Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Victus
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Will Predock Fogadója - Page 4 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 4 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 4 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Will Predock Fogadója

Go down 
+23
Fenrir Norswood
Dylan Ventio
Hallbjörn Brynjar
Til Sodiac
Catherine McNally
Armand de Casson
Garcia Heungys
LarissaAcellynn Halliwell
Roxie Rage
Tuatha Mavourneen
Claudius Vigée-Lebrun
Sora Roberts
Fleur de Mal
Sophie G. Wise
Sairus Demton
Electra Restarick
Delayla Pierce
Matthew Ripley
Nina Dalhadar
Gordon Freemann
Atrahazisz
Dereck Jamison
Victus
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:49 pm

*Kicsit elmélkedve figyel maga elé közbe már csak a hangra lesz figyelmes. A farkas csak jólesően felmorran a simogatásra elvégre ő nem bánt, kivéve ha valaki bántani akarják Claudiust de a nőn érzi hogy nem gonosz így haggya is magát. A férfi lassan Tua felé emeli a tekintetét*-Neked is*mondja miközbe lassan végig méri a sisakot is meglátja nála*-Mocival?*kérdezi egy kisebb mosollyal majd megrázza a fejét*-Attol hogy az Invictussal nem vagyok pusztipajtás még nem jelenti hogy utálnálak vagy zavarsz*szögezi le mosolyogva*-Kivéve talán csak akkor ha azért jöttél hogy karót vágj a szívembe*mondja még utólag majd iszik egy korty sört. Ő csak félvámpír ehet szilárd ételt és ami fontos. Él. Viszont csak félig, mivel a vámpír vénák benne is megvannak bőre hófehér és hűvösebb. Ha valaki nem ismerné össze tévesztené egy rendes vámpírral viszont már párszor találkozott Tuaval egy egy akció során onnan is ismeri*-Neked hogymegy a sorod? GOndolom készülsz a holnapra*mondja*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 12:16 am

-Aham.*bólint. Megvan már jó ideje a motorja, csak az erdőbe nem megy azzal, meg felderítésre, mert ahhoz csend kell. De amúgy bőgeti ezerrel végig a városon, lehet hallani messziről ha ő érkezik.*
-De jó tudni.*mosolyodik el, majd lerakja a sisakját és leül ő is, szemben a férfival. Egyelőre a sörét is lerakja, amíg megszabadul a kabáttól. Egy fekete testhezálló ujjatlan felső van rajta. A szék támlájára teszi a kabátját, majd szépen felkönyököl, kezéről nem szedi le ujjatlan bőrkesztyűit. Baljára támasztja az állát, jobbjának ujjai meg az üvegre fonódnak. *
-Hát egészségedre...*mosolyodik el, majd meghúzza az üveget, nem kell félteni, ennyi pia meg se kottyan neki, még a motorral sem, csak aztán össze ne fusson egy zsaruval se.*
-Nem szokásom karókat szurkálni mások szívébe, a tiedbe végképp nem. Nem vagy vámpír...*vonja meg a vállát, és újra iszik egyet. Amúgy is csak felderítő, nem ő az aki öl, ha csak nem muszáj. Viszont ahhoz van érzéke, hogy észrevegye, ki a vámpír, illetve vérfarkas. nagyon hamar rájön erre, Claudiusnak meg nincs félnivalója. A farkas is érzi ezt.*
-A holnapra... Hát igen. Utálom a teleholdat, de meg kell szereznem azt a hülye virágot, mert Ama ismét valakit farkasharapással kezel. Erre enyém a begyűjtés... éjféltájban az erdőben. Tisztára élvezem. De max közben majd felderítem, merre van pár likantróp. *sóhajt egyet, majd kihúzza szeméből a haját, és kényelmesen hátradől, bal lábát átvetve a jobbon. *
-Te is mész vadászni holnap?*kérdezi kíváncsi tekintettel bámulva a férfi arcát.*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 12:30 am

*Koccint a nővel persze közbe csak bólint a szavakra viszont most kicsit elmosolyodik*-Remélem tudod hogyezért keményen csesz a zsaru*mondja a sörfelé nézve kicsit mosolyogva, közbe ő maga is iszik egykét kortyot a sörből utána ismét a nőre néz, a mondatra lágyan elmosolyodik majd szemeivel felnéz a nőre*
-Azért ne szépítsd túl a helyzetet*mondja és félig felhúzza az ajkát az ujjával a hosszú szemfog mostis látszik*-Aki anyámat vámpírrá tette ezzel az én fél életemet is megpecséltelte. Érzem őket, és megvan bennem is a képessigeik egy része. Legalább annak örülök hogy a vérszomj nem bár lehet hogy vérampullák nélkül nem menne ilyen könnyen....*mondja felsóhajtva mindig tart magánál egykét fecskendőt bár elég három hetente benyomatnia magának hogy szinten tartsa magát. RÉgebben többet kellett bár ő nem támadna emberre kivlve ha végszükség áll fenn*-Vigyázz ki tudja mikor fordul meg valami abba az erdőbe. És tudjuk hogy az öregebbek már képesek hold nélkül is átalakulni... Bár itt nem csak a likantrópokról van szó*közbe lassan bólint*-Meg tudjátok menteni a tagot?*kérdezi komor hangon majd felhúzza az újját, egy kis heg van rajta már semmi több. Regenerálódott*-A minap az állomáson volt egykis össze zördülésem kettővel de szerencsére én vagyok nyerő helyzetbe*mondja bár ő nem fél mivel félig kárhozott nem hat rá a vérfarkas karmolás harapás legalábbis meri remélni. A következőre cask bólint*-Azt hiszem megyek, mostanába úgyis megszaporodtak. Pathonic északi része tele van vérszívókkal a farkasok nem merészkednek ennyire közel a városhoz....
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 1:19 am

-Tudom, de azért élvezek kockáztatni. *mosolyodik el, a zsarukkal amúgy nincs túl jóba, mert melyik zsaru szereti, ha kocsmázás után valaki még képes száguldozni a város utcáin, mert Tua éppen ilyen. Nem egy szent ember, soha nem is volt az, habár édesanyja úgy gondolta mindig, hogy majd csendes, hívő asszony válik valamikor a lányából, akik a háztartást intézi, és gyerekeket nevel, de kérdéses, hogy Tua valaha is lesz-e ilyen. Attól nem kell félni, hogy nem lenne, kitől gyereket szüljön, de, hogy férjhez menne-e vagy nevelne-e gyerekeket, az már koránt sem annyira biztos.*
-Attól még nem kell attól tartanod, hogy éppen én ölnélek meg... vagy legalább is tuti, hogy nem karóval. *vonja meg a vállát, az nem az ő műfaja, ha már az ölésről van szó. Arra ott van a pisztolya, meg a két tőr, minek kellene még karó is. De azért reméli, hogy Claudiust nem kell leszúrnia soha.*
-Megérzem őket amúgy. Nem véletlenül kerültem be az Invictusba... Na jó, kicsit a szám is nagy, de azért lassan teljes jogú felderítő leszek, még egy hónap van hátra a kiképzésemből. *jegyzi meg, majd ismét iszik a sörből. Tényleg nincs sok hátra neki a kiképzés végéig, akkor meg már fel fogja ismerni ezeket a lényeket is, meg mindenféle sötét teremtményt.*
-Avagy a csajt. És igen, meg. Csak kell az a rohadt virág. Szóval muszáj túlélnem holnap éjszakát, akárhogyan is. *vállvonogatás, aztán ismét előre dől, és felkönyököl. Majd előszed egy csomag cigit a kabátja zsebéből. *
-Kérsz?*Claudius elé tartja, vagy vesz, vagy nem... neki mindegy, ő vesz, és rá is gyújt.*
-Hát jó neked. Én max lelőni tudom őket, ha sikerül.*mondja, majd kifújja a füstöt. *
-Na és a vámpírok? Azok is nagyon bejönnek mostanában. Láttam már párat, de nem az én dolgom irtani a fajtájukat, ha nem bántanak. *sóhajt, pedig vámpírt aztán szívesen irtana, az biztos. *
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 1:42 am

*Azt elhiszem, jó neked legalább jelzi a szonda hogy ittál*nevet fel kicsit idegesen*-Amúgy nem tartok, de minden esetre jobb ameddig nem harapjuk egymást*mondja kicsit mosolyogva mostanába elég sokszor gondolt az invictusra meg látta is a tevékenységüket nobár a nőt nem nagyon*-Én csak a vámpírokat tekintve hogy félig én is az vagyok.*mondja egy kicsit lehalkítva a hangját hisz nem kell mindenkinek tudni hogy egy fél vérszívó garázdálkodik a fogadóba*-Biztos szükségük lesz rád, ahogy hallom mostanába ott is elkezdték irtani a népeket*mondja kicsit komoran nem mintha sajnálná az invictust, bár a nővel kifejezetten jó az ismerettsége, közbe megissza a maradék sörét és a nőre néz*-Hát a telihold igencsak nagyfoku veszélyt jelent, akkor a fiatalok is át tudnak alakulni. Szeritnem holnap megint kitőr a káosz a város feletti helyeken, kiváncsi fogok hány halálsikoly hagyja el az utcákat s vesz a mélybe *sóhajt fel*-Mindenesetre remélem szerencsével jársz.*mondja kicsit komolyabb hangon majd elfogadja a cigit és ő maga is rágyújt, bár nem tudja miért csinálja de nem szokásból a nikotin nem éppen hat rá*-Én is így vagyok csak fordítva. VÁmpírokra pályázok nem vérfarkasokra, az ő nyomukra jobban rálelek. És igen vannak de lassan fogyatkoznak bár*lassan megcsóválja a fejét*-ahogy meghal egy szinte kettő új jön mindig csak idő kérdése mikor tanulják ki a játszmát. Holnap az elhagyatott városrészbe megyek azt hiszem van ott egy kifüstölni való fészek de előtte benézek még egy ipséhez. Kail a neve a város déli oldalán nyitot fekete kereskedést. Az a hír járja hogy kifejlesztettek valami új fajta lőszert. Nem öli meg a vámpírt de jelentősen legyengíti valamilyen foszfortöltet lehet úgy tudom
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 2:15 am

-És aztán, ha jelzi... Hidegen hagy, mit jelez. Bírom a piát, és már száguldottam úgy a főúton, hogy ennél az egy sörnél sokkal több volt bennem. Egy sör még semmi... az még nem is sör. *jegyzi meg, megforgatva az üvegét, tényleg van olyan napja, amikor felönt a garatra, de valami kell, hogy ne akadjon ki attól, hogy éppen gyilkolászásnál segít, mégha az a meggyilkolt lény egy vérfarkas is. Akármennyire is gyűlöli ezeket a lényeket, soha nem erre nevelték. Arra tanították, hogy nem öl, nem lop, nem hazudik. Hát nem lop... de a másik kettőt folyamatosan muszáj, ezért inkább ködösít sokszor.*
-Én nem harapok. Semmi bajom veled, ha te sem akarod, hogy kitörjem a nyakam. És nem zavar, hogy mi vagy félig, illetve mi nem... ha emberre nem támadsz, akkor én sem bántalak.*mosolyodik el, majd lassan megissza a sör maradékát. A férfi egyelőre nm garázdálkodik, szóval részéről attól biztosan nem kell tartani, hogy felderíti. *
-Hát ezért vagyok kiképezve. *ismét hátradől a széken, félig rákönyökölve a karfájára, kezében a szál cigivel.*
-Nem hiszem, hogy túlzottan gyorsan tanulnának. Ha vigyázol a bőrödre, akkor az eddigi tapasztalatoddal még mindig rengeteg az előnyöd a fiatal egyedekkel szemben. *jelenti ki, majd elnyomja a csikket, és újabb szál cigit gyújt meg. *
-Sok sikert hozzá. Foszfor? Én csak ezüstöt használok... az meg is öli a farkasokat legalább is. A vámpírok meg egyelőre elkerülik még a kereszteket, remélem, ezek a fiatalok nem modernizálódtak egy cseppet sem. *bizony a nyakában egy ezüst kereszt lóg, közepében fekete kővel. Mellékesen még a tőrei is ezüstből vannak. *
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 2:34 am

-Végülis igazad van*rántja meg a vállát még őt se kapcsolták le a zsaruk bár ha meg is szondáztatják nem nagyon érdekli azt nem tudja hogy esetébe mennyire jelez az a műszer*
-Ugyanígy vagyok én is, bár remélem az Invictus nem akar keresztbe tenni azt nem bírom..*mondja bár itt nem a nőre céloz hanem a másik félre, bár nem fél senkitől*-Remélem nem cseszték el a kiképzést bár nem féltelek okosabb vagy mint ott páran*mondja bár annyira nem ismeri a rend bensőbb tagjait de azért megvan róluk a véleménye bár hogy mi a nem tetszés oka eggyenlőre még titok*
-Szerintem sokmindentől függ, láttam nagyon gyengéket, mondhatni könnyedén elintézné őket bármi, gondolom még nem dolgozták fel az ölelés utáni kárhozott életet és nem uruk a képességeiknek, szerencsére vannak olyan vámpírok akik nem törődnek a gyermekeikkel azokat meg könnyű hatástalanítani*mondja egy kissebb mosollyal de nemsokára megint elkomorodik*-De vannak eszesek is. ővelük még meggyűlhet az ember baja*mondja kicsit megcsóválva a fejét majd kicsit felhúzott szemöldökkel a nőre néz*
-Ha így folytatod hamar meghalsz*csak ennyit mond utána kicsit elncsedesedik denem sokáig*
-Ez csak attol függ milyen gyorsan tanulnak láttam egykét érdekes esetet, volt egy tag talán a múlt hónapba... lehet hogy az öleléstől megvéd a kereszt akkor nyakra nem mennek csakhogy azt a szerencsétlen fickót ketté tépték... úgytűnik nem minden esetbel válik be az isteni jelkép*mondja kevés szkepticizmussal a hangjába*
-Ahham elvileg égésé sérüléseket képes idézni de majd holnap meglátom. Ha tévedtem lehet ma láttál utoljára*mondja majd lassan feláll*-Viszont most megyek ma még rengeteg dolgom van és valószínüleg holnap is. Jó hogy nem égek szénné a napon*mondja kicsit mosolyogva, közbe a farkas megnyalja a nő kezét*
-További szép éjszakát remélem a holnapod sikeres lesz. Emerin mennyünk*mondja majd lassan kilép az éjszakába a farkassal, nemsokára csak egy ajtó csapódás lesz hallható majd felbőg a V8as és egy hangos kerék csikorgással távozik. a hangot elnyeli az éjszaka*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 10:50 pm

*Egy férfi lép be a fogadó ajtaján, elég sokszor megszokott fordulni errefelé, mondjuk az otthoni egyedüllétnél még az efféle szeszfőzde is jobb hely, addig se unja magát nomeg csekély fizetség ellenébe kap kaját is. Lassan megy végig az asztal sorok között ahogy látja megint össze jött a szokásos népség , és kicsit illuminált a hangulat is. A férfin fekete bőrkabát van min bizony már látszik a kopás nyoma alul deréktájt talán már egykét kissebb szakadás is. Fekete farmer van rajta acélbetétes bakkancsal. Lassan elér a pulthoz ahol a kocsmárosnak mindjárt le is adja a rendelést*-Egy Budweiser*mondja és már ki is fizeti érte a pénz , majd lassan a szájához emeli az üveget és iszik egykét kortyot. kicsit elgondolkozó arcal néz végig a jelen lévőkön mostanába megint elkezdett gondolkozni a multon. Az meg nem jó*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 10:57 pm

*Amikor bepakolta a dolgait az új, ám de üres lakásába, nem akart ott maradni egyedül. Ezért az utcára érve, kérdezősködni kezdett, hogy nem-e ismernek egy jó, ám de olcsó helyet. Ehhez a fogadóhoz irányították. Amint belépett, megcsapta a jellegzetes alkohol és füst szag. De a nagy nyüzsgésen elmosolyodott. Még mindig szeretett társaságban lenni. Odasétált a pulthoz, és rá nem jellemző módon mosolyogva rendelt.*
- Egy schotch-ot valamilyen energiaitallal. Köszönöm.
*Aztán szétnézett...kereste a szimpatikus arcokat. Ekkor figyelt fel a bőrkabátos férfira, aki a pultnál állt, és itta a sörét. Nagyon elgondolkodó tekintettel nézegette az itt lévőket. *
~Végül is mit veszítek ha megszólítom? Semmit!.~
- Hello! Maga is egyedül ilyen tájt?
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:11 pm

*Ugyanaz a vörös motor, ugyanaz a fogadó, ugyanaz a csaj van rajta... csak már más nap van, azóta túlélt egy éjszakai kiruccanást már. Lefékez, majd amikor már csend áll be a fogadó előtt, leszáll a motorról. Hosszú szárú csizma, rövid nadrág, vékony felső... és természetesen minden fekete, de mit vár az ember ettől a lánytól... Ha vár is valamit, jobban jár, ha nem teszi. Kezében a sisakját lóbálva nyit be a fogadóba, vagyis mondjuk, hogy berobban... mert bevágódik az ajtón, majd egy csattanás jelzi, hogy beért hölgyeményünk, aki amúgy nem igazán nőies, mert azt minek... a viselkedése legalább is eléggé nem az, de hát kicsit lökött emberek is kellenek a világba, meg aztán még ha sokan nem is tudják, Invictusos, ott meg a gyengédséggel rég halott lenne. XD Célpont a pult, mi más is lenne... és mint mindig, most is ugyanaz a rendelés is...azaz Gösser. Csak ezután néz szét, ami hát... kinek jó, kinek nem. Nem fogja ő eldönteni, hogy Dereck mennyire örvend annak, ha ő baráti hátbaveregetéssel jelzi, hogy biza nem szabadult meg tőle erre az estére... amúgy nem lakik túl messze az úrtól, nehéz lenne nem ismerni.*
-Hello. Zavarok? Mert látom, már beszélgettél... de elhúzhatok, ha csajozni óhajtasz.*egy kacsintás a hölgyre, azért a végét elvileg már csak a férfi hallhatta, legalább is ő úgy tervezte el.*
-Nem árt megbecsülni őt, szépségem. Igazi főnyeremény.*veregeti meg a vállát a férfinak újra, megvan ám a kritikája.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:20 pm

*Kicsit elgondolkozva néz ki a fejéből maga elé amikor hallja a hangot maga mellett, lassan arra fordítja a fejét majd elmosolyodik*-Hát néha kell az egyedül lét de most nem én választottam*mondja mosolyogva*
-Amúgy nem nagyon láttam a környéken új erre felé?*kérdezi , úgytűnik elkezdődik az ismerkedés is közbe figyeli hogy a nő mit rendelt*
-Azt mondják a rövidre az energia ital káros emeli a vérnyomást*mondja egy kicsit mosolyogva, s ekkor érkezik meg Tua is . A nőt már régóta nem látta de hát ahogy ismeri hol felbukkan hol nem de a modora mit se mváltozik. Félre értés ne essék Dereck nem utálja ezért csupán ismeri, de néha vissza is vág, persze a válon veregetésre kicsit lehunnya a szemét*~najó most számolj el szépen ötig. Ha addig eléred hogy nem ölöd meg nyert ügyed van~*gondolja majd lassan felnyitja*
-Hát te ilyenkor itt Mavourneen? *kérdezi kicsit morgós hangon majd felnéz rá*-Nemtudom miből feltételezel bármit látás alapján de most mellé nyúltál, amúgy meg nem zavarsz, de ahogy látom a motorod még megvan és iszol. CSak össze ne törd magad*int a fejével ki a motor felé*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:26 pm

*Amikor a férfi válaszol neki, kicsit furcsán néz. De a következő kérdésnél már felenged*
- Igen, új vagyok itt. És a városban ezt a helyet ajánlották. Csak nem valami bíztató ha az ember nem ismer errefelé senkit. - majd iszik egy kortyot. - Hogy mondta? Ja igen, az én vérnyomásom elég stabil ezzel is. De így finomabb - mosolyodik el.
*Ekkor érkezik meg egy nő. Talpig feketében, bukósisakot lóbálva. Roxie felvonja a szemöldökét. ~Hát egyénisége, mondhatni van!~
* Bár a későbbi kis mondatával elér egy furcsa arcvágást a lánynál. Csajozni? Hahh!*
- Már elnézést, én szólítottam meg őt. Egyébként csak beszélgetünk. Maga csatlakozik esetleg?
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:37 pm

*Áh, Tua még él és virul, és lehet, hogy Dereck nem tudja, de most is ott lapul két tőr a csizmájában, amit tud és mer is használni, jobb ha a férfi gyorsan elszámol ötig és békén hagyja... jobban jár vele.*
-Mjurnín, szívem... ír vagyok.*naná, és erre büszke is, leteszi a sörét , meg a sisakot is mellé, aztán egyet fordít a széken, és a karfájára támaszkodva leül, majd már ismét a kezében van a sör is. Ködösít... már megint, bár lehet, nem a legjobb táraságot választotta ehhez, de minden este nem nyúzhatja ugyanannak az embernek az idegeit, kegyetlenség lenne. XD*
-Óh, rögtön elsírom magam... na hagyjuk az ilyen dumát, még egyszer se törtem össze magam. Nem most jötte, a falvédőről, Jamison... engem nem kell félteni. *sok mindent nem tud róla a férfi, szóval jobb volna hallgatni. Amúgy meg szeret kockáztatni.*
-Hát azt.. ránézésre mit gondol az ember, ha ismer téged? Egészségetekre.*mondja egy mosollyal, és ha koccint vele Dereck, akkor koccint, ha nem, ő úgy is tud inni.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:50 pm

*Mosolyogva bólint bár az utóbbit eléggé furcsálja*~kiváncsi vagyok hogy rossz akaró lehetett e a tag, nem tudom ki ajánlana helyet itt~*gondolja kicsit komoran, elő úsznak a régi emlékek ő nem szeret itt lenni de nem tehet mást, nincs kiút*-Akkor se lesz sokkal bíztatóbb ha több az ismerős viszont úgy biztonságosabb*mondja próbál nyugodt természetes hangon beszélni miközbe iszik még egy kortyot*
-Amúgy ki ajánlotta? *kérdezi kicsit kiváncsian, közbe mosolyogva bólint*-Hát te tudod. ugye nem baj ha tegezlek szerintem nem lehetsz olyan idős *mondja nyugodt hangon majd jön Tua is aki becsatlakozik*
-Azt mondtad hogy az vagy az emlékeim és az agyam még rendbe van *mondja komoly hangon*~bár az idegeimmel már fel kéne keresni egy orvost~*teszi hozzá magába node ez a magán problémája nomeg a városé persze hogy sok stressz éri a férfit*
-Azért azt ne nemtudom mennyire szeretik az itteniek a sírós nőket de ha vígasztal itt a válam*mondja majd bólint*
-De ami késik nem múlik*teszi hozzá nagyokosan már megszokta hogy húzzák egymás idegeit bár néha tudnak normálisak is lenni, majd azért a normalitás kedvéért oda koccintja az üveget a másikhoz*
-Egésség amúgy meg a látszat néha csal, amúgy hogy vagy? *kérdezi mosolyogva közbe Roxie felé fordul*-Amúgy honnan jöttél?
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:58 pm

- Egy férfi ajánlotta. Vagy mondhatnám inkább, hogy egy srác. De miért mondod hogy biztonságosabb akkor lesz ha van ismerős? Talán valami veszélyes ezen a helyen? Nekem elsőre tök átlagosnak tűnik. Egyébként tegezhetsz persze. Messze van még a nyugdíjas korom.
*Érdeklődve szemléli a másik kettő beszélgetését. Elsőre úgy tűnik mintha nem lennének épp egymás kedvencei.*
- Látom ismeritek egymást egy jó ideje. Legalábbis elsőre ez jön le nekem. Kicsit furcsának tűntök elsőre. Te - mutat Dereck-re - kicsit mintha, hogy mondjam..lehangolt vagy stresszes lennél. Te pedig - mutat Tuatha felé - kicsit mintha hirtelen haragú lennél vagy nem is tudom hogy mondjam.
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 12:20 am

-Jé... tényleg. Úgy tűnik az én emlékeim annyira már mégsem. De azért maradjunk az eredeti kiejtésnél... az jobban bejön nekem.*mondja egy félmosollyal, utálja, ha hülyén ejtik a nevét, nem úgy, ahogy kellene.*
-Nem fogom eláztatni a vállad, nyugi. *ha sír is, otthon intézi, nem kell ahhoz neki egy pasi válla, és főleg nem Dereck vállán fogja kisírni magát. Bizony húzzák egymás agyát, Tuának ez olyan feszültséglevezetés... élvezi, az tény, szóval Dereck vagy megszokja, vagy kerülni fogja a lányt.*
-Hát mondasz valamit... előbb utóbb úgy is beletrafálok, ha most nem is jött össze.*olyan bájos mosolyt villant a pasira, olyan igazi tuásat, amikor a mosoly mellett a szemében a "jaj de szépen meg tudnám én szorongatni a nyakad" villog, lehet olvasni belőle.*
-Tuatha Mavourneen.*Dereck kiejtése, meg egy vigyor.*
-Amúgy meg Mjurnín... *mondja a nő felé fordulva, aztán elgondolkodik egy kicsit azon, hogy éppen ő lenne hirtelen haragú, á dehogy. Ő csak konok, de az nagyon... ezért is marad meg egyedülálló nőnek, mert egy pasi bedilizne mellette hosszú távon, az tény. Lehet látni a mellékelt ábrán, hogy Dereck-kel mit művel. Közben iszik egyet a sörből, majd válaszol a kérdésre.*
-Megvagyok... virulok, és éppen eldöntöttem, hogy asztal alá iszok valakit, utána meg jöhet egy kis száguldás a városban. Amúgy csak lökött vagyok... de hát ilyen egy igazi in...*nagy nyelés, mielőtt elárulná magát.*
-Internetfüggő motoros veszélyszerető fegyvermániás gyógynövényimádó boszorka... ennyit rólam. Önjellemzés röviden... *mondja egy félmosollyal, aztán újra belemerül a sörivás művészetébe.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 12:29 am

-Hmm nemtudom szerintem aki már itt van egy ideje tudja hogy ez a hely teljesen nem átlagos, de majd te is észre veszed. Ott kezdődik a baj hogy bár ide jöttél de vissza nem jutsz*mondja de most nem mosolyog ez nem vicces és komolyan is mondja*
-Elég sok erre felé a haláleset*mondja még csendesen miközbe bele iszik megintcsak a sörbe lehet nappal könnyebben dumálna ilyemiről de ilyenkor nehéz. Nem azért mert fél nem az a félős fajta de mégis valahogy nyugtalanítja az egész hely. PEdig ő itt van már lassan 8 éve*
-Ismerni ismerjük bár hogy mennyi ideje azt meg nem mondom, jó ideje már annak*kicsit elmosolyodik*
-Hát pár év ittélés után nem is lenne normális ha nem lennék az... Nem ismerek olyan embert aki tök boldog itt*mondja bár Tuarol nem tudja mi a véleménye a városról. Felé is fordul közbe*-Nem is lenne jó*mondja hiszen nem is vágyik rá hogy rajta sírjanak nem az a fajta legalábbis Tuaval biztos nem, a következő elbeszélést csak rezzenéstelen arcal hallgatja néhol iszik egy egy kortyot*-Internetfüggő?*húzza fel a szemét*
-Ez még új de látszik alig ismerlek pedig ideje már hogy találokztunk először, amúgy az meg nem új hogy lökött vagy*teszi hozzá majd kicsit hátra dől*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 12:40 am

- Azt hittem csak viccelni akarsz ezzel a dologgal. De túl komoly az arcod hozzá. Egyébként miért ne jutnék vissza? A csapat részegre gondolsz aki itt van a fogadóban? Nem igen hinném hogy ők bárkit is akadályozni tudnának bármiben is. Vaagy..esetleg másról van szó? - kérdezi Derecktől.
* Szórakozottan felhajtja az italát, majd int a pultosnak hogy kér még egyet.*
~ Na, nem elég hogy idegen ez az egész hely, még a frászt is rám hozzák. Bár eléggé relatív dolog, hogy ki mitől tud félni. ~
- Ha így ismeritek egymást, akkor mégiscsak én vagyok itt az egyetlen idegen. *Amikor Tuatha előadja az asztal alá ivás dolgát, szélesen mosolyogni kezd. Tekintetét a másik nőre emeli és azt mondja: - Nos, egy kis asztal alá ivós buliban én is benne lennék. De attól még elég furcsa hogy ezek után akarsz száguldozni. Félre ne érts, nem anyáskodásból mondom. Csak megjegyeztem. Egyébként az internetfüggő helyett valami mást akartál mondani? Akkorát nyeltél mintha hirtelen szörnnyé változtam volna.
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 12:54 am

*Tua véleményét nem biztos, hogy jó firtatni, mert ha esetleg nyomdafestéket tűrne a szóhasználata, akkor kibökne valamit, amit lehet nem kellene. Jobb, ha mindenki nem tudja, hogy a város és környéke tele van vámpírral, vérfarkassal, és minden egyéb nyalánkság, amit neki van tisztje és lehetősége felderíteni. Csak két napja döntötte ki egy hatalmas farkas alóla a fát... bár az igazat megvallva arról már nem tudja, mi volt való és mi nem, hiszen a golyóinak huss, viszont utána a füvön fekve ébredt, ami nem volt túl kellemes, lévén, hogy éppen egy vérrókával nézett farkasszemet. *
-Tényleg? Hát csatlakozz... majd meglátjuk ki bírja tovább...*mondja egy kaján vigyorral, elvégre ő bírja a piát, nagyon is. Csak a baj az, hogy utána meg kicsit bevadul, jobban, mint amilyen átlagban lenni szokott.*
-Nem tudom... mert tök klafa száguldani olyankor... repülök...*mosolyog, és újra iszik a sörből.*
-na jó na... mondjuk, hogy ingyenélő? Ez így megfelel? *és amolyan "hagyjatok engem a hülye kérdésekkel" pislogást visz végbe, bizony jó lesz most ezzel hagyni, mert úgysem árulja el, hogy invictusos gyógyító. Közben újabb üveg sör kerül elé, nem lazsál.*
-Bár... belegondolva gyógyítok, szóval nem tudom mennyire lenne igaz. na nem kell ezen filózni. Lényeg, hogy nem éppen azért szeret valaki, ha szeret, mert majd egyszer példamutató családanya válna belőlem. isten ments attól... *ismét a sörhöz menekül vissza, olyan biztos nem adódik, hiszen ő nem is óhajt férjhez menni. Az egy dolog, hogy egy egy éjszaka nem jön rosszul néha, de hogy tartós kapcsolat és Tua... na az nem létezik egyszerre. *
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 1:03 am

-LAssan megrázza a fejét*-TEljesen másról ez nem köthető az emberekhez, ez valami más.. Még én se jöttem rá de tudom hogy egyenlőre nincs kiút*mondja komoly hangon elvégre ténleg próbálja jó ideje*-Az idegen relatív, vannak ismerősök akiket nem is ismerünk *mondja egy kicsit mosolyogva*-Nem kell félteni nem töri össze magát, bár a rendőr még lekapcsolhatja*mondja a másik dologhoz nem akar hozzá szólni ha Tua nem akar valamit elmondani nem faggatja. Tua válasza úgytűnik igenelte is magát Dereck is ilyenre számított de most csak mosolyog. Szép dolog játszani a halállal, bár itt mindenki azt teszi, közbe csak hallgatja ő is a válaszokat a családanyásra és az uitána valóra kicsit felkuncog és kerezstet vet*-Ámen*mondja majd iszik egy kortyot még lassan az üveg végére ér*-Hát azt tudtam én is hogy gyógyítasz bár saját szakállra , lassana korház zárhatja a rollót*mondja kicsit komolyabb hangon*

\\fagy\\
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 10:49 pm

- Szóval nem köthető az emberekhez..értem. Azaz nem, de mind1. Még új vagyok. Igyekszem majd odafigyelni mindenre.
*Aztán Thua egy kaján vigyorral a képén elfogadja az ivászat ötletét. ~Hmm, lehet hogy menő a csaj, de engem se kell félteni. ~
- Egyébként ennyire nem tudod magadat elképzelni úgy hogy majd gyerekeid lesznek? Meg esetleg egy férjed? Maga a dolog riaszt, vagy esetleg nem fér bele az életmódodba. Bár még Dereck is Ament mond...érdekes. De ne aggódj, én se tudom magamat ilyen szerepben elképzelni.
*Aztán Thua azt mondja hogy gyógyító. Ezen kicsit elkondolkozik Roxie.*~Gyógyító? Úgy mint orvos, vagy mint másféle gyógyító? De látom hogy nem szereti ha ezt fixírozza valaki. Tehát nem vájkálok az életében. Majd megnyílik hogy ha akar.~
- Öhm, nos, akkor egészségére mindkettőtöknek!
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:12 pm

-Még egyszer sem kapcsoltak le... és nem is fognak.*magabiztos a hölgyemény, mert általában sikerül elkerülnie a hatóságokat, nem került eddig sokszor összetűzésbe velük, bár még intézetes korszakában voltak azért gondok, de az más. *
-Óh, kösz az egyetértést, Jamison.*jegyzi meg, de hát tudja, hogy milyen az élete, akkor minek csináljon még nagyobb hülyeséget. Elég ha a sajátját veszélyezteti, nem kell mást is belekeverni ebbe az egészbe, hiszen már régen bosszút esküdött a vámpírok ellen, nem kellene az legyen, hogy egyszer majd az ő gyerekei ugyanazt éljék meg, mint amit ő élt meg anno.*
-Hát... tényleg nem tudom elképzelni magam úgy, de ha mégis... akkor is... nem túl nyugalmas az életem, szóval ez nem nekem való... *mondja egy vállvonással a nőnek. Kifejteni jobban nem fogja, a lényeg, hogy az invictus a fő ok, meg a saját tapasztalataiból indul ki.*
-Hát ha már a belső energiám tudom erre használni, akkor miért ne... egyébre is tudnám, de azért egyelőre úgy gondoltam, jobb ha a gyógyításnál maradok vele. A kórházban meg nem értékelik túlzottan, hogy ilyen is van, mert ez okkult... de attól még van, és még gyógyítok, ki tudja meddig. De próbálj ne kerülni az én kezeim közé...*válaszol, jobb is, ha nem kerül oda egyikük sem, mert azt is tudni kellene, hogy olyanokkal foglalkozik, akik találkoztak valamilyen kárhozott lénnyel, és a találkozás nyomait próbálja eltüntetni. Azt most már neki is lehet. *
-Egészség.*mondja, majd megissza a maradék sört, és miért ne kérne még egyet, csak aztán meg ne bánja. *
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:21 pm

*Eléggé csendbe burkolódzik a sörös üveg szélén húzza végig az újját majd kicsit hirtelen szólal meg*
-Itt elég kevesen akarnak gyereket én se tervezem hogy akarnák. Túl nagy bajok vannak itt anélkül is*mondja kicsit keserű szájízzel bár ő meg van győződve arrol hogy nem is lenne jó apa de nem is akarja kipróbálni hogy igaza lenne e, közbe csak megemeli az üveget majd megissza a maradék tartalmat. Ezután rendel még eggyet majd ugyancsak egy nagyobb kortyal iszik le belőle. A buborékok felfelé gyülemlenek egy darabig ezek nézésével tölti el az idejét*
-Ami késik nem múlik*mondja egy kissebb mosollyal a férfi a lekapcsolásra majd vállat ránt*
-Ó igazán nincs mit Mavourneen*mondaj kicsit mosolyogva miközbe szétnéz kint az ablakon úgytűnik már jócskán benne vannak az éjszakába. A benső zsebéből egy cigit kotor ki majd rá is gyújt a gyűrött dobozt kirakja a pultra*
-Ha kell vegyetek én úgyis leszokóba vagyok*mondja miközbe kattan a Zippo és már rá is gyújt. No ahhoz hogy valaki leszokjon néha színvni is kell legalábbis Dereck szerint, majd csak tovább hallgat a végén megrántja a vállát*
-Majd megpróbálok vigyázni magamra, amúgy se voltam még itt korházba eltudom látni magam..*mondja kicsit halkabbra véve a szót, arrol amit a metróban látott még nem szól minek ilyesztegessen bárkit is azt meg nem tudja hogy Tua esetleg tudna e róluk*
Vissza az elejére Go down
Roxie Rage

Roxie Rage


Hozzászólások száma : 26
Age : 36
Registration date : 2009. Apr. 22.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:34 pm

- Szóval okkult. Na igen, az ilyen dolgokra sok helyen ferde szemmel néznek az emberek. Amit nem ismernek, attól félnek. És emiatt téged valami rosszfélének gondolnak?- teszi fel a kérdést a nőnek.
- Hmm..látom ebben a gyerek dologban egyetért itt mindenki. De már megint azt mondod hogy bajok. Miféle baj van itt mégis? Oké, én még csak pár órája vagyok itt, de még semmi negatívat nem tapasztaltam. Minden városban történnek rossz dolgok. Ez a világ rendje. Az emberiség ilyen. *Ezzel felhajtja az italát, és int hogy kér még egyet.*~Hát igazán nem érdekel hogy mit fog szólni ország-világ hogy Roxie Rage már megint inkább az alkoholhoz nyúlt, a gondjai megoldása helyett. A másik dolog, hogy elfelejtettem hol lakom. De az se baj ha reggelig itt maradunk. Az üres lakásba mit kezdjek?~ *Ekkor látja meg a férfi által kirakott cigit.*
- Jéé, mióta idejöttem annyira siettem mindenfelé hogy elfelejtettem rágyújtani. Szóval én köszi, elfogadom a felajánlást! - ezzel rágyújt. Mélyen leszívja a füstöt, és a másik kettőt figyeli. Akik valahogy nem férnek a fejébe...*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:55 pm

-Óh, és odáig lennél, hogy te megmondtad előre. *na azt aztán nem, nem olyan könnyű őt lekapcsolni, ezen nem kell előre örülni. És ha elkapnák is, lenne aki elintézze, hogy ne legyen belőle nagy balhé. XD*
-Köszi, van nekem is.*előszedi a cigijét, mert hát abból aztán a lehető legnagyobb kátránytartalmú az, ami neki van, mert elvileg azzal tudja legjobban a tüdejét meglőni. De ez majd kiderül, ha egyszer tüdőrákos lesz, lesz mire fogja. Addig viszont cigizik, és nem áll szándékában leszokni.*
-Azt ne mondd, hogy megszállt a Szentlélek, és nem rontod tovább a tüdődet?*kérdezi elvigyorodva, ő bizony nem fog lemondani erről. Egyelőre még úgy érzi, hogy megnyugtatja, bár a piával együtt lassan azért hányinger kezdi kerülgetni, de az most nem számít...még.*
-Igen, okkult... és nem szeretik az emberek, ha valami okkult, Főleg a hívő réteg... na jó, én is hivő vagyok, csak kicsit másképp élem meg a hitet. De a lényeg, hogy sátáninak tartják sokan a belső energiát. *vonja meg a vállát, attól még neki van, és tudja használni. És amíg tud ezzel gyógyítani, addig használni is fogja, gyógyításra ugyanúgy, ahogy eddig,*
-Ez nem arról szól, hogy el tudod látni magad. Nem olyan sebeket gyógyítok, amiket az emberek is el tudnak látni... vagy amit a kórházban könnyedén rendbe hoznak.*jegyzi meg, és ismét csak a söréhez tér vissza. Neki sejtése sincs arról, hogy Dereck tud a vámpírokról, arról sincs, hogy az egyiket ismeri is, közelebbről... vagyis emberként ismerte. Csak azt tudja, hogy ő sokkal többet látott valószínűleg ebből a világból, mint a másik kettő együtt, és ettől cseppet sem nő most a mája.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Will Predock Fogadója - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Will Predock Fogadója
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros-
Ugrás: