Amirihn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amirihn

Nem féled a sötétséget? Éld át a kalandot
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Top posters
Sairus Demton
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Nil Corivan
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Atrahazisz
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Tuatha Mavourneen
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Dylan Ventio
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Claudius Vigée-Lebrun
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Delitto Phoenix
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Victus
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Lisianthus Shigure
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Dereck Jamison
Will Predock Fogadója - Page 3 I_vote_lcapWill Predock Fogadója - Page 3 I_voting_barWill Predock Fogadója - Page 3 I_vote_rcap 
Select Theme:

 

 Will Predock Fogadója

Go down 
+23
Fenrir Norswood
Dylan Ventio
Hallbjörn Brynjar
Til Sodiac
Catherine McNally
Armand de Casson
Garcia Heungys
LarissaAcellynn Halliwell
Roxie Rage
Tuatha Mavourneen
Claudius Vigée-Lebrun
Sora Roberts
Fleur de Mal
Sophie G. Wise
Sairus Demton
Electra Restarick
Delayla Pierce
Matthew Ripley
Nina Dalhadar
Gordon Freemann
Atrahazisz
Dereck Jamison
Victus
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Sairus Demton
Admin
Sairus Demton


Hozzászólások száma : 351
Karakterlap : Próba
Registration date : 2009. Jan. 11.

Karakter
Faj: Vámpír
Rangsorolás: Matuzsálem
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyKedd Feb. 17, 2009 9:44 pm

*CSAk komor szemekkel figyeli a kocsmárost közbe rendelt egy pohár bort. Ételt nem eszik annak még végzetes következményei lehetnek erre már nagyon fiatalon rájött. Nem mondták a "mellékhatásokat". Majd megjön a csinos nő akit bizony egy pillanatra szemügyre is vesz. Közbe fél szemmel a pultost figyeli úgy tűnik ismerik egymást a nő szokásosat kér szóval többször járhat ide mondhatni rendszeresen. Legalábbis Sairus agya forgása szerint most ez lehet a helyzet. Majd figyeli ahogy a nő megkapja az ételt fizet és elindul a sarokba. A vámpír figyelme viszont innentől inkább őt részesíti előnybe bár lehet nem látszik, de látja hogy többször is erre felé néz a bizonyos ismeretlen nő. Magába el is mosolyodik kiváncsi rá hogy mi lehet. VÉgül elrugaszkodik majd az asztal felé veszi az irányt. Egy pillanatra megáll különös mosoly fut végig a zarcán majd leül a nővel szembe*-Szép estét*köszön lágy hangon úgy tűnik nem zavartatja magát*-Elég gyakran szokott ide járni és nézelődni?*kérdezi különös mosollyal melyből talán a núő asszociálhat hogy észre vette a férfi hogy nézik*-Oh elnézést a faragatlanságomért*-Sairus Demton*mondja mosolyogva és kezet nyújt a nő felé*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
https://amarihn.hungarianforum.com
Gordon Freemann

Gordon Freemann


Hozzászólások száma : 44
Age : 36
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Rendőr

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 9:05 pm

*Most úgy döntött, hogy ideje egy kicsit kimerészkedni. A társa halála óta nem igazán jött ki. Ha ki is tette a lábát otthona ajtaján az is rendőrségre vitte, hogy a jelentésekben utána nézzen valaminek. A lakása már így is dugig van aktával, és a falak is képektől roskadoznak. Eldöntötte, hogy csak azért is a nyomára akad annak, ami ezt tette a társával.*
~ Nem hiszem, hogy csak egy sima állat lett volna. ~
*Gondolja magában, amikor belép a fogadó ajtaján.*
~ Hisz egy sima kutya, akármilyen nagy termetű is, nem tudja ennyire behorpasztani a kocsi oldalát. Meg amúgy is. Egy állat nem támad meg csak úgy egy felfegyverzett férfit. Legalábbis egyedül semmi féleképpen sem. Meg túl gyorsan elszelelt. Túl sok a megválaszolatlan kérdés. ~
*Eme gondolatok közepette ül le a szokásos helyére, majd rágyújt egy cigire. Ezt követően a fogadós felé fordul.*
- Egy sört Will!
*Szólítja meg a fogadóst. Ezt követően kicsit körbenéz a helyen. Kardja a hüvelyében pihen a hátán, míg a szolgálati fegyvere az oldalán lévő fegyvertáskában porosodik. Ruházata eléggé sötét árnyalatú. Fekete, bő, sok zsebbel ellátott nadrág, a lábán egy surranó pihen, míg a testét egy bő kabát rejti el. Most a sapkáját nem hozta megával.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 9:14 pm

*Dereck érkezik meg a fogadóba egy kis éjszakai körbe nézésre, eléggé sokat járkáll most a városba híreket szerez és olvassa az újságokat. Viszont az Elminster Post oldalán ma megakadt a szeme valamin. Még ha nem is vallja be magának de elgondolkozott egysmás dolgon. LAssan előrébb lép és kinyitja az ajtót körbe néz látja hogy igazábol a szokásos dolog megy. VAn pár vendék akik vagy csendbe vagy kicsit hangosabban de elvannak. Iszogatnak élvezik az estét. A férfi lassan oda megy a pulthoz majd megszólítja afogadóst*-Szép estét Will egy sör lesz. Budweiser *mondja kissé fáradt hangon majd most lett ideje jobban körbe nézni amikor megkapja az üveget egy csavarintással leveszi a kupakot most akad meg a szeme a férfin akit már látott a fogadóba. *~hmm mintha az ő neve lett volna a címlapon~*gondolja s mivel hogy egymás mellett vannak meg is szólítja*-Jóestét biztos úr. Egy kis éjszakai kikapcs?*kérdezi nyugodt hangon bár úgy láta ő is iszik szóval lejárt a munka ideje*-Olvastam ma a lapokat. *szólal meg egy kis várakozási idő után hirtelen*-A maga társa volt igaz?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Gordon Freemann

Gordon Freemann


Hozzászólások száma : 44
Age : 36
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Rendőr

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 9:33 pm

*Nem is igazán figyel oda az új férfi érkezésére. Csupán arra eszmél fel, hogy megszólította. Teljesen elmerült a söre tanulmányozásában. Majd fél szemmel a fickóra néz. Halványan még emlékszik a férfire. Egyszer futottak itt össze. Azóta nem igazán hallott róla.*
- Jó estét!
*Majd a kérdésre megereszt egy önironikus mosolyt.*
- Igen. Így is mondhatjuk. Na és maga? Maga is kikapcsol?
*Néz a fickóra kérdően. A fickó szavaira csupán felemeli a tekintetét. Már mindenki olvasta azokat a lapokat. A legtöbben oda is jöttek hozzá. Néhányan gyanakodva, néhányan együtt érzően, de a legtöbb ember tekintetében semmi érzelmet nem látott. Hát igen. Az itt élő emberek nagy része már mélyen süllyedt az érdektelenség mocsarában.*
- Igen. Az én társam volt.
*Mondja a fickónak halkan. Majd szív egy jókorát a parázsló cigiből, majd iszik egy korty sört. Mondjuk most nem igazán akar beszélni ezzel a fickóval, de ha neki kérdései vannak, vagy valami támpontja, hát nosza. Álljon elő vele nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 9:41 pm

-Mondjuk úgy benéztem kicsit megnézni kik vannak bent*mondja egy kissebb ugyancsak nem éppen boldog mosollyal, majd pillantása vissza vetődik Gordonra*-Részvétem*mondja tömören majd a belső zsebéből előhúz egy gyűrött West-dobozt és kivesz belőle egy szál cigit. Majd jöhet a Zippo öngyújtó és egy mozdulattal lángot varázsol és rágyujt. Nem igen dohányzik sokat csak néha néha mondhatni az ilyen helyek meghozzák a kedvet de például otthon nem gyújt rá. Az szent terület neki legalábbis, közbe iszik egy kortyot a söréből jó negyedét le is húzza majd kicsit elgondolkozó arcal néz vissza aférfire*-Eléggé sületlenségnek tűnik ez az állat támadós story. Gondolom a hatóságiak felületesen vizsgálták át a terepet, és már le is zárták a fickó aktáját nemde?*kérdezi bár ha titok nem muszály elmondani. Ő csak így gondolja. Az öccsénél is ez volt a helyzet. Két nap alatt lezárták az egész ügyet mint ha mi sem történt volna*-VAlami fejlemény esetleg?*kérdezi bár igazábol nem tudja miért állt szóva a férfivel lehet csak pusztán így jött ki a dolog*
Vissza az elejére Go down
Gordon Freemann

Gordon Freemann


Hozzászólások száma : 44
Age : 36
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Rendőr

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 10:12 pm

*Dereck szavait hallva fáradtan elmosolyodik.*
- Értem.
*Mondja a mellette ülő fickónak, majd kinéz az ablakon. Ott most csak sötétséget lát. Semmi mozgás nem szűrődik át az ablakokon. Mondjuk ez most nem igazán lepte meg. Az események felgyorsultak az elmúlt napokban. Van valami a levegőben. Valami vészterhes, de még nem tudja, hogy mi is az.*
- Köszönöm.
*Mondja Dereck felé fordulva. A férfi szavaira kicsit felnéz. Úgy tűnik, ha másban nem is, de ebben megegyezik a véleményük.*
- Szerintem is. De túl sokan nem osztják a véleményem. Szerintem nem is állat volt. Valami nagyobbnak, és erősebbnek kellett lennie. Egy sima állat, legyen akármekkora is, nem okoz ekkora horpadást egy kocsi oldalán.
*Majd gyorsan legurít egy korty sört a torkán, majd ő is szív egyet a cigiből, amit a kezében tart.*
- Meg egy kutya, hogy tudja úgy átharapni a torkát, ha közben be van zárva a kocsi. Nem értem.
*Mondja neki, mialatt kicsit megmasszírozza a halántékát. Fáradt egy kicsit. A szeme is jojózik már. Ezért is jött le. Majd a kérdésre megrázza a fejét.*
- Nincs semmi. Használhatatlan az a szemét, amit elém raktak. Semmit sem tudok kihalászni belőle. Talán, ha lenne mivel összehasonlítanom, akkor tovább tudnák jutni. De így, szinte reménytelen.
*Mondja a férfinak, majd kicsit elhúzza a száját.*
~ Így nem akarok a szülei, és a családja elé állni. ~
*Teszi még hozzá csak úgy magában. Eléggé gondterhelt mostanában. Szinte már csak ennek a fránya ügynek él. Mondjuk szerencsére nincs is más dolga. Így nyugodtan dolgozhat rajta.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 10:28 pm

*CSak biccent, majd tovább hallgatja a férfit, eléggé érdekesnek találja de abba eggyet ért hogy nem elég az infó hogy tovább menjenek az üggyel*-Az emberek szeretik minél hamarabb lezártnak tekinteni az ügyeket. FÉlnek hogy valami olyasmibe tapintnak ami túl szaros ha érti mire célzok*húzza el a száját majd felóshajt*-Az öcsém gyilkossági ügye két napig tartott kijöttek a helyszínre 1 km-eres területet körbe vontak kordonnal két napig ott voltak hazamentek. Ennyi*mondja kicsit idegesebben bár nem a hatóságokat hibáztatja. Inkább önmagát hogy hagyta az öccsét egyedül menni*-Az újság nem írt a körülményekről legalábbis az autórol nem*mondja majd bele szippant a cigijébe és el is nyomja a pulton lévő hamutálba. Hosszan fujja ki a füstöt az orrán közbe vissza néz a férfira*-De mindenesetre nem láttam erre felé vad kutyákat és más egyébb vadállatokat se. A belvárosba nemigen mászkállnak. Talán kint a vadonba de ahogy tudom a suli már elég közel volt a belvároshoz*mondja kicsit komolyabb hanggal*-Szóval akkor maga előtt sincs túl sok nyom. Nem tudok én se többet a dolgokról, sajnos. CSak amit az újságból olvastam. Biztos gyászolhatja a családja*mondja kicsit komorabban*
Vissza az elejére Go down
Gordon Freemann

Gordon Freemann


Hozzászólások száma : 44
Age : 36
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Rendőr

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 10:58 pm

*A férfi szavai eléggé helytállóak. Legalábbis a legtöbb rendőrre nézve. Nem igazán akarják beleártani magukat ilyesféle dolgokba. Hisz ők úgy gondolják, hogy csupán egy vérengző vadállat volt a teste.*
- Hát igen. Vannak ezzel így egy páran. Meg elfogadták, hogy csak egy fenevad volt a tettes. Így már nem is igazán érdekes a számukra.
*Mondja ő is, majd elhúzza a száját. Kis korttyal nedvesíti át a torkát, majd egy újabb slukkot vesz le tüdőre, aztán elégedetten fújja ki a füstöt. Bár egy részletet nem mondott el a fickónak. Sejtése szerint a vér igencsak fontos szerepet töltött be a gyilkosságban. Hisz az iskola rendelőjében járt valaki. De sajnos arról az illetőről semmi hír.*
~ Lehetséges lenne, hogy ami vért nem tudott megszerezni ott, azt a társamtól vette volna el? Érdekes gondolat. Talán érdemes lenne utána nézni ennek is. ~
*Gondolja magában, mialatt ő is elnyomja a csikket. Majd az utolsó slukkot még kifújja, majd a tekintete visszatér Dereck-re.*
- Igen. Sajnos sok ehhez hasonló eset történik a városban. Nincs hozzá elég ember. Nem tudunk minden egyes ügyre kellő időt, és embert szánni.
*Mondja a férfinak. Bár nem tudja, hogy milyen egy öcsöt elveszteni, de azért nagyjából megérti. Hisz már ő is vesztett el valakit, aki fontos volt a számára. Ha még akkor nagyon fiatal is volt.*
- Én se tapasztaltam semmi effélét azon az éjjelen.
*Mondja a férfinak egy komor pillantás kíséretében. Majd bólint is egyet még hozzá.*
- Igen. Gyászolják.
*Mondja komoran, és kedvtelenül. Majd fenékig húzza korsót, és Will elé tolja az üres korsót.*
- Még egyet Will.
*Teszi még hozzá a fogadósnak címezve a szavait.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 11:10 pm

-LEhet hogy így akarják lezárni. Ameddig nincs tömegpánik addig nem lesz bajuk legalábbis így gondolják*mondja majd megissza a maradék sört neki mára ennyi tökéletesen elég*-Az igazság az hogy így minden ügy lezáratlan marad tény hogy kevesen vannak, de a város*kicsit felsóhajt*-Szerintem átkozott. Nem innen jöttem de itt ragadtam*fejezi be a mondatát*-Szerintem nem sokan. bár ki tudja lehet alami új fajta állat verte fel a tanyáját elég sok erdős rész van a város körül elképzelhető hogy valami mutált állat itt garázdálkodik*mondja komoly hangon*-Gondolom fájhat nekik de akkor már annyival tartoznak hogy kiderítsék hogy a rend őre mibe hallt bele. Be tud jutni a laborba?*kérdezi kicsit kiváncsian.*-Az öcsém elég furcsa körülmények között hunyt el*teszi hozzá bár nem akar semmibe se bele gondolni*
Vissza az elejére Go down
Gordon Freemann

Gordon Freemann


Hozzászólások száma : 44
Age : 36
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Rendőr

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzer. Feb. 18, 2009 11:55 pm

*A férfi szavaira csupán bólint egyet, mielőtt válaszolna a feltevésre. Dereck most nagyon is rátapintott a lényegre. Sajnálatos módon ez az igazság.*
- Így van.
*Csak ennyit mond neki. Úgy gondolja, hogy többet igazán nem is kell. Ebből is meg fogja érteni, amit kell. A következő hozzászólás után meg legurít egy korty sört, és csak utána szándékszik válaszolni.*
- Nos,… Igen. Van jó pár lezáratlan akta.
*Majd az átok szóra felkacag. De utána hamar le is hervad a mosoly az arcáról. Amint belegondol a helyzetbe. A város helyzetébe. Ők ezt már régen tudják, hogy ez a hely el van átkozva.*
- Ez a hely el van átkozva Dereck.
*Mondja a férfinak igencsak komor tekintettel. Látszik, hogy nem hazudik.*
- Új fajta állat? Lehetséges. De akkor eléggé veszélyesek.
*Mondja erre a teóriára. De nem igazán hisz ebben. Hisz sok legenda kering a régi korokról a városban. A legtöbb már a feledésbe merült, de azért néhány fenn maradt. Mondjuk ezek igazán hátborzongatóak, és általában arra szolgálnak, hogy az anyák a gyerekeiket riogassák, hogy ne csatangoljanak éjjel.*
- Be tudok jutni igen.
*Mondja a férfinak egy bólintással.*
- Előléptettek. Nyílván kell valaki, aki majd elviszi a balhét.
*Mondja, mire elhúzza a száját. Majd Dereck szavaira ránéz. Szűkült tekintettel méri végig a férfit.*
- Miféle furcsa körülmények között?
*Kérdi meg a férfit. Kíváncsi erre. Minnél több információ formát gyűjt, annál könnyebb lesz. Bár lehet, hogy semmi közük egymáshoz, de az is lehetséges, hogy nagyon is sok a közös elem, és vonás.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 6:14 pm

-Nem lehet őket újfent felnyitni?*kérdezi közbe rákönyököl az asztalra és a rendőrre pillant.*
-Mióta itt élek én is így hiszem, valószínüleg az úr nagyon nem bírhatta az itt élőket mert rendesen kicseszett velük*nevet fel önkéntelen bár nem hívő mégis most eljátszott a szóval*
-Minden esetre arra utal a cikk hogy elég brutálisan elbántak azzal a szerencsétlennel s ha maga is a közelbe volt akkor elég gyorsan. Nem tudom melyik állat képes ilyenre*mondja fejet rázva ténleg fogalma sincs gondolkozni meg nem akar*-Nem tudom sok mindent hallottam de azok csak közönséges rémmesék lehetnek*mondja még hozzá téve majd bólint*-Lehet be kéne jutni és kicsit szétszimatolni nem gondolja?*kérdezi a férfi felé majd a kérdésre kcisit elkomorodik*-Széttépték én láttam meg legelőbb. Valamit otthon hagyott az egyik fele egy fának hajítva deréktol lefelé való része meg a kerítésen himbálódzott. Még most is elkap a hányinger*mondja kicsit komoran az emlékekre vissza gondolva*-Aztán bedobták a hullaszálítók egy plasztik zsákba és akkor láttam utoljára.....
Vissza az elejére Go down
Gordon Freemann

Gordon Freemann


Hozzászólások száma : 44
Age : 36
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Feb. 03.

Karakter
Faj: Ember
Rangsorolás: Városi
Szekta: Rendőr

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 7:28 pm

*Dereck kérdésén kicsit elgondolkodik.*
- Hát,… végül is, ha van köze ehhez az ügyhöz elővehetem.
*A fickó felvetésén felnevet. Ritka, hogy nevetni látja valaki. Talán a két sör szabadította fel ennyire, bár az is lehet, hogy egy kis iróniához van köze. Mind a kettő lehetséges, de most nem lehet eldönteni. Talán majd egy másik alkalomkór.*
- Hát ez látod biztos.
*Mondja Derecknek már csak egy mosollyal a szája szegletében, de ahogy ismét a társára, a halott társára terelődik szó, le is hervad onnan. Tekintetébe komorság, és a bosszúvágy tüze költözik.*
- Igen. Főleg az után, hogy 1 emeletet zuhant.
*Mondja Dereck-nek bólintva egyet. Majd a kérdésére felvonja a szemöldökét. Egy gúnyos mosolyt azért megereszt a Dereck felé.*
- A rendőrségre? Nem tudnak semmit ők sem. Maximum a jelentésekért érné meg bemenni. Talán történt 1-2 hasonló eset. De ennél többet nem találnánk.
*Mondja még mindig mosollyal az arcán. Majd bólogatva, és figyelmesen hallgatja végig a beszámolót. Nem lehetett éppen álomba illő kép. Maximum rémálomba.*
- Részvétem.
*Mondja halkan ki a szavakat. Ő is tudja, hogy milyen elveszteni egy szeretett személyt, de erre most nem igazán térne ki. Talán majd máskor. De most nem érzi úgy, hogy ezt meg kéne tenni, így hát nem is teszi meg.*
- Talán van kapcsolat a két eset között, és így talán még jó pár előkerül.
*Mondja a vele szemben könyökölő embernek. De ennél többet igazán nem mondhat. Talán így el tud indulni valamerre.*
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 7:41 pm

-Nem tudom mennyi köze lehet a két ügyhöz de egy sassantást megér*mondja s bár nem tagadja ő is kiváncsi rá, közbe kicsit elcsodálkozik*-Az újságok nem írnak mindenről, elég érdekes lehet. S nem látott semmit?*kérdezi majd megissza a maradék sörét is*-Gondolom van valahol valami bonctani irat vagy ilyesmi onnan talán meg lehetne nézni s kiderülne valami*mondja komoly hangon*-Nem biztos dfe ha több ilyen is volt lehet van valami össze függés nem gondolt még erre?*kérdezi kicsit elgondolkozva*-Köszönöm de ez már a multé. 5 éve hogy elment*mondja lehajtott fejjel*-De meg akarom tudni mi áll a háttérbe,*a következőre csak ő maga is bólint*-Szerintem is. Talán egy lavina is eliundulhat. Ki tudja. De ahhoz meg kéne tudni hogy volt e valami, talán kérhetünk kiásatást és újra vizsgáltatást lehet valamit elcsesztek a korboncnokok. De én most megyek majd még találkozunk.*mondja majd egy biccentés mulva kimegy a teremből
Vissza az elejére Go down
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 7:50 pm

*Elég kemény nap áll megint mögötte a mostani hírek megint csak felhúzzák*~lehet ténleg ki kéne menni a korházba kikérni pár korbonctani eredményt~*mondja magába, közbe lassacskán megérkezik a fogadó mellé. Kis ideig vacilál mi a fenét kéne csinálnia de végül úgy dönt bemegy*~egy sör úgyis jól jön~gondolja s már azon kapja magát hogy rég bent van a kocsmába. Egy határozott lépéssel megindul a púlt felé ahol már úgytűnik Will elég szorgosan szolgálja ki a vendégeket. A férfi pár kétajtós szekrényt ügyesen manőverezve kikerül majd eljut a pultig ahol két kézzel meg is támaszkodik*-Üdv Will mi a helyzet?*kérdezi bár nem nagyon hinné hogy ezt hallja is a fogadós. Elég nagy a zsivaj amit a férfi se szeret node mit nézzen ki egy kocsmából, talán azt hogy kultúr csend van? Azt biztos nem minden esetre kicsit közelebb hajol hogy a hanghullámai eljussanak a fogadós füléhez is.*-Egy sör lesz, lehetőleg Budweiser*mondja kicsit erőteljesebben majd kirakja az összeget és oda tolja a pultosnak, amikor megkapja a sört az üveget magához ölelve elindul az eggyik félre eső box felé ahol le is ül.*~még egykét ilyen sikeres nap és nem jövök be többet esküszöm~*dörmögi magába miközbe egy erősebb csavarással leszedi a kupakot, ahogy látja nem nagyon maradt ülőhely még jó hogy ő eljutott idáig. Nem szeret a pultnál állni. Lassan bele kortyol a piába közbe pillantását körbe futtatja a környezetén*~megint a szokásos banda~
Vissza az elejére Go down
Fleur de Mal

Fleur de Mal


Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Registration date : 2009. Mar. 04.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 8:23 pm

*Elkedvetlenedve lófrál az utcán, hóna alatt egy jó adag papírcsomag, oldalán táskája, a lábán pedig az a rohadt csizma, ami már érzéketlenségig zúzta lábfejét. Hatalmas felüdülés megpillantani a kocsma cégérét, bár a hatalmas zaj már nem sok jóval kecsegtet. Mindegy, Fleur azzal a megnyugtató tudattal libben be az ajtón, hogy néhány pohár után már úgy sem érdekli, majd semmi. Belépve orrát megcsapja a hely alkoholgőzös bukéja, ami rögtön elégedett mosolyt csal az arcára, körbe sem néz, sietős léptekkel a pulthoz megy, s kissé türelmetlenkedve, de kivárja sorát.*
- Egy Jäger-t meg valami lónyálat mellé, mindegy csak iható legyen...
*Pár röpke perc után már egy kis pohár sötétbarna lötty és valami kevert ital boldog tulajdonosa. De a nagy tolongásban nem lehet megmaradni a pult mellett, úgyhogy valami nyugisabb helyet keres. Érdekes módját találja ki az asztalok közti kerüldözésnek, felér egy kész cirkuszi mutatvánnyal, ahogy hóna alatt a papírokkal, vállán a táskával, kezében a két pohárral egyensúlyozik az egyetlen üresnek tűnő hely felé, ami történetesen a Dereck által elfoglalt box. Ő azonban takarásban van, így Fleur csak akkor szerez tudomást jelenlétéről, amikor egy nagy sóhaj közepette lehuppan vele szemben a boxba.*
- Jaj ne haragudj, nem láttam, hogy itt vagy.... Mindjárt keresek valami másik helyet...
Vissza az elejére Go down
http://pokoltornac.atw.hu/
Dereck Jamison

Dereck Jamison


Hozzászólások száma : 128
Registration date : 2009. Feb. 02.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 8:31 pm

*Kicsit elgondolkozva iszogatja a sört, és gondolkozik, nemrég még a jó öreg Will is tudta hogy kell hasznot húzni az emberből, a vizezett sör éppen elégszer előjött és a vendégek nagy részének szemet se szúrt. persze olcsóbb előállítás nagyobb haszon. Aztán kihívták rá a jardot meg egy csomó itteni ügynököt és bizony volt itt faszulás Will részéről. Azóta normálisabb árut is ad. BÁr Derecknek semmi baja nincs az öreggel elég normális volt vele mindig bár szerinte egy üresfejü kocsmáros akit bárki bármikor megfélemlíthet. Miközbe ezen gondolkozik kicsit elmerengve már csak azon kapja magát hogy egy ismeretlen nő ül le az ő álltal elfoglalt boxba. Kicsit felkapja a fejét bár inkább meglepettség és kis zavar sugárzik az arcárol majd gyorsan leinti*-Hagyd maradj csak, szerintem nem nagyon fogsz találni hacsak nem akarod Göthös Frad társaságát fényesíteni*mutat fejével a velük átellenkező helyre ahol egy elég illuminált látszólag csöves társaság foglal helyet, talán fröccsöt isznak de tuti valami nagyon olcsó itallt*-Engem nem zavarsz amúgy is csak egy sörre ugrottam be, ezen a szemétdombon csak ez a hely ami elfogadható, van normális kaja meg miegymás*magyarázza kicsit meg is lepődik hogy ilyen könnynen folynak belőle a szavak de igazábol nem érdekli. Nem volt sohase az a prüd magatartóztató alak*-Amúgy régóta élsz itt? Nem nagyon láttalak még ezen a fertő helyen*mondja egy kissebb mosollyal*-Pedig néha napján megfordulok, bár nem csodálkoznák ha az emberek nagy része kerüli a helyet. Igazán királyi társaság.*sóhajt fel miközbe végig néz a társaságon*
Vissza az elejére Go down
Fleur de Mal

Fleur de Mal


Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Registration date : 2009. Mar. 04.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 8:51 pm

- Áhh köszi...
*Lerakja poharait, lepakolja maga mellé stócolja a papírokat, rá a táskáját kupacolja, s igazából csak ezután nézi meg asztaltársát.*
~Tyhűű, de zöld...
*Igyekszik mosoly mögé rejteni első meglepetését, de egyébként is hamar túlteszi magát a dolgon, hiszen manapság ez már nem megy ritkaságszámba.*
- Göthös Frad... Hát nem hangzik túl jól... Akkor inkább maradnék... Egyébként a nevem Fleur, és még csak két hete vagyok itt, még nem nagyon ismerem a várost. Tulajdonképpen nem tudom, hogy keveredtem be ide is, de örülök, hogy megtörtént... Ha megbocsátasz, már majd meghaltam ezért... Egészségünkre
*Azzal felemeli a Jägeres poharat, s pillanatok alatt eltünteti tartalmát. Egy jóleső hümmögés kíséretében teszi vissza poharát az asztalra, majd újra Dereck arcát kezdi fürkészni, s átgondolja, hogy minden kérdésre válaszolt-e.*
- Ugyan, lehetne rosszabb is. Bár nem értem, itt mindig ilyen tömeg van?

fagy...
Vissza az elejére Go down
http://pokoltornac.atw.hu/
Nina Dalhadar
Játékos
Játékos
Nina Dalhadar


Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 9:35 pm

*Csak komoly arcal hallgatja a nőt miközbe haladnak, az árnyak megnyúlnak most már érezhető minhta a bokrok és egyébb sötét helyek közül figyelnék őket. Mintha bármelyik pillanatba valami előugrana és..... De lassan elérik a belváros főutcáját amin végig haladva a nő meg sem áll a fogadóig, ott az ajtóba megáll s csak akkor kezd el beszélni*-Nem kellett volna ennyire kiváncsinak lenni lehet hogy megbánod*mondja kicsit halkan majd hátát neki veti a falnak. Még nem megy be a fogadóba szemeit a nőre szegezi látszik hogy komolyan beszél*-Az első dolog amit hallottál igaz, a másodikról nem nyilatkozok de nem zárom ki még ezt se a történtek után*mondja komoly hangon közbe lassan körbe néz. Egyedül van vérfarkasként a falka mellett érzi magát biztonsgába, szemeibe látszik is az idegesség. Szikraként hullámzik benne.*-Lehet hogy többet nem is kell tervezned csak azt hogy hogy éld itt túl...*mondja komoly hangon*-Mert nincs vissza térés ezt elhiheted, régen én is megpróbáltam napokat hónapokat kerestem a vissza utat, de semmi mindig itt lyukadok ki vagy a vadonba, nincs kiút*szögezi le majd kinyitja az ajtót*-Gyere be bent világosabb van...*mondja és belép*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 9:51 pm

*Egyre gyakrabban kapkodja hátra a fejét. Mintha tényleg figyelnék őket... De ahogy beérnek a belvárosba kicsit megnyugszik. A nő újabb megjegyzésére márcsak egy türelmetlen fintort vág.* ~Ezt már hallottam...~ *A fogadó mellett, amikor megérkeznek kelletlenül végighallgatja még. Amikor Nina befejezi, akkor Sorában már csak a hitetlenkedő kétségbeesés marad.* ~Akkor tényleg igaz amit pusmogtak erről a helyről? Hogy nincs visszatérés?~ *Gondterhelten az ajkába harap, aztán elhessegeti ezeket a gondolatokat.* ~A problémával akkor kell foglalkozni, amikor eljön...~ *Visszatér az eddigi elszántsága, és máris kirajzolódik a fejében az újabb haditerve. Először is megvacsorázik. Majd kivesz egy szobát, és kipiheni magát. Majd holnap reggel jobban körülnéz. Közben teljesen hidegen hagyja a nő idegessége. Gondolataiba mélyedve belép a fogadóba.*
Vissza az elejére Go down
Nina Dalhadar
Játékos
Játékos
Nina Dalhadar


Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:03 pm

*A nő csak figyeli a másik reakcióit, ő nem fél nincs miért a társai oltalma alatt áll, háború van azt tudja de azt is hogy legalább az eggyik féltől nem kell tartania, lassan bemegy a fogadósnak biccent komoran majd a púlthoz sétál, és egy sört kér, a pénzt ki is csengeti neki majd megkaparintva a korsót bele is iszik, a fogadós kérdez valamit de a nő csak megrázza a fejét majd amikor a másik is megérkezik ránéz*-Olcsó a hely Will elég normális tag étel meg ital van szobák is akadnak még nem láttam hogy telt háza lett volna, csupán a szokásos söpredék fedezhető itt fel.*néz körbe. HÁt igen. RÉszegekből van elég...*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:17 pm

*Hümmögve lép még belljebb, közben ő is biccent a fogadós felé. Megvetéssel néz körbe a helységben.* -Azt hiszem a vacsorát kihagyom...- *Odalép a pulthoz, pár napra kivesz egy szobát, majd rögtön ki is fizeti. Kezében a kulccsal odafordul Ninához.* -Hát... Köszönöm, hogy segítettél... Öhm... Azt hiszem én lepakolok...- *Mondja, közben a lépcső felé sandít.* -Akkor viszlát.- *Köszön el egy barátságos mosoly kíséretében. Elindul felfele a lépcsőn, maga mögött rángatva fel a bőröndöt, közben elég durván elutasítja egy pasas segítségét, aki nincs túl józan állapotban. Felér, kinyitja az ajtót, maga mögött belöki az ajtót, majd ledobja a bőröndöt az ágy mellé. Oda sétál az ablakhoz és kinéz az éjszakába.*
Vissza az elejére Go down
Nina Dalhadar
Játékos
Játékos
Nina Dalhadar


Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Jan. 16.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:22 pm

-Te tudod*mondja majd int a nőnek *~különös személyiség annyi szent~*gondolja majd rántva eggyet a vállán ki issza a maradék piát és egy ajtó csattanással elhaggya a kocsmát, bele az éjszakába amit már amúgy is jól ismer. Ideje hazatérni*
Vissza az elejére Go down
Sora Roberts

Sora Roberts


Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Apr. 08.

Karakter
Faj:
Rangsorolás:
Szekta:

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:28 pm

*Kibámulva az ablakon észre veszi a fogadóból távozó Ninát. Homloka ráncba szalad.* ~Vajon merre mehet?~ *Az is eszébe jut, hogy még mindig nem kapott választ a kérdéseire. Gondol egyet, és abszolút elfeledkezve Nina figyelmeztetéséről megfordul, maga mögött bezárja az ajtót, majd leviharzik a lépcsőn, ki a fogadóból, és még éppen látj a nőt eltűnni az utca végén.* ~Hm...~ *Arra veszi az irányt, amerre a nő, igyekszik takarásban maradni, gondosan elkerülve az utcalámpák fényét.*
Vissza az elejére Go down
Claudius Vigée-Lebrun

Claudius Vigée-Lebrun


Hozzászólások száma : 188
Karakterlap : Engedélyezett
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:10 pm

*Egy fekete Chevy mustang gördül be a fogadó elé, lassan rá áll az út melletti patkára, egy ideig még jár a motor de lassan az is elcsendesül, s egy férfi száll ki belőle, utána egy pillanattal egy fehérfarkas ugrik s helyezkedik el az alak mellett. A fickó fehér inget és fekete nadrágot visel amire egy hosszú majdnem földig érő bőrkabátot húzott. Lassan bezárja az ajtót majd elindul a kocsma felé, szőkés már már fehér haja van de arca fiatal úgy 25 körül járhat talán még fiatalabb lehet a férfi de arca komorságba öltözik. LAssan benyit majd beljebb lép nyomába a farkassal aki kissé vadabb de mégis tekintélyes pillantással méri végig a kocsmába lévőket. A férfinál látszólag nincs fegyver. Legalábbis aki nem ismeri nem venné észre pedig a kabát alatti pisztolytáskába van, és még a kocsiba is. Megtanulta már mióta itt van hogy nem szabad fegyvertelenül mászkálni, lassan megy a pulthoz a pultos látszólag már ismeri. FÉlnek tőle akik tudják mi is. Ilyenből kevés van a városba bár nincs okuk félni mert eddig úgy néz ki egy oldalon állnak. A férfi egy sört kér, Heinekent s bár nem hat rá az íze mégis valamilyen szinten felüdíti a férfit. Ma elég sok dolga volt a városba így most próbál kcisit nyugodtan élvezni az este maradék részét a farkas közbe leheveredik a fiú lábához. A Dampyr közbe lassan kicsengeti a pénzt a pultosnak kis aprót is hagyva ott*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Mavourneen

Tuatha Mavourneen


Hozzászólások száma : 300
Tartózkodási hely : Kolozsvár
Registration date : 2009. Apr. 14.

Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:29 pm

*Tűzpiros motor fékez le a fogadó előtt, és egy nő száll le róla, majd leveszi a fekete sisakját is, és megrázza a fejét.*
~Utálomateleholdat, utálomateleholdat, utálomateleholdat~*néz fel az égre, habár telehold csak holnap lesz, de az azt jelenti, hogy mintegy szabad préda, amíg sikerül beszereznie azt a gyógynövényt farkasharapásra. De addig is hagyják békén erre az estére. Fekete nadrágban van, csizmában, és fekete kabátban. Hosszú fekete haja a vállaira omlik, csizmái szárában tőr lapul, kabátja alatt meg ott a pisztolya is, ezüst golyókkal. Felderítő csak, nem vadász, de azért megvédi magát, ha kell. Zöld szemei végigfutnak a tájon, sehol semmi különös még. Kezében a sisakkal belép a fogadóba, és a pulthoz megy, egy Gösserért. Fizet, majd kezében az itallal szétnéz. Per pillanat csak egy ismerős embert lát, a Dampyr vadászt, Claudiust. *
-Szép jó estét.*lép közelebb, és lehajol, hóna alá szorítva sisakját, megsimogatni a farkas fejét, feltéve, ha az éppen nem óhajtja megharapni. Bár Tuát nem szokták bántani az állatok, ért a nyelvükön, ilyennek született.*
-Csak egyedül? Húzzak a fenébe, vagy annyira mégse zavarok?*kérdezi a maga megszokott stílusában, miközben a sisakját ismét a kezébe veszi, és kicsit lóbálni kezdi. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Will Predock Fogadója - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will Predock Fogadója   Will Predock Fogadója - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Will Predock Fogadója
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Amirihn :: Fort Elminster :: Belváros-
Ugrás: