak nem láttál valamit, amiről eddig makacsul azt hitted, nem létezik, hiába mondanak bármit is az emberek?*kérdezi, a pia hatására egyre nehezebb befognia a száját, aminek tuti, nem lesz jó vége, ha így halad. Különben látja, hogy Dereck tapasztalt valamit, amit lehet nem kellett volna... de ebben a városban sok minden nem természetes.*
-Hát az a vidék veszélyes... nem olyan rég az egyik katonatiszt lánya is eltűnt, pedig ő aztán meg tudta védeni magát, ha arról volt szó... enyhe 12 éves harci kiképzés után csodálkozom, hogy csak úgy nyoma veszett.*mondja, egyelőre nincs elképzelése róla, hogy Row-val mi lett, csak abban biztos, hogy az eltűnésében közre játszhattak ezek a kárhozott lények is.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 12:59 am

-Énse valahogy it minden hihető*mondja komoly hangon majd a tovább hallgat úgytűnik egyr jobban keverednek az események. Egy kortyal megissza a maradék sört majd a többiekre néz csak hallgat egy ideig meg sem szólal*-Nem teljesen gonosz lelkek az ilyesmibe nem hiszek*mondja bár azt inkább nem hogy mibe igen, lassan feláll de Tua kérdésére csak össze ráncolja a szemét*-Az mindegy mégha így is lenne semmit nem változtat a tényeken*mondja kicsit erőteljesebben miközbe körbe néz a kocsmába lehet kicsit hangosabban szólalt meg ekkor nyúl be az oldalsó pisztolytáskájába, a 9mm es még mindig ott lapul eggyenlőre táratlanul. De a férfi gondoskodik róla hogy legyen benne egy kissebb lökéssel fellöki a társat majd a kibisztosító szegecset hátrahúzva vissza rakja a helyére. Elsülhet de legalább ha kell azonnal kéznél van. Mégvalamik viszont elkapta a hallását*-Nem... Nem tünt el..*mondja bár en mtudja hogy egyre gondolnak e de ha igen akkor itt mindenki tudna újdonságokkal szolgálni a férfi csak lassan rázza a fejét*-nem.... Én most megyek azt hiszem van még egy kis dolgom*mondja majd sietős léptekkel megy ki a kocsmából odakint felbörrög a Ford V8as hangja majd egy hosszabb kerékcsikorgás és a fickó már úton is van a lakónegyed felé*[i]
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 10:33 pm

*Kicsit pislog a másik kettő néma, és félig néma párbeszédén, és eltűnődik rajta hogy miből is marad ő ki.*
~ Na itt tuti van valami titok. Mert mindketten csak félmondatokkal beszélnek, és azok is ködösek. De még egymás előtt is titkolni próbálnak valamit. És az a lány aki eltűnt? Meg miről beszélhet Tua amikor azt mondja hogy nem emberi sebeket gyógyít?~
- Már bocsánat..de ha nem emberi sebek. Akkor mégis milyenek?
* Aztán pár perccel később Dereck kirohan a fogadóból*
- Na vajon mi volt olyan hű de sietős neki? Pedig ő mondta hogy vigyázzunk magunkra. Férfiak! Sose értettem őket!
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 10:53 pm

-Nem olyan sebek, amiket fegyver okozott... ezek harapások, tépett sebek, karmolások... de kerüld a külvárost, azt ajánlom... Ott sok minden megtörténhet, és meg is történik. Jobb ha nem keveredsz bele az éjszaka rejtelmeibe, mert nem minden az, aminek látszik... És nem biztos, hogy sokáig fogsz élni, ha keresed a veszélyt.*mondja komoran, magáról tudja, hogy nem lesz túl hosszú életű, mert ő bizony ennek a harcnak a közepébe csöppent, és bármelyik lénynek sokkal nagyobb oka van őt kinyírni, mint egy ártatlan embert... az ő vére még értékes is, nem csak eledel.*
-Akkor miért keresteti az apja már több mint egy hónapja... Gondolom, nem a szobájában ücsörög, és röhög a markába, hogy az apja ki van akadva. Row nem olyan... ezzel nem hülyülne... *vonja meg a vállát, ismerte a lányt, és történetesen ugyanarra gondolnak. Ismerte, és tudja, milyen a viszonya az apjával, de ez nem rá vall. Akkor már inkább ismét megpróbálna öngyilkos lenni, mint legutóbb... inkább felveri a port semmint, hogy csendben lelépjen. Dereck viszont lelép... elég gyorsan. Tua meg lassan megissza a maradék sört is.*
-Dereck furcsa... bár ebben a városban ki nem az? Nem tudom, hová rohant, de tuti, hogy belekeveredett valamibe, amibe nem kellett volna... Biztos vagyok benne, hogy szembesült valamivel.Talán rájött valamire az öccsével kapcsolatosan, nem tudom... *húzza el a száját, tudja az egész esetet, de tényleg nincs konkrét elképzelése arról, hogy mi lett a férfival hirtelen. Valami kibillenthette a megszokott kerékvágásból.*
-Én már nem is próbálom megérteni...*jegyzi meg, majd újabb sör kerül a kezébe, tényleg képes lesz asztal alá inni magát, bár nem kellene, kint áll a motor, és még vissza kellene jutni a lakónegyedbe, épen. *
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 11:38 pm

- De a külvárosban állatok élnek? Pontosabban vadállatok? Hisz azok okoznak ilyen sérülést. Bár furcsa...miért élnének állatok egy városban? Nem ígérem hogy soha nem fogok odamenni, mert szeretek mindent alaposan megnézni magamnak, de amennyire lehet vigyázni fogok.
*Elgondolkozott, hogy valami itt akkor sincs rendben. Vadállatok egy városban? Tán valami cirkusz tulajdonos lakik itt? Érdekes. Bár akkor miért lett Dereck ilyen izgatott..és Tua miért ilyen gondterhelt?*
~ Ó a fene egye meg. Azzal hogy azt mondják NE, csak afelé hajtanak hogy IGEN..gonosz dolgok ezek. De a kíváncsiság még gonoszabb dolog. Főleg ez a lány..több hónapja eltűnt...hát ez érdekesnek hangzik! - gondolja, majd megissza a poharát, és kéri a következő kört - Húha, ha így folytatjuk valószínűleg az ajtón sem tudok majd egyenesen kimenni. De hát új élet, új város..új útvonalterv~
- Mi történt Dereck öccsével? Talán baleset érte? Vagy ő is eltűnt? Akkor azért ilyen furcsa?
~Szegény srác! A családtagok elvesztésénél nincs rosszabb!~
- Ohh, ne aggódj a férfiakat én se próbálom már megérteni. Elég érdekes részei ők az emberiségnek! Egyébként nincs egy szál cigid?
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 12:05 am

-Nagyon vad... állatok...*válaszol, ennél jobban nem akarja kifejteni, nem kell senkit azzal ijesztgetni, hogy vámpírok meg vérfarkasok császkálnak a külvárosban, a likantrópokról nem is beszélve. Ebben a városban tényleg sok minden nincs rendben... nagyon sok minden, de ez ellen próbál tenni ő is, meg az Invictus is, úgy egészében. *
-Dereck öccse... meghalt, valakik megölték... nem tudom, mikor... már jó pár éve, azóta is azon van, hogy rájöjjön, kik gyilkolták meg. *mondja egy vállvonással, neki ehhez semmi köze amúgy, nem tud annál többet semmit. Azt tudja, hogy az ő anyját ki ölte meg, és meg is akarja bosszulni... azon van, folyamatosan ezen dolgozik amúgy is.*
-Cigim? Persze, van.*azzal kirakja az asztalra a csomag cigit, lehet belőle venni, ő is vesz, és meggyújtja a cigit, majd kifújja a füstöt, ez lenyugtatja. Mert azért kicsit felhúzta magát már a vámpíros izén... meg azon, hogy nem tudja, mit is láthatott Dereck. *
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 12:18 am

- Rendben értem. Látom zavaróak a kérdéseim, nem bolygatom a témát inkább. ~De azért érdekelne még pár dolog. Na, de ha ő nem, majd elmondja más..az emberek szeretnek pletykálni. - mosolygott furcsán a poharába~ És én még azt hittem hogy unalmas helyre jövök, távol mindentől..úgy néz ki tévedtem.~
- Szegény, sajnálom. Biztos bosszút akar állni azokon, akik ezt tették. Valahol meg tudom érteni. Egyébként kösz a cigit! - gyújt rá és kényelmesen hátra dől- Egyébként a gyógyításon kívül csinálsz még valamit? Nem látszol idősnek. Szóval gondolom van munkád vagy valami...
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 12:36 am

-Nem zavaróak... csak nem tudom kifejteni a válaszokat, vagyis ezt látni kell. De jobb ha mégsem látod...*mondja, mellékesen titoktartás is köti, mert az Invictus tagja, szóval nem nagyon beszélhet.*
-Hát gondolom, igen... *mondja, annyira nem ártja magát bele mások dolgába, és Dereck-kel amúgy is csak piszkálják egymást általában, kevés az esélye annak, hogy ez valaha is pozitív irányba változna. Azt nagyon nagyon kétli... *
-Nincs mit...*mondja egy félmosollyal, majd újra csak szívja a füstöt, és kifújja... és nézi a felszálló füstkarikákat. Aztán hamarosan elnyomja a csikket. *
-Gyógyító vagyok... az éppen elég. Amúgy 19 vagyok... lényegében kihasználom a képességeimet, és gyógyszereket is csinálok. *válaszol.*
-Te mivel foglalkozol?*kérdezi, majd felkönyököl a szék támlájára, és iszik a söréből. nem biztos, hogy már fel fog tudni állni és rendesen menni is tud.*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 1:01 am

- Szokták mondani hogy nem tudom befogni a számat. Nos, azt hiszem igazuk van! Nézd..ha ezt a dolgot, amit nem mondassz ki, látnom kell, akkor látni fogom. Nem igazán félek az ismeretlen dolgoktól, bár tudom hogy jobb lenne. - gyújt rá egy újabb cigire - És megélsz a gyógyításból és a gyógyszerkészítésből? Mármint motor, meg gondolom lakás és hasonlók.
~ Na, az én drága családom is milyen büszke lett volna rám, ha ilyet csinálok inkább.~
- Csak 19 éves vagy? Húha! Most megleptél. Idősebbnek gondoltalak. *Intett a pultosnak hogy hozzon még egy pohárral, bár már kezdett homályosan látni.*
- Hogy én? Nos..21 múltam, és jelenleg még semmit nem csinálok. Még most költöztem ide. Ezelőtt suliba jártam és biológia szakos voltam. De el kellett jönnöm onnan - mosolyodott kényszeredetten a poharába, és újabb cigire gyújtott - talán itt lesznek új lehetőségek előttem! Egyébként egyedül élsz? Vagy a családoddal?
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 1:25 am

-Jah, hát nem a legjövedelmezőbb, de mondjuk, hogy a nagyjából hobbiból művelem az egészet, meg hogy kihasználjam a képességeim valami jóra... végül is egykeként rám szállt az egész vagyona a szüleimnek... én vagyok a családom utolsó élő tagja, szóval megörököltem mindent. *válaszol, tény, hogy innen van pénze, és nem a gyógyításból. Habár azért az Invictusra sem panaszkodhat, nem halna éhen.*
-Hát igen... az életvitelem nem fiatalít egy cseppet sem, ez tény.*mosolyodik el, lényegében már második éve, hogy kikerült az intézetből, de azelőtt is mindig idősebbnek nézték, mint amennyi volt. Közben lassan megissza a sörét, és többet már nem rendel, inkább fizet, mert már érzi, hogy kezdi túllépni a mércéjét.*
-Aha, értem... hát itt azért szokott kerülni munka.*mondja biztatóan, kell az utánpótlás. Hallgatja a lányt, azért nem akarja belekeverni semmibe, mert lehet, hogy invis is lehetne akár, de ezt állítani korai lenne. *
-Hát... apám meghalt, egy éves koromban, édesanyám meg amikor 13 voltam. Intézetben töltöttem 5 évet... most meg van egy labradorom, meg egy lakótársam, Gnarog, akit alig látok... csak aludni jár a szobájába... *mondja egy sóhajjal, majd elnyomja az utolsó csikket is, és lassan feláll. Kicsit bajosnak ígérkezik a széktől való szabadulás, de azért csak sikerül, és fizet.*
-Az északi lakónegyed felé tartasz te is? Mert ha vállalkozol rá, hogy felülj mögém akkor elviszlek szívesen... *mondja, ha meri a lány, akkor mehet vele, ha meg nem, akkor elköszön, és hamarosan felbőg a vörös harley Davidson, és Tua azzal együtt belevész a sötétben, hogy úgy tiz perc múlva felébressze Gnarogot a motor hangjával.XD*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 12:43 am

*Egy fekete Chevie Mustang hangja vízhangzik az éjszakai csendben. A kocsi lassan rá áll az út menti patkára egyenesen Will fogadója előtt. Úgytűnik a Dampyr egyre többet jön erre a helyre. Hogy miért? Hát ez jó kérdés, lehet több dolga akad a városba mostanság. A férfi lassan kiszáll a kocsiból, az ablakon viszont egy méretes fehérfarkas ugrik ki Emerin lassan hozzá szegődik a gazdája lábához és a páros bemegy a fogadóba. Amikor a férfi körbe néz látja hogy nincsenek valami sokan talán két ember. Node éjfél is lassan elmúlik nem várta hogy buli lesz. Nem is azért jött. A fogadóshoz megy és kér egy üveg sört. Szokásos heineken, majd amint megkapja egy félre eső sötét sarokba ül lesz, szemével a termet páztázza néhol néhol pedig belekortyol a sörébe. Látszik rajta hogy komolyan gondolkozik. A farkas csak felugrik a mellette lévő székre és onnan figyeli a dampyr-t.*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 1:12 am

*Egy vérvörös motor, egy fekete ruhás karcsú alak... és zúgás ezerrel. Ki más lehetne, mint Tua, a Mavourneen-ok büszkesége és egyben szégyene is, amolyan fekete bárány, de már senkinek sem számít, hogy az...mégis, egy olyan Mavourneen lány sem volt, mint ő. Büszék lennének rá azért, hogy Invictusos, és azért, mert gyógyításban az aki... de ugyanakkor, minden lány ebben a családban rendes, vallásos, otthon munkálkodó családanya lett, nem egy vad és kiszámíthatatlan, meg féktelen életet élő, kissé züllött vámpír és vérlény- gyilkos. De van Tua, mert kell ilyen is... nem mintha ép ésszel bírná lassan az Invictusos cuccot, de túl kell élnie. Idővel belefásul, mint egy hóhér a munkájába, de addig... addig is kell valami, ezért látni ilyen sokat kocsmázni. Gnarog hiába nézi olyan csúnyán, amikor elhúz esténként... hidegen hagyja a lányt, hogy ki mit gondol róla, mert tudja, hogy ha nem tenne semmit, nem ködösítene sehogyan sem, akkor már elmegyógyintézetben lenne, amilyenek az idegei. Lefékez, majd leszáll a motorról, és sisakját leveszi. Fekete bőrkabát és ugyancsak bőr nadrág van rajta, meg hosszú szárú csizma. Hamarosan belép a fogadó ajtaján, egyik kezét a zsebébe mélyeszti, és a pulthoz megy... menne, mert még azelőtt egy fehér farkasra esik a pillantása, amelyik egyelőre csak barátságosan pislog rá... ismeri ám Emerint, ahogy a gazdáját is. Elmosolyodik, majd már a sörével kezében megmerészeli közelíteni a dampyrt, valahogy nem tart attól, hogy bármi baja is lenne, meg van győződve róla, hogy Claudius nem vámpír és kész...részéről itt lezárva.Odaérve megsimogatja a farkast, mire az a kezét kezdi nyalogatni, megosztva vele merő szeretetből tetemes mennyiségű nyálkészletét.*
-Szia. *köszön a férfinak is, majd cseppet sem zavartatva magát letelepedik. *
-Hogy s mint? Rég láttalak. Remélem nem zavarok nagyon...*mondja egy mosollyal, miközben még mindig a farkast simogatja fél kézzel, eljátszik vele. De azért a szinte világjtó zöld íriszek a férfit figyelik. *
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 1:24 am

*A férfi egy darabig figyelte az ajtót majd utána a sörével kezd el foglalkozni valamint egy újságnak a mai számával. Hát persze hogy az Elminster Posttal. A farkas közbe kicsit nyugtalanul mocorog mire a férfi végig simítja a kezét a fején. Emerin előbb veszi észre a beérkező nőt mint a vámpír, Claudius már csak akkor amikor a nő oda ért szemét lassan fel is emeli rá és egy kissebb mosolyt ereszt felé. A farkas közbe csak megnyalja a nő kezét majd fejét az asztalra helyezi bár játszik kcisit a nő kezével de nem harapja meg. A férfi csak egy pillanatig nézi őket majd ismét vissztér pillantása a nőre*-Szia. Nem dehogy, mostanába úgyse nagyon dumálok ismerősökkel csak olyanokkal akikkel nem előnyös*mondja majd egy kicsit kihúzza magát a széken tetemes mennyiségü kortyal szabadítva meg a sörösüveget*-A minap jártam lent a Nightmare-be elég érdekes hogy a vérszívók már oda is lemerészkednek szerintem egy fiatal vámpírral találkoztam.. Érdekes volt*mondja kicsit elgondolkozva. A férfi félig vámpír félig ember, ismeri a vérszívók gondolkozását de teljesen azért nem. Pont az emberi éne akadájozza meg hogy tökéletes vadásza legyen ezeknek a lényeknek de ígysem panaszkodhat*-Amúgy elég jól, tellnek a napok, ahogy eddig, és rájöttem hogy a foszforgolyók igencsak jól működnek, és volt egy utam a rafael korház bonctani részlegébe is*mondja már egy kissebb mosollyal miközbe lassan megnyújtózik a székbe és pár izülete ki is roppan. Majd hófehér kezét leteszi maga elé*-És veled mi újság? Hogy tellt a teliholdas éjszaka?*kérdezi hiszen kábé azóta nem találkozhatott a nővel bár itt elég nehéz számolni a napokat.*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 2:08 am

-Hát akkor nem vagy ezzel egyedül. *sóhajt, habár neki nem feladata az egyes lényekkel harcolni, mégis csak volt szerencséje vérfarkasokhoz, ha akarta ha nem, telehold ide vagy oda. Igaz, azt lassan már nem tudja, álomnak-mondja-e, vagy valóságnak, olyan bonyolult.*
-Talán csak az az egy merészkedett oda. Ki tudja, ha tényleg nemrég vámpír, akkor még ragaszkodhat kézzel lábbal az emlékeihez, és nem tudod, mit gondol. Nem feltétlenül akar mind elvadulni... és cseppet sem akarom most védeni őket, mert az anyámat is közülük való ölte meg.*húzza el a száját, utálja a vámpírokat, csak olyan konfúz az egész, mert akkor is benne van, amit az anyja nevelt belé, hogy ne öljön.*
-Azért gondolom, nem akart letámadni...*mondja, majd kortyol a söréből, annyira azért a fiatal vámpírok sem lehetnek vakmerőek, hogy egy nyilvános helyen, egy klubban támadjanak. *
-Nem mondom, szép látvány lehet. Tiszta katarzis...*Tua is belefásul lassan, ahhoz képest, hogy legelőször viszontlátta az éledelét, amikor kinyírt önvédelemből egy vámpírt, most már csak azt a tudatot kell legyőznie, hogy gyilkos. Közben meg felkönyööl, miután megtörölte a kezét.*
-Élek... meg van lakótársam. Végre nem olyan üres a ház, de azért Gnarog a nap java részében nincs otthon, én meg éjszaka nem vagyok... szóval semmi izére nem kell gondolni, nem a pasim. Isten ments... én és a komoly kapcsolatok. Anyám sírva fakadna ha ezt hallaná... de ez van.*vonja meg a vállát, majd visszatér a söréhez. vagyis térne, mert inkább egy nagyot nyel, a következő kérdésre.*
-Hülyének néznél, ha azt mondanám, hogy nem tudom?*kérdezi, majd gyorsan átfut az emlékein és beszélni kezd.*
-Tényleg nem tudom, mi volt. Egy csoport emberhez keveredtem, majd egy tanyára, és kinyírtunk két vérfarkast közös erővel... aztán arra ébredtem, hogy se tanya, se tetem és egy vérrókával nézek szembe éppen. *sikított is, hogy csengett bele a környék, aztán az első dolga volt lelőni azt a vérlényt, és rememgő lábakkal ment haza, nem érti most se, hogy mi lett vele, csak a küldetését.*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 2:22 am

-Ahol egy ott van több is. *mondja evvel kicsit komorabb hangon, bár ma már pár relatív végletet már lejátszott a fejébe*-Lehetséges de a legtöbbel tudom mi történik ha ,már megszokja a létet. Azonfelül meg mindenképpen gyilkolnia kell. Szerintem te is elvadulnál akárcsak én ha minden nap azért ölnék hogy csillapítsam az éhségem*mondja kicsit eltorzult arcal majd megrebben a pillája*-És ha most megbocsáltasz*mondja és a mellette lefektetett kabát benső zsebébe nyúl és elővesz egy kis ampullát meg egy tűt közbe felzúzza a pólóját, szó ami szó ha a nő ránéz láthatja hogy vörös színü a benne lévő folyadék lehet tippelni hogy mi az, de a férfi már jó pár napja nem jutott vérhez és bizony érzi. Ha nem lennének lehet ő is ölne a megmaradásért de szerencsére az ő szervezete mivel félig ember képes feldolgozni így is a vért. LAssan felszívja egy tűbe majd a vénáját megtalálva betolja a tűt és befecskendezi a vért. Egy pillanatig lecsukódnak a pillái a farkas is kicsit felmordulva néz fel a férfira. MAjd néhány pillanat múlva megintcsak kinyitja és eltéve az ezközöket a nőre néz. Nyilvános helyen vannak de majdnem üres és kétli hogy bárki tudná mit adott be magának*-Már két nappal így is átléptem a határt és éreztem is*mondja egy kicsit elhúzott szájjal majd folytatja*-Nemtudom, ott nem de nyílt utcán lehet megtette volna*mondja a nőre sandítva elvégre ő így gondolja*-Na az jó. Legalább nem vagy addig se egyedül. Mostanába nem éppen kifizetődő a magány. Könnyen belehalhatsz*mondja bár nem gúnyból csak úgy említésként. Persze neki nincsen se szoba társa se más ismerőse a férfi az északi városrész peremén él a házába elég nagy magányba, valahol már a többi ház mögött, nem mondhatni hogy nincs veszélybe de a Dampyr nem akar kockáztatni , ezért is ilyen magányos. Hogy ez számára fájó pont e nem tudni nem nagyon beszélt még az érzéseiről és nem is akar. Eggyenlőre a magány az egyetlen társa*-Nem ahoz már ismerlek hogy tudjam hogy nagyából beszámítható vagy*mondja majd végig hallgatja a kis történetet*-Érdekes de hol volt ez pontosan?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 2:41 am

-Lehet, hogy elvadulnék... De lehet, hogy hamarabb keresnék valakit, aki visszatartana ettől. Mert szerintem van, hogy képesek idővel már szinte átélni az érzéseket, annyira megszokjék, hogy magukra erőltetik. Ismertem egy olyat, aki... ha nem ismerném fel könnyen a vámpírokat, talán ma is élne. Egyszerűen teljesen hihető volt, hogy érzi a dolgokat... bár azt nem tudom, valójában mit érzett, vagy érzett-e egyáltalán valamit. *mondja, és kicsit elhúzza a száját. Az a lány tényleg normálisnak tűnt, és mégis kiderült, hogy vámpír... pedig bárki más azt hitte volna, hogy ember, és valószínűleg nincs egyedül.*
-Én meg, persze...*mondja, majd elsörözget, figyelve, mit is csinál a férfi. *
-Vér?*kérdezi halkan, nem szokása továbbítani a titkokat. A válasz viszont kicsit magára várat még. Egyelőre csak nézi a férfit... vajon most milyen éehet a szeme? Vörös, mint a vámpíroknak? nem tudja elképzelni...a dampyr az külön fogalom, és kezd rájönni, hogy van, amikor nem tudja, Claudiusban most mi is emberi és mi nem?*
-Lehet... eggyel több él még mindig, viszont egyelőre nem lett semmi bajod sem... Nézd a jó oldalát, hogy annak, hogy Clubban voltál.*mosolyodik el, cseppet sem félti a férfit, meg tudja ő védeni magát, ezt Tua is tudja.*
-Azért esze csak nem, bár gondolom, hogy a vérfarkasoknak és a vámpíroknak is szép kis érték lehet a fejem. Túl sok pusztult már miattam így is, bár én csak felderítem őket...*vállvonogatás, lassan megszokja ezt is, hogy valószínűleg trófeának nézik, és leselkednek rá, Gnarog jól jön... de egyedül is megvédi magát, kiképezték.*
-Kösz... Huh, nem tudom pontosan meghatározni, csak megmutatni tudnám. Vagy úgy rájössz, hogy a keleti ösvény kétharmada táján van egy mohás fa, onna még mész...*vigyorodik el, most csak heccelődik, de tényleg nem tudná elmondani, mert inkább fákhoz tudja kötni a helyeket.*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 2:58 am

-De szerinted ki állna össze egy vámpírral? *kicsit felnevet de elég erőtlenül*-CSakis egy másik, szerintem senki nem olyan eszement hogy össze álljon egy olyannal aki ha éhes lehet rá pályázik. Az önkontrollt ha elveszíti az ember szörnyű dolgokra képes*mondja kicsit halkabban mintha tudná milyen is az. A kérdésre csak aprót bólint*-Az. Mivel félig én is vámpír vagyok szükségem van rá. De így egyszerübb és nem kell ölnöm érte*mondja kicsit komor hangon miközbe végig simít Emerin fején*-Nem éppen jópont, de ha nem jutok hozzá időnként én is olyan leszek, az meg nem lenne jó*mondja tovább de itt be is fejezi a mondandót*-Áh én mindig a jó oldalát nézem mindennek*mondja egy kicsit öszintébben bár az arca továbbra is a komor szilárdságot tükrözi a nő felé*
-Nem hinném hogy ha párat kifüstölünk nagyon megrengetnénk őket. Szaporodnak naponta pedig nem is élnek nemi életet*mondja bár viccnek tűnik dehát igaz is*-Norbat erdeje?*kérdezi hiszen eggyetlen erdős környék ami van az az ahol járt de ott nem emlékszik ilyen helyre mint tanya*-Ott csak egy leégett épület van anno lehet tanya volt de a fejemet tenném rá hogy nincs ott semmilyen tanya ahol élne is valaki*mondja komoly hangon majd kicsit más témára tereli a szót*-Meg tudod állapítani a halál okát ha látsz egy hullát? Lehet van egy ötletem esti programra ha nem vagy álmos. Veheted randinak is, ha szereted a korboncnoki termeket. A minap mint mondtam voltam bent és láttam egy elég érdekes hullát. Ne kérdezd hogy jutottam be....*mondja kicsit mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 9:52 am

-Nem mondtam, hogy emberre gondoltam... Előbb utóbb úgy is vámpír lenne az is, szóval maradjunk a másik vámpír- hipotézisnél. Mellékesen nem tudom, hogy is őrzik meg az emberi énjüket azok, akik megőrzik valahogyan, csak egy tipp volt. Általában egyedül nagyon nehéz ezt megvalósítani, bár nem lehetetlen...*vonja meg a vállát, semmi sem lehetetlen. Belekortyol a sörébe, lassú, de ma este senkit nem óhajt asztal alá inni.Smile *
-Hm... amíg nem vagy olyan, mint egy tényleges vámpír, engem nem zavar ez sem... Végül is a mi ügyünket képviseled te is, még ha nem is vagy közülünk való.*mosolyodik el, az az aprócska tény, hogy a dampyr nem Invictusos, nem szokta zavarni, a lényeg, hogy neki is ugyanazok jelentik az ellenséget.*
-Nekik nem kilenc hónapot kell várni egy gyermekre, így könnyű gyorsan szaporodni...*az embereknek azért ez lassabb folyamat, mert évente általában egy utódjuk lehet, míg vámpíroknál ez korlátlan mennyiségre tehető, attól függ, hogy csak ölni akar, vagy a seregükhöz még pár vámpírt...*
-Igen, az...*bólint, bizony Norbat erdeje, de ettől még ugyanúgy nem tudja elmondani a pontos helyét az eseményeknek.*
-Épp ez az... tudom, hogy nincs tanya, akkor mégis volt, és farkas is volt... de a vége kiesett, a füvön tértem magamhoz, gőzöm nincs, mi történt, nem szoktam ájuldozni. És tök egyedül voltam az egész erdőben... na jó, akadt társaságom, de le is lőttem szegényt.*mondja, egyáltalán nem érti, mi volt akkor, mert valahogy nem teljesen áll össze a kép. A múltat látta, de át is élte... és ez hogyan lehetséges? Egyelőre kérdés marad.*
-Többnyire igen... A munkám része ez is, még akkor is, ha a városban azért félnek tőlem, mert okkult cuccokkal foglalkozom. Azokkal is... Álmos? Nekem ilyenkor kezdődik az élet. Nappal valahogy sose bírtam vámpírra akadni. *állát a tenyerébe támasztja, és forgatja az üveget a kezében egyelőre. *
-Randi? Veled, vagy a hullával? *pillant fel kérdőn.*
-Nem is kérdezem, hogy te hogy jutottál be... Bár az még kérdés, hogy én hogy jutok be, mert városon belül nem vagyok hivatalosan elismert gyógyító. *Invictusról meg nem sokan tudnak, szóval azt hiába hozná fel, de majd csak megoldódik az is.*
-Amúgy kíváncsivá tettél. Szeretném tudni, hogy halhatott meg, ha annyira érdekes.*jegyzi meg, majd megissza a maradék sört is, és Claudiusra emeli a tekintetét.*
-Na, megyünk? *kérdezi, ő útra kész, teljes mértékben, és úgy tűnik a férfi tudja, hogy kell rávenni egy éjszakai hullanézésre, mert biza Tua kiváncsi ám... és bármi áron meg fogja ma nézni azt a hullát, mert a halál oka érdekli. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzomb. Május 09, 2009 10:24 pm

-Na látod azt én se tudom, bár nem is voltam soha se ember se vámpír , csak azt tudom milyen az én helyzetem*mondja komoly hangon miközbe lassan nekitámaszkodik az asztalnak, közbe lassan megemeli a kezét és a kisujjával jobbra balra mutogatni kezd*-Á-á én a saját ügyemet képviselem*mondja szokásos komor hangon miközbe arcára egy parányi mosoly húzódik majd lassan becsukja a szemét. Ettől függetlenül mindent hall és érzékel*-Hát mondjuk úgy bőven van idejük sok vámpírt teremteni, olyan mint egy betegség, mint a pestit*mondja miközbe lassan felnyílnak a pillái*-Nemtudom lehet valami különös hipnózisos álom vagy a társaságod okozta nem tudom*mondja hiszen ő még nem tapasztalt ilyesmit az erdőről ami nem is meglepő. A férfi nem igen jár arra*
-Mivel égeti őket a nap így nehéz is lenne*mosolyodik el kicsikét*-Nyugi azt a részét bízd rám, majd bejutunk*modnja majd komolyan bólint*-Akkor szerintem mehetünk is. Beszálsz hozzám vagy jösz külön?*kérdezi minden esetre a farkas felugrik és a férfival eggyütt elindulnak az ajtó felé. Persze csak ha a nő is megindul aztán vagy így vagy úgy beindítja a motort és el is indul a RAfael korházhoz*
Vissza az elejére Go down
LarissaAcellynn Halliwell

LarissaAcellynn Halliwell


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Ahol senki sem talál meg
Registration date : 2009. Jul. 01.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzer. Júl. 08, 2009 12:26 am

*Egy ismeretlen alak tűnik fel Fort Elminster utcáin. Egyszerű, átlagos ruhákat visel, nem akar feltűnést kelteni. Egyetlen célja, hogy észrevétlen maradjon az új helyen. Fekete farmernadrágját egy ezüstözött övvel tartja, sötétkék rövidujjú, derékig érő pólójára egy finom anyagból készült fekete színű inget kötött melle alá. Haja fekete színű, első két tincse azonban szőkére van festve. Nyakában egy lánc díszeleg, melyet séta közben többször is megérint. Gondolatai valahol egészen máshol járnak. Valahol messze. A múlt… ami miatt most itt van, itt kell lennie, fájdalmas.
Lassan eléri úticélját a hölgy, belép a fogadó ajtaján és a pulthoz lépked. Leadja rendelését az ott álldogáló embernek, majd megfordulva egy üres hely után kémlel a teremben. Meg is akad a szeme az egyik sarokban. ~Tökéletes. Itt legalább nem vesz észre senki~ Az asztal mellé érve le is ül, majd hozzáfog vacsorájához.*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzer. Júl. 08, 2009 12:34 am

*Hogy nem veszi észre senki, ez egy nagy tévedés a hölgy részéről, ugyanis, bizonyára van akinek feltűnik az új arc a fogadóban a rengeteg megszokott törzsvendég között, akiket napo mint nap itt látni. A sok régi ismerőshöz képest, igen is új valaki akinek fekete haja van szőke tincsekkel... Cseppet sem feltűnő? Hm, ez megkérdőjelezhető. Tuának legalább is nagyon is feltűnik, első látásra, ahogyan belép. Amúgy most is feketében van,csizmában, szűk fekete nadrágban, ujjatlan, ugyancsak fekete felsőben, vállára vetve bőrkabátja, és másik kezében meg elmaradhatatlan sisakja, a motor az ajtó előtt, már szinte hozzánőtt úgy is a kicsike. Szétnéz, aztán a megszokott Gösser után, start és megáll az új lány előtt.*
-Nicsak, nicsak... új arc kis városunkban. Üdv errefelé. Tuatha Mavourneen.. Zavarok?*és igazán belejött a beszélgetésbe, remélhetőleg első alkalommal nem feltétlenül a csípős nyelve került a rivaldafénybe, próbálkozott ám nem sértő lenni.*
Vissza az elejére Go down
LarissaAcellynn Halliwell

LarissaAcellynn Halliwell


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Ahol senki sem talál meg
Registration date : 2009. Jul. 01.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzer. Júl. 08, 2009 1:09 am

*Annak nagyon nem örül, hogy ilyen éles szemű emberek élnek itt, és az, hogy rögtön kiszúrták, hogy nem idevalósi, az még rosszabb. Azért jött ide, ennyire messzire az otthonától, mert felejteni akar… felejteni a múltat, a szörnyűségeket, melyek nemrégiben történtek vele. Egy olyan helyen, ahol senkit sem ismer és őt sem ismerik, nem lehet gond. Nincs ismerős, nincs tragédia. Ez a pillanatnyi mottója. Viszont nem is akar sem udvariatlannak, sem gorombának tűnni, ezért válaszol az érkező hölgy kérdésére. Előbb azonban tüzetesen végigméri, alapvetően jó emberismerő, gyakran meglátja a hátsó szándékot az egyének szemében. Az öltözködési stílusa tetszik neki. Sötét. Olyan, mint ő.*
-Üdv. Larissa Acellynn Halliwell *kezet nyújt az idegennek* Szólíts Larának. Nem, nem zavarsz, ülj le nyugodtan *ami azt illeti igenis zavarja, hogy nem ehet egyedül és nyugodtan, de ha már felbukkant ez a lány, legalább kifaggatja kicsit az itteni életről. Ha el akar vegyülni, nem árt tudni egyet s mást*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 EmptySzer. Júl. 08, 2009 1:40 am

*Tuának bizony éles szeme van, lévén, hogy amúgy is a megfigyelő készségén volt a hangsúly kiképzése hosszas részében, elvégre hogyan ismerjen fel egy vámpírt, ha nme szúrja ki a tömegben, és ahhoz, hogy kiszúrja a tömegben, ki kell iktatni az ismerős arcokat, átlagembereket, és megfigyelni a be nem illeő elemeket... nos az új lány sem illik valahogy ebbe a környezetbe, de ahhoz nem elég fura, hogy vámpír legyen, bár ki tudja, még lehet, csak egyelőre nem az, nem elég sápadt, nem elég rideg, nem elég élettelen. És bár ez a leírás nagyrészben egy szál dampyr ismerősére ráillene, még azért ott is látja a különbségeket, szóval most csak azért megy a lány asztalához, mert ismeretlen neki és valljuk meg, szimpi is, hiszen nem olyan még, mint a többiek, akik fejüket csóválva nézik, hogy már megint itt van, mert tény, hogy őrá aztán semmilyen tipikus elvárt társadalmi szerep sem ruhzható még, az átlagemberek szemében csak egy vadmotoros, aki ha nem száguld félrészegen, akkor gyógyszereket kotyvaszt a háza pincéjében vagy egy dampyrral lóg... akiről csak azt látják, hogy ugyanúgy nem ide illő, még csak az hiányozna, hogy tudják, hogy az anyja vámpír volt. Néha jobb a hiányos tudás... mindenkinek. Tua viszont nem tolerálja igazán, bár ha már tud egysmást, akkor azért sok mindennel együtt tud élni. Tény, hogy fura egy szerzet, ezt le sem tagadhatná. Megrázza a lány kezét, ha már nyújtatta az, és el is mosolyodik. *
-Örvendek Lara... nekem is elég ha csak Tuának hívsz... Mostanában érkeztél? Csak mert nem láttalak még... és általában szoktam ismerni az arcokat, ha az embereket nem is feltétlenül. Nem vagyok egy közkedvelt valaki... de amúgy gyógyítok... bár sokak szerint amolyan vajákos féleség és okkult, de csak természetes gyógymódokat használok...*mondja, majd felemeli az üveget és iszik a sörből egyet, közben még be is int az egyik pasinak, aki csúnyán megnézi, aztán nem zavartatja magát tovább, érdekli a fenét, hogy ki nézi és ki nem, aki szereti, szereti, aki meg nem, azt max kikészíti... *
-Na és te mivel foglalkozol?*a múlt mindig tabutéma, lévén, hogy ő sem beszél a sajátjáról, nagyon keveseket kivéve, meg amúgy is minek beszélni arról, amit el akar felejteni?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Will Predock Fogadója - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Will Predock Fogadója
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros-
Ugrás: