Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Victus
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Will Predock Fogadója - Page 2 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 2 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 2 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Will Predock Fogadója

Go down 
+23
Fenrir Norswood
Dylan Ventio
Hallbjörn Brynjar
Til Sodiac
Catherine McNally
Armand de Casson
Garcia Heungys
LarissaAcellynn Halliwell
Roxie Rage
Tuatha Mavourneen
Claudius Vigée-Lebrun
Sora Roberts
Fleur de Mal
Sophie G. Wise
Sairus Demton
Electra Restarick
Delayla Pierce
Matthew Ripley
Nina Dalhadar
Gordon Freemann
Atrahazisz
Dereck Jamison
Victus
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 08, 2009 7:34 pm

Igen, így is mondhatnánk, bár azért ez mégsem igaz. Aminek van fényes oldala, kell hogy legyen árnyékos is, nemde?*Kérdezi, miközben belekortyol a pohár vízbe ami a kávé mellé járt. Aztán kissé elkomorulva hallgatja a nő szavait az itteni állapotokról.* nos igen, ez már nekem is feltűnt. Mintha... mintha az egész város ilyen lenne. Mint az idő is. Búskomor és valami lappang az egész alatt. Nem tudom. De szerencsére vagy sem, a gyerekeken ez annyira nem érződik, aki mégis ebből a sorból kerül ki, úgy látom, nálam jó kezekben van.* Húzz aki magát büszkén a férfi. Na igen, ő már csak ilyen. Megvan a magához való egója, emellett büszke a hivatására,. és olyat cisnál, amit még szeret is, és olyanokon is segít, akiket szeret, a gyerkőcöket.*
Vissza az elejére Go down
Nina Dalhadar
Játékos
Játékos
Nina Dalhadar


Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 08, 2009 7:45 pm

-Ki tudja. Attol függ mit veszünk észre. A túl pőesszimista ember nem látja a jót. Az optimista meg a rosszat így nehéz megtudni hol is van az arany középút*válaszolja a férinek hiszen néha ő is így gondolkozik bár ilyen állapotba amibe most van nehéz lenne túl jól gondolkozni. Ezen a helyen elég sok szagot ismer fel ami kicsit zavarja irritálja is bár ez csak írisze kissé vad mozgásán lehet észre venni*-Mondhatni úgy is hogy ahogy az időjárás úgy maga az élet is borús*mondja bele eggyezően majd elmsoolyodik*-Azt mondják a következő generációé a jövő. Remélem van is benne igazság.*mondja mosolyogva*-És mikor választotta ezt a hivatást. Mindig is orvos akart lenni vagy netán kötődik is valamihez?*kérdezi óvatosabban*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 08, 2009 8:04 pm

Érdekes meglátás!*Bólint és kiissza a maradék viet, majd elgondolkodik.* Hm... igazság szerint a gimnáziumi éveim alatt döntöttem csak az orvosi pálya mellett. A gyerekorvos mellett pedig az egyetemen. Én szeretem a kölyköket, a hugomnak is vannak srácai, két kicsi.* Mondja majd az órájára pillant.* Bocsásson meg kisasszony, de nekem mennem kell. Igazán örvendek, hogy találkoztunk! még ha ilyen... furcsán is. * Mosolyodik el majd int a pincérnek , kifizeti a kávét és a nő teáját is, és távozik.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 08, 2009 11:58 pm

*Egy taxi áll meg a fogadó előtt, és egy vörös hajú férfi száll ki egy lilába öltözött nővel, akin az ő kabátja van. Betereli a fogadó, majd egy kellemes helyre ülnek le és int a pincérnek, hogy jöjjön.* Hát, ha így folytatja, kénytelen lesz benézni hozzánk. Tessék ilyen időben felöltözni. *mondja majd összeilleszti ujjait és az asztalra könyököl.* Nekem egy whiskey lesz, jéggel!*Mondja a pincérnek, majd mikor az odébb áll, újra a nőhöz fordul.* Nem olyan régen, két hete vagyok itt. Állást kaptam a kórházban, ezért jöttem ide. Nemrég kezdtem el egyedül dolgozni. És ön? Mivel foglalkozik?*Néz egy félmosollyal a nőre csillogó zöld szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 12:09 am

*Kiszáll a taxiból, fodros miniszoknyája kissé meglebben a szélben. Elég kicsi a szoknya, joggal nézheti Matthiew utcalánynak, de nem az. Besétál a fogadóba, az asztalhoz érve leveszi magáról a kabátot és visszanyújtja a férfinak.* - Itt bent nem hinném, hogy megfázom. *Mondja egy mosoly kíséretében, majd helyet foglal.* - Egy tequilát kérek, sóval és citrommal. *Teszi hozzá, hiszen nem minden helyen tudják a tequila igazi fogyasztásának a módját. Ezen kívül meg vérfarkasként ő is szokott inni, ez csak természetes. Még emberi ételt is képes enni, csak hát azzal nem lakik jól.* - Higgye el, nem leszek én olyan könnyen beteg. *Mondja egészen titokzatosan.* - Két hét? Akkor nem ismerheti még a várost. Én már pár éve itt vagyok. ~És azt szorozzuk meg tízzel.~ *Egészíti ki gondolatban.* - Hát.. ezzel is meg azzal is. Eredetileg hárfajátékos, csak hát abból nem lehet megélni. *Mondja, közben az érkező ital útjából félreáll. Miután a pincér elmegy, rápillant Matthiewra.* - Remélem nem haragszik meg ha megkérdezem, de az Ön haja eredetileg vörös vagy festi? *Kérdezi egy széles mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 12:18 am

*Érdeklődve pislog a nőre, s mikor megérkeznek az italok, lassan kortyolgatni kezdi a whiskeyt.* Valóban? Tudna kicsit mesélni róla? Délután találkoztam egy másik hölggyel, őp úgy fogalmazott,különösek az esték errefele. Én meg vagyok lepve ezen. Ahonnan én jövök, Kaliforniából, ott se egy leányálom az éjszaka, hiába napfényes és tengertől morajló. *Mondja, majd elgondolkodva néz a nőre.* És ha nem hárfázik már, legalábbis hivatás szerűen akkor...? *Nem akar tolakodó vagy sértő lenni, így nem néz végig a nő ruházatán, mely valóban kissé az utcalányokat idézi. AZ utolsó kérdésen viszont elneveti magát, s végre valami őszinte jókedv is férkőzik belé.* Ugyan ezt én is megkérdezhetném a hölgytől. De lássa, hogy úriemberrel van dolga...*Vonja meg a vállát.*...nekem természetesen ilyen a hajam. Sráckoromban ugrattak érte párszor, akkor utáltam, most viszont jó. Szeretik a kölykök és nem félnek tőlem. Még az se amelyik nem szereti a dokikat.*Mondja és lerakja a kabátjára a nyakába lévő sztetoszkópot.*

//fagyiii/
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 6:43 pm

*Hallgatja a férfi szavait, közben nekiáll a tequilának, belemártja a citromot a sóba, azt lenyalogatja, aztán felhajtja a tequilát és a végén megeszi a citromot. Majd leteszi a héját és a férfira mosolyog.* - Hát mondjuk úgy, hogy nem épp a legbiztonságosabb este kint járni. Sok eltűnést és rejtélyes halálesetet jelentenek. *Válaszol a kérdésre, de azt persze nem mondja meg, hogy egy részüket ő okozza.* - Nincs mit sokat mesélni erről, titokzatos lények támadják meg az embereket. *Vonja meg kissé a vállát. A következő kérdésen hirtelen elneveti magát, mert rájön, hogy mit gondol a férfi.* - Ha valami a nyelvén van, akkor mondja ki. *Mondja mosolyogva.* - Nem, nem vagyok utcalány, még akkor sem, ha úgy nézek ki. *Válaszol, aztán elkezd keresni valami választ az agyában arra, hogy vajon milyen foglalkozást is mondjon.* - Olyan nyomozószerű vagyok. *Jut eszébe hirtelen az a foglalkozás, ami még életében volt. Elmosolyodik ő is, amikor a férfi felnevet, majd meghallgatja a választ.* - Tudom, hogy a fehér haj nem túl gyakori, ezért jogos lenne a kérdés. Valójában nem ilyen volt, hanem nagyon világos szőke, de itt mintha minden kiszívná az erőt az emberi testből, a hajam elkezdett kifehéredni. *Rápillant mégegyszer a férfi hajára és elmosolyodik.* - Nem lett volna okuk ugratni Önt, mert jól áll. Lehet, hogy csak irigyek voltak. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:03 pm

Valóban?*Rakja le finom koppanással a poharat az asztalra.* Különös lények? Mifélék...? Tudna mesélni erről?*Kérdezi érdeklődve, majd aztán kissé elpirul és vörös hajába túr, mindig ezt csinálja, ha zavarban van.* Ne haragudjon meg kisasszony én igazán nem akartam megsérteni...*Néz bűnbánóan a nőre majd zavart félmosollyal felszegi a fejét, és keresztbe font karral hallgatja a továbbiakban.* Valóban? Akkor ez még jól is jöhet ilyen... zűrös időkben, nemde? Hm... ki tudja, én talán a másik részéről, a végéről tudnék többet mesélni...*Mondja s mintha lefagyna a mosoly az arcáról, elkomorulna.* Valaki megtámadott tegnap éjjel egy kisfiút, alig volt 10 éves.... ma volt a boncolása. Borzalmas.*Rázza meg a fejét és tekintete egy pillanatra a fehér köpenyre vándorol mely ott lapul mellette a szatyorban. Aztán érdeklődve pillant újra a nő hajára, ahogy az meséli a történetét.* Ez furcsa... ritkán fordul elő az ilyesmi. Volt esetleg... beteg azelőtt közvetlenül, hogy így kifehéredett a haja? Vagy azóta valami furcsa?*Nah előbújt a doki belőle. Hiába, ők a kórházból kilépve is csak dokik maradnak. Aztán elmosolyodik s kissé megint elpirul, ezúttal a bókra.* Hm, lehet benne valami. Eddig nem volt olyan barátnőm, amelyiknek ne tetszett volna, bár volt amelyik meg akart nyírni, azt sose hagytam. Moat meg pláne, a betegeim fel se ismernének nélküle.
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:17 pm

*A férfi érdeklődésén kissé elmosolyodik.* - Nem hallottam róluk semmi pontosat. Innen-onnan el lehet kapni félmondatokat, amik alapján következtetek. Csak annyit hallottam, hogy furcsa lények járják a vidéket, amik már nem emberiek. Külsejükben ők is úgy néznek ki, de valami megváltozott bennük. Régi tündérmese a vámpírokról, gondolom én, meg még egyéb éjszakai lényekről. *Mondja mosolyogva és legyint egyet.* - De szerintem ennek nem lehet olyan nagy hitelt adni. *Már régóta megtanult folyékonyan hazudni, most is ezt a képességet hasznosítja. Amikor Matthew zavarba jön, szélesebb mosoly jelenik meg arcán.* - Nem sértett meg. Ezen a vidéken a durva szóhoz is hozzá kell szokni, ehhez képest Ön igazán úriember. Nézzen végig a külvároson, és az ott élő embereken. Borzalmas, hogy azok milyenek. *Játssza el kissé a megbotránkozást, közben titokban somolyog, hogy az embereket valójában milyen könnyű az orruknál fogva vezetni.* - Egy 10 éves fiút? Ilyen fiatalokat is megtámadnak? Hallatlan. *Játssza ismét a felháborodottat.* - Eddig csak felnőttekről hallottam. Olyan holttestekről, amiket a felismerhetetlenségig szétcincáltak, de gyermekgyilkosságról eddig nem tudtam. *Az asztalra könyököl, és kezeivel megtámasztja a fejét.* - Nem, nem volt semmi komolyabb betegségem, csak ami az átlagnak szokott lenni. Furcsa dolgok sem történtek. ~Leszámítva, hogy átváltoztam.~ *Egészíti ki gondolatban. Tudja jól, hogy a haja amiatt változott át, de ezt nem teszi szóvá.* - Butaság lenne lenyírni a haját. A hosszú hajú férfiak szerintem vonzóbbak. *Mondja mosolyogva és int a pincérnek, hogy jöjjön az asztalhoz.* - Kérek egy Jim Beam-et. *Adja le a rendelést és ismét Matthew felé fordul.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:37 pm

Nos igen, mint a tudomány embere, én is legyintenék rá, elvégre elég jól ismerem az emberi testet és a működését dehát... embert is lassan klónoznak már, akkor meg mi lenne lehetetlen?*Néz a nőre, s láthatóan komolyan beszél. Magában kifejezetten örül annak, hogy orvosnak ment, bár amit látott a boncteremben, az nem épp a pozitívumok közé sorolható.* Nem szedték darabokra de az arcát a felismerhetetlenségig torzították el, DNS alapján azonosították. A teste is csupa seb, mintha harapások lennének. A szülei zokogva távoztak a kórházból nem sokkal előttem. Szerencsétlenek...*Mondja és egy hajtásra megissza a whiskey maradékát és újat kér ő is.* Ugyan... szerintem ez így illendő, engem mindig is így neveltek meg... a munkám része. Az emberek tisztelete, szeretete és hinni az alapvetően jóban. Bár ez olykor nehéz, de muszáj. Azt mondják, ha vna Isten, ezzel teszi próbára a hitünket. Én inkább az egyén szikrájában hiszek, és hogy mindenki a maga szerencséjének kovácsa. *Mondja aztána nőre néz.* Hm, szokásos kórképek is tudnak érdekes eredményeket produkálni, eléggé összetetteket, bár ez kevésbé ismert, tekintve a lehetséges variációkat.* A bókra beletúr a hajába és elmosolyodik* Ugyan, csak azt hiszik, hogy ettől... vadabbnak látszunk, pedig néha igaz csak ez, néha meg nem. Egy kollégám is hosszú fekete hajú, de a laborból ki se hajlandó tenni a lábát, csak haza vagy boltba.*Vonja meg a vállát, majd újra végigméri lopva a nőt, s huncut félmosoly játszik a szája szélében.* ~Érdekes csajszi...~
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:49 pm

*A nő vállat von, mert ő tudna igazán sokat mesélni az éjszaka eseményeiről, ám ez tilos. Maximum majd akkor, ha úgy határoz, hogy átváltoztatja a férfit.* - Ez még a jövő titka. Majdcsak rájön valaki arra, hogy mi is történik éjjel valójában. *Hazudja a nő egy arcrezdülés nélkül, csak mosolyogva.* - Eltorzítás az elég gyakori.. Én is sok ilyennel találkoztam már. Sajnos ilyen szörnyű események történnek ebben a városban. És a legrosszabb, hogy nem lehet kimenni. Próbálkozott már azzal, hogy elmegy máshová? Ha igen, akkor ne próbálja meg többé, mert nem fog sikerülni. Innen képtelenség kijutni. Átkozott hely. *Mondja a nő komolyan, majd kortyol az előtte levő pohárból.* - De sokan nem tudják hogy mi az ami illendő, sajnos ez már így van. Örülök, hogy vannak olyanok is, akik tudják az illemet. A mai korban ez elég ritka. *Az utolsó megjegyzésre vállat von.* - Nem tudom, hogy így van-e. Én amellett vagyok, hogy az embernek meg van írva a sorsa és még ha azt is hiszi, hogy egyedül dönt, azt előre megírták. Tehát az, hogy nem teszek meg valamit, az lényegében nem az én döntésem, hanem így kellett tennem. És szerintem ez mindenre érvényes. *Fejti ki a véleményét. Majd az utolsó mondatokon elmosolyodik.* - Lehet, hogy a vad külső vonzza a nőket? *Kérdezi és állítja is egyben.* - De nem csak a külső számít, fontos megismerni egy embert. *Mondja mosolyogva és megit kortyol egyet.*


A hozzászólást Delayla Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 10, 2009 7:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 10, 2009 7:53 pm

Hm, de ki más tudná ezt kideríteni ha nem egy... olyan személy aki nyomozással foglalkozik?*Teszi fel sejtelmesen a kérdést, s belekortyol az italába, némán intve a nő felé, mondván, az egészségére. Aztán csak tovább hallgatja, hogy mi minden történt még.* Igen... a patológián érdekes eseteknek láttam a kartonjait, bár nem jártam bent a boncteremben minden esetnél de úgy érzem, ez amit itt láttam, elég is volt. Szörnyű... Mióta orvos vagyok, láttam pár dolgot de ez....*Mintha még ő is megborzongna, pedig tőle ez nagy szó. A város dolgán viszont felvonja a szemöldökét.* Valóban? Pedig a hétvégén én nem voltam itt. A családom kicsit messzebb lakik innen, meglátogattam őket. *Néz értetlenül a nőre, de aztán csak vállat von, ha ő mondja... * Hm, én ebben nem értek egyet önnel. Én amondó vagyok, hogy az embert nem egy felsőbb, nagyobb dolog hajtja előre hanem... hogy fogalmazzak. Én az emberi belső szikrában hiszek. Önmagamban. Tudván hogy eddig mit értem el, ehhez képest mire vagyok képes, mi lehet kihívás. *Aztán csak elmosolyodik.* Hm, lehet. De az is lehet hogy az ilyen... vadabb külső mellett egy látszólag törékenyebb állna a legjobban.*S most jól láthatóan végigméri a nőt és finoman megvillannak a zöld szemek, jókedvűen.*
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 10:17 pm

*Megint vállat von egy kicsit.* - Nem tudom. Talán ide több kell, mint egy nyomozó. *Mondja halkan. Valahogy ezt a témát nem ártana már lezárni. Igaz, hogy nem mond ő semmi olyat, amivel ráterelődne a gyanú, ettől függetlenül nem árt, ha nem lovagolnak állandóan a témán.* - Tényleg elég szörnyű dolgok történnek. *Ért egyet a férfival és kortyolgatja tovább az italát. A következő mondatra egy kis mosollyal felel.* - Mindenkinek joga van abban hinni, amiben akar. Én az egyetemes sorsban hiszek, ami meghatározza az életemet. Szeretem kihívások elé állítani maga, de az hogy sikerül-e végrehajtanom valamit, már nem tőlem függ. Igaz, hogy én magam mindent beleadok, de a saját tűrőképességem már nem én határozom meg, bármennyire is szeretném. De ez csak egy példa. És persze mindenkinek saját dolga eldönteni, hogy miben hisz. *Fejti ki a nő az álláspontját, majd lehajtja az italát.* - Érdekes... Mondjuk van egy bizonyos mozgási lehetőség. Nem csak magában a városban maradhatunk, hanem bizonyos környéken is lehetünk, de amikor elérünk egy határt, onnan mintha csak körbe-körbe mennénk. Nincs kiút. *Mondja a nő. Az utolsó mondat hallatán széles mosoly jelenik meg az arcán, közben látja azt is, hogy Matthew végigméri.* - Törékeny? Lehet, hogy igaza van. De a törékenységnél is csalóka lehet a külső. *Mondja sejtelmesen és elneveti magát.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 10:33 pm

Talán... de talán ha nem egyedül csinálná, egyszerűbb lenne. Én például a kórházban szinte első kézből látom a... végeredményt. *Aztán csak hallgat egy darabig, gondolkodik az elhangzottakon. Aztán csak figyel a nőre.* Szerintem a tűrőképesség egy része a mentális oldalon kezdődik, az akarattal. Ha az megvan, az már fél siker. *Vonja meg a vállát mosolyogva de aztán arca értetlenné válik a továbbiakban.* Hogyhogy körbe körbe? Ezt nem értem. És a vonat? meg a busz? a helikopter? *Nem fér a fejébe a dolog egyszerűen. Kezd kételkedni a nő elméjében még a végén. Aztán már csak felvonja a szemöldökét.* Tud olyat mondani, kedves Delayla, ami nem csalóka? mert eddig nem nagyon sikerült és lassan kezdek is ennek alapot adni. Bár ezt visszavonom, van ami azért annyira nem lehet csalóka vagy ha mégis, akkor nagyon ügyesen csinálja.*Mondja és újabb jelentőség teljes pillantást vet a nőre, majd belekortyol az italába.*
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 10:41 pm

- Ez igaz, Ön vizsgálja meg ezeket az eseteket. *Mondja mosolyogva, aztán hagyja is a témát, mert most nem akar többet erről beszélni. Amikor a férfi értetlenkedik, kissé megrázza a fejét.* - Ebbe a városba be lehet jutni. Busz, vonat, akár még helikopter is. De semmi sem visz ki. Kérdezzen nyugodtan körbe az ittlakók közt, mindenki azt fogja mondani, hogy nem lehet kijutni, ha egyáltalán megpróbált elmenni innen. Higgye el, én is többször próbáltam már elhagyni a várost, de nem lehet kijutni. Bizonyos távolságig eljutottam, de azon túl mintha sehová sem jutottam volna. Úgy tűnt, mintha csak előre mennék, nem kanyarodott el az út semerre sem, és mégis körbe-körbe haladt. Nagyon furcsa volt.. *Meséli a nő. A kérdésre megvonja a vállát és kacér mosoly jelenik meg arcán. Az újbóli végigmérés is feltűnik neki, mosolya még szélesebb lesz.* - Ki tudja? Lehet, hogy ebben a világban nem létezik olyan, ami nem lenne csalóka. *Mondja játékosan.* - De szerintem nem kéne az egész estét egy fogadóban tölteni. Mit szólna hozzá, ha elmennénk valahová? *Kérdezi a férfitől.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Ripley

Matthew Ripley


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Feb. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 10:51 pm

értem.*De látszik rajta azért hogy ezt nem hiszi el ilyen könnyen. Helyette inkább kiissza a maradék és int a pincérnek, hogy fizet. természetesen azt is, amit a nő rendelt.* Végülis miért ne? De maga ismeri jobban a várost, nem én, én néhány hete vagyok csak itt. A lakásomon és a munkahelyemen kívül eddig nem sokat láttam belőle, hogy őszinte legyek. De ha kérhetem, vegye fel legalább a kabátom vagy a pulóverem. Higgye el, évekig tanultam a szakmát és tudom, hogy bár a rákot már gyógyítják, a megfázást még mindig csak kúrálni tudják a szakemberek is!*Mondja mosolyogva, s miután fizettek, felkel, majd a kabátját feltartja a nő felé, hogy bújjon bele újra.* Semmi egyéb nincsen benne, se fegyver, se szike se valami egyéb a műtőből, erről biztosíthatom. maximum használt papírzsebkendő a belső zsebében!*Mondja kedvesen. Nahát, ilyet is tud ^^*
Vissza az elejére Go down
Delayla Pierce
Játékos
Játékos
Delayla Pierce


Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj: Vérfarkas
Rangsorolás: Alfa
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 10:57 pm

*Hallja a férfi hangján, hogy nem hiszi el igazán ezt a kijutós dolgot, hogy nem vezet semmiféle kiút a külvilágba.* ~Mindegy, majd rájön.~ *Gondolja magában a nő. Majd a kabát felvevésére bólint és rámosolyog a férfire.* - Rendben, de csak az Ön kedvéért. *Mondja kissé játékosan, és gyors mozdulattal belebújik a kabátba.* - És köszönöm, hogy kifizette az én italomat is. *Teszi hozzá mosolyogva.* - Remélem nem bánja, ha valami olyan helyre megyünk, ahol nincs tömeg. Mutatok egy helyet, ami egykor szép volt. *Azt viszont már nem teszi hozzá, hogy ma ez egy igen veszélyes helyszín, ahová nem árt, ha nem teszi be ember a lábát. A fogadóból kilépve elindulnak a régi vidámpark felé.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 3:40 pm

*Csak komorannéz ki az ablakon persze hallgatja a nő szavait*-Igen a város*mondja elhaló hangon*-Nem olyan mint a többi ha nem is hiszel nekem ne mond hogy nem érzed hogy valami nincs rendjén. Főleg ott kezdődik hogy hiába keresed az utat haza már nem találod*idegesen hozzá nyomja a hátát az üléshez majd végig simít a haján*-Tiszta Óz a csodák csodája*mondja idegesen nevetve*-Vagy inkább Óz A borzalmas csodák csodája lehet így jobb lenne*mondja majd előre mutat*-Az lesz az*mondja a kérdésre megrántja a vállát*-A testvéremmel üzletet vezettünk miközbe próbáltunk kijutni. Miután meghalt nem csinálok mást minthogy nyomozok a gyilkosai után*mondja egy pillanatra kicsit le eresztve a fejét*-A pénzt még a boltbol jött kölcsönből fedezem meg magánnyomozósdizok. Bár itt vannak a hatóságok de privát dolgokra ők sem érnek rá. Akkor megyek én*mondja majd felsóhajt*-VAn egy házam fenn innen nem messze. Elég barátságos ha akarsz aludhatsz ott. bár a szálodai is jó csak ugye itt fizetni kell a szobáért*mondja kissé elgondolkozva majd a nő felé néz*-És te mivel foglalkoztál eddig?*kérdezi de mindenközbe már begurultak a fogadó elé*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 4:05 pm

- Már ott kezdődött a baj, hogy ide lyukadtam ki. *Morrogja, miközben bólint egy aprót Dereck szavaira. Dehogynem érzi...* Tisztára, mintha ellenne átkozva, vagy ilyesmi. *Ejti ki kelletlenül, nem túlzottan jártas az efélékben. Az Ózos megközelítésen harsányan felnevet, úgy szívből, talán ittléte óta először sikerült ilyesmit kipréselnie ajkain. Mindenesetre jobban áll neki, mint a duzzogás és a gúnyolódás.*
- Oké. *Amint befordult és megpillantotta a fogadót szépen rátapinyolt a fékre és óvatosan felparkolt a járdára. Miután eloltotta csak a férfira szegezte szemeit és csöndben végighallgatta a történetet.*
- Sajnálom. *Hamarabb is kinyöghette volna, de csak most jutott el odáig, hogy elég érdeklődést tanusít Dereck felé, meg nem is tekinti oly vészesnek a helyzetet. Külön plusz pont az, hogy nem emlékezteti Gregre.* Értem... *Lenne még pár kérdése, de nem tartja túl helyesnek feltenni őket, még nem. Az útra veti pillantását.*
- Hűh, hát... *Ez váratlan, ám megfontolandó ajánlatnak bizonyult. Még mindig a kormányba kapaszkodik, egy ideig magaelé néz, majd kezeit ölébe dobva a férfire pillant.* Nem akarok alkalmatlankodni. És a vagyonodból sem szivesen ennélek ki. *Jegyzi meg egy ravaszkás mosollyal. Átgondolta, szivesen töltené nála az éjszakát, na de mégis... Hogyha puszta udvariasságnak szánta ezt az ajánlatot, akkor inkább itt alszik. Bár kellékeit és járgányát is félti... Ehh.*
- Tetoválok. Tizenhat éves korom óta. Meg festek, rajzolok... *Pillant válla fölött a hátul tornyosuló dobozokra. Nem dicsekszik mindezzel, de kezei nagy hatalommal lettek születése pillanatában felruházva, ez az ő tálentuma.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 4:16 pm

*Tudom mire gondolsz én is erre gondoltam amikor először megláttam ezt a várost*mondja csendesen majd ismét a nőre néz de most már a szemeibe lehet nem is tévedett sokat*-Ki tudja lehet ténleg el van? RAcionális magyarázatot nem találok pedig kerestem*mondja majd felsóhajt és kinéz az ablakon a nevetésre ő is kicsit elmosolyodik jobb kedve lesz.*-Nem kell. Ez már elmult a testévrem maradványai már öt éve a Darkhole temetőbe nyugszanak*mondja egy kicsit keserű mosollyal majd megint Electra felé néz*-Igazábol nem alkalmatlankodsz, anno ketten laktunk ott Daniellel volt külön szoba. Az most üresen áll senki nem használja. VAgyon kievésről meg szó sincs legalábbis szerintem, álltalába ide jövök le kajálni, mert nem szeretek főzni*mondja egy kissebb mosollyal a nő felé. *-Szóval nem alkalmatlankodsz. Ha szeretnél aludj ott legalább lesz kivel kicsit dumálni. Erre felé úgyis olyna szürke minden. De majd te is észre veszed ahogy tellik az idő*mondja komolyabb hangon. BÁr szürkeség alatt magát az életet érti. A következőre viszont alaposan elcsodálkozik*-Tetkós? *kérdezi majd végén megrázza a fejét*-Bocsi nem azért mondtam csak furcsa. Otthon Angliába nem így néztek ki a tetkósok de biztosan jó lehetsz.*mondja mosolyogva. Ténleg nem beszolni akart csak szimplán csodálkozott. Közbe a fogadó ajtaja felé néz*-Szerintem már éhes lehetsz gyere aztán nézzünk valami kaját.*mondja és ha a nő is bele eggyezik akkor mehetnek*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 4:38 pm

- Hátha egyszer rájövünk, hogy mitől bűzlik ennyire. *Szájhuzogat. Ez erősen úgy hangzott, hogy talán maradásra adja a fejét. Mert ha hisz Derecknek, akkor innen nincs kiút, és még ha lenne is, azt biztos nem ő fogja egymagában megtalálni.* ~Csodálatos. Akkor itt ragadtam? Egy életre? Hátha nem. Nehéz lesz megszokni.~ *Alsó ajkába harap és lassan húzza vissza fogait, kicsit elmélázik magában, de rögtön visszakanyarítja figyelmét a mellette ülőre, ahogy az folytatja a beszédet. Szörnyen bizsereg a nyelve, hogy megkérdezze, de hát mi is történt az öccsel. De visszafogja magát, nem fog faggatózni, azért sem.*
- Hát jó... *Enyhén, megadóan vállat von. Ennyi felsorakoztatott érv mellett nem igazán tud mibe belekötni, így csak szimplán beleegyezik.* Kösz, akkor ha nem bánod nálad éjszakázom. Főzni meg szeretek én, úgyhogy ha van otthon ez-az, lesz vacsi. *Talán egy fokkal lekesebb, mint eddig... Maga sem érti miért. A szürkeség felemljtésére reflexszerűen kiles az ablakon, s aztán rögtön visszatekint Dereckre.*
- Te mindig ilyen komor vagy? *Csúszik ki a száján, kicsit felvont szemöldökkel, de hát mostmár muszáj volt megjegyeznie. Bár nem kéne csodálkozni, ha ez a város tényleg olyan szürke, akkor megmagyarázza Dereck borús hangulatát, sóhajait is. Legyintve kuncog egyett az elámuláson.*
- Kevés nő van a szakmában, ezt én is tudom. De ezt szeretem csinálni, mindigis ezt akartam. *Vállvonogatva, szerényen beszél. Lehet nem virít le róla, hogy tetovál, de ha nem lenne rajta ennyi réteg ruha, akkor pár félreérthetetlen jel bizonyítaná szenvedélyének gyakorlását.*
- Farkas éhes... *Bólintja egy mosollyal, majd ismét gyújt, de csak legurigázik az úttestre.* Navigálj, légyszi. *Mert ugye nem tudja az utat. S Dereck utasításaira akkor szépen megindul és elszáguldozik a házáig.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 4:47 pm

*Lehet jobb az édes tudatlanság. Bár megmondom az igazat én is kiváncsi vagyok. De majd mesélek az aforizmákról amiket hallottam eddig. Szerintem eggyik sem igaz de ha érdekelnek a rémmesék szívesen mesélek*mondja mosolyogva most valamivel jobb kedve van a férfinak*-Ha bánnám nem mondtam volna hogy aludj nálam*mondja egy kissebb mosollyal majd bólint*-akkor jó legalább valaki szeret nemtudom nekem nem volt soha a kedvencem a főzés. Kimerültem a piritósnál*mondja s kicsit elgondolkozik egy pillanatra. Sokminden jár az agya de főképp a városon. A nő szavai ringatják ki e gondolatok közül s ébresztik fel*-Hmm tessék? Nem. De szerintem ez a hely sokmindenkit olyanná tesz amilyen nem szeretne lenni. De tudok vicces is lenni*mondja kicsit vidámabban s igazat is szól . Csakhát egyedül kinek viccelődjön? Szerencsére most nincs így*-Hát meghiszem azt hogy kevés nekem te vagy az első úgymond tetováló aki nő de biztosan értheted a dolgod*mondja egy kissebb bólintással majd a kocsi megint elindult*-Itt megfordulunk vissza térünk a főutcára és onnan lesz egy meredély. Na ott fel. Az az északi lakónegyed. onnan az utca közepe felé van a házam majd szólok*mondja nyugodt lágy hangon a nőnek*-Amúgy ahogy látom nem csak a tetkózáshoz értesz, jól kezeled a kocsit gondolom már régóta vagy gyakorlatba s nem csak mióta lejogsiztál*mondja kicsit ravaszkásan. A korát nem kérdezi meg mert az bunkóság lenne*
Vissza az elejére Go down
Electra Restarick

Electra Restarick


Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Feb. 07.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 5:06 pm

- Érdekelnek. *Bólintja, kicsi korában is szerette a meséket, jókat mulatott rajtuk, most is szivesen elhallgat pár érdekes, vérfagyasztó történetet. Ebből sosem fog kinőni.*
- Igaz, csak tudod kicsit furcsa ez. Alig ismersz és magadhoz invitálsz. Namármost, vagy egy perverz, sunyi alak vagy, vagy pedig tényleg helyén a szived. De végülis egyik sem számít. *Magyaráz komolyan, a végén pedig mint akit igazából cseppet sem zavar, ha esetleg épp az oroszlán balrangjába kapott meghívást, sőt lázba is hozza a dolog, vállat von.*
- Hm... A pasik nagy része így van ezzel. Az igazi indok pedig az, hogy jobban szeretitek ha kiszolgál titeket a nő. *Elfolyt egy pimasz mosolyt, majd felvonja a szemöldökét.* Hát akkor türelmetlenül várom bohókás éned színre léptét. *Apró kacajt hallat.*
- Eddig még nem volt panasz. *Jegyzi meg, hát akkor csak tudhat valamit. Meg az önfegyelme is elég nagy, ez sem elhanyagolandó tény ebben a szakmában.*
- Igenis, kapitány! *Épp, hogy nem szalutál, de rendre végrehajtja a kiadott utasításokat.* Szeretem a kocsikat, vonzanak. Még ha bütykölésről van szó, meg nyakig olajban tocsogásról, az sem riaszt vissza. Nem fogod elhinni, de harmadjára sikerült csak letennem a hajtásit... *Kicsike, sejtelmes mosoly és máris elhagyják a fogadó környékét, Dereck lakásáig nincs megállj.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Demton
Admin
Sairus Demton


Hozzászólások száma : 351
Karakterlap : Próba
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Matuzsálem
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 17, 2009 8:47 pm

*Nem minden napi dolog történik most. Hogy egy vámpír ember lakta területen sétáljon be méghozzá pont a belvárosba. De látszólag ez nem igazán érinti SAirust. Régóta él itt régebben mint ahogy ez az egész kóceráj vagy bármi más létre jött volna. Jó ez kicsit téveszme hiszen már időtlen időkkel ezelőtt létezett ez a hely, de ő sem született sokkal később, valamikor a világok hajnalán. Fekete hosszúkás formáju kabátott visel, alatta fehér inget, bőre szinte hófehér így a fénybe valamivel különösebben is hat. A férfi nyugodt mozdulattal nyomja le a kilicset majd az éjszakából a fogadóba lép be. Ahogy körbe néz megint a szokásos részeges mulatozó banda bár mostanába kevesebben vannak. Viszont a vámpír hallott egykét dolgot ami nem vet rá jó fényt. Ezért is van most itt. Nem sokat tétovázik azonnal a pult felé veti magát ahol végig méri Willt. Látszólag a fogadós retteg a férfi látványátol s ezt Sairus élvezi is. LAssan közelebb hajol hogy csak ketten hallják egymás szavaát majd lassan szinte sziszegve bele kezd*-Azt hallottam Will megint eljárt a szád...*lassan lenéz oldalra két fiatal suhanc nézi őket de a pillantásátol reflex szerüen néznek félre. Ezután a vámpír ismét a fogadósra emelei a tekintetét*-Mondtam már hogy nem azért nem öllek meg mert olyan fontos vagy számomra, csak egy informátor de igérem ha még egy ilyet hallok azt is megbánod hogy a világra jöttél*mondja s a fogadós szemébe látja a félelmet erre csak mosolyogva bólint is*-Hmm gondolom megértetted*mondja még halkan majd megfordulva a pultnak támasztva hátát a fogadóba lévő népeket kezdi nézni. Közbe azon gondolkozik hogy a fülltanút akinek Will pofázott hogyan likvidálja. Megvannak a módjai. Emiatt nem kell aggódni*
Vissza az elejére Go down
https://amarihn.hungarianforum.com
Sophie G. Wise

Sophie G. Wise


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Feb. 16.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Újságíró. Riporter

Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 EmptyKedd Feb. 17, 2009 9:12 pm

- Anyaaa... Jaj, dehogy van időm nekem ilyesmire. Most is hulla fáradt vagyok, azt se tudom hol áll a fejem, Walt szinte elevenen nyúzott meg ma és méghozzá a nagy büdös semmiért... Nem. Neeem... Légyszi, ezt ne most beszéljük meg. Épp kajálni akarok és egy kicsit kikapcsolódni... Nem. Nem, nincs itt Valerie. Nem tudom. Jó. Okés. Majd viszek. Szia. Anyaaa... Szia! *Értelmes és felettébb vicces diszkúciót folytat ócska mobiltelefonján keresztül édesanyjával, aki már megint kamasznak nézi huszonöt éves lányát. Megtörténik. Mély lélegzetet véve kapcsolja ki a készülőket és csúsztatja retiküljébe, aztán már nyúl is a fogadó kilincse után és átlépi a dohos helyiség küszöbét. Megszokott atmoszféra, körbe se néz, és főleg nem tulajdonít semmifajta jelentőséget az őt vizslató szemeknek. Elegáns, fekete kabátot visel, a kelleténél rövidebb szoknyával és ízléses harisnyával, valamint csizmákkal. Szőke fürtjei kiengedve, melegbarna szemeivel pedig máris Willt figyeli és megrohamozza a pultot. Látja ugyan, hogy valaivel épp nagyon elmélyülten beszélget és figyelmét az sem kerüli el, hogy a fogadós arca elég kétségbeejtő vonásokat ölt magára. Csinosan felvonja szemöldökét, és mire lecsapja aktatáskáját a pultra, épp csak az utolsó mondatfoszlányt csípi el.* ~Mit értett meg Will? Egyáltalán ki ez a pasas? Csak nem fenyegetőzik? Nem tűnik valami kedveskének... Jaj, a fene, ha anya nem hív fel, akkor talán...~ *Ajkába harap és tekintetét a sápadt arcú, fiatal egyénen felejti. Szemöldökei összevonódnak ahogy elmélkedik, aztán tudálékosan megigazítva szemüvegét a fogadósra pislog.*
- Helló. Szokásos tonhalas spagetti, toniccal. *Hangjában az előbbi jelenet által keltett kétely, valamint jó adagnyi kimerültség, de érdekes fontoskodó hanglejtés is észrevehető. Miután leadta a rendelést, még vet egy kételkedő pillantást az idegenre, aztán a legközelebbi asztalhoz tipeg és helyet foglal előtte. Előkapar pár papírt táskájából és azokat rendezgetve várakozik a kajára, de közben ne kevésszer pislog fel a férfire szemüvege fölött.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Will Predock Fogadója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Will Predock Fogadója
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros-
Ugrás: